Tallinna Oskajad I etapp

Võistlejaid 1191
KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.
1. Konstantin Gorbatovski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.a klass 9838 3557 2949 3332
2. Mark Tiškov Tallinna Pae Gümnaasium 6.b klass 8538 2948 2608 2982
3. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 7776 2327 2304 3145
4. Markus Oliver Annuk Tallinna Reaalkool 5.a klass 7100 2088 1937 3075
5. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 5.a klass 6951 2225 1892 2834
6. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 5.a klass 5748 1934 1548 2266
7. Roven Ren Pajumets Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 5676 2202 1424 2050
8. Gregor Harry Tuul Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 5594 1618 1116 2860
9. Nikita Brezgin Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 5320 1390 845 3085
10. Triin Erala Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 5224 1792 1063 2369
11. Sander Saagpakk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 5163 1777 916 2470
12. Ivan Bondarchuk Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.a klass 5006 2023 954 2029
13. Stella Nahkur Tallinna Saksa Gümnaasium 6.b klass 5004 1670 1045 2289
14. Loretta Kaart Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 4992 1490 1462 2040
15. Kris Oispuu Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 4936 1522 1736 1678
16. Mark Anry Kriisa Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 4908 1498 928 2482
17. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 4907 1917 801 2189
18. Oliver Veltmann Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 4791 1799 720 2272
19. Robert Raag Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 4773 1529 851 2393
20. Joosep Andreas Laats Tallinna Reaalkool 4.b klass 4755 1691 957 2107
21. Jegor Proskurin Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 4747 1199 1710 1838
22. Oliver Jalakas Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 4709 1272 1022 2415
23. Remo Pihel Tallinna Reaalkool 4.b klass 4582 1442 738 2402
24. Vladimir Bolhovitin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 4493 1389 798 2306
25. Bruno Filipozzi Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 4466 1532 1211 1723
26. Rahel Reinumägi Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 4382 1348 1065 1969
27. Sven-Erik Manglus Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 4359 1367 1321 1671
28. Iris Kull Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 4302 1454 839 2009
29. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 4293 1308 989 1996
30. Karina Simanovitš Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 4258 1686 877 1695
31. Christoph Jeltsch Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 4252 1381 965 1906
32. Alex Kuuse Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 4192 1334 893 1965
33. Владислав Шувалов Tallinna 53. Keskkool 4.a klass 4183 1549 701 1933
34. Rasmus Abiline Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 4166 1174 746 2246
35. Therese Heidov Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 4118 1436 641 2041
36. Rasmus Maivel Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 4074 1332 728 2014
37. Mona Johanson Rocca al Mare Kool 4.a klass 4009 957 546 2506
38. Kris Kleintan Pelgulinna Gümnaasium 4.c klass 3953 974 627 2352
39. Richard Heering Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3951 1549 938 1464
40. Karl Cristofer Virro Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3947 1195 1057 1695
41. Edvard Marius Herter Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3946 997 1312 1637
42. Valeri Smirnov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 3941 1256 971 1714
43. Trevor Karro Tallinna Reaalkool 4.a klass 3901 1225 674 2002
44. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3885 1298 1024 1563
45. Marta Schotter Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3879 1362 872 1645
46. Lisette Toiger Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 3850 1526 713 1611
47. Hugo Kristofer Kaiv Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 3810 1096 484 2230
48. Henri Paul Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 3802 1452 804 1546
49. Mati Juus Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 3785 1137 705 1943
50. Kalevmattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 3760 1269 539 1952
51. Mehis Kortel Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 3740 1105 710 1925
52. Mark Eerik Kuusk Tallinna Kesklinna Põhikool 6.d klass 3729 935 652 2142
53. Riko Kolts Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 3724 1372 669 1683
54. Oskar Magi Tallinna Kesklinna Põhikool 5.d klass 3719 1181 704 1834
55. Karl-Andro Lai Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 3690 1283 1006 1401
56. Lennart Tamm Tallinna Reaalkool 4.b klass 3675 1032 471 2172
57. Mariell Friedemann Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3660 1108 920 1632
58. Oskar Siirus-Kuznetsov Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 3627 1036 777 1814
59. Silja-Liis Same Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 3624 1168 555 1901
60. Maarja-Leena Parktal Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 3622 1351 515 1756
61. Dmitri Kašnikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 3610 959 742 1909
62. Maria Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3605 1328 728 1549
63. Alina Renina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 3602 1334 876 1392
64. Катарина Хирви Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 3601 1293 543 1765
65. Paula Rebeca Pakkanen Rocca al Mare Kool 4.a klass 3601 1371 722 1508
66. Nora Kangro Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3581 1117 898 1566
67. Tima Puzõrjov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 3569 974 1034 1561
68. Ricojakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 3566 1431 663 1472
69. Oskar Kukk Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 3565 1061 554 1950
70. Toomas Kaar Tallinna Reaalkool 4.b klass 3564 1098 498 1968
71. Märt Aunroos Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3546 1597 689 1260
72. Thea Pali Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3539 1122 746 1671
73. Ken-Caspar Tomson Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 3530 1287 754 1489
74. Kertu Annok Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 3479 1036 882 1561
75. Aksel Ojari Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 3476 1173 816 1487
76. Marius Jõemägi Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 3472 1272 976 1224
77. Dominic Kannimäe Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 3471 887 569 2015
78. Iina-Kaisa Bikin Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 3471 1454 608 1409
79. Manfred Männamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3461 1040 559 1862
80. Emil Henri Rooste Tallinna Reaalkool 4.a klass 3460 929 574 1957
81. Carmen Marie Repnau Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 3457 1088 901 1468
82. Chris-Rico Lang Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 3450 1346 831 1273
83. Denis Koštšejev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 3449 1117 914 1418
84. Rasmus Mikk Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 3449 1407 727 1315
85. Kirill Serikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 3412 1536 632 1244
86. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 3379 1107 822 1450
87. Richard Krushajev Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3372 1099 618 1655
88. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3353 962 702 1689
89. Maria Säkki Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 3338 1219 900 1219
90. Mikk Savi Rocca al Mare Kool 4.a klass 3337 986 582 1769
91. Nikita Lebedev Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 3337 1122 651 1564
92. Hannes Pihlamägi Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 3336 1223 751 1362
93. Richard Vainola Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 3332 930 642 1760
94. Mark Tjurlik Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3329 917 1357 1055
95. Mikk Sameli Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 3306 984 707 1615
96. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 5.b klass 3302 1101 793 1408
97. Mark Suvorov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 3296 776 624 1896
98. Georg Filippov Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3286 915 1023 1348
99. Pärtel Kukk Tallinna Reaalkool 4.b klass 3284 1287 690 1307
100. Virgo Egert Vahesaar Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 3281 893 813 1575
101. Markus Parm Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 3279 821 648 1810
102. Liisa-Maria Jürilo Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3279 1194 568 1517
103. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 3271 1112 643 1516
104. Meelika Toom Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3258 1116 736 1406
105. Ander Seelmann Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 3253 833 443 1977
106. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 3243 1254 712 1277
107. Jaroslav Sitnikov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 3211 1078 946 1187
108. Sandra Sepp Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 3209 909 669 1631
109. Aleksandr Muhhin Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 3194 1170 716 1308
110. Arthur Nicholas Slaven Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 3191 1566 625 1000
111. Henrik Oskar Vohnje Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 3191 945 717 1529
112. Aljona Tsumakova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 3191 957 877 1357
113. Kaisa Kaljusto Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 3179 1084 697 1398
114. Marius Martin Sapas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 3158 1149 562 1447
115. Elisabeth Viriassova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 3156 705 1457 994
116. Paul Pulver Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 3151 1004 572 1575
117. Kostja Kilimnik Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 3150 1192 903 1055
118. Диана Кунтсманн Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 3138 1172 678 1288
119. Artur Sprivul Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 3125 1102 534 1489
120. Anton Allekand Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 3123 814 476 1833
121. Claudia Olev Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 3108 921 520 1667
122. Darja Rodzik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 3092 1202 644 1246
