Pranglimise Eesti meistrivõistluste finaal

Punases kirjas pranglijad pääsesid Eesti koondisse, et võistelda MM medalite pärast Lätis.
Paksus kirjas trükitud on varuvõistlejad. Kui koondisest keegi ei saa Lätti tulla, siis saab varuvõistleja.

Oskajad (4.-6. klass)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Jaan Otter Tartu Kivilinna Kool 6.b klass 28932 4702 5064 6856 5220 7090
2. Konstantin Gorbatovski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 18319 3955 4235 2756 2296 5077
3. Helene Loorents Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6.a klass 16385 3702 4011 2843 2645 3184
4. Arseni Krivonossenko Narva Keeltelütseum 6.d klass 16073 3441 3570 2645 2264 4153
5. Andres Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 6.a klass 15862 3269 3340 2728 2312 4213
6. Aleksander Voronkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.a klass 15530 3121 3277 2357 2941 3834
7. Birthe Lall Surju Põhikool 4. klass 15238 3143 3479 2863 2001 3752
8. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 15055 3277 3277 2502 2444 3555
9. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool 4.b klass 14668 2913 3135 2449 2242 3929
10. Mirjam Kits Pärnu Mai Kool 6.c klass 14307 3566 3358 2271 2045 3067
11. Mark Tiškov Tallinna Pae Gümnaasium 4.b klass 14195 2806 2998 2533 2358 3500
12. Alari Nuut Virtsu Kool 6. klass 14042 2979 3117 2424 2188 3334
13. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 13975 2910 2778 2223 2305 3759
14. Jegor Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium 5.a klass 13975 3181 3209 2254 1787 3544
15. Kristjan Ugam Emmaste Põhikool 5. klass 13799 2766 3096 2508 2018 3411
16. Oliver Tennisberg Miina Härma Gümnaasium 5.b klass 13018 2658 3133 1626 1819 3782
17. Argo Ers Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 12772 2646 2770 2172 2086 3098
18. Triinu Orav Paistu Kool 6. klass 12412 2625 2750 2491 1850 2696
19. Karl-Martin Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5.b klass 11987 2467 2823 2007 2024 2666
20. Ivan Belov Narva Kreenholmi Gümnaasium 4.a klass 11944 3173 3173 1764 1470 2364
21. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 11818 2680 2639 1960 1534 3005
22. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 11755 2681 2533 1738 1151 3652
23. Diana Ots Antsla Gümnaasium 5.a klass 11689 2627 2790 2115 1954 2203
24. Signor Kukk Antsla Gümnaasium 5.a klass 11467 2587 2962 1967 1988 1963
25. Anna-Liisa Joandi Suure-Jaani Kool 5.a klass 11393 2642 3146 1631 1687 2287
26. Samuel Kastepõld Metsküla Algkool 4. klass 11199 2377 2525 1933 1540 2824
27. Anvar Sild Kadrina Keskkool 6.a klass 11107 2633 2570 1673 1776 2455
28. Trent Asso Tõnisson Tallinna Tehnikagümnaasium 4.b klass 11013 2450 2751 1962 1225 2625
29. Artjom Pritula Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 11012 2244 2171 1859 2152 2586
30. Melmariin Salumäe Tallinna Prantsuse Lütseum 6.b klass 10983 2277 2617 2041 1650 2398
31. Marie Kielas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5.b klass 10979 2665 2805 1497 1729 2283
32. Pärtel Ruut Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 10969 2414 2350 1678 1760 2767
33. Marcus Bindevald Roosna-Alliku Põhikool 5. klass 10891 2394 2404 2056 1742 2295
34. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 10803 2610 2586 1678 1640 2289
35. Annika Lippur Voore Põhikool 6. klass 10676 2537 2792 1739 1569 2039
36. Jan Erik Adams Pärnu Mai Kool 4.a klass 10636 2409 2575 1649 1595 2408
37. Anton Gavrilin Narva Soldino Gümnaasium 6.a klass 10592 2618 2229 1975 1704 2066
38. Ingrid Aule Suure-Jaani Kool 5.b klass 10451 2714 2718 1793 1498 1728
