Multi-lingvistiska tiešsaistes viktorīna „Zini citas valodas!”
Mitmekeelne online-viktoriin "Tunne teisi keeli!"
Mультилінгвальна вікторина "Вивчайте інші мови!"
Мультилингвальная викторина: "Знайте другие языки"


626 participants

Nr: 9 , 24, 25, 35, 43, 64,  82, 100, 110, 114

nr name
school point
1 sofianed 6.a klass Haabersti Vene Gümnaasium 29, I place
2 juliakutson 9. klass Uhtna Põhikool 28, II  place
3 maret99 9.a klass Kärdla Ühisgümnaasium 28, II  place
4 Mdaniel 1.d klass Narva Soldino Gümnaasium 28, II  place
5 fejucitis 7. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 28, Iplace
6 Yaroslava Учитель НВК "Школа - гімназія ім. Андрея Шептицького" 27, IIplace
7 Pavlo1999 10 клас НВК "Школа - гімназія ім. Андрея Шептицького" 27, IIplace
8 lezanina Pieaugušais Rīgas 92.vidusskola 27, IIplace
9 anne_miur 9. klase Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 27, IIplace
10 ezis2004 3.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 27, IIplace
11 spigita Pieaugušais Krotes Kronvalda Ata pamatskola 27, IIplace
12 riebiniete 6. klase Riebiņu vidusskola 27, IIplace
13 Guest
Druvienas pamatskola 27, IIplace
14 sassuke18 7. klass Turba Kool 26, IV  place
15 birgitkeir 9. klass Uhtna Põhikool 26, IV  place
16 reelikapahkel 9. klass Uhtna Põhikool 26, IV  place
17 regionaalhaigla 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 26, IV  place
18 Argo5 7. klass Uhtna Põhikool 26, IV  place
19 alegre 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 26, IV  place
20 Nadja2005 3.d klass Narva Soldino Gümnaasium 26, IV  place
21 avia 3.d klass Narva Soldino Gümnaasium 26, IV  place
22 Nastia1402 7а клас Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 26, IV  place
23 Romashka30112004 5а клас СЗШ №3 І-ІІІ ст. імені І.Я. Франка м. Стрия 26, IV  place
24 Mariya202 Дорослий Краматорська СЗШ № 3 26, IV  place
25 hjvfirf2015 Учитель Краматорська СЗШ № 3 26, IV  place
26 Krochak 8 клас Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 26, IV  place
27 Boruh_E 8 клас Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 26, IV  place
28 natalijapazuk Учитель Баранівецький НВК «СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» 26, IV  place
29 Vinchenzo Pieaugušais Rīgas Stradiņa Universitāte 26, IV  place
30 egavoitk 6. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 26, IV  place
31 LION10n 6. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 26, IV  place
32 elsija123 6. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 26, IV  place
33 borns 6. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 26, IV  place
34 sindija1212 6. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 26, IV  place
35 siguce 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 26, IV  place
36 zvaigzne20 skolotājs Krotes Kronvalda Ata pamatskola 26, IV  place
37 janis3d 3.klase Rīgas 84.vidusskola 26, IV  place
38 Polli Pieaugušais Rīgas Herdera vidusskola 26, IV  place
39 AndresSomer 6.a klass Kärdla Ühisgümnaasium 25, V  place
40 verogol 2.d klass Narva Soldino Gümnaasium 25, V  place
41 MT1038ark 4.b klass Tallinna Pae Gümnaasium 25, V  place
42 lisa11 4.b klass Tallinna Õismäe Vene Lütseum 25, V  place
43 jakrutoi 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 25V  place
44 Viktor201062 Учитель Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 25, V  place
45 Kamelia Дорослий ЗОШ №32 м Черкаси 25, V  place
46 Zoryana1 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 25, V  place
47 Moravska 8 клас Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. 25, V  place
48 DASUNYA Дорослий Охтирська гімназія 25, V  place
49 Darisha25 10 клас Охтирська гімназія 25, V  place
50 tanyushka1846 10 клас Охтирська гімназія 25, V  place
51 Oleg666 10 клас Охтирська гімназія 25, V  place
52 Sonja_15 6б клас ЛНВК ім. В.Стуса «спеціалізована школа І ступеня - гімназія міжнародних відносин» 25, V  place
53 aleta0003 9. klase Rīgas 33.vidusskola 25, V  place
54 superbublik 9. klase Rīgas 33.vidusskola 25, V  place