123. Ingmar Rohusaar Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3087 949 940 1198
124. Mart Sarnet Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 3086 1159 728 1199
125. Mark Nurmsalu Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 3084 1062 469 1553
126. Mirelle Nataly Klais Rocca al Mare Kool 4.a klass 3067 870 729 1468
127. David Lass Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 3062 1017 834 1211
128. Artur Levandi Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 3055 979 691 1385
129. Ott Kiisk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 3049 906 559 1584
130. Emilija Vuhk Vuht Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 3047 1179 855 1013
131. Beata Lapjan Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.a klass 3039 1220 748 1071
132. Marleen Roomet Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 3039 1130 903 1006
133. Jegor Nikolajev Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 3030 915 1213 902
134. Ekke Hollak Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 3008 904 879 1225
135. Rasmus Vainu Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 2999 890 482 1627
136. Hanna Ravell Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2993 830 876 1287
137. Alexander Kruusoja Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2990 791 657 1542
138. Rebeka Tõkman Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 2984 1007 434 1543
139. Artur Tsarin Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2979 638 518 1823
140. Annabel Agasild Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2974 876 836 1262
141. Kelly-Bettan Kreek Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2962 860 590 1512
142. Дарья Дударева Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.a klass 2949 1237 741 971
143. Daria Alekseenko Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2944 1137 799 1008
144. Rasmus Erich Varunov Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 2943 1225 533 1185
145. Karoliina Tamm Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2940 1092 1138 710
146. Артём Янковский Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2925 786 690 1449
147. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2922 648 506 1768
148. Кристина Вильде Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2915 1037 734 1144
149. Albert Roolaid Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2914 1010 432 1472
150. Lauri Lennart Koch Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2889 1146 599 1144
151. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2885 578 477 1830
152. Sandra Tammiste Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2883 1048 579 1256
153. Mathias Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2879 1016 601 1262
154. Eliis Ränisoo Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 2873 1001 665 1207
155. Anni Ruth Aavik Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 2867 1109 537 1221
156. Denis Smirnov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 2858 932 1461 465
157. Eva Maria Krupp Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2857 1211 512 1134
158. Oliver Kuul Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2850 925 796 1129
159. Pavel Shorohhov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 2843 826 683 1334
160. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2836 1053 309 1474
161. Liisa Pata Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2833 954 492 1387
162. Nora Reinsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2813 1399 529 885
163. Remo Kobin Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 2811 838 469 1504
164. Alex Aksiim Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 2806 946 670 1190
165. Holger Jürjo Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 2798 725 712 1361
166. Keitlin Ossis Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 2790 973 733 1084
167. Darja Podgornaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 2786 1210 737 839
168. Saskia Kallas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2785 724 567 1494
169. Marleen Tjurikova Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2780 825 1111 844
170. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 2765 1035 658 1072
171. Valeria Terno Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2755 768 543 1444
172. Raul Ra Korolev Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 2737 1038 487 1212
173. Roven Lebbin Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2734 669 574 1491
174. Jana Tihhomirova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 2727 905 1146 676
175. Kert Rist Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2719 642 337 1740
176. Nikita Soroka Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2717 871 574 1272
177. Ника Шувалова Tallinna 53. Keskkool 4.a klass 2710 746 384 1580
178. Егор Пшеничников Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2708 662 623 1423
179. Mark Sauga Rocca al Mare Kool 4.a klass 2707 726 376 1605
180. Annabel Reimann Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2706 774 348 1584
181. Arthur Andreas Aavik Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 2695 868 537 1290
182. Anastasia Vassiljeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 2693 770 709 1214
183. Miia-Mai Mäe Rocca al Mare Kool 6. klass 2684 685 624 1375
184. Hans Duubas Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 2684 926 575 1183
185. Juri Hirvi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 2673 811 478 1384
186. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2672 978 471 1223
187. Kirill Meleshin Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2672 873 599 1200
188. Adelina Toom Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 2667 970 923 774
189. Hanna Kangur Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 2665 998 625 1042
190. Hanna Tamm Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2664 1065 652 947
191. Gregor Roivassepp Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2663 1006 548 1109
192. Karel Haav Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 2661 832 837 992
193. Madis Valdre Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2656 868 669 1119
194. Anna Säkki Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2656 926 693 1037
195. Eneliina-Lotta Sõnajalg Rocca al Mare Kool 4.b klass 2640 1080 771 789
196. Dominik Lukas Pullisaar Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2634 804 730 1100
197. Robin Juul Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2629 907 379 1343
198. Erik Mäki-Viinikka Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2628 805 383 1440
199. Karoliina Velleste Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 2628 772 441 1415
200. Evelyn Unt Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2622 913 607 1102
201. Hinge Kalliste Riistop Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2620 874 503 1243
202. Andre Viitamees Tallinna Reaalkool 4.a klass 2618 897 502 1219
203. Johannes Niilus Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2612 892 740 980
204. Tormi Raidvere Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2608 876 520 1212
205. Marten Van Der Hoeven Rocca al Mare Kool 4.a klass 2602 767 546 1289
206. Dmitri Davõdov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.a klass 2598 862 472 1264
207. Kristjan Lõhmus Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2587 1152 757 678
208. Mirt Tammearu Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2583 993 733 857
209. Melissa Britt Joala Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2575 733 438 1404
210. Rico Velja Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 2574 751 461 1362
211. Paula Kristiina Valter Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2574 857 658 1059
212. Margaret Oll Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2574 933 900 741
213. Laura Taklaja Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 2567 856 404 1307
214. Anastasia Lomakova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2567 661 685 1221
215. Partel Sits Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2564 779 651 1134
216. Gleb Plotnikov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 2563 973 717 873
217. Eva Kotelevski Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 2552 942 602 1008
218. Kati Sireli Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2546 1049 606 891
219. Kaarel Gustav Männaste Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2545 751 508 1286
220. Bogdan Gorbatovski Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.a klass 2545 851 578 1116
221. Dmitri Rodzik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2544 1572 642 330
222. Kaarel Leppsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2537 623 397 1517
223. Timo Vooglaid Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2537 830 583 1124
224. Стефани Сычёв Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2535 548 478 1509
225. Aleksander Manitski Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2534 930 567 1037
226. Karlromet De La Torre Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 2524 889 633 1002
227. Kuldar Zilensk Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2520 1103 705 712
228. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2519 840 361 1318
229. Maksim Litonin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 2519 930 390 1199
230. Marleen Elise Lemendik Tallinna Reaalkool 4.b klass 2517 975 693 849
231. Tanel Ojala Rocca al Mare Kool 4.a klass 2516 750 506 1260
232. Jaan Ross Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2507 649 376 1482
233. Kristo Vooro Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 2503 884 742 877
234. Georg Kesküla Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2502 1062 582 858
235. Polina Rulkova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 2501 679 376 1446
236. Rico Elstrok Pelgulinna Gümnaasium 6.d klass 2497 885 452 1160
237. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2494 936 577 981
238. Maria Kuraksa Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2492 938 685 869
239. Georg Pitsugin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 2491 669 615 1207
240. Artur Riismaa Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 2491 1023 491 977
241. Roman Vooglaid Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2486 1004 489 993
242. Erki Haljasmäe Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 2480 614 641 1225
243. Rein Urmet Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 2476 563 312 1601
244. Rostislav Strelkov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 2476 714 575 1187
245. Birget Kõrvel Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 2474 867 346 1261
