Tallinna 4. klass I etapp

Võistlejaid 521
KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.
1. Sander Saagpakk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 5163 1777 916 2470
2. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 4907 1917 801 2189
3. Oliver Veltmann Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 4791 1799 720 2272
4. Joosep Andreas Laats Tallinna Reaalkool 4.b klass 4755 1691 957 2107
5. Remo Pihel Tallinna Reaalkool 4.b klass 4582 1442 738 2402
6. Sven-Erik Manglus Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 4359 1367 1321 1671
7. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 4293 1308 989 1996
8. Christoph Jeltsch Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 4252 1381 965 1906
9. Владислав Шувалов Tallinna 53. Keskkool 4.a klass 4183 1549 701 1933
10. Mona Johanson Rocca al Mare Kool 4.a klass 4009 957 546 2506
11. Kris Kleintan Pelgulinna Gümnaasium 4.c klass 3953 974 627 2352
12. Trevor Karro Tallinna Reaalkool 4.a klass 3901 1225 674 2002
13. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3885 1298 1024 1563
14. Kalevmattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 3760 1269 539 1952
15. Riko Kolts Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 3724 1372 669 1683
16. Lennart Tamm Tallinna Reaalkool 4.b klass 3675 1032 471 2172
17. Катарина Хирви Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 3601 1293 543 1765
18. Paula Rebeca Pakkanen Rocca al Mare Kool 4.a klass 3601 1371 722 1508
19. Toomas Kaar Tallinna Reaalkool 4.b klass 3564 1098 498 1968
20. Ken-Caspar Tomson Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 3530 1287 754 1489
21. Emil Henri Rooste Tallinna Reaalkool 4.a klass 3460 929 574 1957
22. Kirill Serikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 3412 1536 632 1244
23. Richard Krushajev Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3372 1099 618 1655
24. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3353 962 702 1689
25. Mikk Savi Rocca al Mare Kool 4.a klass 3337 986 582 1769
26. Mikk Sameli Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 3306 984 707 1615
27. Pärtel Kukk Tallinna Reaalkool 4.b klass 3284 1287 690 1307
28. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3243 1254 712 1277
29. Marius Martin Sapas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 3158 1149 562 1447
30. Artur Sprivul Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 3125 1102 534 1489
31. Anton Allekand Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 3123 814 476 1833
32. Darja Rodzik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 3092 1202 644 1246
33. Mirelle Nataly Klais Rocca al Mare Kool 4.a klass 3067 870 729 1468
34. Ott Kiisk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 3049 906 559 1584
35. Daria Alekseenko Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2944 1137 799 1008
36. Rasmus Erich Varunov Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 2943 1225 533 1185
37. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2922 648 506 1768
38. Albert Roolaid Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2914 1010 432 1472
39. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2885 578 477 1830
40. Saskia Kallas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2785 724 567 1494
41. Roven Lebbin Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2734 669 574 1491
42. Nikita Soroka Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2717 871 574 1272
43. Ника Шувалова Tallinna 53. Keskkool 4.a klass 2710 746 384 1580
44. Егор Пшеничников Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2708 662 623 1423
45. Mark Sauga Rocca al Mare Kool 4.a klass 2707 726 376 1605
46. Juri Hirvi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 2673 811 478 1384
47. Gregor Roivassepp Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2663 1006 548 1109
48. Eneliina-Lotta Sõnajalg Rocca al Mare Kool 4.b klass 2640 1080 771 789
49. Dominik Lukas Pullisaar Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2634 804 730 1100
50. Erik Mäki-Viinikka Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2628 805 383 1440
51. Hinge Kalliste Riistop Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2620 874 503 1243
52. Andre Viitamees Tallinna Reaalkool 4.a klass 2618 897 502 1219
53. Marten Van Der Hoeven Rocca al Mare Kool 4.a klass 2602 767 546 1289
54. Melissa Britt Joala Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2575 733 438 1404
55. Anastasia Lomakova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2567 661 685 1221
56. Dmitri Rodzik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2544 1572 642 330
57. Kaarel Leppsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2537 623 397 1517
58. Kuldar Zilensk Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2520 1103 705 712
59. Maksim Litonin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 2519 930 390 1199
60. Marleen Elise Lemendik Tallinna Reaalkool 4.b klass 2517 975 693 849
61. Tanel Ojala Rocca al Mare Kool 4.a klass 2516 750 506 1260
62. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2494 936 577 981
63. Georg Pitsugin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 2491 669 615 1207