55 Sanarnis 9. klase Rīgas 33.vidusskola 25, V  place
56 Germans007 9. klase Rīgas 33.vidusskola 25, V  place
57 megijalapina 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 25, V  place
58 Catherin 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 25, V  place
59 Urkundurkulitis 9. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 25, V  place
60 Skolniece99 9. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 25, V  place
61 beatebarbara 9. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 25, V  place
62 Kirkom Pieaugušais
25, V  place
63 Analim 5.klase Rīgas 40.vidusskola 25, V  place
64 BaibaBe Pieaugušais Rīgas 84.vidusskola 25V  place
65 linkur Õpetaja Miksike (maakondadevaheline) 24, VI place
66 Markus1337 7. klass Turba Kool 24, VI place
67 sova9 6.a klass Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 24, VI place
68 lisa6 4.b klass Tallinna Õismäe Vene Lütseum 24, VI place
69 krendele4ek 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 24, VI place
70 mashka_smirnova 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 24, VI place
71 georgi_smirnov 1.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 24, VI place
72 JelisseiZaika 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 24, VI place
73 innamurtazina 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 24, VI place
74 Minicotic 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 24, VI place
75 ViktoriyaSerhiivna Учитель Краматорська СЗШ № 3 24, VI place
76 Mariya20 Учитель Краматорська СЗШ № 3 24, VI place
77 Avadon Дорослий Працюю 24, VI place
78 Toma207 Дорослий Краматорська СЗШ № 3 24, VI place
79 Grunko21 8в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 24, VI place
80 galochkato8990 10 клас Охтирська гімназія 24, VI place
81 Karalotoo 10 клас Охтирська гімназія 24, VI place
82 ANDREAC 10 клас Охтирська гімназія 24VI place
83 Nelli97 9б клас Охтирська гімназія 24, VI place
84 kowalski 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
85 cstyler28 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
86 COJIb 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
87 Danial 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
88 thedimasko 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
89 Lina1999 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
90 Adele123 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
91 marakanka_alex 9. klase Rīgas 33.vidusskola 24, VI place
92 enucis 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 24, VI place
93 roko000 6. klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 24, VI place
94 Minecraftxxx123 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 23, VII place
95 mark05 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 23, VII place
96 pirgitpeenemaa 8. klass Uhtna Põhikool 23, VII place
97 znajka5 3.a klass Tallinna Õismäe Vene Lütseum 23, VII place
98 rikimaru1864 8.a klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 23, VII place
99 Dasa8 3.a klass Narva Soldino Gümnaasium 23, VII place
100 antslav 2.d klass Narva Soldino Gümnaasium 23VII place
101 Shybetsky Дорослий Працюю 23, VII place
102 Milka007 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 23, VII place
103 BabenkoV 8в клас Червоноградський НВК №10 23, VII place
104 Natalya Учитель Червоноградський НВК №10 23, VII place
105 YarynaNakonechna_0803 10б клас ЛНВК ім. В.Стуса «спеціалізована школа І ступеня - гімназія міжнародних відносин» 23, VII place
106 VikaM 3г клас Краматорська СЗШ № 3 23, VII place
107 Valeria_Bystrova 6а клас Охтирська гімназія 23, VII place
108 valerianbreath 7. klase Olaines 1.vidusskola 23, VII place
109 coconutx 9. klase Rīgas 33.vidusskola 23, VII place
110 Elya 9. klase Rīgas 33.vidusskola 23VII place
111 icet 9. klase Rīgas 33.vidusskola 23, VII place
112 buceneka2015 4.klase Rīgas Purvciema vidusskola 23, VII place
113 jazepskemze 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 23, VII place
