Pranglimise Eesti meistrivõistluste finaal

Punases kirjas pranglijad pääsesid Eesti koondisse, et võistelda MM medalite pärast Lätis.
Paksus kirjas trükitud on varuvõistlejad. Kui koondisest keegi ei saa Lätti tulla, siis saab varuvõistleja.

Sirgujad (0.-3. klass)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Arina Šarapova Narva Soldino Gümnaasium 3.e klass 17613 3286 3502 3325 3092 4408
2. Anastassija Lijepa Narva Soldino Gümnaasium 3.e klass 17324 2893 3000 3133 3991 4307
3. Laura Viikberg Pärnu Mai Kool 2.a klass 16644 3230 3330 3308 3156 3620
4. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 16081 3168 3289 3231 3492 2901
5. Ralf Robert Paabo Tartu Kivilinna Kool 2.b klass 15812 2855 3185 2955 3190 3627
6. Arko Kasemets Luunja Keskkool 3. klass 15661 3175 3220 3044 3055 3167
7. Triinu Kirschbaum Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 15609 3179 3207 3360 3107 2756
8. Vladislav Protassov Narva Keeltelütseum 3.c klass 15359 2946 3297 2938 3680 2498
9. Eerik Pärtel Kull Tartu Kivilinna Kool 1.c klass 14989 2558 2856 2878 2780 3917
10. Karlis Bollverk Rapla Ühisgümnaasium 3.a klass 14136 2608 2673 2602 3728 2525
11. Oskar Kuningas Pärnu Mai Kool 3.a klass 13446 2763 2528 2642 2801 2712
12. Samuel Sülla Emmaste Põhikool 3. klass 12325 2501 2725 2504 2543 2052
13. Алексей Исаков Narva Soldino Gümnaasium 3.d klass 11966 2274 2416 2413 2671 2192
14. Janika Mägi Narva Keeltelütseum 2.d klass 11940 2520 2712 2474 2634 1600
15. Kert Johan Sommer Pärnu Mai Kool 3.b klass 11664 2425 2415 2244 2916 1664
16. Greete-Liis Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 11590 2315 2363 2323 2358 2231
17. Liisbet Sepp Pärnu Mai Kool 2.a klass 11436 2215 2474 2376 1891 2480
18. Marcus Adamson Mammaste Lasteaed ja Kool 2. klass 11307 2400 2664 2386 2080 1777
19. Marika Mägi Narva Keeltelütseum 2.d klass 10894 2246 2505 2228 2217 1698
20. Elisabeth Kask Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 10847 2254 2103 2570 2398 1522
21. Daniel Ilves Luunja Keskkool 3. klass 10682 2276 2188 2014 2339 1865
22. Harriet Haas Pärnu Mai Kool 2.a klass 10399 1943 2112 2124 1969 2251
23. Kristofer Jussmann Harkujärve Põhikool 3.a klass 10184 2186 1946 2063 2033 1956
24. Marti Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 10076 2210 2070 2175 2492 1129
25. Aljona Salnikova Narva Soldino Gümnaasium 3.d klass 10058 1878 1961 1806 2661 1752
26. Edgar Bojev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.b klass 9969 1972 2056 2103 2202 1636
27. Morten Oscar Orussaar Otepää Gümnaasium 2.a klass 9904 1817 1895 1793 2775 1624
28. Meelis Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 2.b klass 9863 1962 1876 1661 2529 1835
29. Arina Litvinova Narva Keeltelütseum 2.b klass 9800 1910 2093 2093 2256 1448
30. Reiko Mägi Pärnu Mai Kool 3.b klass 9752 1909 1974 1889 2203 1777
31. Katariina Golubtsov Pärnu Mai Kool 2.a klass 9750 1969 2117 1898 1927 1839
32. Daniel Grents Pärnu Mai Kool 2.a klass 9726 2045 2033 1973 1971 1704
33. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium 2.c klass 9696 1849 1916 1763 2373 1795
34. Oliver Kristof Sokk Tartu Kivilinna Kool 3.b klass 9695 2318 1873 2161 1852 1491
35. Tanel Meos Pärnu Mai Kool 3.b klass 9638 2289 1800 2026 2261 1262
36. Jegor Stsukin Narva Keeltelütseum 3.d klass 9604 2027 1732 2088 1936 1821
37. Cristo Virunurm Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 9433 1887 1875 1939 2197 1535
38. Alisa Kachalova Narva Soldino Gümnaasium 3.d klass 9401 1838 2012 1728 2599 1224