64. Nicholas Külaots Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2454 715 260 1479
65. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2447 823 1055 569
66. Remo Kurem Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 2441 884 321 1236
67. Helena Katariina Tõnise Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2440 975 569 896
68. Annabel Valts Tallinna Reaalkool 4.b klass 2434 1088 563 783
69. Uku Kurim Tallinna Reaalkool 4.b klass 2430 892 389 1149
70. Kristjan Kask Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2426 696 398 1332
71. Sander Must Rocca al Mare Kool 4.b klass 2411 1168 556 687
72. Milen Bõkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2397 810 402 1185
73. Karolin Kask Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2393 1039 605 749
74. Anne-Marie Alalooga Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2389 1131 369 889
75. Christopher Uusjärv Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2378 709 393 1276
76. Stefany Härma Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2374 785 548 1041
77. Laura Ernits Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2366 631 411 1324
78. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2357 766 346 1245
79. Mark Hakim Boujenar Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2357 614 823 920
80. Liza Busueva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 2347 690 336 1321
81. Eliise Tiisler Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2345 760 409 1176
82. Jonas Nigul Rocca al Mare Kool 4.b klass 2330 742 404 1184
83. Hendrik Värk Rocca al Mare Kool 4.b klass 2324 806 439 1079
84. Anton Paulus Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2316 1026 617 673
85. Aleksandr Sobolev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2312 736 395 1181
86. Mia Lee Kähri Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2298 877 498 923
87. Arina Soboleva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 2258 949 792 517
88. Daniel Nazarati Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2254 856 583 815
89. Kätlin Christin Uja Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2245 470 523 1252
90. Ramon Abel Tallinna Reaalkool 4.b klass 2243 799 419 1025
91. Christofer Kalkun Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 2237 703 236 1298
92. Konrad Sirel Tallinna Reaalkool 4.a klass 2190 706 431 1053
93. Mark Luvistsuk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2185 737 402 1046
94. Emma Helena Toomiste Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2185 651 492 1042
95. Säde Noormets Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2185 1040 700 445
96. Karl Kivisäk Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 2184 641 212 1331
97. Derek Kadu Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2178 571 372 1235
98. Kaspar Kähri Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2178 791 391 996
99. Gregor Kolbakov Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2170 742 654 774
100. Matilda Mody Rocca al Mare Kool 4.a klass 2168 988 460 720
101. Nikita Puškarjov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2167 870 440 857
102. David Botker Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2165 835 516 814
103. Livia Filipozzi Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2164 931 499 734
104. Raunor Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2163 1005 502 656
105. Arnold Hantsom Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2163 866 508 789
106. Karl Hendrik Nõmper Tallinna Reaalkool 4.b klass 2162 669 319 1174
107. Kadri-Liis Alber Tallinna Reaalkool 4.b klass 2162 823 572 767
108. Brianna Saareleht Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2146 924 556 666
109. Franz Andresson Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2143 752 374 1017
110. Robi Mikk Pelgulinna Gümnaasium 4.b klass 2111 763 317 1031
111. Mia Sinella Mitt Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2096 806 500 790
112. Aleksander Solovjov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2091 815 448 828
113. Mia Loviise Ehrstein Tallinna Reaalkool 4.b klass 2074 698 436 940
114. Richard Lõoke Tallinna Reaalkool 4.b klass 2072 580 438 1054
115. Susanna Sarapuu Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2072 756 419 897
116. Arseni Maikov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2067 613 413 1041
117. Johann Adermann Tallinna Reaalkool 4.a klass 2059 590 352 1117
118. Siim Kaasik Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2056 698 519 839
119. Raul Kingsepp Tallinna Reaalkool 4.a klass 2052 659 331 1062
120. Kristian Gron Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 2034 672 299 1063
121. Karl Allikas Tallinna Reaalkool 4.b klass 2034 892 450 692
122. Egor Veselov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 2024 684 268 1072
123. Laura Palgi Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 2016 524 471 1021
124. Jan-Erik Joost Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 2011 667 242 1102
125. Emma-Mia Kapsta Rocca al Mare Kool 4.b klass 2010 618 385 1007
126. Erik Tallinn Rocca al Mare Kool 4.b klass 2010 625 524 861
127. Jakob Matthias Lindma Tallinna Reaalkool 4.a klass 2007 710 369 928