39. Karlis Kaschan Jõgeva Põhikool 6.b klass 10367 2497 2184 1751 1754 2181
40. Kuldar-Maano Umal Suure-Jaani Kool 5.b klass 10238 2296 2321 1624 1564 2433
41. Vägev Veeroja Krootuse Põhikool 6. klass 10232 2646 2746 1385 1407 2048
42. Oliver Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 10228 2291 2225 1750 1055 2907
43. Kirke Reier Olustvere Põhikool 5. klass 10200 2465 2464 1634 1277 2360
44. Andres Naruson Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 10198 2015 2186 1942 2086 1969
45. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 10149 2476 2764 1496 1661 1752
46. Eliise Lõhmus Miina Härma Gümnaasium 6.b klass 10133 2338 2543 1557 1512 2183
47. Joonas Aart Pühajärve Põhikool 6. klass 10105 2132 2211 1965 1816 1981
48. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 9997 2391 2135 1451 1508 2512
49. Gerli Teesalu Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 9945 2546 2618 1602 1093 2086
50. Oliver Siilbek Põltsamaa Ühisgümnaasium 4.a klass 9817 2195 2113 2024 1641 1844
51. Kelli Parind Krootuse Põhikool 6. klass 9794 2414 2513 1185 1455 2227
52. Kermo Ilau Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 9758 2367 2066 1714 1501 2110
53. Matias H. Nurmik Pärnu Mai Kool 4.a klass 9736 2245 2545 1533 1360 2053
54. Laura Simson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 9694 2344 2755 1394 1300 1901
55. Karl Keskküla Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 5.a klass 9655 2211 2055 1744 1515 2130
56. Karl-Markus Kivioja Käina Gümnaasium 5. klass 9619 2145 2083 1705 1542 2144
57. Mart Kirotar Mammaste Lasteaed ja Kool 6.b klass 9586 1983 1926 1977 1776 1924
58. Maria Jadrina Narva Keeltelütseum 5.b klass 9536 2410 2171 1382 1419 2154
59. Markus Lipp Rocca al Mare Kool 4.c klass 9433 2453 2534 1350 1400 1696
60. Kristjan Juronen Saverna Põhikool 6. klass 9433 2170 1874 1472 1699 2218
61. Jaagup Eks Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 9427 1955 2031 1571 1549 2321
62. Andra Reidla Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 9426 2227 2051 1456 1393 2299
63. Anett Ruven Antsla Gümnaasium 5.a klass 9424 2456 2448 1379 1237 1904
64. Danila Tsetsetkin Narva Keeltelütseum 6.d klass 9373 2401 2079 1357 1013 2523
65. Ahto Liivamäe Valtu Põhikool 6. klass 9356 2286 1961 1680 1525 1904
66. Andero Lavrinenko Türi Põhikool 5.c klass 9328 1886 1874 1850 1618 2100
67. Aleksei Juzar Narva Keeltelütseum 5.b klass 9314 2283 2319 1524 1419 1769
68. Darja Gužovskaja Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 9280 2159 2114 1840 1639 1528
69. Maksimilian Tsenkman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.c klass 9169 2334 1878 1688 1432 1837
70. Ljubov Leznjova Narva Keeltelütseum 5.d klass 9109 2634 2805 1053 801 1816
71. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 9051 2356 2637 1096 1285 1677
72. Lauri Leppik Tartu Kivilinna Kool 6.c klass 9018 2467 2275 1310 940 2026
73. Eneli Veltmann Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 9012 1908 1955 1528 1457 2164
74. Karina Vasenko Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 8999 1904 1980 1391 1636 2088
75. Hanna Tali Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 8973 2322 2298 1183 1136 2034
76. Kert Kruusimägi Surju Põhikool 5. klass 8869 2134 1900 1485 1131 2219
77. Sergei Razguljev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.a klass 8844 1916 1877 1790 1389 1872
78. Kirill Grigorjev Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 8824 1984 1894 1588 1662 1696
79. Arno-Kert Kaas Pärnu Mai Kool 4.a klass 8757 1807 1805 1442 1295 2408