39. Seva Dorofejev Narva Keeltelütseum 3.c klass 9311 1826 1950 1874 2133 1528
40. Artjom Plotnikov Narva Keeltelütseum 3.d klass 9308 1771 1481 1769 2538 1749
41. Madis Kutsar Pärnu Mai Kool 3.b klass 9268 1770 1639 1798 3109 952
42. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 9167 1745 1679 1698 2643 1402
43. Merit Roseniit Pärnu Mai Kool 2.a klass 9148 2224 2189 1887 1663 1185
44. Toomas Sõmer Olen kodune Koolieelik 9144 1936 1803 1784 2165 1456
45. Arseni Hohlatov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 9135 1858 1392 1504 2808 1573
46. Maik Hellamaa Antsla Gümnaasium 3.b klass 9126 1656 1558 1681 2683 1548
47. Kristjan Saluvere Pärnu Mai Kool 3.b klass 9113 1744 1653 1797 2407 1512
48. Jevgenii Tsaikin Narva Keeltelütseum 2.d klass 8973 1887 1385 1701 2396 1604
49. Nadja Davodova Narva Soldino Gümnaasium 3.d klass 8972 1559 1614 1777 2645 1377
50. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 3.a klass 8848 1864 1533 1846 2081 1524
51. Rondo Mikko Pärnu Mai Kool 1.a klass 8781 1618 1354 1498 2562 1749
52. Andri Rattam Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 8774 1711 1702 1717 1960 1684
53. Arina Poluektova Narva Pähklimäe Gümnaasium 1.a klass 8766 1671 1747 1596 2336 1416
54. Karina Saealle Miina Härma Gümnaasium 2.a klass 8709 1489 1793 1593 1987 1847
55. Markus Heiter Surju Põhikool 2. klass 8684 1754 1626 1746 2380 1178
56. Simon Usar Paide Gümnaasium 3.c klass 8673 1716 1829 1636 2043 1449
57. Kristina Vassiljeva Narva Keeltelütseum 3.d klass 8606 1876 1780 1871 1884 1195
58. Janita Mikke Narva Keeltelütseum 3.d klass 8588 1708 1848 1797 1361 1874
59. Nikita Gorkov Narva Keeltelütseum 3.c klass 8504 1527 1458 1462 2588 1469
60. Henri Prillop Tartu Kivilinna Kool 1.d klass 8486 1839 1581 1633 1601 1832
61. Kristen Vaher Märjamaa Gümnaasium 2.a klass 8466 1635 1448 1557 2856 970
62. Nikita Seljugin Narva Keeltelütseum 2.b klass 8362 1795 1678 1617 2023 1249
63. Robin Rõmmel Palade Põhikool 3. klass 8335 1890 1597 1732 2206 910
64. Kristjan Link Surju Põhikool 3. klass 8301 1663 1644 1704 1800 1490
65. Kätlin Reinhold Tsirguliina Keskkool 1. klass 8291 1343 1280 1448 2787 1433
66. Triin Erala Tallinna Saksa Gümnaasium 3.b klass 8289 1678 1543 1515 2002 1551
67. Jaako-Aulis Kull Saverna Põhikool 3. klass 8259 1367 1431 1281 2513 1667
68. Evelina Blohhina Narva Keeltelütseum 3.c klass 8248 1671 1678 1636 1810 1453
69. Erko Nigula Pärnu Mai Kool 3.b klass 8205 1603 1421 1394 2549 1238
70. Artur Kann Tallinna Õismäe Vene Lütseum 1.b klass 8202 1688 1786 1764 1385 1579
71. Annike Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 8154 1858 1801 1663 1341 1491
72. Maxim Kostishchin Narva Soldino Gümnaasium 2.a klass 8148 1406 1476 1506 2254 1506
73. Андрей Петров Narva Soldino Gümnaasium 3.d klass 8118 1440 1561 1341 2327 1449
74. Oliver Veltmann Tallinna Saksa Gümnaasium 2.c klass 8033 1880 1660 1699 1543 1251
75. Kaspar Aus Pärnu Mai Kool 3.a klass 7953 1571 1619 1634 1744 1385
76. Mona Rea Nerva Saverna Põhikool 2. klass 7943 1495 1452 1484 2093 1419
77. Paul Kang Saku Gümnaasium 3.d klass 7941 1763 1502 1587 1858 1231
78. Artjom Aksjonov Narva Keeltelütseum 2.d klass 7935 1717 1940 1638 1666 974
79. Andre Oliver Apsolon Türi Põhikool 3.c klass 7892 1380 1281 1518 2343 1370
80. Karina Simanovitš Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.a klass 7878 1691 1505 1469 2138 1075
81. Joosep Pärnalaas Luunja Keskkool 3. klass 7834 1581 1381 1357 1811 1704