246. Stefan Nõmmemees Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 2471 694 838 939
247. Polina Nikiforova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 2467 776 594 1097
248. Grete Valtin Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 2464 1151 425 888
249. Robert Titov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 2464 817 617 1030
250. Nicholas Külaots Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2454 715 260 1479
251. Александр Лобанов Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 2452 898 879 675
252. Vlad Kolzyaev Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 2449 877 685 887
253. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2447 823 1055 569
254. Remo Kurem Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 2441 884 321 1236
255. Helena Katariina Tõnise Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2440 975 569 896
256. Annabel Valts Tallinna Reaalkool 4.b klass 2434 1088 563 783
257. Uku Kurim Tallinna Reaalkool 4.b klass 2430 892 389 1149
258. Daniel Žarov Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 2430 1092 535 803
259. Pavel Stogov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 2428 859 674 895
260. Kristjan Kask Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2426 696 398 1332
261. Paul Kristjan Rajamägi Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2426 956 492 978
262. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2425 967 496 962
263. Roma Vorotilov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 2422 757 795 870
264. Igor Roganov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2420 699 667 1054
265. Richard Teder Rocca al Mare Kool 5. klass 2418 769 447 1202
266. Sander Must Rocca al Mare Kool 4.b klass 2411 1168 556 687
267. Andriana Augusta Aganits Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2398 1256 556 586
268. Hanna Brigita Kört Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2398 919 446 1033
269. Milen Bõkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2397 810 402 1185
270. Karolin Kask Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2393 1039 605 749
271. Markus Keridon Tallinna Kesklinna Põhikool 5.d klass 2391 720 471 1200
272. Tormi Abel Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 2389 825 402 1162
273. Anne-Marie Alalooga Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2389 1131 369 889
274. Anete Aas Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 2386 740 610 1036
275. Kirill Ševtsov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 2383 1180 698 505
276. Дарья Кузнецова Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2382 872 386 1124
277. Adele Kuusk Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2381 872 419 1090
278. Katja Truljova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 2381 746 819 816
279. Christopher Uusjärv Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2378 709 393 1276
280. Greta Liisa Ilus Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2378 873 390 1115
281. Stefany Härma Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2374 785 548 1041
282. Leon Kohlap Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2374 790 637 947
283. Aljona Strelkova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 2371 901 408 1062
284. Laura Ernits Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2366 631 411 1324
285. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2357 766 346 1245
286. Mark Hakim Boujenar Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2357 614 823 920
287. Arina Veddehova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.a klass 2350 632 522 1196
288. Mark Tulvik Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2348 783 580 985
289. Liza Busueva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 2347 690 336 1321
290. Eliise Tiisler Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2345 760 409 1176
291. Dmitri Kudin Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 2342 678 347 1317
292. Ekaterina Zheglova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2341 579 445 1317
293. Rei-Martti Runno Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2335 633 531 1171
294. Aleks Ilves Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 2332 922 565 845
295. Jonas Nigul Rocca al Mare Kool 4.b klass 2330 742 404 1184
296. Kristo Kivistik Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2329 1151 504 674
297. Kärt Marian Mae Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2326 1124 567 635
298. Hendrik Värk Rocca al Mare Kool 4.b klass 2324 806 439 1079
299. Gabriela Taylor Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2323 760 520 1043
300. Monika Annok Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 2323 804 597 922
301. Anton Paulus Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2316 1026 617 673
302. Aleksandr Sobolev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2312 736 395 1181
303. Eliisa Joost Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2308 712 666 930
304. Maksim Ponomariov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2301 576 347 1378
305. Mia Lee Kähri Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2298 877 498 923
306. Tanja Gavrilenko Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 2288 865 1008 415
307. Karl Raudvee Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2283 691 358 1234
308. Ilona Tihhomirova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 2282 859 493 930
309. Милена Баранцева Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2277 879 502 896
310. Alina Vološina Tallinna Mustjõe Gümnaasium 6.b klass 2271 920 717 634
311. Andris Rosin Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 2265 603 372 1290
312. Arina Soboleva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 2258 949 792 517
313. Leon Tammel Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2256 791 317 1148
314. Anna Chigasova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 2255 1285 498 472
315. Daniel Nazarati Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2254 856 583 815
316. Viktorija Andrejeva Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 2247 770 537 940
317. Kätlin Christin Uja Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2245 470 523 1252
318. Ramon Abel Tallinna Reaalkool 4.b klass 2243 799 419 1025
319. Christofer Kalkun Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 2237 703 236 1298
320. Victoria Mandma Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2231 911 414 906
321. Mihkel Põdra Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 2222 1262 659 301
322. Linda Sarap Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2222 877 513 832
323. Getlyn Koplimaa Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2213 1013 534 666
324. Mark-Hendrik Kõuts Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2213 945 384 884
325. Pille-Riin Varusk Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 2204 947 650 607
326. Anne-Mai Nahk Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 2200 877 629 694
327. David Nugis Tallinna Saksa Gümnaasium 5.a klass 2192 832 713 647
328. Konrad Sirel Tallinna Reaalkool 4.a klass 2190 706 431 1053
329. Danila Võssotski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 2188 724 806 658
330. Eva Karoliina Lepp Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2187 1031 487 669
331. Mark Luvistsuk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2185 737 402 1046
332. Emma Helena Toomiste Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2185 651 492 1042
333. Säde Noormets Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2185 1040 700 445
334. Karl Kivisäk Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 2184 641 212 1331
335. Helen Tammer Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 2180 1052 533 595
336. Derek Kadu Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2178 571 372 1235
337. Kaspar Kähri Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2178 791 391 996
338. Isabel Ratsepp Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2177 677 545 955
339. Lev Zvjagintsev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2177 866 585 726
340. Silja Janu Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2174 781 520 873
341. Asmo Angerjas Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2172 609 244 1319
342. Dima Ablaev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2170 964 569 637
343. Gregor Kolbakov Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2170 742 654 774
344. Matilda Mody Rocca al Mare Kool 4.a klass 2168 988 460 720
345. Karolina Bitkova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2167 969 454 744
346. Nikita Puškarjov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2167 870 440 857
347. David Botker Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2165 835 516 814
348. Livia Filipozzi Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2164 931 499 734
349. Raunor Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 2163 1005 502 656
350. Arnold Hantsom Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2163 866 508 789
351. Karl Hendrik Nõmper Tallinna Reaalkool 4.b klass 2162 669 319 1174
352. Kadri-Liis Alber Tallinna Reaalkool 4.b klass 2162 823 572 767
353. Aliise Kadarik Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2160 963 642 555
354. Liisbet Reinsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2159 980 405 774
355. Hans Richard Antsmäe Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2147 870 467 810
356. Brianna Saareleht Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2146 924 556 666
357. Franz Andresson Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 2143 752 374 1017
358. Katarina Lipson Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 2136 1388 472 276
359. Markus Keltman Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 2136 495 380 1261
360. Robert Potapenko Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 2134 546 340 1248
361. Ever Siitam Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2131 985 592 554
362. Pärtel Tonka Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2131 953 391 787
363. Sten Anton Kasearu Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 2126 731 402 993
364. Meelis Evart Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 2123 975 481 667
365. Taissia Ignatova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 2123 642 625 856
366. Hanna Kruusoja Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2120 529 435 1156
367. Kersti Kaukver Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 2116 800 185 1131
368. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2116 633 578 905