114 DanaL777 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 23VII place
115 bobs122 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 23, VII place
116 kristinka122 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 23, VII place
117 sova13 6.a klass Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 22, VIII place
118 sova14 6.a klass Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 22, VIII place
119 kribil1 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 22, VIII place
120 valkor1 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 22, VIII place
121 leonti 2.b klass Narva Soldino Gümnaasium 22, VIII place
122 evelina04 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 22, VIII place
123 Anna2604 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 22, VIII place
124 Anastasiya2000 8а клас Охтирська гімназія 22, VIII place
125 Sunnivah 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 22, VIII place
126 BabinaA 8в клас Червоноградський НВК №10 22, VIII place
127 BolibruhN 6б клас Червоноградський НВК №10 22, VIII place
128 StruzhSof 6б клас Червоноградський НВК №10 22, VIII place
129 tatyana_super 9б клас Охтирська гімназія 22, VIII place
130 ElizaElizabete 6. klase Rīgas 25.vidusskola 22, VIII place
131 ditzuziite 9. klase Rīgas 33.vidusskola 22, VIII place
132 Matvej 9. klase Rīgas 33.vidusskola 22, VIII place
133 Brunaldo 9. klase Rīgas 33.vidusskola 22, VIII place
134 juljserzh 9. klase Rīgas 33.vidusskola 22, VIII place
135 Belogubova 9. klase Rīgas 33.vidusskola 22, VIII place
136 Igors01 9. klase Rīgas 33.vidusskola 22, VIII place
137 edlo 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 22, VIII place
138 baikovska07 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 22, VIII place
139 tanku Pieaugušais
22, VIII place
140 emilija171199 8. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 22, VIII place
141 Jaan123lol 7. klass Turba Kool 21, IX place
142 katseklaas12345 7. klass Turba Kool 21, IX place
143 Makuke6 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 21, IX place
144 janalferov 8. klass Uhtna Põhikool 21, IX place
145 annemaiugam 3. klass Emmaste Põhikool 21, IX place
146 alisu 2.b klass Karjamaa Põhikool 21, IX place
147 alipro 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 21, IX place
148 sonkuz 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 21, IX place
149 anna2004 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 21, IX place
150 DAG2004 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 21, IX place
151 irina_oleynik 11 клас ДНЗ "Михайлівське ВПУ" 21, IX place
152 nr18 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 21, IX place
153 lila_4884 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 21, IX place
154 Ryslan1111 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 21, IX place
155 Amallia 8б клас Охтирська гімназія 21, IX place
156 GrytsivG 8в клас Червоноградський НВК №10 21, IX place
157 lilya_k 10 клас Охтирська гімназія 21, IX place
158 Dasha_Kiriyenko 10 клас Охтирська гімназія 21, IX place
159 Valerianka_25 7а клас Краматорська СЗШ № 3 21, IX place
160 AleksaT 9. klase Friča Brīvzemnieka pamatskola 21, IX place
161 Uzvaretajsjevgenijs7 5.klase Rīgas Rīnūžu ģimnāzija 21, IX place
162 sandwichmaks 9. klase Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 21, IX place
163 Rufus228 9. klase Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 21, IX place
164 Pauksis 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 21, IX place
165 dan4uks 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 21, IX place
166 Jolanta1234 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 21, IX place
167 LivaP 4.klase Valkas pamatskola 21, IX place
168 MartaPut 2.klase Valkas pamatskola 21, IX place
169 Stefanija2002 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 21, IX place
170 jutax 11. klase Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 21, IX place
171 Maasikas300 8. klass Uhtna Põhikool 20, X place