82. Ragnar Palmiste Märjamaa Gümnaasium 2.a klass 7762 1686 1382 1495 2220 979
83. Katerina Semenova Narva Soldino Gümnaasium 3.e klass 7750 1774 1354 1553 1738 1331
84. Laurits Viidebaum Pärnu Mai Kool 2.a klass 7665 1766 1530 1513 2015 841
85. Elger Heitur Antsla Gümnaasium 3.a klass 7654 1683 1712 1718 1702 839
86. Lucas Gurimski Pärnu Mai Kool 2.a klass 7644 1604 1533 1576 2294 637
87. Ksenija Smolina Narva Soldino Gümnaasium 2.a klass 7635 1721 1541 1478 1941 954
88. Karl Oskar Vikk Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 7547 1835 1694 1574 1385 1059
89. Marlon Sau Pärnu Mai Kool 1.b klass 7544 1435 1478 1270 2399 962
90. Marleen Sutt Pärnu Mai Kool 3.b klass 7524 1608 1512 1762 1319 1323
91. Teiren Tõld Haljala Gümnaasium 3.b klass 7510 1445 1416 1377 2259 1013
92. Elar Udumets Lähte Ühisgümnaasium 2.a klass 7461 1279 1371 1175 2459 1177
93. Ksenija Buiko Narva Pähklimäe Gümnaasium 1.a klass 7430 1477 1424 1500 2022 1007
94. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 2.b klass 7396 1358 1174 1421 2219 1224
95. Grethe Guhse Kuuste Kool 1. klass 7396 1518 1097 1482 2060 1239
96. Nikita Filyaev Narva Pähklimäe Gümnaasium 1.a klass 7380 1495 1623 1473 1582 1207
97. Carl Kunman Kiili Gümnaasium 3.d klass 7375 1539 1401 1640 1596 1199
98. Viktoriya Vorobieva Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 7339 1722 1120 1537 1960 1000
99. Andri Hall Pärnu Mai Kool 2.b klass 7336 1568 1357 1625 2109 677
100. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 3.b klass 7333 1386 1026 1405 2366 1150
101. Andris Vahula Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7322 1367 1230 1424 2326 975
102. Sanno Soomlais Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 7312 1385 1209 1362 2107 1249
103. Елизавета Васина Narva Pähklimäe Gümnaasium 2.d klass 7285 1485 1455 1525 1538 1282
104. Kristi Pihlak Kiili Gümnaasium 2.a klass 7272 1421 1138 1357 1965 1391
105. Iris Kull Tallinna Saksa Gümnaasium 3.b klass 7269 1467 1580 1438 1539 1245
106. Olesja Rumjantseva Narva Soldino Gümnaasium 3.e klass 7263 1477 1228 1307 2049 1202
107. Elisa-Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 7246 2132 1248 1618 1177 1071
108. Aveliin Post Emmaste Põhikool 3. klass 7236 1522 1169 1258 1987 1300
109. Lisette Lehtme Lähte Ühisgümnaasium 2.b klass 7218 1293 1242 1228 1957 1498
110. Kevin Keivabu Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7217 1271 1647 1379 1481 1439
111. Greteliis Jürissoo Pärnu Mai Kool 2.a klass 7179 1773 1541 1710 1021 1134
112. Grethe Karoline Kaljaste Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 7138 1661 1351 1421 1899 806
113. Maksim Semenjuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 1.b klass 7131 1396 1369 1258 1936 1172
114. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool 2.b klass 7038 1287 1644 1575 1416 1116
115. Oskar Märtin Jüri Gümnaasium 3.c klass 7033 1562 1488 1592 1233 1158
116. Loreta Alaküla Tallinna Tehnikagümnaasium 1.b klass 7024 1525 1292 1396 1635 1176
117. Vladimir Bolhovitin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.a klass 7021 1236 1234 1179 2320 1052
118. Nikita Brezgin Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b klass 7007 1134 859 1005 3029 980
119. Kristi Vink Narva Pähklimäe Gümnaasium 1.a klass 7004 1879 1446 1605 1423 651
120. Polina Polištšuk Narva Soldino Gümnaasium 2.a klass 6990 1347 1194 1266 2144 1039
121. Heiro Mets Antsla Gümnaasium 2.a klass 6989 1484 1117 1111 2262 1015