128. Martti Kaul Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2004 920 377 707
129. Hannela Haavel Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2004 723 529 752
130. Vlas Kuznetsov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 1999 732 615 652
131. Egert Henk Rocca al Mare Kool 4.a klass 1988 645 234 1109
132. Olesja Sved Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1986 739 364 883
133. Timur Anurov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1984 772 349 863
134. Artur Erik Kiik Rocca al Mare Kool 4.b klass 1978 846 443 689
135. Rasmus Runtal Tallinna Reaalkool 4.b klass 1966 859 359 748
136. Elsbeth Luule Ainson Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1965 729 431 805
137. Klaara Polli Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1960 281 269 1410
138. Saskia Põldmaa Tallinna Reaalkool 4.b klass 1956 659 490 807
139. Илья Гребинщиков Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1953 639 421 893
140. Luka Puumets Tallinna Reaalkool 4.b klass 1937 908 443 586
141. Robin Tint Rocca al Mare Kool 4.a klass 1934 984 313 637
142. Triin Kuusk Tallinna Reaalkool 4.a klass 1930 622 375 933
143. Aron Kirt Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1916 771 282 863
144. Ilona Abel Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 1913 657 529 727
145. Darja Antsiferova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1912 817 462 633
146. Rasmus Tibar Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1911 868 335 708
147. Margaret Filippov Tallinna Reaalkool 4.b klass 1910 721 555 634
148. Lisa Maribel Alender Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1907 611 386 910
149. Kirke Arumäe Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1895 817 424 654
150. Arkadi Korotõtš Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1889 885 560 444
151. Karoli Maria Krause Tallinna Reaalkool 4.b klass 1879 688 433 758
152. Тимофей Узиков Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1876 374 319 1183
153. Ott Raudsepp Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1868 805 420 643
154. Anna Tamosjunaite Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1865 740 407 718
155. Krõõt Kudeviita Tallinna Reaalkool 4.b klass 1863 471 376 1016
156. Матвей Кузнецов Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1861 589 234 1038
157. Ralf Schmidt Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1861 706 418 737
158. Anna Maria Tottrup Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1844 695 453 696
159. Kaur Ehrlich Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1843 584 323 936
160. Georg Kalme Tallinna Reaalkool 4.a klass 1829 496 356 977
161. Pärtel Koit Kose Rocca al Mare Kool 4.a klass 1829 577 418 834
162. Aivar Paalberg Rocca al Mare Kool 4.b klass 1826 576 319 931
163. Caro Litmanen Rocca al Mare Kool 4.b klass 1826 634 392 800
164. Michel Balaškin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1821 831 382 608
165. Mariana Vall Rocca al Mare Kool 4. klass 1813 540 382 891
166. Alexander William Innes Of Edingight Rocca al Mare Kool 4.a klass 1811 572 364 875
167. Arina Mitina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1806 416 340 1050
168. Kaisa Vaher Tallinna Reaalkool 4.b klass 1804 660 386 758
169. Sofia Nychyporuk Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1804 745 609 450
170. Robin Iin Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1803 831 407 565
171. Karl Elias Saue Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1799 770 508 521
172. Harri Mokrik Rocca al Mare Kool 4.a klass 1793 698 519 576
173. Magnus Voecks Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1792 620 231 941
174. Andre Treumann Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1791 632 375 784
175. Katarina Elling Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1784 794 266 724
176. Georg Mathias Mägi Rocca al Mare Kool 4.a klass 1778 490 325 963
177. Mihhail Bolotnikov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1773 678 362 733
178. Nikita Dorodnev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1772 437 264 1071
179. Wilhelm Tomingas Rocca al Mare Kool 4.b klass 1769 638 372 759
180. Karolin Kuusk Tallinna Reaalkool 4.b klass 1757 753 413 591
181. Victoriaraukas Raukas Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1754 532 276 946
182. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1754 723 470 561
183. Nicoletta Sanders Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1746 688 512 546
184. Veronika Belaja Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1743 721 620 402
185. Alexandra Aasala Rocca al Mare Kool 4.b klass 1741 513 365 863
186. Nika Vesselkov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1732 646 509 577
187. Kristjan Erik Kalling Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1721 489 266 966
188. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1720 550 368 802
189. Simona Maria Reischl Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1703 768 458 477
190. Kendra Liis Konsa Rocca al Mare Kool 4.a klass 1702 797 499 406
191. Liisbet Kull Rocca al Mare Kool 4.b klass 1696 784 503 409
192. Polina Hohlova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1693 517 574 602