172 aveliinp 3. klass Emmaste Põhikool 20, X place
173 vikste 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 20, X place
174 katand 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 20, X place
175 Kristiin4ik12 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 20, X place
176 lifed 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 20, X place
177 masha005 3.d klass Narva Soldino Gümnaasium 20, X place
178 Evellina 3.d klass Narva Soldino Gümnaasium 20, X place
179 maol20 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 20, X place
180 MAParker 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 20, X place
181 tania2000 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 20, X place
182 AnyaB 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 20, X place
183 Annalviv0611 9г клас Бориславська ЗОШ І-ІІ ст. №9 20, X place
184 t2015 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 20, X place
185 GukN 8в клас Червоноградський НВК №10 20, X place
186 Kazanovva Дорослий Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 20, X place
187 opara99 10 клас Охтирська гімназія 20, X place
188 Super_anastas 10 клас Охтирська гімназія 20, X place
189 karina_sych 10 клас Охтирська гімназія 20, X place
190 Anna20020109 7а клас Краматорська СЗШ № 3 20, X place
191 Veronika2006 2а клас Охтирська гімназія 20, X place
192 KiaKaha 3.klase Rīgas Angļu ģimnāzija 20, X place
193 danacka 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 20, X place
194 RoJa 9. klase Rīgas 33.vidusskola 20, X place
195 Danilas 9. klase Rīgas 33.vidusskola 20, X place
196 ludvigs 9. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 20, X place
197 grafs65 Pieaugušais Valkas ģimnāzija 20, X place
198 lauris123456789 8. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 20, X place
199 pavasaris150 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 20, X place
200 ievalauka 10. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 20, X place
201 olenturbalaps 7. klass Turba Kool 19
202 margusparnamets 9. klass Uhtna Põhikool 19
203 tunniplaan Õpetaja Esku-Kamari Kool 19
204 aliosa 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 19
205 lemmikloom159 5.b klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 19
206 arttru 5.b klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 19
207 artkas 5.b klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 19
208 annlev 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 19
209 polinat 4.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 19
210 VladV 1.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 19
211 Vanjusha 1.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 19
212 janaki 1.b klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 19
213 Karina2000 8б клас Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 19
214 yulia2110 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 19
215 YulyaS 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 19
216 Nastik14 8а клас Конотопська гімназія 19
217 KovrygaH 8в клас Червоноградський НВК №10 19
218 Shapoval_Alex 10 клас Охтирська гімназія 19
219 Artem6534 4б клас Охтирська гімназія 19
220 artyr6534 8б клас Охтирська гімназія 19
221 Bylymnina Учитель Краматорська СЗШ № 3 19
222 matvejka2 9. klase Rīgas 33.vidusskola 19
223 Niki48 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 19
224 foxss23 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 19
225 Guest
Druvienas pamatskola 19
226 daniels3d 3.klase Rīgas 84.vidusskola 19
227 minnateiva 8. klass Uhtna Põhikool 18
228 Marek2 7. klass Uhtna Põhikool 18
229 vikmal 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 18
230 lizber 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 18
231 marvei 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 18
232 anakas1 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 18
233 Shpek111 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 18