122. Robert Raag Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b klass 6958 1341 1303 1368 1886 1060
123. Karl Kurs Tabivere põhikool 3. klass 6945 1370 1166 1169 2083 1157
124. Rasmus Ulp Tori Põhikool 3. klass 6916 1270 1171 1404 1986 1085
125. Kevin Nigol Saverna Põhikool 3. klass 6913 1228 1228 1257 2142 1058
126. Ander Alliksaar Pühajärve Põhikool 3. klass 6885 1356 1425 1367 1582 1155
127. Вячеслав Гордеев Narva Keeltelütseum 3.d klass 6873 1425 1335 1401 1567 1145
128. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 3. klass 6870 1438 1222 1194 1894 1122
129. Diana Gukovskaya Narva Soldino Gümnaasium 3.b klass 6852 1652 1328 1376 1831 665
130. Katriin Ostrak Pühajärve Põhikool 2. klass 6807 1606 1385 1431 1425 960
131. Välek Veeroja Krootuse Põhikool 3. klass 6806 1205 1307 1235 2041 1018
132. Eva-Maria Kastepõld Metsküla Algkool 3. klass 6796 1541 1464 1429 1281 1081
133. Oskar Saareall Tartu Kivilinna Kool 2.b klass 6770 1529 1339 1280 1415 1207
134. Lydia Helene Teder Rapla Ühisgümnaasium 3.a klass 6751 1200 1418 1264 1783 1086
135. Sabina Vjazitskaja Vasta Kool 2. klass 6745 1051 1257 1039 2654 744
136. Marta Schotter Tallinna Saksa Gümnaasium 3.b klass 6712 1259 1290 1427 1464 1272
137. Markkus Puidak Luunja Keskkool 3. klass 6635 1475 1282 1170 1944 764
138. Triine Beate Tagamets Antsla Gümnaasium 3.b klass 6619 1433 1194 1568 1528 896
139. Hugo Ermel Saverna Põhikool 3. klass 6614 1541 1277 1234 1771 791
140. Mattias Viidebaum Pärnu Mai Kool 3.a klass 6603 1471 1375 1481 1137 1139
141. Kevin Kristlepp Peetri Lasteaed-Põhikool 3.e klass 6601 1426 1187 962 2247 779
142. Heiko Laane Krootuse Põhikool 2. klass 6599 1381 1259 1384 1760 815
143. Roos-Marleen Ringas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 6594 1349 1098 1188 1762 1197
144. Ketlin Kõiv Rapla Ühisgümnaasium 3.a klass 6567 1214 1415 1437 1589 912
145. Jegor Lukin Narva Soldino Gümnaasium 3.e klass 6566 1377 1080 1231 1801 1077
146. Alexis Rebane Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 6565 1333 854 945 2274 1159
147. Kärol Mägi Saverna Põhikool 2. klass 6547 946 1214 980 2265 1142
148. Rasmus Maivel Tallinna Saksa Gümnaasium 3.b klass 6538 1369 1135 1206 1909 919
149. Tõnu Uustare Miina Härma Gümnaasium 3.a klass 6494 1344 1314 1249 1519 1068
150. Sander Saagpakk Tallinna Saksa Gümnaasium 2.c klass 6477 1346 1141 1376 1682 932
151. Hannes Reimal Pärnu Mai Kool 2.a klass 6468 1318 1193 1212 1670 1075
152. Andreas Post Märjamaa Gümnaasium 2.a klass 6462 1282 1225 1129 1879 947
153. Oliver Matto Kärdla Ühisgümnaasium 3.b klass 6440 1420 1152 1058 1898 912
154. Tõnis Hendrik Tallo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 6427 1426 1284 1258 1431 1028
155. Andreas Simson Pärnu Mai Kool 2.d klass 6400 1631 1169 1538 1032 1030
156. Martin Taavet Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2.a klass 6389 1266 1389 1296 1226 1212
157. Robin Selberg Suure-Jaani Kool 3. klass 6359 1148 1284 1306 1569 1052
158. Aleksander Vassjliev Märjamaa Gümnaasium 2.b klass 6357 1249 1355 1333 1147 1273
159. Mia Orm Pärnu Mai Kool 3.c klass 6354 1497 1197 1302 1111 1247
160. Märt Aunroos Tallinna Saksa Gümnaasium 3.b klass 6331 1318 1326 1416 1390 881
161. Karel Meitsar Antsla Gümnaasium 3.a klass 6314 1397 1299 1120 1420 1078
162. Aleksandr Rätsep Narva Keeltelütseum 3.c klass 6283 1179 1092 1069 1872 1071
163. Laur Hindrik Kartus Käina Gümnaasium 2. klass 6250 1277 970 1058 2084 861
164. Veronika Babenko Narva Keeltelütseum 2.b klass 6236 1365 1251 1399 1339 882