193. Marko Kallaste Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1683 817 249 617
194. Maksim Kuvatov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1682 533 338 811
195. Artur Bentsa Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1679 624 433 622
196. Darina Adarõtševa Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1667 691 439 537
197. Kaspar Jorgen Attim Rocca al Mare Kool 4.a klass 1651 685 493 473
198. Annika Roosileht Tallinna Reaalkool 4.b klass 1650 547 332 771
199. Rasmus Vainomäe Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1642 721 372 549
200. Aleks Petrov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1642 568 414 660
201. Mari Maurer Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1638 698 257 683
202. Varvara Gavrilova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1632 705 492 435
203. Антон Трофимов Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1629 647 467 515
204. Liisa Korjas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1628 678 370 580
205. Sofia Baranov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1621 826 404 391
206. Karl Rihard Kalda Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1621 710 459 452
207. Julius Martin Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1621 621 446 554
208. Katarina Jaska Tallinna Reaalkool 4.a klass 1616 757 397 462
209. Henrik Yusuf Acik Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1604 468 374 762
210. Alan Juur Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1602 874 375 353
211. Aidan Stepanov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1601 419 306 876
212. Marten Vettik Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1597 547 437 613
213. Emma Priisaar Tallinna Reaalkool 4.a klass 1593 624 221 748
214. Karina Antonova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1587 709 400 478
215. Frederik Harry Vohnje Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1586 585 216 785
216. Erik Savtšuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1586 592 438 556
217. Carmen Galamjan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1581 646 336 599
218. Oskar Soosaar Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1578 604 308 666
219. Claudia Davõdov Rocca al Mare Kool 4.b klass 1557 517 363 677
220. Tristan Ots Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1552 671 381 500
221. Kirke Helena Toomingas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1551 621 306 624
222. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1543 779 397 367
223. Diana Lobanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1539 698 401 440
224. Angelis Margette Sergo Rocca al Mare Kool 4.b klass 1538 615 781 142
225. Laura Aan Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1537 505 277 755
226. Marek Kosinski Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1536 675 0 861
227. Anton Akimov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1532 521 290 721
228. Ingrid Kostjak Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1530 458 206 866
229. Liis Reinvee Tallinna Reaalkool 4.a klass 1521 702 397 422
230. Pelageja Krasnova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1517 544 426 547
231. Karl-Markos Kadapik Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1507 384 265 858
232. Melissa Espenberg Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1498 714 416 368
233. Jegor Novikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1498 577 618 303
234. Karl Joosep Kern Rocca al Mare Kool 4.a klass 1490 621 385 484
235. Roland Maltis Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1488 840 297 351
236. Olga Kostina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1486 649 462 375
237. Vladislav Denisov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1476 384 495 597
238. Nata Bogdan Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1473 716 368 389
239. Karoliina Paju Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1472 556 423 493
240. Pille-Riin Kõrvits Tallinna Reaalkool 4.a klass 1463 806 322 335
241. Aleksandra Filimonova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1459 705 344 410
242. Kristjan Grant Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1458 661 291 506
243. Nora Luisa Valdna Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1456 482 318 656
244. Robin Aas Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1451 598 163 690
245. Karl Egert Koemets Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1450 477 142 831
246. Dmitri Stõkailo Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1448 488 526 434
247. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1447 471 346 630
248. Madina-Mareete Ozdojev Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1445 449 377 619
249. Elisabet Lippus Tallinna Reaalkool 4.a klass 1442 740 368 334
250. Rain Alar Laurimaa Tallinna Reaalkool 4.a klass 1439 578 403 458
251. Mirtel Mailend Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1437 673 277 487
252. Edelina Litvinova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1428 636 507 285
253. Nika Palivoda Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1419 539 351 529
254. Aleksander Katšin Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1419 489 438 492
