KOLME ETAPI KOKKUVÕTTED LÄÄNE-VIRUMAAL
INDIVIDUAALNE EDETABEL
(kolmest etapist kahe parema etapi summa)

NB!!!
Finaali on oodatud võistlejad, kes on tabelis punase värviga.
Palun võistlejate osavõtust/mitteosalemisest (nimeliselt) teatada 28. märtsiks  aadressil mare@miksike.ee 

KOOLIEELIKUD

Koht Kasutajanimi Nimi Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. kristelleevand Kristel Leevand Haljala Gümnaasium Koolieelik 1039 300 404 635
2. elismarii6 Elis-marii Anton Aaspere Põhikool Koolieelik 779 0 183 596
3. ingmar7 Ingmar Toomejõe Aaspere Põhikool Koolieelik 712 0 280 432
4. maldissveno Maldis-Sveno Laur Aaspere Põhikool Koolieelik 512 0 197 315
5. mattiaskivisto Mattias Kivisto Haljala Gümnaasium Koolieelik 330 156 174 54
6. alexsaask Alex Sääsk Haljala Gümnaasium Koolieelik 264 171 93 13
7. merilyrego Merily Rego Haljala Gümnaasium Koolieelik 246 159 0 87
8. melissamartikainen Melissa Martikainen Haljala Gümnaasium Koolieelik 216 145 71 0
9. anettbergstrom Anett Bergström Haljala Gümnaasium Koolieelik 194 96 69 98
10. Lydia6 LYDIA KAMS Aaspere Põhikool Koolieelik 176 0 69 107
11. etaner Renate Johanson Vasta Põhikool Koolieelik 156 156 0 0
12. MariLiisRi Mari-Liis Riima Kadrina Keskkool Koolieelik 105 55 50 0
13. maikenvainumae Maiken Vainumäe Haljala Gümnaasium Koolieelik 81 38 43 20
14. HannaMi Hanna Mitskevich Kadrina Keskkool Koolieelik 73 73 0 0
15. VanessaA Vanessa Akdavletova Kadrina Keskkool Koolieelik 59 18 41 0
16. Birgie Birgie Bligzna Kadrina Keskkool Koolieelik 48 48 0 0
17. MaikZ Maik Zahharov Kadrina Keskkool Koolieelik 35 35 0 0
18. BogdanKa Bogdan Kalitjuk Kadrina Keskkool Koolieelik 16 16 0 0
19. DagmarL Dagmar Lui Kadrina Keskkool Koolieelik 14 14 0 0

SIRGUJAD
Koht Kasutajanimi Nimi Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. tukats1997 Georg-Harald Nagel Aaspere Põhikool 3. klass 5451 1759 1842 3609
2. MarekP Marek Puieräst Kadrina Keskkool 3.a klass 4066 1933 1848 2133
3. rebekara Rebeka Rambi Vasta Põhikool 3. klass 3122 865 1200 1922
4. owners1 Denis Zemski Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2910 1044 917 1866
5. KEITIKE29 Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2844 1257 1371 1473
6. nartsiss9 Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2821 1289 717 1532
7. hhunt Hanna Hunt Rakvere Linna Algkool 3. klass 2629 952 951 1677
8. elisabethorgmets Elisabeth Orgmets Haljala Gümnaasium 3. klass 2554 1531 950 1023
9. oliverki Oliver Kikkas Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2517 932 570 1585
10. cellu97 Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2515 1338 1177 1058
11. proosivali Priit Roosiväli Rakvere Linna Algkool 3. klass 2499 490 1053 1446
12. jaanes Jaanes Oras Vasta Põhikool 3. klass 2431 714 755 1676
13. trikitaja Sten Nurmla Vasta Põhikool 3. klass 2419 724 883 1536
14. korekas Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2345 1125 732 1220
15. marttijorgen Martti Jorgen Rosental Kadrina Keskkool 2.a klass 2335 630 533 1705
16. AndriS Andri Soone Kadrina Keskkool 3.a klass 2318 1046 1111 1207
17. aviires Ave Viires Rakvere Linna Algkool 3. klass 2287 747 892 1395
18. kerliubius Kerli Übius Vasta Põhikool 3. klass 2279 809 647 1470
19. kristiinatilga Kristiina Tilga Haljala Gümnaasium 3. klass 2254 1194 1060 843
20. liberandrei Andrei Liber Haljala Gümnaasium 3. klass 2249 822 619 1427