369. Robi Mikk Pelgulinna Gümnaasium 4.b klass 2111 763 317 1031
370. Aarup Tammin Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 2108 562 344 1202
371. Hugo Eesmaa Pelgulinna Gümnaasium 5.b klass 2108 613 413 1082
372. Jan Arnar Hiiemäe Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 2108 709 348 1051
373. Johanna Sova Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2104 967 267 870
374. Willem Rahuoja Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 2103 618 459 1026
375. Andi Olop Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 2101 775 689 637
376. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2097 787 274 1036
377. Mia Sinella Mitt Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 2096 806 500 790
378. Lisandra Nirgi Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2094 1166 705 223
379. Maria Goliguzova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 2094 782 478 834
380. Joosep Põldre Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 2092 496 308 1288
381. Aleksander Solovjov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 2091 815 448 828
382. Алина Мартьянова Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 2089 963 504 622
383. Sonja Oksner Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 2084 799 606 679
384. Mattis Jaanus Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2081 844 628 609
385. Uku Tõugjas Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 2078 808 291 979
386. Anna-Sofie Aaslaid Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2075 950 491 634
387. Mia Loviise Ehrstein Tallinna Reaalkool 4.b klass 2074 698 436 940
388. Mario Piirsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2073 650 187 1236
389. Richard Lõoke Tallinna Reaalkool 4.b klass 2072 580 438 1054
390. Susanna Sarapuu Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2072 756 419 897
391. Ksenija Obonitskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 2071 971 506 594
392. Darmingo Heinmaa Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 2071 723 463 885
393. Arseni Maikov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 2067 613 413 1041
394. Johann Adermann Tallinna Reaalkool 4.a klass 2059 590 352 1117
395. Nora Jarva Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2056 481 285 1290
396. Siim Kaasik Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 2056 698 519 839
397. Lana Pihela Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 2052 1073 393 586
398. Raul Kingsepp Tallinna Reaalkool 4.a klass 2052 659 331 1062
399. Kevin Karurahu Pelgulinna Gümnaasium 5.b klass 2048 675 533 840
400. Anna-Ruth Bakhuisen Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 2042 722 340 980
401. Susanna Pettai Rocca al Mare Kool 5. klass 2040 519 394 1127
402. Ника Дорохова Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 2035 661 494 880
403. Kristian Gron Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 2034 672 299 1063
404. Karl Allikas Tallinna Reaalkool 4.b klass 2034 892 450 692
405. Viktor Kirejev Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 2030 445 297 1288
406. Mia Marin Lilienthal Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 2029 977 438 614
407. Ron Jonathan Singson Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2028 955 451 622
408. Mattias Grutop Tallinna Prantsuse Lütseum 5.b klass 2026 1054 972 0
409. Markos Rõuk Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 2025 736 407 882
410. Egor Veselov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 2024 684 268 1072
411. Markus Velling Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 2021 689 325 1007
412. Emma Nugis Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2020 647 514 859
413. Laura Palgi Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 2016 524 471 1021
414. Markus Mattheus Maser Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 2013 623 465 925
415. Kärolin Sika Pelgulinna Gümnaasium 6.c klass 2011 416 303 1292
416. Jan-Erik Joost Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 2011 667 242 1102
417. Emma-Mia Kapsta Rocca al Mare Kool 4.b klass 2010 618 385 1007
418. Erik Tallinn Rocca al Mare Kool 4.b klass 2010 625 524 861
419. Jakob Matthias Lindma Tallinna Reaalkool 4.a klass 2007 710 369 928
420. Ville -Voldemar Vesiaid Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 2005 648 417 940
421. Kristiina Kulikova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 2005 776 623 606
422. Martti Kaul Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 2004 920 377 707
423. Hannela Haavel Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 2004 723 529 752
424. Holger Rosenroth Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 2001 612 317 1072
425. Vlas Kuznetsov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 1999 732 615 652
426. Elo Sarik Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1998 895 430 673
427. Roland Eduard Vaino Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 1995 596 498 901
428. Юлия Косенкова Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1989 660 450 879
429. Egert Henk Rocca al Mare Kool 4.a klass 1988 645 234 1109
430. Katriin Sartakov Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 1987 579 375 1033
431. Olesja Sved Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1986 739 364 883
432. Timur Anurov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1984 772 349 863
433. Mia Leirost Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1982 720 561 701
434. Tess Maimu Dunning Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 1980 1001 463 516
435. Lysandra Varik Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 1980 735 500 745
436. Artur Erik Kiik Rocca al Mare Kool 4.b klass 1978 846 443 689
437. Tiare Marleen Poola Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 1978 770 517 691
438. Katriin Jaani Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 1976 618 464 894
439. Karl Vincent Grahv Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1971 137 456 1378
440. Rasmus Runtal Tallinna Reaalkool 4.b klass 1966 859 359 748
441. Elsbeth Luule Ainson Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1965 729 431 805
442. Ryan Uukkivi Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1963 502 147 1314
443. Hendrik Katmuk Tallinna Prantsuse Lütseum 6. klass 1961 691 536 734
444. Klaara Polli Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1960 281 269 1410
445. Saskia Põldmaa Tallinna Reaalkool 4.b klass 1956 659 490 807
446. Илья Гребинщиков Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1953 639 421 893
447. Aleksandr Jaskov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 1949 645 296 1008
448. Luka Puumets Tallinna Reaalkool 4.b klass 1937 908 443 586
449. Bo Paas Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 1936 575 361 1000
450. Robin Tint Rocca al Mare Kool 4.a klass 1934 984 313 637
451. Liis Alver Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 1934 889 436 609
452. Triin Kuusk Tallinna Reaalkool 4.a klass 1930 622 375 933
453. Elizabeth Samma Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1927 794 422 711
454. Risto Pettinen Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1925 636 664 625
455. Jens-Erik Enno Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 1924 521 309 1094
456. Алиса Кирьяноаа Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 1920 711 562 647
457. Radion Sehvatov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1920 684 650 586
458. Mia Kolmann Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 1918 735 508 675
459. Mattias Ummus Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1917 1233 376 308
460. Aleksandr Kazakevicius Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1916 595 353 968
461. Aron Kirt Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1916 771 282 863
462. Andreas Ausmees Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 1913 588 496 829
463. Ilona Abel Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 1913 657 529 727
464. Maria Gloria Miilits Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1913 714 642 557
465. Darja Antsiferova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1912 817 462 633
466. Rasmus Tibar Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1911 868 335 708
467. Margaret Filippov Tallinna Reaalkool 4.b klass 1910 721 555 634
468. Lisa Maribel Alender Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1907 611 386 910
469. Hannes Tõnso Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1903 720 436 747
470. Helerin Vaik Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1899 989 331 579
471. Kirke Arumäe Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1895 817 424 654
472. Lauri Tsugart Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1894 381 115 1398
473. Sasha Markusevski Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 1893 709 405 779
474. Kelli Pikka Pelgulinna Gümnaasium 6.d klass 1891 632 510 749
475. Arkadi Korotõtš Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1889 885 560 444
476. Aleksandr Jurjev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 1889 664 421 804
477. Kristjan Kesper Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1888 947 319 622
478. Sander Paenurm Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1882 885 475 522
479. Rocco Ulla Rocca al Mare Kool 6. klass 1879 837 571 471
480. Karoli Maria Krause Tallinna Reaalkool 4.b klass 1879 688 433 758
481. Тимофей Узиков Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1876 374 319 1183
482. Maria Elling Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 1873 700 446 727
483. Pauline Ley Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1870 733 498 639
484. Stella Pertens Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 1869 818 376 675
485. Ott Raudsepp Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1868 805 420 643
486. Riina Tannil Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1866 751 526 589
487. Anna Tamosjunaite Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1865 740 407 718
488. Madis Mäekalle Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 1864 544 442 878
489. Mairon Leier Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1864 841 423 600
490. Krõõt Kudeviita Tallinna Reaalkool 4.b klass 1863 471 376 1016
491. Матвей Кузнецов Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1861 589 234 1038
492. Ralf Schmidt Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1861 706 418 737
493. Grete Liis Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 1856 690 458 708
494. Heili Liis Kallasse Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 1853 725 590 538
495. Ilja Šljahhovski Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1848 708 382 758