255. Maksim Raievnin Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1417 693 400 324
256. Arseni Svinarenkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1417 546 361 510
257. Elisabeth Kuulmann Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1409 660 414 335
258. Demjan Volõnski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1408 590 550 268
259. Daša Bušina Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1405 423 279 703
260. Liisa Grete Pürg Tallinna Reaalkool 4.b klass 1399 651 342 406
261. Dmitri Prigoda Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 1398 735 343 320
262. Eliise Kirjanen Rocca al Mare Kool 4.b klass 1396 0 505 891
263. Laura Roo Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1395 583 239 573
264. Anton Fjodorov Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1390 614 431 345
265. Mia Kaisa Nurges Rocca al Mare Kool 4.b klass 1381 697 344 340
266. Gerteinberg Einberg Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1381 650 224 507
267. Kristin Puusepp Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1377 687 438 252
268. Maiken Meltsas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1373 586 482 305
269. Mia Mai Laisaar Tallinna Reaalkool 4.a klass 1368 788 320 260
270. Iti-Anett Papli Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1367 518 292 557
271. Mattias Aas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1366 727 394 245
272. Виктор Гужов Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1360 238 214 908
273. Sander Hallaste Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1349 927 178 244
274. Boriss Bulanov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1340 454 345 541
275. Jegor Grinkevits Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1339 566 359 414
276. Sofia Selezneva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1335 485 410 440
277. Frank Kolk Tallinna Reaalkool 4.a klass 1330 656 279 395
278. Тимофей Калинин Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1325 579 396 350
279. Тимофей Солдатов Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1317 620 458 239
280. Jasmin Mitev Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1309 518 204 587
281. Maria Aleksandra Vettik Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1304 542 333 429
282. Elizabeth Aiaste Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1300 460 461 379
283. Hannes Tambla Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1299 623 527 149
284. Katarina Pozdnjakova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1295 646 502 147
285. Алексей Соловьёв Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1293 523 114 656
286. Aleksandra Pokatilova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1292 384 280 628
287. Polina Mihhailova Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1282 546 327 409
288. Katarina Jõgi Rocca al Mare Kool 4.a klass 1280 549 247 484
289. Mia Maria Jaakson Rocca al Mare Kool 4.b klass 1269 693 242 334
290. Artjom Švedov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1268 399 142 727
291. Markus Mihkel Soodla Rocca al Mare Kool 4.b klass 1268 495 412 361
292. Anna-Liisa Kaja Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1258 495 347 416
293. Kaili Lindström Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1251 753 182 316
294. Marianna Buklova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1251 574 389 288
295. Sebastian Haamer Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1251 521 303 427
296. Brette Tüksammel Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1245 611 245 389
297. Sandra Puusepp Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1245 562 366 317
298. Kristjan Kasela Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1241 663 252 326
299. Anna Spakova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1239 345 509 385
300. Lennart Parašin Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1236 470 327 439
301. Marina Gasanova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1234 476 327 431
302. Mikk Jõesaar Tallinna Reaalkool 4.a klass 1232 557 311 364
303. Liisi Helena Kasesalu Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1230 824 103 303
304. Natalija Kravcova Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1227 531 196 500
305. Артур Митин Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1224 409 180 635
306. Mark Rannat Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1221 388 400 433
307. Alisa Jelissejeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1220 423 237 560
308. Ida Künnap Rocca al Mare Kool 4.a klass 1218 629 314 275
309. Arko K Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1217 605 212 400
310. Artjom Sidorov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1215 557 429 229
311. Nikita Mihhailov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1206 665 348 193
312. Maria Vassiljeva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1190 651 257 282
313. Ilja Kuzmin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1180 515 374 291
314. Carmen Victoria Kärk Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1176 441 333 402
315. Jan Stupnikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1174 633 366 175