OSKAJAD
Koht Kasutajanimi Nimi Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. martki Mart Kiis Aaspere Põhikool 6. klass 6947 3160 3716 3231
2. kauri12 Kauri Piiskoppel Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 4119 2257 1862 1622
3. taavior Taavi Orro Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 3759 1674 2085 1646
4. kusta Kristjan Kaldmaa Kadrina Keskkool 6.a klass 3693 1851 1842 1755
5. karlan Karl Anton Aaspere Põhikool 4. klass 3570 1708 1862 1552
6. Risto25 Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3557 1574 1983 1213
7. MUHK Tairi Ehlvest Aaspere Põhikool 6. klass 3518 1773 1745 1354
8. dragonmaster Maikel Homin Rakvere Linna Algkool 6.b klass 3391 1761 1630 0
9. raimm Raim Maurer Aaspere Põhikool 6. klass 3367 1669 1698 1066
10. mariliisleevand Mariliis Leevand Haljala Gümnaasium 5. klass 3259 1670 1589 1111
11. ski8erroi Egert Välimets Kadrina Keskkool 6.a klass 3203 1635 1190 1568
12. kertukene123 Kertu Orgus Aaspere Põhikool 6. klass 3065 1590 1377 1475
13. Kaarin Eva Kaarin Viise Kadrina Keskkool 6.a klass 3009 1525 1484 1316
14. tuulikams6 Tuuli Kams Aaspere Põhikool 6. klass 2982 1476 1506 976
15. bossuninnununnu Karet Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 2870 970 1629 1241
16. hendriklahi Hendrik Lahi Haljala Gümnaasium 5. klass 2869 1432 1173 1437
17. Karlamees Karli Ojala Võsu Põhikool 6. klass 2862 1594 1268 0
18. leanika Leanika Vetka Kadrina Keskkool 4.a klass 2838 1523 1315 1105
19. priit95 Priit Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2821 1438 1383 0
20. EUROTRIP Toivo Kutter Aaspere Põhikool 6. klass 2793 1462 1331 1085

NAISED
Koht Kasutajanimi Nimi Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. VnaguVicki Viktoria Jepifanova Tamsalu Gümnaasium 11. klass 6506 2999 3507 2395
2. cairz18 Kairi Tiikmann Tamsalu Gümnaasium 12. klass 6037 3058 2979 2538
3. Marit89 Marit Villemsaar Tamsalu Gümnaasium 11. klass 5187 2740 2447 1979
4. marjuuu Marju Pütsepp Tamsalu Gümnaasium 12. klass 4589 2342 2247 1595
5. siiri112 Siiri Saaver Kadrina Keskkool 10.a klass 4058 2023 1960 2035
6. alka Aljona Stadnik Tamsalu Gümnaasium 12. klass 3641 1807 1834 1499
7. karmen16 Karmen Meisalu Tamsalu Gümnaasium 11. klass 3473 2016 1457 1371
8. rae652 Birgit Rae Kadrina Keskkool 8.a klass 3011 1429 1083 1582
9. Ede102 Ede Hirtentreu Tamsalu Gümnaasium 11. klass 2987 1654 1333 1142
10. gretenag Grete Nagel Aaspere Põhikool 7. klass 2969 1795 838 1174
11. skorpix Aivi Raja Kadrina Keskkool 9.b klass 2844 1493 1069 1351
12. marisu Maris Uudeküll Tamsalu Gümnaasium 10. klass 2840 1388 789 1452
13. Kertu90 Kertu Miljaste Kadrina Keskkool 10.a klass 2735 1576 847 1159
14. LiisLiivak Liis Liivak Aaspere Põhikool 8. klass 2726 1665 1056 1061
15. mehike Maris Mehike Kadrina Keskkool 7.a klass 2724 1271 914 1453
16. maarjatupla Maarja Rüütmann Kadrina Keskkool 7.a klass 2711 1611 1100 1043
17. LisetteM Lisette Mägi Kadrina Keskkool 10.a klass 2705 1560 963 1145
18. Sipu18 Mailis Alling Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2705 1389 1021 1316
19. kerlin17 Kerlin Põder Tamsalu Gümnaasium 10. klass 2698 0 974 1724
20. recife Merle Muruvee Võsu Põhikool 8. klass 2606 1348 0 1258

MEHED
Koht Kasutajanimi Nimi Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. AIRET Airet Kapp Olen kodune Täiskasvanu 6773 3269 3504 3014
2. tooki Toomas Kiis Aaspere Põhikool 8. klass 5709 2859 2708 2850
3. Keero00 Kristjan Keero Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 4170 2105 2065 1726
4. who Tiit Simonlatser Tamsalu Gümnaasium 12. klass 3924 2079 1845 0
5. Ehecatl Siim Liis Kadrina Keskkool 9.b klass 3892 1799 0 2093
6. Ergo128 Ergo Eesmaa Tamsalu Gümnaasium 11. klass 3417 1938 1447 1479
7. tonnis Tõnis Kiis Rakvere Gümnaasium 11. klass 3344 1933 1411 1397
8. e3737 Einar Liibur Kadrina Keskkool 7.a klass 3220 1794 1154 1426
9. nojahnoh Andres Tukia Tamsalu Gümnaasium 12. klass 3173 1683 1175 1490
10. martin888 Martin Kalmet Kadrina Keskkool 9.a klass 3133 1800 1177 1333
11. kobras13 Denis Zaitsev Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 3113 1749 1364 987
12. rallyfan Mart Suurkivi Kadrina Keskkool 9.a klass 2991 1680 1019 1311
13. anku Andres Keskküla Aaspere Põhikool 8. klass 2953 1644 1095 1309
14. hannot Hanno Toome Vasta Põhikool 9. klass 2823 1507 1137 1316
15. tonikas Tõnis Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 2770 1584 1140 1186
16. raimps88 Raimo Sikka Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2767 1558 1209 1136
17. virgo11 Virgo Greek Kadrina Keskkool 8.b klass 2749 1349 723 1400
18. jalka91 Jalis Lokotar Kadrina Keskkool 8.c klass 2692 1514 1024 1178
19. Wiiz15 Siim Neljandik Võsu Põhikool 9. klass 2573 1607 966 0
20. kapu Kaspar Kaegas Kadrina Keskkool 10.a klass 2570 1321 802 1249