496. Karoliise Luik Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1845 711 510 624
497. Anna Maria Tottrup Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1844 695 453 696
498. Kaur Ehrlich Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1843 584 323 936
499. Liisa Murumets Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1838 446 326 1066
500. Joosep Tõrs Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1833 535 359 939
501. Brita Juske Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1833 860 437 536
502. Anne-Ly Lipard Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1832 782 423 627
503. Georg Kalme Tallinna Reaalkool 4.a klass 1829 496 356 977
504. Pärtel Koit Kose Rocca al Mare Kool 4.a klass 1829 577 418 834
505. Aivar Paalberg Rocca al Mare Kool 4.b klass 1826 576 319 931
506. Caro Litmanen Rocca al Mare Kool 4.b klass 1826 634 392 800
507. Nicole Kirillova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 1824 639 546 639
508. Michel Balaškin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1821 831 382 608
509. Oliver Kõre Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1816 731 458 627
510. Mariana Vall Rocca al Mare Kool 4. klass 1813 540 382 891
511. Alexander William Innes Of Edingight Rocca al Mare Kool 4.a klass 1811 572 364 875
512. Victoria Kuulmann Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1810 799 419 592
513. Grettel Kalle Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1809 966 300 543
514. Arina Mitina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1806 416 340 1050
515. Vsevolod Pochekutov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1806 448 489 869
516. Kaisa Vaher Tallinna Reaalkool 4.b klass 1804 660 386 758
517. Sofia Nychyporuk Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1804 745 609 450
518. Robin Iin Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1803 831 407 565
519. Karmen Välja Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 1800 723 218 859
520. Karl Elias Saue Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1799 770 508 521
521. Elisabeth Vallner Tallinna Reaalkool 5.b klass 1799 717 525 557
522. Harri Mokrik Rocca al Mare Kool 4.a klass 1793 698 519 576
523. Magnus Voecks Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1792 620 231 941
524. Andre Treumann Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1791 632 375 784
525. Daniil Tsertkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1790 585 344 861
526. Katarina Elling Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1784 794 266 724
527. Kerstin Konrad Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.c klass 1781 747 492 542
528. Luise Paldrok Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1780 781 497 502
529. Varvara Ptaškina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 1779 776 535 468
530. Georg Mathias Mägi Rocca al Mare Kool 4.a klass 1778 490 325 963
531. Kaspar Kyyt Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1777 758 311 708
532. Henry Prangel Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 1773 739 208 826
533. Mihhail Bolotnikov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1773 678 362 733
534. Nikita Dorodnev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1772 437 264 1071
535. Eva Litvinova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1772 901 527 344
536. Morris Nordmann Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 1771 452 308 1011
537. Wilhelm Tomingas Rocca al Mare Kool 4.b klass 1769 638 372 759
538. Aleksandra Kulikova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1761 535 451 775
539. Karolin Kuusk Tallinna Reaalkool 4.b klass 1757 753 413 591
540. Victoriaraukas Raukas Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1754 532 276 946
541. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1754 723 470 561
542. Nicoletta Sanders Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1746 688 512 546
543. Gabriela Kubja Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 1746 645 454 647
544. Marta Liisa Staalfeldt Rocca al Mare Kool 5. klass 1744 579 355 810
545. Veronika Belaja Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1743 721 620 402
546. Alexandra Aasala Rocca al Mare Kool 4.b klass 1741 513 365 863
547. Johhanna Loret Kaaber Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1735 1114 375 246
548. Nika Vesselkov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1732 646 509 577
549. Grete Naissoo Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1731 770 483 478
550. Leo Leoste Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1728 1163 565 0
551. Kirke Mänd Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1728 709 430 589
552. Maksim Rjumkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 1726 865 496 365
553. Nata Kzakevith Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 1726 758 589 379
554. Emma Vinkel Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 1725 559 549 617
555. Kristjan Erik Kalling Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1721 489 266 966
556. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1720 550 368 802
557. Linda Maria Koduvere Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1720 421 528 771
558. Gabriela Turkin Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 1717 712 562 443
559. Karl Hendrik Sepa Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 1704 664 392 648
560. Simona Maria Reischl Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1703 768 458 477
561. Kendra Liis Konsa Rocca al Mare Kool 4.a klass 1702 797 499 406
562. Liisbet Kull Rocca al Mare Kool 4.b klass 1696 784 503 409
563. Ingelin Kiik Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1695 770 323 602
564. Anna-Maria Litvinova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1695 690 476 529
565. Heinrich Simson Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1694 742 281 671
566. Mirtel Salujõe Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1693 760 584 349
567. Polina Hohlova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1693 517 574 602
568. Margareta Jagomagi Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1692 500 356 836
569. Robert Laud Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1691 468 517 706
570. Diana Švedovskaja Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1684 700 298 686
571. Marko Kallaste Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1683 817 249 617
572. Maksim Kuvatov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1682 533 338 811
573. Andre Balta Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1680 703 505 472
574. Tuuli Tarkmeel Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1679 556 248 875
575. Artur Bentsa Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1679 624 433 622
576. Dana Kurapova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 1678 701 380 597
577. Tommy Hiiuväin Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1674 604 445 625
578. Darina Adarõtševa Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1667 691 439 537
579. Anette Tuur Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1667 625 497 545
580. Marit Loitmets Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1665 855 269 541
581. Rasmus Nõmm Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 1662 659 302 701
582. Erik Ellervee Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1653 568 207 878
583. Kaspar Jorgen Attim Rocca al Mare Kool 4.a klass 1651 685 493 473
584. Annika Roosileht Tallinna Reaalkool 4.b klass 1650 547 332 771
585. Enar Tiit Tänak Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1648 543 224 881
586. Rasmus Vainomäe Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1642 721 372 549
587. Aleks Petrov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1642 568 414 660
588. Daniil Kalve Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 1641 671 516 454
589. Alina Zivoloup Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 1640 614 599 427
590. Mari Maurer Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1638 698 257 683
591. Jevgeni Moskaljuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 1637 472 667 498
592. Sofja Soboleva Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 1636 568 581 487
593. Sophia Rene Siska Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1633 662 363 608
594. Varvara Gavrilova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1632 705 492 435
595. Edgar Juhkam Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1629 632 0 997
596. Антон Трофимов Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1629 647 467 515
597. Ken Malõkin Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1628 611 268 749
598. Alina Tsiviljova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1628 736 484 408
599. Liisa Korjas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1628 678 370 580
600. Johanna Elisabeth Ader Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1627 1016 611 0
601. Mona Metslang Tallinna Saksa Gümnaasium 5.c klass 1624 749 447 428
602. Sofia Baranov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1621 826 404 391
603. Karl Rihard Kalda Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1621 710 459 452
604. Julius Martin Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1621 621 446 554
605. Brite Gedi Pilvik Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 1617 562 349 706
606. Katarina Jaska Tallinna Reaalkool 4.a klass 1616 757 397 462
607. Henrik Yusuf Acik Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1604 468 374 762
608. Alan Juur Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1602 874 375 353
609. Aidan Stepanov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1601 419 306 876
610. Sofia Bogdanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 1599 580 669 350
611. Marten Vettik Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1597 547 437 613
612. Emma Priisaar Tallinna Reaalkool 4.a klass 1593 624 221 748
613. Maksim Erro Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 1590 708 386 496
614. Miriam Trummal Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1588 701 547 340
615. Meeli Õigus Tallinna Saksa Gümnaasium 6.a klass 1587 626 240 721
616. Karina Antonova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1587 709 400 478
617. Frederik Harry Vohnje Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1586 585 216 785
618. Erik Savtšuk Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1586 592 438 556
619. Anastassia Bondar Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 1585 668 399 518
620. Carmen Galamjan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1581 646 336 599