316. Mona Nigul Rocca al Mare Kool 4.b klass 1148 917 231 0
317. Gertu Gabriele Heinmets Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1136 649 266 221
318. Kelly-Leontine Merilo Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1135 363 202 570
319. Lilian Leppsalu Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1119 703 387 29
320. Herman Tamm Tallinna Reaalkool 4.a klass 1117 601 302 214
321. Katya Juuse Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1116 586 315 215
322. Karl Kristjan Rander Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1116 300 439 377
323. Jenni Tiismaa Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1115 412 155 548
324. Lilia Kasuba Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1101 558 322 221
325. Ligrete Mertens Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1101 421 343 337
326. Karina Gnutševa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1098 421 325 352
327. Анна Котова Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1085 496 231 358
328. Carol Kuusk Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1077 535 260 282
329. Hendrik Laus Tallinna Reaalkool 4.a klass 1075 466 305 304
330. Marta Arete Sokk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1073 507 339 227
331. Hans Egert Lillemets Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1070 586 207 277
332. Stefan Joks Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1066 684 245 137
333. Kaspar Peets Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1060 684 223 153
334. Mathias Tukk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1059 432 199 428
335. Igor Orlovski Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1056 1056 0 0
336. Artur Muiziniks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1050 625 425 0
337. Nelly Beekmann Rocca al Mare Kool 4.a klass 1042 441 93 508
338. Henry Russak Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1033 529 331 173
339. София Стручок Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1031 372 274 385
340. Gerda Tiisel Tallinna Reaalkool 4.a klass 1026 571 228 227
341. Jaagup Joonas Rocca al Mare Kool 4.b klass 1021 674 294 53
342. Arseni Kramarenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1017 374 362 281
343. Фёдор Егоров Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1016 649 367 0
344. Marie Eliise Luts Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1016 463 327 226
345. Eliisa Zelenets Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1016 435 195 386
346. Даниэль Кярстен Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1016 326 330 360
347. Pavel Ivanov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1008 503 264 241
348. Maria Vorontsova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1008 483 285 240
349. Мария Авдюхина Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1005 408 84 513
350. Merili Meltsas Tallinna Reaalkool 4.a klass 1004 293 352 359
351. Karl Tallinn Rocca al Mare Kool 4.b klass 1003 604 399 0
352. Laura Elise Amor Rocca al Mare Kool 4.a klass 999 495 281 223
353. Rainer Saat Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 996 519 169 308
354. Andero Piperal Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 994 435 151 408
355. Ivan Dmitrijev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 993 376 396 221
356. Zhenya Kudravtseva Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 979 343 325 311
357. Ingrid Hints Tallinna Reaalkool 4.b klass 977 560 417 0
358. Vladislav Shatskikh Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 974 399 356 219
359. Ksehija Trostina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 967 356 99 512
360. Roman Terras Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 962 962 0 0
361. София Тишина Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 955 955 0 0
362. Carolyn Raba Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 954 627 207 120
363. Heleri Kasekamp Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 947 711 69 167
364. Dominika Dementjeva Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 938 554 384 0
365. Anita Vahtra Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 931 524 224 183
366. Milana Marmazinskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 921 377 123 421
367. Andrei Sazonov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 917 411 310 196
368. Darja Romanjuk Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 910 317 273 320
369. Jelizaveta Slepina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 908 545 162 201
370. Milana Vasilieva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 906 388 196 322
371. Taissia-Maria Ljahh Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 903 390 365 148
372. Dmitri Kisseljov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 891 149 98 644
373. Milana Barovskaja Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 882 190 229 463
374. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 881 527 299 55
375. Anna-Maria Kiivikas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 875 428 122 325
376. Kroot Arna Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 873 873 0 0