165. Andreas Sillaste Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 6209 1537 1007 1237 1387 1041
166. Annabel Vares Pärnu Mai Kool 3.a klass 6203 1473 1193 1334 1117 1086
167. Aleksandr Jegorov Narva Keeltelütseum 2.b klass 6179 1288 1101 1281 1291 1218
168. Merili Raadik Pärnu Mai Kool 2.c klass 6151 1503 1241 1186 1248 973
169. Jegor Vassiljev Narva Vanalinna Riigikool 3.b klass 6148 1185 987 932 1994 1050
170. Viktoria Anton Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6148 1286 1164 1483 1160 1055
171. Egert Suits Paide Gümnaasium 3.c klass 6115 1353 1058 1160 1535 1009
172. Nikolai Suhhov Narva Keeltelütseum 3.c klass 6101 1291 1272 1207 1361 970
173. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6091 1070 1131 1272 1576 1042
174. Liis-Brigitt Gerats Pärnu Mai Kool 3.a klass 6084 1322 1187 1208 1643 724
175. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 5996 1102 1214 1197 1521 962
176. Kieron Keven Riima Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3.a klass 5943 1140 1173 1038 1656 936
177. Chris Marcus Krahv Tsirguliina Keskkool 3. klass 5933 1229 1095 1068 1498 1043
178. Henry Sarapuu Pärnu Mai Kool 3.a klass 5913 1519 1243 1455 831 865
179. Holger Paulus Tallinna 21. Kool 1.b klass 5901 1166 1428 1245 1164 898
180. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a klass 5891 1197 1155 1049 1472 1018
181. Olger Tauer Vasta Kool 2. klass 5887 1080 947 921 2131 808
182. Sandra Kivimurru Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 5887 1261 1299 1218 952 1157
183. Kirke Pärn Paide Gümnaasium 3.b klass 5884 1299 1035 1209 1613 728
184. Illimar Padul Pärnu Mai Kool 2.a klass 5879 1217 1315 1205 1030 1112
185. Даниэль Изотов Narva Soldino Gümnaasium 3.a klass 5867 1078 829 1019 2382 559
186. Kevin Vorsmann Vaida Põhikool 2. klass 5851 1329 1154 1239 1389 740
187. Rudolf Harald Kivi Uulu Põhikool 2. klass 5813 1211 1132 1085 1492 893
188. Darja Petšurova Narva Soldino Gümnaasium 2.a klass 5782 1068 1140 1116 1377 1081
189. Marta Pauliine Mihkelson Pärnu Mai Kool 1.b klass 5739 1105 1335 1127 1368 804
190. Artur Kaasik Lähte Ühisgümnaasium 2.b klass 5736 1314 1133 1087 1370 832
191. Karl Erik Olde Tallinna Tehnikagümnaasium 3.b klass 5706 1034 988 944 1618 1122
192. Markus Kala Kohila Gümnaasium 1.a klass 5699 1224 1075 1153 1276 971
193. Katriin Sirol Krootuse Põhikool 3. klass 5693 1199 1230 1162 1644 458
194. Артем Пшеничников Narva Kreenholmi Gümnaasium 3.c klass 5679 1321 1166 1284 1233 675
195. Rasmus Tilk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3.c klass 5674 1065 923 921 1995 770
196. Ott-Saamuel Oja Kuldre Kool 2. klass 5614 1184 1156 1127 1103 1044
197. Paula Puksov Pühajärve Põhikool 2. klass 5584 1069 1274 1259 1282 700
198. Anastasija Snetkova Narva Keeltelütseum 2.d klass 5574 1110 1232 1279 1222 731
199. Priidik Kiilberg Ääsmäe Põhikool 3. klass 5545 1253 1078 1119 1218 877
200. Artur Srtiz Pärnu Mai Kool 3.b klass 5542 1266 1336 1068 1089 783
201. Henri Kuusalu Suure-Jaani Kool 1.a klass 5513 1086 1020 1228 1377 802
202. Simar Alama Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5506 1304 743 1167 1280 1012
203. Ilja Romanov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 5488 1236 969 953 1776 554
204. Silver Saulep Pärnu Mai Kool 2.a klass 5470 1222 1052 1005 1490 701
205. Gerda Lepik Antsla Gümnaasium 3.a klass 5444 1216 1223 1287 1080 638
206. Laur Saks Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3.c klass 5437 1240 1161 1297 1739 0