234 FrizzerUA 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 18
235 Nastya777 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 18
236 Did_petra1999 8в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 18
237 Lesya7 6а клас Охтирська гімназія 18
238 vital13 8 клас Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст. 18
239 bocharovsasha02 7а клас Краматорська СЗШ № 3 18
240 RSvetlana2002 7а клас Краматорська СЗШ № 3 18
241 lacis2 7. klase Smiltenes ģimnāzija 18
242 Evil_Huntress Pieaugušais Smiltenes ģimnāzija 18
243 vikaeg 9. klase Rīgas 33.vidusskola 18
244 ValJey 9. klase Rīgas 33.vidusskola 18
245 asara00300 9. klase Rīgas 33.vidusskola 18
246 vanesitevanesite 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 18
247 aguce11 9. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 18
248 flatron444 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 18
249 Raivis_Z 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 18
250 kriska1234 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 18
251 valerija2002 6. klase Bulduru dārzkopības vidusskola 18
252 marija_123 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 18
253 anzelika911 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 18
254 kristimaeots Õpetaja Mammaste Lasteaed ja Kool 17
255 Rosto3 7. klass Uhtna Põhikool 17
256 simo1337 7. klass Turba Kool 17
257 Raxel 7. klass Turba Kool 17
258 thetannuboy 7. klass Turba Kool 17
259 marilys 8. klass Uhtna Põhikool 17
260 mariake7 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 17
261 slakuz 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 17
262 reggra 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 17
263 Dannaks 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 17
264 slon17 5.a klass Tallinna Õismäe Vene Lütseum 17
265 marijagarbar Учитель Баранівецький НВК «СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» 17
266 LAZ 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 17
267 Orest5555 8в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 17
268 psich228 8в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 17
269 desh 10 клас Охтирська гімназія 17
270 Mashynka 7а клас Краматорська СЗШ № 3 17
271 dincjiks Pieaugušais Rīgas 84.vidusskola 17
272 marina20110407 9. klase Rīgas 33.vidusskola 17
273 releaseyourself 9. klase Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola 17
274 tupaja_probka_228 9. klase Rīgas 33.vidusskola 17
275 HowaitoPappu 9. klase Rīgas 33.vidusskola 17
276 janisro 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 17
277 daniels1000 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 17
278 alekss3600 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 17
279 triinkeivabu 8. klass Uhtna Põhikool 16
280 ahven 8. klass Uhtna Põhikool 16
281 gertevert 8. klass Uhtna Põhikool 16
282 karinmalmberg 8. klass Uhtna Põhikool 16
283 kristakangur 5. klass Pikavere Lasteaed-Algkool 16
284 alelub 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 16
285 jevgeniil 6.b klass Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 16
286 kamsam 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 16
287 MarkMelnyk888 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 16
288 alex260303 6в клас Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 16
289 wednesday 7а клас Охтирська гімназія 16
290 evgeniya 10 клас Охтирська гімназія 16
291 evelina10 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 16
292 katrinapupola 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 16
293 tereze272 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 16
294 mazaisolis 4.klase Alūksnes novada vidusskola 16
295 laurissu3c 3.klase Rīgas 84.vidusskola 16
296 monta05 10. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 16
297 evelinaliepina 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 16
298 mlagetelym 6.c klass Mammaste Lasteaed ja Kool 15
299 mlavanessal 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 15
300 Kadrikiil Täiskasvanu Muu asutus 15