377. Artemi Zõrjanov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 861 441 229 191
378. Olga Voronenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 860 367 482 11
379. Teeli Tamming Rocca al Mare Kool 4.a klass 855 462 274 119
380. Arthur Reinfeldt Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a klass 852 852 0 0
381. David Antonio Kamaš Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 852 334 201 317
382. Triine Tender Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 847 520 327 0
383. Алина Волкова Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 844 457 243 144
384. Andrius Krisciunas Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 842 371 325 146
385. Brigitta Kalmet Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 840 464 229 147
386. Aleksander Larens Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 839 431 198 210
387. Silvia Suits Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 836 836 0 0
388. Miina Vister Rocca al Mare Kool 4.b klass 830 830 0 0
389. Carolyn Anete Leetmaa Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 818 490 119 209
390. Keity Vetevool Rocca al Mare Kool 4.c klass 812 320 336 156
391. Aleksandras Vycas Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 810 346 290 174
392. Artur Yalonetsky Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 807 366 219 222
393. Kolesnik Aleks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 804 531 273 0
394. Матвей Узиков Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 804 501 303 0
395. Laura Kulaots Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 804 493 177 134
396. Georg Rasmus Suurvarik Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 802 401 202 199
397. Sigrid Tarlap Rocca al Mare Kool 4.b klass 796 477 319 0
398. Eveliine Laul Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 792 403 189 200
399. Ivan Rist Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 786 327 310 149
400. Daniel Eesalu Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 785 402 301 82
401. Robert Veering Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 781 473 194 114
402. Markos Herm Pelgulinna Gümnaasium 4.a klass 779 779 0 0
403. Alina Kurnikova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 779 415 191 173
404. Rasmus Ottokar Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 777 531 246 0
405. Дарья Лубкова Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 776 0 0 776
406. Elvira Petrova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 772 315 117 340
407. Dima Karro Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 771 771 0 0
408. Karl Arumäe Tallinna Reaalkool 4.a klass 768 510 258 0
409. Richard Gabriel Moritz Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 760 594 166 0
410. Aleksandra Saaremägi Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 760 442 253 65
411. Kenneth Veersoo Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 758 426 93 239
412. Arvo Roosimaa Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 751 487 264 0
413. Lauren Silland Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 749 425 203 121
414. Alisia Olerski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 746 366 280 100
415. David Mokejev Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 744 401 247 96
416. Arseni Ivanov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 742 361 256 125
417. Matveis Jakovlevs Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 741 466 275 0
418. Romet Märk Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 739 381 156 202
419. Georg Karmas Tallinna Reaalkool 4.a klass 735 735 0 0
420. Викентий Новак Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 732 526 206 0
421. Daniela Tšistova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 732 416 119 197
422. Liis Troost Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 727 357 182 188
423. Denis Aksjonov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 718 408 123 187
424. Mia-Viktoria Paiste Tallinna Reaalkool 4.b klass 705 705 0 0
425. Rasmus Rihard Allmägi Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 702 499 203 0
426. Sergei Jeskov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 702 418 284 0
427. Diana Kahlen Dean Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 695 479 216 0
428. Reiko Taalkis Tallinna Reaalkool 4.b klass 692 692 0 0
429. Carolina Botsko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 684 442 242 0
430. Maribel Vetevool Rocca al Mare Kool 4. klass 682 296 118 268
431. Kamilla Valieva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 682 276 153 253
432. Nikolai Ogoltsov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 669 374 157 138
433. Maria Golovtšenko Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 658 413 195 50
434. Yan Drogomoretski Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 651 379 272 0
435. Maria Zajets Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 647 424 223 0
436. Maksim Lõsanov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 646 466 180 0
437. Мелания Тадевосян Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 646 274 270 102
438. Grete Saue Tallinna Reaalkool 4.a klass 644 644 0 0
439. Andry Aavast Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 641 641 0 0