80. Anastassija Haava Narva Keeltelütseum 6.d klass 8727 1972 1920 1680 1419 1736
81. Ats Rästa Pühajärve Põhikool 6. klass 8701 2016 1774 1210 1556 2145
82. Tamara Hussainova Narva Keeltelütseum 4.a klass 8693 2398 2223 1165 1163 1744
83. Liza Zvereva Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 8682 1844 1823 1649 1620 1746
84. Ergo Adams Kildu õppekoht 6. klass 8665 2402 2167 1289 1034 1773
85. Evelina Grunin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 8647 2432 2205 1088 1061 1861
86. Kristiina Tamm Jõgeva Põhikool 6.b klass 8604 1897 1902 1188 1499 2118
87. Kadri-Liis Kolk Muhu Põhikool 6. klass 8600 2037 1809 1678 1534 1542
88. Rando Lukk Luunja Keskkool 4.b klass 8585 1925 1965 1515 1093 2087
89. Marie Keldrima Haapsalu Linna Algkool 5.b klass 8573 1907 1831 1662 1591 1582
90. Krethel Tiits Pärnu Mai Kool 5.b klass 8549 1932 2251 1263 1281 1822
91. Getriin Riimand Saku Gümnaasium 6.c klass 8511 2100 1572 1642 1513 1684
92. Siim Pärss Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b klass 8485 1889 2180 1372 1479 1565
93. Lota Otsus Suure-Jaani Kool 6. klass 8485 2066 1859 1254 1421 1885
94. Linda Tälli Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 8457 1959 1850 1512 1595 1541
95. Krister Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5.b klass 8357 2159 1850 1353 1357 1638
96. Mairot Jaas Paide Gümnaasium 6.b klass 8353 2165 2055 1402 1138 1593
97. Annabel Nigu Emmaste Põhikool 4. klass 8350 1952 1966 1445 1303 1684
98. Miroslav Oleksjuk Narva Keeltelütseum 6.d klass 8303 2135 2181 1327 1187 1473
99. Kusti Reier Olustvere Põhikool 5. klass 8302 1827 1817 1470 1518 1670
100. Mattias Paenurm Aruküla Põhikool 4.a klass 8299 2004 1842 1162 1211 2080
101. Aleksei Popov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 8295 2047 1842 1186 1085 2135
102. Geily Sillaste Haapsalu Linna Algkool 5.c klass 8275 1904 2075 1562 1501 1233
103. Janek Mändmets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5.a klass 8253 2034 1811 1421 1328 1659
104. Merilyn Sarikas Olustvere Põhikool 5. klass 8247 2004 1822 1195 1264 1962
105. Ege-Ly Petermann Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 8243 1860 1771 1484 1523 1605
106. Johanna Paenurm Aruküla Põhikool 4.a klass 8173 1887 2071 1096 1129 1990
107. Robin Limberg Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 6. klass 8161 1932 1917 1329 1245 1738
108. Markus Jõeveer Tartu Mart Reiniku Kool 6.d klass 8120 2162 1525 1245 1554 1634
109. Jonathan Erwin Cohen Haapsalu Linna Algkool 5.b klass 8119 1980 2101 1849 1146 1043
110. Riho Sild Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 8107 1765 1738 1226 1180 2198
111. Anette Abel Pärnu Mai Kool 4.a klass 8036 1535 2051 1626 1158 1666
112. Nikita Razguljajev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.a klass 8034 2039 1425 1402 1528 1640
113. Miko Pärn Muhu Põhikool 6. klass 8024 2083 1700 1483 1352 1406
114. Cevin Liivat Paide Gümnaasium 4.a klass 8006 1671 2053 1393 1136 1753
115. Tiimur Otvagin Narva Keeltelütseum 4.d klass 7972 2242 1927 1112 685 2006
116. Polina Bogdanova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.a klass 7932 1914 1437 1506 1521 1554
117. Kaarel Fridolin Tallinna Prantsuse Lütseum 6.b klass 7924 1677 1504 1516 1311 1916
118. Harri Mähar Räpina Ühisgümnaasium 5.a klass 7915 1760 1703 1220 1569 1663
119. Oliver Kiho Pühajärve Põhikool 6. klass 7914 2100 1822 1048 1602 1342
120. Kevin Klemm Turba Kool 5. klass 7907 1851 1712 1338 970 2036
121. Martin Kruusenvald Pärnu Mai Kool 5.b klass 7893 2282 1635 1443 1214 1319
122. Marta Kohv Pärnu Mai Kool 5.b klass 7886 1734 1808 1372 1158 1814