romekhein 4.c klass Rapla Vesiroosi Gümnaasium 15

liblikas2005 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 15

lennalemmik 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 15

carlike1 8. klass Uhtna Põhikool 15

sammsimm 8. klass Uhtna Põhikool 15

erimaz 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 15

kossem 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 15

yulia1105 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 15

Yarynagl 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 15

Dani1o 8в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 15

mari4ka_0099 7а клас Охтирська гімназія 15

arturspipars 3.klase Cēsu 1.pamatskola 15

arinavezn 9. klase Rīgas 33.vidusskola 15

Elisss 4.klase Alūksnes novada vidusskola 15

teeskate 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 15

liguskins Pieaugušais Alūksnes novada vidusskola 15

plince12 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 15

linda406 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 15

patija1306 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 15

kew 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 15

deniss159 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 15

estereponciusa 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 15

arabellaleego 3. klass Siimusti Lasteaed-Algkool 14

mladianat 6.c klass Mammaste Lasteaed ja Kool 14

mlakristins 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 14

mlaevelin 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 14

1.1.55 6.b klass Tartu Kivilinna Kool 14

Meriliis114 3.e klass Keila Kool 14

kristipajur321 7. klass Turba Kool 14

RandelOlen 7. klass Turba Kool 14

kristipriimagi 7. klass Turba Kool 14

carolotstavel 9. klass Uhtna Põhikool 14

rasmusmai 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 14

arsves 5.b klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 14

SerJaan 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 14

Lidia666 10а клас Працюю 14

LLIkoJIbHuk228 9г клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 14

lecia Учитель НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ" 14

Ostap2406 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 14

olena0613 10 клас Охтирська гімназія 14

Varvara2507 6б клас Охтирська гімназія 14

Akvelina22 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 14

nave2015 11. klase Kārsavas 2.vidusskola 14

gudra_galva 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 14

antons54 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 14

feww 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 14

karlissimanis 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 14

megas16 9. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 14

LuIzE354 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 14

mlaviivika 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 13

TaavetTreier 2. klass J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 13

lillemets12345 8. klass Adavere Põhikool 13

laurilennart 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 13

Tiidosirle 7. klass Uhtna Põhikool 13

liztai 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 13

MrEricyS 3.c klass Lasnamäe Vene Gümnaasium 13

loja 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 13

xSupergaSx 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 13

alissa5 3.d klass Narva Soldino Gümnaasium 13

Irochka Дорослий Працюю 13

solomiya15 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 13

DanaZhigalin70 Учитель НВК "Школа - гімназія ім. Андрея Шептицького" 13

Hrustuna2015 5а клас Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 13

anna2003asare 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 13

alina_fridmane 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 13

atis100 3.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 13

plince28 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 13

signijaigaune 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 13

elinaladuseva 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 13

jazeps00 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 13

ievuchaaa 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 13

lauramisukova 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 13

barovskis 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 13

mlaromel 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 12

mlastenmarkusm 6.c klass Mammaste Lasteaed ja Kool 12

miinavister01 2.b klass Rocca al Mare Kool 12

gerlir 4.a klass Tallinna Kristiine Gümnaasium 12

martake9 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 12

kevinpyvi 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 12

ingmarike 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 12

selbog 6.a klass Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12

valjak 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 12

AnjutaU 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 12

Yuila 8б клас ЗСШ "Лідер" І-ІІІ ст. з різними формами навчання 12

chartel 9в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 12

oklijnyk73 Дорослий Охтирська гімназія 12

dartuks969 3.klase Rīgas 84.vidusskola 12

abe 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 12

archi3 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 12

sofijina 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 12

robispobis 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 12

Viktorija29vika 4.klase Alūksnes novada vidusskola 12

Santija9 4.klase Alūksnes novada vidusskola 12

Nastenyaazz 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 12

dolamits_16 10. klase Kārsavas 2.vidusskola 12

ligucitis007 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 12

dzulijakolenceva 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 12

dianagermane 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 12

kristinerebeka 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 12

rezijajurcina 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 12

annaekure 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 12

AnnaAnny 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 12

anna2001 7. klase Ata Kronvalda Durbes vidusskola 12

mlakristink 6.c klass Mammaste Lasteaed ja Kool 11

mlagabrielv 6.c klass Mammaste Lasteaed ja Kool 11