440. Aleksandr Rjazanov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 634 544 40 50
441. Henri Georg Valentin Tallinna Reaalkool 4.a klass 630 401 176 53
442. Aleksandr Vimb Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 627 417 0 210
443. Kevin-Daniel Koppel Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 625 625 0 0
444. Настя Ивлева Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 625 269 202 154
445. Anna Liisa Veeremaa Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 614 282 124 208
446. Kaarel Eik Kasemets Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 606 606 0 0
447. Jan-Erik Vipre Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 605 325 104 176
448. Maksim Holmogortsev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 603 603 0 0
449. Kristjan Põltsar Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 597 263 188 146
450. Martin Kõrge Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 596 399 114 83
451. Maksim Kalimullin Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 595 595 0 0
452. Kätty Li Tehva Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 591 365 109 117
453. Renars Ambults Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a klass 589 485 0 104
454. Keiko Paavel Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a klass 583 0 0 583
455. Nikas Markovski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 583 437 0 146
456. Taissia Saaremägi Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 582 582 0 0
457. Otto Mäe Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 579 579 0 0
458. Enrique Raudvere Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 578 571 0 7
459. Ralf Ruuben Leppik Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 577 392 185 0
460. Maksim Tulkin Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 576 373 93 110
461. Ramon Gelkov Rocca al Mare Kool 4.b klass 575 575 0 0
462. Mia Katarina Korol Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 574 283 291 0
463. Nikolay Aganin Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 573 573 0 0
464. Mihhail Vdovitšenko Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 568 568 0 0
465. Мария Сырицкая Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 568 568 0 0
466. Gloria Mägi Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 564 170 224 170
467. Marten Tamtik Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 563 471 68 24
468. Marianna Grigorjeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 563 394 69 100
469. Arseni Popov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 560 560 0 0
470. Makari Petrov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 549 355 85 109
471. Маргарита Спода Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 545 496 0 49
472. Trinity Karhu Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 538 393 108 37
473. Antanas Kiltinavicius Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 533 320 158 55
474. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 527 0 527 0
475. Liiza Seliverstava Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 527 417 110 0
476. Герман Коваленко Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 509 509 0 0
477. Merilin Soovik Tallinna Reaalkool 4.a klass 505 429 76 0
478. Artur Õun Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 490 0 490 0
479. Alina Tšistova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 485 485 0 0
480. Ivan Gorban Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 482 340 142 0
481. Ari Babkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 476 476 0 0
482. Radomir Nardjuzev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 476 219 257 0
483. Sandra Saar Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 474 326 148 0
484. Jevgeni Arsenjev Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 472 472 0 0
485. Gleb Moskalenko Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 471 471 0 0
486. Evelina Djomina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 471 471 0 0
487. Лиза Соколова Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 463 192 196 75
488. Darja Tsvetkova Tallinna Südalinna Kool 4. klass 462 462 0 0
489. Erik Puškar Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 460 460 0 0
490. Артём Касачевский Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 454 454 0 0
491. Aleksandra Mikli Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 450 397 53 0
492. Margit Reino Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 430 121 164 145
493. Дарья Чернушич Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 429 411 0 18
494. Elina Lukitšova Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 429 252 177 0
495. Oilver Kristiansen Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 426 295 84 47
496. Polina Mazurenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 425 40 318 67
497. Margaret Rahu Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a klass 420 420 0 0
498. Merly Murd Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 408 408 0 0
499. Tanel Tori Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 408 159 0 249
500. Maarika Veedi Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 406 262 121 23