123. Veiko Vilta Haapsalu Linna Algkool 5.b klass 7877 1795 1944 1278 1227 1633
124. Martin Leotoots Paide Gümnaasium 6.b klass 7863 2393 1877 1003 808 1782
125. Lisanne Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5.b klass 7862 2188 2358 1063 1166 1087
126. Ago Anderson Jõgeva Põhikool 6.b klass 7824 1815 1777 1470 1304 1458
127. Indrek Nemvalts Põlva Ühisgümnaasium 4.b klass 7796 1720 1401 1212 1562 1901
128. Kaja Allik Metsapoole Põhikool 6. klass 7795 1775 1472 1137 1510 1901
129. Robin Kiisma Suure-Jaani Kool 5.b klass 7770 2051 1938 1041 962 1778
130. Grete-Liis Suisalu Peetri Lasteaed-Põhikool 6.c klass 7739 1593 1539 1329 1818 1460
131. Maik-Markus Kaasma Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5.b klass 7727 1958 1782 1138 1409 1440
132. Agne Andra Ploom Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 7701 1996 1963 1086 1396 1260
133. Rasmus Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 7681 1879 2024 1534 981 1263
134. Kristofer Robin Grün Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.b klass 7655 2125 1919 1216 1123 1272
135. Angela Lage Surju Põhikool 6. klass 7643 1986 1705 1181 1469 1302
136. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 7643 1731 1523 1496 1310 1583
137. Anna Brettin Suursalu Tallinna Prantsuse Lütseum 6.b klass 7640 1670 1452 1395 1449 1674
138. Johanna Tammist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 7609 1808 1817 1109 1132 1743
139. Igor Smirnov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 7590 1815 1413 1478 1838 1046
140. Andre Saare Roosna-Alliku Põhikool 4. klass 7557 1862 1850 1012 1174 1659
141. Lisete Härma Krootuse Põhikool 5. klass 7543 1663 1808 1367 1374 1331
142. Edgar Kuld Saverna Põhikool 4. klass 7521 1784 1640 1135 1324 1638
143. Rico Siim Tartu Mart Reiniku Kool 6.d klass 7503 1486 1482 1316 1350 1869
144. Marten Belov Pühajärve Põhikool 6. klass 7495 1726 1728 1132 1209 1700
145. Sten Reins Kohila Gümnaasium 4.b klass 7477 2024 1920 971 615 1947
146. Jasper Lätt Tartu Kivilinna Kool 4.c klass 7471 2363 2328 820 795 1165
147. Eliise Mändmets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 7438 1896 1679 1065 876 1922
148. Iiris Salm Suure-Jaani Kool 6. klass 7432 1671 1856 1215 1356 1334
149. Elise Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 7395 1543 1550 1400 1509 1393
150. Daniel Halvorsen Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.c klass 7391 1622 1281 1289 1562 1637
151. Marija Bolsakova Narva Kreenholmi Gümnaasium 5.a klass 7390 1402 1407 1522 1849 1210
152. Heleriin Atna Pärnu Mai Kool 4.a klass 7389 1907 1967 926 1143 1446
153. Karlis Karro Tartu Mart Reiniku Kool 6.d klass 7360 1530 1712 1144 1545 1429
154. Mirtel Migur Tallinna Tehnikagümnaasium 4.b klass 7317 2311 1613 758 1166 1469
155. Anett Joandi Suure-Jaani Kool 4. klass 7307 1766 1840 1149 1087 1465
156. Danjel Juškin Palupera Põhikool 5. klass 7306 1997 1237 1232 1053 1787
157. Markus Renser Paide Gümnaasium 6.a klass 7239 1732 1956 967 827 1757
158. Lauren Kivimägi Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 5.b klass 7208 1504 1366 1505 1332 1501
159. Heidy Heleen Trug Paide Gümnaasium 6.b klass 7196 1903 2197 776 1037 1283
160. Mattias Linholm Prangli Tiim 5. klass 7191 1824 1558 1182 978 1649
161. Sandra Kiisma Suure-Jaani Kool 5.b klass 7172 1628 1424 1347 1335 1438
162. Uljana Leontovits Narva Keeltelütseum 6.d klass 7169 1960 1444 1173 1153 1439
163. Carl Henrig Järvepere Vasta Kool 4. klass 7161 1765 1724 849 872 1951
164. Alex Šunjajev Pärnu Mai Kool 6.c klass 7136 1885 1918 1090 806 1437