621. Kristina Kozlovski Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1578 494 299 785
622. Oskar Soosaar Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1578 604 308 666
623. Monica Pahhutši Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 1577 632 602 343
624. Lisette Riismaa Rocca al Mare Kool 5.b klass 1575 583 322 670
625. Kaisa Kirsileht Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1574 523 373 678
626. Ivan Bulahhov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 1572 622 592 358
627. Helen Tambla Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1568 944 624 0
628. Markerik Juus Tallinna Prantsuse Lütseum 5.b klass 1562 1044 518 0
629. Carl-Eric Lilleorg Pelgulinna Gümnaasium 6.c klass 1562 488 300 774
630. Amanda Maljugina Tallinna Reaalkool 5.b klass 1557 786 420 351
631. Claudia Davõdov Rocca al Mare Kool 4.b klass 1557 517 363 677
632. Anastasia Judina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.k klass 1556 612 21 923
633. Laura Beek Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 1555 794 349 412
634. Tristan Ots Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1552 671 381 500
635. Artur Ingar Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1551 401 277 873
636. Kirke Helena Toomingas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1551 621 306 624
637. Oliver Kallassalu Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 1550 828 560 162
638. Kaurjoosep Kivistik Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 1549 648 167 734
639. Robert Jermakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 1547 812 482 253
640. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1543 779 397 367
641. Aleksandr Smirnov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 1542 849 693 0
642. Rodion Sotskov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1541 675 501 365
643. Diana Lobanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1539 698 401 440
644. Hanna Helena Dorbek Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1539 556 329 654
645. Angelis Margette Sergo Rocca al Mare Kool 4.b klass 1538 615 781 142
646. Laura Aan Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1537 505 277 755
647. Eleeni Valmis Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1537 637 299 601
648. Marek Kosinski Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1536 675 0 861
649. Boris Kadasov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 1535 561 539 435
650. Anton Akimov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1532 521 290 721
651. Ingrid Kostjak Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1530 458 206 866
652. Artur Elberg Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1530 432 285 813
653. Liis Reinvee Tallinna Reaalkool 4.a klass 1521 702 397 422
654. Pelageja Krasnova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1517 544 426 547
655. Merit Rand Tallinna Saksa Gümnaasium 5.c klass 1516 764 471 281
656. Marten Nagel Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1516 609 459 448
657. Aleksander Afanasjev Tallinna Kesklinna Põhikool 5.d klass 1510 454 359 697
658. Lisett Klement Pelgulinna Gümnaasium 6.d klass 1508 803 0 705
659. Karl-Markos Kadapik Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1507 384 265 858
660. Alexandros Krenstrauch Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 1507 580 351 576
661. Annabel Aleksius Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1505 522 378 605
662. Melissa Espenberg Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1498 714 416 368
663. Jegor Novikov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1498 577 618 303
664. Uko Poschlin Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 1493 578 195 720
665. Martin Otto Mälter Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1492 668 366 458
666. Karl Joosep Kern Rocca al Mare Kool 4.a klass 1490 621 385 484
667. Roland Maltis Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1488 840 297 351
668. Emma Carmen Koit Rocca al Mare Kool 5.b klass 1487 719 316 452
669. Olga Kostina Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1486 649 462 375
670. Daniel Kallas Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1485 518 137 830
671. Hedvig Saarpuu Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1485 563 295 627
672. Arina Matvejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 1484 473 344 667
673. Vladislav Denisov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1476 384 495 597
674. Vladislav Šahhov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 1475 495 286 694
675. Nata Bogdan Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1473 716 368 389
676. Karoliina Paju Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1472 556 423 493
677. Pille-Riin Kõrvits Tallinna Reaalkool 4.a klass 1463 806 322 335
678. Adelina Girlin Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 1463 523 406 534
679. Polina Larionova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1460 695 308 457
680. Aleksandra Filimonova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1459 705 344 410
681. Kristjan Grant Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1458 661 291 506
682. Nora Luisa Valdna Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1456 482 318 656
683. Robin Aas Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1451 598 163 690
684. Karl Egert Koemets Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1450 477 142 831
685. Kaisa Plinte Pelgulinna Gümnaasium 6.c klass 1449 687 231 531
686. Dmitri Stõkailo Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1448 488 526 434
687. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1447 471 346 630
688. Madina-Mareete Ozdojev Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1445 449 377 619
689. Sofia Margaret Saar Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a klass 1444 613 578 253
690. Elisabet Lippus Tallinna Reaalkool 4.a klass 1442 740 368 334
691. Rain Alar Laurimaa Tallinna Reaalkool 4.a klass 1439 578 403 458
692. Mirtel Mailend Tallinna Saksa Gümnaasium 4.c klass 1437 673 277 487
693. Heidi Jagus Pelgulinna Gümnaasium 6.c klass 1435 577 365 493
694. Martin Vahar Rocca al Mare Kool 5.b klass 1433 485 231 717
695. Edelina Litvinova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1428 636 507 285
696. Adelina Ulitina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.a klass 1419 661 342 416
697. Nika Palivoda Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1419 539 351 529
698. Aleksander Katšin Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1419 489 438 492
699. Maksim Raievnin Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1417 693 400 324
700. Arseni Svinarenkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1417 546 361 510
701. Joosep Lubi Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 1414 713 479 222
702. Richard Jerbach Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1413 473 230 710
703. Elisabeth Kuulmann Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1409 660 414 335
704. Ines Varjola Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1408 619 243 546
705. Demjan Volõnski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1408 590 550 268
706. Daša Bušina Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1405 423 279 703
707. Ioann Lomakin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 1400 576 437 387
708. Liisa Grete Pürg Tallinna Reaalkool 4.b klass 1399 651 342 406
709. Dmitri Prigoda Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.c klass 1398 735 343 320
710. Александра Губанова Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1397 636 445 316
711. Eliise Kirjanen Rocca al Mare Kool 4.b klass 1396 0 505 891
712. Laura Roo Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1395 583 239 573
713. Anton Fjodorov Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1390 614 431 345
714. Mona Lippus Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1390 566 267 557
715. Mattias Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1383 719 362 302
716. Mia Kaisa Nurges Rocca al Mare Kool 4.b klass 1381 697 344 340
717. Gerteinberg Einberg Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1381 650 224 507
718. Henri Puusepp Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1381 450 387 544
719. Kristin Puusepp Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1377 687 438 252
720. Bert Martin Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.c klass 1377 594 335 448
721. Georg Vladimirov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1374 472 237 665
722. Maiken Meltsas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1373 586 482 305
723. Camilla Lianne Korits Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1373 579 266 528
724. Daniel Berget Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1369 596 326 447
725. Mia Mai Laisaar Tallinna Reaalkool 4.a klass 1368 788 320 260
726. Iti-Anett Papli Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1367 518 292 557
727. Mattias Aas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1366 727 394 245
728. Mattias Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1364 815 474 75
729. Elinor Sütt Pelgulinna Gümnaasium 6.c klass 1361 622 411 328
730. Виктор Гужов Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1360 238 214 908
731. Daaniel Gluskov Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 1351 636 211 504
732. Sander Hallaste Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1349 927 178 244
733. Хельна Савельева Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1347 673 269 405
734. Ellen Krutto Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1346 692 338 316
735. Linnea Süvari Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 1345 676 249 420
736. Karl-Eerik Ints Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1341 703 227 411
737. Boriss Bulanov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1340 454 345 541
738. Jegor Grinkevits Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1339 566 359 414
739. Laura Martson Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1338 446 291 601
740. Sofia Selezneva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1335 485 410 440
741. Annaliis Viikmaa Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1334 482 272 580
742. Katrin Kask Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1333 622 266 445
743. Frank Kolk Tallinna Reaalkool 4.a klass 1330 656 279 395
744. Elerin Toiger Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1330 469 248 613
745. Тимофей Калинин Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1325 579 396 350
746. Tarmo Toimla Tallinna Pääsküla Gümnaasium 5.b klass 1325 423 498 404
747. Iiris Ehalill Riistop Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1323 807 516 0