207. Kennet Pisarev Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2.a klass 5423 1033 1007 1083 1441 859
208. Maksim Karpov Narva Soldino Gümnaasium 3.e klass 5399 1140 872 884 1753 750
209. Martin Oliver Kollom Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 5388 1073 1018 873 1826 598
210. Riko Kolts Tallinna Saksa Gümnaasium 2.c klass 5345 1184 988 1080 1557 536
211. Tauri Kovalevski Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 5340 1114 791 747 1718 970
212. Aleksandr Leonov Narva Pähklimäe Gümnaasium 1.a klass 5276 1014 1083 993 1217 969
213. Markus Põder Tsirguliina Keskkool 3. klass 5256 1109 899 796 1748 704
214. Joanna Maria Kärk Peetri Lasteaed-Põhikool 3.e klass 5225 1344 969 1194 1053 665
215. Sander Lepik Tartu Kivilinna Kool 3.b klass 5191 738 927 1051 1936 539
216. Aljona Gavrilova Narva Soldino Gümnaasium 2.a klass 5169 1100 1111 1167 1114 677
217. Kaspar Krill Rapla Ühisgümnaasium 3.a klass 5160 1070 847 830 1718 695
218. Markus Rafael Kalda Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 5158 1123 1160 920 1428 527
219. Angela Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5148 1154 841 725 1768 660
220. Albert Suur Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 5142 1128 995 1108 1214 697
221. Carmen Krihvel Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5127 920 741 975 1690 801
222. Lisanna Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5033 1040 948 964 1314 767
223. Ricojakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a klass 5021 1201 913 841 1350 716
224. Kirill Serikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.b klass 5018 1111 1006 892 1382 627
225. Artur Kirejenkov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3.b klass 5018 1086 855 1196 1118 763
226. Kirill Botstarjov Narva Keeltelütseum 3.d klass 5009 1269 873 916 1282 669
227. Дарья Кирсанова Narva Soldino Gümnaasium 3.a klass 4973 1144 1053 994 870 912
228. Alina Ivanova Narva Soldino Gümnaasium 3.e klass 4969 855 844 852 1915 503
229. Maria Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 3.b klass 4934 894 990 929 1446 675
230. Kärolin Kiin Konguta Kool 3. klass 4923 1329 793 1242 877 682
231. Катарина Хирви Tallinna Õismäe Vene Lütseum 2.c klass 4918 1039 916 971 1202 790
232. Samuel Beekmann Türi Põhikool 3.c klass 4885 1013 952 1075 1022 823
233. Антон Славянцев Narva Soldino Gümnaasium 2.d klass 4867 1088 852 866 1208 853
234. Valerija Kregždaite Narva Keeltelütseum 2.b klass 4865 931 864 1048 1112 910
235. Mattias Tamm Pärnu Mai Kool 3.c klass 4776 1220 751 768 1661 376
236. Andro Schasmin C.R.Jakobsoni nimeline Torma Põhikool 3. klass 4683 1002 713 877 1367 724
237. Joosep Poolakese Kalmetu Põhikool 2. klass 4633 1176 773 919 1388 377
238. Kevin Lillemets Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 4621 943 851 887 1333 607
239. Robin Mathias Müür Otepää Gümnaasium 2.b klass 4579 1088 820 774 969 928
240. Oliver Lips Peetri Lasteaed-Põhikool 3.e klass 4550 930 574 608 1624 814
241. Julia Ivanova Pärnu Mai Kool 3.b klass 4531 1036 1018 957 795 725
242. Trevor Karro Tallinna Reaalkool 2.a klass 4479 888 822 855 919 995
243. Mirta Šanin Konguta Kool 3. klass 4372 1071 1147 1024 515 615
244. Nikolai Aršinnikov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3999 815 520 725 1537 402
245. Kevin Põder Tsirguliina Keskkool 3. klass 3549 835 657 715 950 392
246. Cristopher Jaas Paide Gümnaasium 3.b klass 185 0 0 0 0 185