165. Kenneth Liidemaa Pärnu Mai Kool 4.a klass 7117 1879 1634 1136 953 1515
166. Tatjana Semjonova Narva Keeltelütseum 5.d klass 7095 2258 2210 832 480 1315
167. Kris Urvik C.R.Jakobsoni nimeline Torma Põhikool 6. klass 7087 1611 1205 1596 1398 1277
168. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5.a klass 7048 2293 1378 1111 1150 1116
169. Madis Moos Pärnu Mai Kool 4.b klass 7040 1828 1549 1199 1176 1288
170. Artyom Davydik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.c klass 7004 1814 1625 1010 1143 1412
171. Simon Nõgel Pühajärve Põhikool 6. klass 7001 1782 1715 1161 1068 1275
172. Kevin Kivisild Suure-Jaani Kool 5.b klass 6986 1574 1584 1263 1190 1375
173. Elvis Toomistu Märjamaa Gümnaasium 6.a klass 6963 1699 2090 1125 1015 1034
174. Arles Glaser Põltsamaa Ühisgümnaasium 4.a klass 6955 1805 1701 1111 1122 1216
175. Sofja Kudrjavtseva Narva Keeltelütseum 5.b klass 6875 1742 1729 1191 1028 1185
176. Georg Daniel Vahtramäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 6841 1699 1574 1129 1182 1257
177. Reio Ilau Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 6839 1383 1380 1127 1344 1605
178. Marta Poolakese Kalmetu Põhikool 6. klass 6834 1720 1587 1017 1206 1304
179. Stella Nahkur Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 6802 1626 1578 1012 1275 1311
180. Tony Lehtsalu Märjamaa Gümnaasium 4.a klass 6799 1918 1777 640 893 1571
181. Krista Zõhtsõk Tsirguliina Keskkool 6. klass 6790 1581 1530 1215 1098 1366
182. Risto Ridal Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 6753 1613 1594 934 935 1677
183. Andrei Kuznetsov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 6732 1754 1971 898 988 1121
184. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 6728 1539 1590 1279 979 1341
185. Kaur Jansen Tartu Mart Reiniku Kool 6.d klass 6718 1990 1410 938 1085 1295
186. Berta Laaniste Kadrina Keskkool 6.a klass 6703 1636 1723 959 1113 1272
187. Sten Stamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6.b klass 6702 1758 1434 1030 839 1641
188. Rain Põld Melliste Algkool-Lasteaed 6. klass 6698 1751 1398 1116 1042 1391
189. Angelina Nazarova Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 6692 1507 1336 1113 1495 1241
190. Gregor Harry Tuul Tallinna Kristiine Gümnaasium 4.b klass 6687 1786 1596 1015 806 1484
191. Helen-Kärt Käbin Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 6675 1575 1713 1283 903 1201
192. Tanel Toomla Kehtna Põhikool 6. klass 6669 1409 1220 1073 1530 1437
193. Daniil Savin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 6661 1572 1796 778 798 1717
194. Romeo Pärgma Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 5.b klass 6630 1632 1302 1142 1038 1516
195. Karlis Saarna Käina Gümnaasium 5. klass 6572 1579 1700 877 852 1564
196. Thomas Samuel Berg Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 6547 1914 1831 1149 514 1139
197. Grete Grünmann Koeru Keskkool 4.b klass 6484 1757 1648 889 642 1548
198. Maian Tohver Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 6451 1640 1390 977 1256 1188
199. Merliin Kollamaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6.a klass 6404 1603 1618 910 919 1354
200. Mihhail Kolobov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 6357 1429 1470 1091 1046 1321
201. Elger Loops Virtsu Kool 6. klass 6345 1781 1494 1100 1019 951
202. Jakob Lemvald Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 6342 1334 1496 1369 1038 1105
203. Denis Krjutškov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 6313 1538 1382 1077 1019 1297
204. Andro Karuks Pärnu Mai Kool 4.a klass 6274 1572 1529 786 1022 1365