748. Maria Honga Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1318 601 66 651
749. Тимофей Солдатов Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1317 620 458 239
750. Jasmin Mitev Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1309 518 204 587
751. Egor Belenkov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 1307 590 717 0
752. Anna Maria Joll Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1307 546 264 497
753. Sasha Volke Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.d klass 1304 633 494 177
754. Maria Aleksandra Vettik Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1304 542 333 429
755. Elizabeth Aiaste Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1300 460 461 379
756. Hannes Tambla Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1299 623 527 149
757. Katarina Pozdnjakova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1295 646 502 147
758. Reigo Paltser Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1295 545 213 537
759. Алексей Соловьёв Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1293 523 114 656
760. Aleksandra Pokatilova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1292 384 280 628
761. Bert Prants Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1288 625 249 414
762. Helerin Tuula Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1285 762 367 156
763. Jevgeni Shevchenko Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1283 253 372 658
764. Polina Mihhailova Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1282 546 327 409
765. Epp Marii Puksmann Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 1281 716 318 247
766. Анастасия Лапа Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1280 623 342 315
767. Katarina Jõgi Rocca al Mare Kool 4.a klass 1280 549 247 484
768. Mia Maria Jaakson Rocca al Mare Kool 4.b klass 1269 693 242 334
769. Artjom Švedov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1268 399 142 727
770. Markus Mihkel Soodla Rocca al Mare Kool 4.b klass 1268 495 412 361
771. Gretel Punt Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1263 406 288 569
772. Simona Laanisto Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 1258 353 358 547
773. Anna-Liisa Kaja Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1258 495 347 416
774. Oliver Järg Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 1253 730 202 321
775. Kaili Lindström Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1251 753 182 316
776. Marianna Buklova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1251 574 389 288
777. Sebastian Haamer Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1251 521 303 427
778. Gert Maimre Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 1249 666 244 339
779. Hedyt Anelle Lõhmus Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 1249 474 334 441
780. Angele Dendo Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 1247 626 169 452
781. Brette Tüksammel Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1245 611 245 389
782. Sandra Puusepp Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 1245 562 366 317
783. Victoria Heleene Pärn Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1242 383 196 663
784. Saskia Soomets Rocca al Mare Kool 5.b klass 1242 617 0 625
785. Kristjan Kasela Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1241 663 252 326
786. Anna Spakova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1239 345 509 385
787. Hanna-Liisa Nurmberg Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1237 658 275 304
788. Ave-Mirjam Luik Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1237 515 224 498
789. Lennart Parašin Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1236 470 327 439
790. Marina Gasanova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1234 476 327 431
791. Mikk Jõesaar Tallinna Reaalkool 4.a klass 1232 557 311 364
792. Liisi Helena Kasesalu Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1230 824 103 303
793. Teili Poka Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1228 601 254 373
794. Natalija Kravcova Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1227 531 196 500
795. Артур Митин Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1224 409 180 635
796. Mark Rannat Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1221 388 400 433
797. Alisa Jelissejeva Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1220 423 237 560
798. Birte Endjärv Pelgulinna Gümnaasium 6.c klass 1219 427 457 335
799. Ida Künnap Rocca al Mare Kool 4.a klass 1218 629 314 275
800. Timofei Djomin Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.c klass 1218 471 394 353
801. Arko K Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1217 605 212 400
802. Artjom Sidorov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1215 557 429 229
803. Keidy Triin Randvere Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1212 476 337 399
804. Andri Tilk Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 1209 588 298 323
805. Nikita Mihhailov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1206 665 348 193
806. Stefan Kerig Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 1202 548 305 349
807. Daniil Verjovkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.k klass 1202 390 289 523
808. Stiina Maria Sirel Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 1200 629 242 329
809. Anelle Tonisson Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 1200 486 225 489
810. Maria Vassiljeva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 1190 651 257 282
811. Carola Kirsipuu Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1187 518 211 458
812. Elis Poldma Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1183 726 261 196
813. Ilja Kuzmin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1180 515 374 291
814. Carmen Victoria Kärk Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 1176 441 333 402
815. Jan Stupnikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1174 633 366 175
816. Gerli Rehkalt Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 1169 613 304 252
817. Kirill Svirin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6.b klass 1158 544 186 428
818. Ksenia Fedorova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.k klass 1156 617 306 233
819. Kregor Paimets Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1150 469 256 425
820. Kristjan Kikas Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1149 549 379 221
821. Mona Nigul Rocca al Mare Kool 4.b klass 1148 917 231 0
822. Kevin Kivimaa Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 1148 562 233 353
823. Mia Saar Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 1146 360 366 420
824. Steven Veelmann Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1142 678 295 169
825. Alisia Loiko Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1140 599 342 199
826. Gertu Gabriele Heinmets Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1136 649 266 221
827. Kevin Dubrovski Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1135 1135 0 0
828. Kelly-Leontine Merilo Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1135 363 202 570
829. Romet Neimar Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 1133 412 505 216
830. Lotte Lindau Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1128 355 247 526
831. Ariana Beljajeva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 1126 374 404 348
832. Jan-Rasmus Muuga Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 1122 649 424 49
833. Herta Sarapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1121 543 182 396
834. Lilian Leppsalu Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1119 703 387 29
835. Sebastian Jung Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 1118 515 272 331
836. Herman Tamm Tallinna Reaalkool 4.a klass 1117 601 302 214
837. Katya Juuse Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1116 586 315 215
838. Karl Kristjan Rander Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1116 300 439 377
839. Jenni Tiismaa Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1115 412 155 548
840. Gerta Triinu Kägu Rocca al Mare Kool 5.b klass 1103 364 317 422
841. Lilia Kasuba Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1101 558 322 221
842. Ligrete Mertens Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 1101 421 343 337
843. Karina Gnutševa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 1098 421 325 352
844. Andreas Mere Rocca al Mare Kool 5.b klass 1094 521 166 407
845. Michael Laksberg Tallinna Saksa Gümnaasium 5.b klass 1090 355 272 463
846. Анна Котова Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1085 496 231 358
847. Carol Kuusk Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 1077 535 260 282
848. Hendrik Laus Tallinna Reaalkool 4.a klass 1075 466 305 304
849. Marta Arete Sokk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1073 507 339 227
850. Hans Egert Lillemets Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1070 586 207 277
851. Stefan Joks Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 1066 684 245 137
852. Gert Virkunen Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b klass 1063 664 399 0
853. Jegor Lepihov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 1063 514 412 137
854. Nikita Nikiforov Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 1061 1061 0 0
855. Kaspar Peets Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 1060 684 223 153
856. Mathias Tukk Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 1059 432 199 428
857. Igor Orlovski Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 1056 1056 0 0
858. Marie Elisabeth Kleinot Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 1051 459 226 366
859. Artur Muiziniks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 1050 625 425 0
860. Rando Reisner Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 1050 622 222 206
861. Ingrid Vurma Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 1046 539 384 123
862. Nelly Beekmann Rocca al Mare Kool 4.a klass 1042 441 93 508
863. Mauri Vigolainen Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1038 410 185 443
864. Karin Kaasik-Aaslav Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1036 581 226 229
865. Kerttu Lepik Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1036 494 290 252
866. Henry Russak Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 1033 529 331 173
867. Ott Kerrit Reinberk Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 1032 270 300 462
868. Sille Helmar Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 1031 546 326 159
869. София Стручок Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1031 372 274 385
870. Gerda Tiisel Tallinna Reaalkool 4.a klass 1026 571 228 227