birthelall 4. klass Surju Põhikool 11

lisettaljas 7. klass Turba Kool 11

Martin4 7. klass Uhtna Põhikool 11

lolman 7. klass Turba Kool 11

heidilill 7.b klass Vinni-Pajusti Gümnaasium 11

liisa2 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 11

iriskull 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 11

mariakastan 2.a klass Haapsalu Linna Algkool 11

polak1 3.a klass Miksike 11

stepol 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 11

alefed 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 11

alegla 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 11

angel66 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 11

superkotenok1 5.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 11

Marina2000 8а клас Охтирська гімназія 11

ricards2d 2.klase Rīgas 84.vidusskola 11

elizaja 7. klase Skrundas vidusskola 11

AnnaLaura 3.klase Rīgas Herdera vidusskola 11

mariss1970 4.klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 11

beatrisemilumins123 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 11

saba12345 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 11

karlitoss 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 11

eliz 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 11

savicka 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 11

jurka321 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 11

patmalnieks123 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 11

reinisabramovs3 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 11

AgrisRatniks 7. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 11

HomersSimpsons 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 11

mausits 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 11

vjaznikova 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 11

violeta04 3.klase Rīgas 84.vidusskola 11

aurelija3 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 11

alisezvejniece 3.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 11

mlavilludamon 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 10

mlamargusk 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 10

mlaaarne 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 10

mlaroberta 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 10

keiri1999 7. klass Turba Kool 10

getugetu 7. klass Turba Kool 10

Triinuke7 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 10

MariellF 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 10

Peenikeplika1 4.b klass Põltsamaa Ühisgümnaasium 10

kaikur 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 10

antoka 2.b klass Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10

kaos14 5.c klass Narva Kreenholmi Gümnaasium 10

rusgus 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 10

vlakap 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 10

rodmih 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 10

lords498 8. klase Madonas Valsts ģimnāzija 10

juris112 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 10

vilums 5.klase Skrundas arodvidusskola 10

Tukuma123 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 10

artismiks 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 10

sinducis555 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 10

Kotamura 9. klase Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 10

Agnese43 6. klase
10

sabineblaua 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 10

Gifuks 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 10

kristinene22 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 10

alisecukure 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 10

peters_spats 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 10

MasterBlade 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 10

Alise2005 3.klase Rīgas 84.vidusskola 10

demme 10. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 10

mlajohannaj 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 9

TaevereK Õpetaja Pesa 9

Augustipoiss 7. klass Turba Kool 9

gretelaiv 2.d klass Viimsi Keskkool 9

andre888 2. klass J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 9

anni2510 5. klass Meremäe Kool 9

rmaeots 2.d klass Tartu Hansa Kool 9

artpav 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 9

Vitsarinsky Учитель Угринівська ЗОШ І-ІІ ст. 9

Nastya10 Дорослий Маркушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9

Stas2Serghiyko 6а клас Охтирська гімназія 9

Minimardza 3.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

madara2001 7. klase Allažu pamatskola 9

laasmaz 9. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 9

Ances Pieaugušais Liepupes vidusskola 9

milanciks 3.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

Zekils 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

Luiza26 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 9

lauvucis100 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

aleksisku 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

ermins 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

gsabine04 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

inga11 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 9

nuuna 3.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

Madz 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

ArnisNaglis 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 9

mar4uks123 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 9

tanks100 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 9

amandahirte 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 9

oskarsberkolds 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 9

renarskodorans 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 9

Normunds90 5.klase
9

betastv 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

dzulianna29 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

PatricijaJan 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 9

pilleriin76 2. klass Krabi Põhikool 8

mlaagnes 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 8

elisklopp 4. klass Vinni-Pajusti Gümnaasium 8

mattiaslinholm 5. klass Prangli Tiim 8

matukas111 2. klass J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 8

ralf22 2. klass Kolga-Jaani Põhikool 8

vlad57 9б клас Краматорська СЗШ № 3 8

Sofycool2223 6а клас Краматорська СЗШ № 3 8

Mario 10 клас Маркушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8