205. Helen Vaino Tartu Mart Reiniku Kool 6.d klass 6263 1657 1263 782 1254 1307
206. Liisa Maria Kerge Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 5.b klass 6262 1342 1266 1197 1175 1282
207. Inge-Marie Köösel Pärnu Mai Kool 5.b klass 6230 1505 1074 1107 1218 1326
208. Jolene Sarapik Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass 6165 1624 1313 843 1255 1130
209. Kirill Nefjodov Narva Keeltelütseum 5.d klass 6160 1583 1613 1108 861 995
210. Randar Vahtrik Miina Härma Gümnaasium 4.b klass 6149 0 2251 1383 750 1765
211. Liise-Marie Kriis Pärnu Mai Kool 4.a klass 6147 1620 1625 821 977 1104
212. Jaan-Markus Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 6146 1513 1297 937 817 1582
213. Janek Oja Krootuse Põhikool 6. klass 6116 1589 1557 780 1215 975
214. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 6109 2022 1293 930 735 1129
215. Eliise Rannula Tallinna Saksa Gümnaasium 5.a klass 6108 1635 1558 686 676 1553
216. Jelizaveta Salihova Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 6068 1580 1280 914 1150 1144
217. Johannes-Aleksander Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6.a klass 6000 1464 1245 1180 1076 1035
218. Aivo Liivat Tartu Kivilinna Kool 4.c klass 5987 1562 1315 1025 660 1425
219. Egor Moshnikov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 5967 1502 1251 864 1384 966
220. Anton Smirnov Narva Keeltelütseum 6.d klass 5959 1333 1349 812 1017 1448
221. Minna Lilleoja Kadrina Keskkool 6.a klass 5950 1522 1677 898 765 1088
222. Maria-Helena Lüüs Tõrva Gümnaasium 4.a klass 5904 1706 1685 867 561 1085
223. Robin Major Jõgeva Põhikool 4.a klass 5861 1470 1395 866 1064 1066
224. Marvel Leesment Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 5852 1601 1328 874 965 1084
225. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 5830 1495 1117 884 846 1488
226. Eros Karm Tsirguliina Keskkool 6. klass 5808 1623 1427 766 820 1172
227. Berit Vahter Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4.a klass 5758 1716 1515 1037 334 1156
228. Armand Tennosaar Krootuse Põhikool 6. klass 5743 1355 1127 1071 1098 1092
229. Arina Nikulina Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 5685 1498 1115 890 1372 810
230. Lilit Aldoja Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6.b klass 5657 1376 1135 1040 1084 1022
231. Liis Marii Kivi Tallinna Tehnikagümnaasium 4.b klass 5641 1754 1329 899 440 1219
232. Nele Kivimurd Paide Gümnaasium 6.a klass 5623 1639 1568 816 626 974
233. Vlad Vladimirov Narva Kreenholmi Gümnaasium 6.a klass 5565 1606 987 1132 954 886
234. Kaspar Plaas Palivere Põhikool 5. klass 5469 1600 1278 859 744 988
235. Kerttu Konks Krootuse Põhikool 4. klass 5452 1432 1443 953 406 1218
236. Raneli Sonk Suure-Jaani Kool 5.a klass 5307 2177 1491 458 278 903
237. Karl-Martin Kutsar Tsirguliina Keskkool 6. klass 5195 1406 1208 779 868 934
238. Dmitri Frõzhenkov Narva Vanalinna Riigikool 6.b klass 5066 1289 885 873 877 1142
239. Leo-Martin Pala Juhan Liivi nimeline Alatskivi Keskkool 4. klass 5047 1309 1020 548 954 1216
240. Kristjan Soomets Olustvere Põhikool 5. klass 4781 1347 1129 624 1007 674
241. Milana Sepp Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 4469 1295 949 795 684 746
242. Kevin Grahv Palivere Põhikool 6. klass 4303 1005 865 795 859 779
243. Carl Karlson Palivere Põhikool 5. klass 4293 1224 1139 494 443 993
244. Aleksandr Nikolas Narva Vanalinna Riigikool 5.a klass 4062 1165 914 545 563 875
245. Karel Kängsepp Palivere Põhikool 6. klass 3497 1095 872 592 447 491
246. Andro Matto Palivere Põhikool 5. klass 2987 889 686 399 391 622
247. Mati Toomas Palivere Põhikool 6. klass 2911 857 601 556 476 421