871. Jaagup Joonas Rocca al Mare Kool 4.b klass 1021 674 294 53
872. Arseni Kramarenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 1017 374 362 281
873. Фёдор Егоров Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1016 649 367 0
874. Marie Eliise Luts Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 1016 463 327 226
875. Helen-Triin Vanaküla Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 1016 463 255 298
876. Eliisa Zelenets Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 1016 435 195 386
877. Даниэль Кярстен Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1016 326 330 360
878. Gregor Kaur Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 1015 1015 0 0
879. Ingomar Lelov Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a klass 1015 672 235 108
880. Markus Polis Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 1014 571 443 0
881. Максим Радченко Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 1012 1012 0 0
882. Pavel Ivanov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 1008 503 264 241
883. Maria Vorontsova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 1008 483 285 240
884. Luna Triste Kõu Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 1007 778 229 0
885. Мария Авдюхина Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 1005 408 84 513
886. Merili Meltsas Tallinna Reaalkool 4.a klass 1004 293 352 359
887. Karl Tallinn Rocca al Mare Kool 4.b klass 1003 604 399 0
888. Kenneth Rohtlaan Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 1000 375 308 317
889. Laura Elise Amor Rocca al Mare Kool 4.a klass 999 495 281 223
890. Rainer Saat Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 996 519 169 308
891. Karin Andreitšuk Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 994 475 325 194
892. Andero Piperal Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 994 435 151 408
893. Ivan Dmitrijev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 993 376 396 221
894. Richard Vachtel Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 989 588 376 25
895. Emmamarie Marleen Talivee Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 989 478 262 249
896. Aljona Tyslenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 986 986 0 0
897. Zhenya Kudravtseva Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 979 343 325 311
898. Sandor Pärn Rocca al Mare Kool 5.b klass 978 582 396 0
899. Ingrid Hints Tallinna Reaalkool 4.b klass 977 560 417 0
900. Elis Anette Leesmaa Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.a klass 976 587 257 132
901. Kätriin Velsker Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 974 441 272 261
902. Vladislav Shatskikh Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 974 399 356 219
903. Ksehija Trostina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 967 356 99 512
904. Kristiina Keskküla Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 963 317 97 549
905. Roman Terras Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 962 962 0 0
906. Martin Steinfeld Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 960 359 228 373
907. Karmen Kütt Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 956 484 405 67
908. София Тишина Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 955 955 0 0
909. Greteliis Kaljuvee Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.a klass 955 433 324 198
910. Carolyn Raba Gustav Adolfi Gümnaasium 4.a klass 954 627 207 120
911. Oliver Kruuspan Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 947 947 0 0
912. Heleri Kasekamp Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 947 711 69 167
913. Miko Marten Mägi Rocca al Mare Kool 5.b klass 943 506 437 0
914. Dominika Dementjeva Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 938 554 384 0
915. Kendra Tamm Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 934 549 200 185
916. Anita Vahtra Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 931 524 224 183
917. Aadam Widder Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 921 379 41 501
918. Milana Marmazinskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 921 377 123 421
919. Merilin Lindre Pelgulinna Gümnaasium 6.b klass 918 918 0 0
920. Sander Oese Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 917 570 347 0
921. Andrei Sazonov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 917 411 310 196
922. Artur Koptsuk Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 917 371 205 341
923. Maria Gordenkova Tallinna Saksa Gümnaasium 6.c klass 916 536 294 86
924. Lisett Klee Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 911 645 254 12
925. Liisa Jürgenson Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 910 397 245 268
926. Darja Romanjuk Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 910 317 273 320
927. Jelizaveta Slepina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 908 545 162 201
928. Ketlyn Nitsholdt Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 907 433 261 213
929. Milana Vasilieva Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 906 388 196 322
930. Marta Kaup Rocca al Mare Kool 5. klass 903 612 291 0
931. Taissia-Maria Ljahh Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 903 390 365 148
932. Markus Kesküll Tallinna Kristiine Gümnaasium 6.b klass 902 378 115 409
933. Robert Paulus Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 892 437 226 229
934. Dmitri Kisseljov Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 891 149 98 644
935. Gädri Hal Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 891 476 283 132
936. Carmen Dvorjaninov Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b klass 891 399 117 375
937. Milana Barovskaja Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 882 190 229 463
938. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 881 527 299 55
939. Karoliine Kauge Pelgulinna Gümnaasium 5.b klass 879 498 381 0
940. Gunnar Salu Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 878 878 0 0
941. Nastja Smirnova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 5.b klass 877 877 0 0
942. Karl-Marrkus Albu Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 877 604 273 0
943. Siim Ruotsi Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 877 357 110 410
944. Anna-Maria Kiivikas Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 875 428 122 325
945. Kroot Arna Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 873 873 0 0
946. Anita Kärmet Tallinna Kristiine Gümnaasium 5.b klass 866 482 220 164
947. Karl Ilisson Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 862 438 165 259
948. Artemi Zõrjanov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 861 441 229 191
949. Kaur Säärits Tallinna Prantsuse Lütseum 5.b klass 861 387 357 117
950. Olga Voronenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 860 367 482 11
951. Teeli Tamming Rocca al Mare Kool 4.a klass 855 462 274 119
952. Arthur Reinfeldt Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a klass 852 852 0 0
953. David Antonio Kamaš Tallinna Laagna Gümnaasium 4.a klass 852 334 201 317
954. Triine Tender Tallinna Prantsuse Lütseum 4.b klass 847 520 327 0
955. Алина Волкова Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 844 457 243 144
956. Marten-Mark Säde Tallinna Pääsküla Gümnaasium 6.a klass 842 652 190 0
957. Andrius Krisciunas Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 842 371 325 146
958. Brigitta Kalmet Tallinna Saksa Gümnaasium 4.b klass 840 464 229 147
959. Aleksander Larens Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.b klass 839 431 198 210
960. Silvia Suits Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 836 836 0 0
961. Melika Nedjel Benhafssa Tallinna Laagna Gümnaasium 5.a klass 834 515 319 0
962. Ketlin Vainu Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 831 501 203 127
963. Miina Vister Rocca al Mare Kool 4.b klass 830 830 0 0
964. Hans Koskaru Pelgulinna Gümnaasium 5.b klass 824 432 167 225
965. Carolyn Anete Leetmaa Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 818 490 119 209
966. Sofia Loginova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.c klass 817 817 0 0
967. Nikita Umda Tallinna Laagna Gümnaasium 5.b klass 815 568 228 19
968. Keity Vetevool Rocca al Mare Kool 4.c klass 812 320 336 156
969. Aleksandras Vycas Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.a klass 810 346 290 174
970. Artur Yalonetsky Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.b klass 807 366 219 222
971. Kolesnik Aleks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 804 531 273 0
972. Матвей Узиков Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 804 501 303 0
973. Laura Kulaots Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 804 493 177 134
974. Rebecca Rätsnik Pelgulinna Gümnaasium 5.d klass 804 418 107 279
975. Georg Rasmus Suurvarik Tallinna Pääsküla Gümnaasium 4. klass 802 401 202 199
976. Sigrid Tarlap Rocca al Mare Kool 4.b klass 796 477 319 0
977. Eveliine Laul Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 792 403 189 200
978. Alisa Kraptsak Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.a klass 790 77 713 0
979. Rasmus Klaasen Gustav Adolfi Gümnaasium 6.a klass 789 789 0 0
980. Lera Pesta Tallinna Mustjõe Gümnaasium 5. klass 788 481 242 65
981. Kätlin Samuilov Pelgulinna Gümnaasium 5.a klass 788 402 175 211
982. Katja Atamanova Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 6.b klass 787 787 0 0
983. Kippen Närep Pelgulinna Gümnaasium 6.a klass 787 418 201 168
984. Tanja Negina Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 5.d klass 787 394 141 252
985. Ivan Rist Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.a klass 786 327 310 149
986. Daniel Eesalu Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 785 402 301 82
987. Robert Veering Tallinna Kesklinna Põhikool 4.d klass 781 473 194 114
988. Markos Herm Pelgulinna Gümnaasium 4.a klass 779 779 0 0
989. Alina Kurnikova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.b klass 779 415 191 173
990. Rasmus Ottokar Pelgulinna Gümnaasium 4.d klass 777 531 246 0
991. Дарья Лубкова Tallinna Õismäe Vene Lütseum 4.c klass 776 0 0 776
992. Gerda Ninn Pelgulinna Gümnaasium 6.d klass 772 376 396 0
993. Elvira Petrova Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 772 315 117 340
994. Dima Karro Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 4.a klass 771 771 0 0
995. Karl Arumäe Tallinna Reaalkool 4.a klass 768 510 258 0
996. Lisbeth Jurman Pelgulinna Gümnaasium 6.c klass 767 358 409 0
997. Richard Gabriel Moritz Tallinna Saksa Gümnaasium 4.a klass 760 594 166 0
998. Aleksandra Saaremägi Tallinna Tõnismäe Reaalkool 4.c klass 760 442 253 65
999. Kenneth Veersoo Tallinna Mustjõe Gümnaasium 4.a klass 758 426 93 239
1000. Raido Tiisvelt Pelgulinna Gümnaasium 5.c klass 756 423 333 0