krytik1344013 9б клас Охтирська гімназія 8

anna14 8. klase Rīgas 25.vidusskola 8

Polina2003 5.klase Puškina licejs 8

nikolakrauksta 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 8

slianka 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 8

slender12 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 8

inboxbaiks 5.klase Bulduru dārzkopības vidusskola 8

supergamer07 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 8

fhy 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 8

Laizileedu 6. klase Kārsavas 2.vidusskola 8

RihardsR 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 8

Jegorova 6. klase
8

alda224 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 8

kristianaremicane 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 8

sigga 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 8

rics50 10. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 8

olafsputralis 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 8

estasuntuLOL 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 8

reinisrinkis 3.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 8

RalfR 2.b klass Tartu Kivilinna Kool 7

mlajaneliis 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 7

mlaeerik 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 7

HugoJan 1. klass Vatla Põhikool 7

Starokon 2.a klass Tallinna 53. Keskkool 7

defended 8в клас Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 7

olesia0999 5б клас НВК "Лідер" м. Новий Розділ 7

BoJIODUMUP 5в клас Львівська СЗШ №30 7

haralds1d 3.klase Rīgas 84.vidusskola 7

mario3c 3.klase Rīgas 84.vidusskola 7

rihrez 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 7

londenbergaliva 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 7

apsitis 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 7

Elvix24 10. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 7

laurucis2 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 7

tirans15 8. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 7

bumbulis43 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 7

endijavidrina 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 7

jans ---
7

RodrigoSmuska 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 7

emma913 5.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 7

corrijs12 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 7

paula2012 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 7

janatukisa 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 7

kristinebuce 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 7

Airita1234 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 7

Mix2015 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 7

viktorija12345 6. klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 7

mlaalexk 6.b klass Mammaste Lasteaed ja Kool 6

soruste 6. klass Kallavere Keskkool 6

mattisirel 4. klass Vinni-Pajusti Gümnaasium 6

budulai Õpetaja Vaeküla Kool 6

karlkevinmiinpuu 7. klass Turba Kool 6

UltraArdo 7. klass Turba Kool 6

gabrielake 3.b klass Tallinna Saksa Gümnaasium 6

levjeg 3.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 6

millapilv Дорослий Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 6

Yevheniya200303 6а клас Охтирська гімназія 6

DilansU 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 6

dezirr 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 6

pika69 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 6

Ditaxxx 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 6

evita15 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 6

Pipars123 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 6

Laura512 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 6

amandaamucis 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 6

lauriks4 5.klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 6

annapurina 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 6

docbmx12 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 6

oskars1161 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 6

edgars00000 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 6

DeaDMouse 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 6

Bagardy 7. klass Voore Põhikool 5

veterok24 2.a klass Narva Pähklimäe Gümnaasium 5

Sincis04 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 5

kristianskulss 4.klase Jūrmalas sākumskola "Atvase" 5

dfdyfdyh 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 5

ibarkdns 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 5

Kincuks 6. klase Kārsavas 2.vidusskola 5

sandissilickis 6. klase
5

lauris11b 11. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 5

kalickisroberts 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 5

aivars666 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 5

Triks223 5.klase
5

aorinalds 5.klase 1.Mežvidu pamatskola 5

Gviducis 3.klase Rīgas 47.vidusskola 5

dannuc 10. klase Cēsu Valsts ģimnāzija 5

kirfjod 4.a klass Tartu Aleksandr Puškini Kool 4

denis4tr 9б клас Охтирська гімназія 4

OzerskisD 7. klase Pamatskola "Harmonija" 4

tango 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 4

elmaroo 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 4

valerijs132 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 4

junora12 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 4

elgerheitur 3.a klass Antsla Gümnaasium 3

anneli2003 5.a klass Viljandi Jakobsoni Kool 3

ilzeunkate 1.klase Krotes Kronvalda Ata pamatskola 3

Rancha 6. klase Kārsavas 2.vidusskola 3

anzelika12345 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 3

raitis987 5.klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 3

richa220 6. klase Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola 3

piiters 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 3

maolenandu 3.a klass Tartu Hansa Kool 2

Printsessipreili 2.c klass Peetri Lasteaed-Põhikool 2

srm114 4 клас Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 2

Dark_lord 7а клас Краматорська СЗШ № 3 2

GuncaN 7. klase Jūrmalas 1.ģimnāzija 2

broks7a 6. klase Kārsavas pilsētas ģimnāzija 2

stevovali 7. klass Paistu Kool 1

remila 1.a klass Paikuse Põhikool 1

Timmuest 3.b klass Tartu Hansa Kool 1

stesu1 1. klass Alavere Põhikool 1

Dimon123 9а клас Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст. 1