ÕPETAJAD
Koht Kasutajanimi Nimi Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. mari97 Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 4476 2266 1693 2210
2. masavi Maria Savina Vasta Põhikool Õpetaja 3978 1904 1696 2074
3. janeveiper Jane Veiper Vasta Põhikool Õpetaja 3738 1884 1854 1433
4. mairet Maire Tamm Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 3638 1944 1694 1637
5. Mannike12 Maarika Nael Aaspere Põhikool Õpetaja 3591 1840 1751 1712
6. Nodzuke Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 3414 1873 1541 1420
7. maykelluke Anneli Morgenson Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 3286 1504 1264 1782
8. ultsike Ulvi Eenmaa Aaspere Põhikool Õpetaja 3227 1777 1450 1266
9. stardikas Signe Veepere Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 3174 1476 1205 1698
10. leevandjankale Imbi Leevand Haljala Gümnaasium Õpetaja 3105 1720 1296 1385
11. lembke õnnela Lembke Haljala Gümnaasium Õpetaja 3053 1452 1275 1601
12. viivek Viive Kiis Aaspere Põhikool Õpetaja 3042 1537 1459 1505
13. marjaluisa Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 2964 1617 956 1347
14. sogrits Tiia Lepik Sõmeru Põhikool Õpetaja 2814 1284 840 1530
15. eneli Mare Kütt Kadrina Keskkool Õpetaja 2763 1413 1350 1278
16. Marika23 Marika Tiikmann Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 2755 1561 1194 1141
17. janekool Jane Kool Haljala Gümnaasium Õpetaja 2743 1435 0 1308
18. ElleT Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 2637 1407 1230 1147
19. idieh Heidi Johanson Vasta Põhikool Õpetaja 2633 1476 0 1157
20. ulvike Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 2583 1187 0 1396

KLASSIDE EDETABELID
KOOLIEELIKUD
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Aaspere Põhikool Koolieelik 2179 0 729 1450
2. Haljala Gümnaasium Koolieelik 1934 1027 854 907
3. Kadrina Keskkool Koolieelik 336 245 91 0
4. Vasta Põhikool Koolieelik 156 156 0 0

1.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Haljala Gümnaasium 1. klass 6256 1866 1432 4390
2. Jäneda Põhikool 1. klass 4872 1338 735 3534
3. Vasta Põhikool 1. klass 4866 1414 1528 3338
4. Rakvere Linna Algkool 1. klass 4856 2070 1366 2786
5. Sõmeru Põhikool 1. klass 3608 978 1055 2553
6. Rakke Gümnaasium 1. klass 3605 1495 1322 2110
7. Kadrina Keskkool 1.b klass 3314 1539 1179 1775
8. Kadrina Keskkool 1.a klass 3261 1477 1182 1784
9. Uhtna Põhikool 1. klass 2543 1494 886 1049
10. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 1761 764 782 979

2.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 12074 3160 3745 8329
2. Vasta Põhikool 2. klass 9047 3420 3929 5118
3. Rakvere Põhikool 2. klass 8087 3105 2276 4982
4. Rakvere Linna Algkool 2. klass 8017 3658 2672 4359
5. Kadrina Keskkool 2.b klass 7802 3586 3190 4216
6. Kadrina Keskkool 2.a klass 7787 2916 2489 4871
7. Haljala Gümnaasium 2.a klass 6777 3495 3282 497
8. Haljala Gümnaasium 2.b klass 5541 2956 2585 1369
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 4729 2565 2164 1959
10. Jäneda Põhikool 2. klass 4010 1929 2081 1674

3.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 13321 6070 5106 7251
2. Rakvere Linna Algkool 3. klass 13126 4731 5163 7963
3. Kadrina Keskkool 3.a klass 12984 6083 5574 6901
4. Vasta Põhikool 3. klass 12928 4186 4400 8528
5. Haljala Gümnaasium 3. klass 11987 6309 5071 5678
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 11219 4664 3266 6555
7. Kadrina Keskkool 3.b klass 11111 4790 4531 6321
8. Rakvere Põhikool 3. klass 10134 4085 3967 6049
9. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 9847 4525 3678 5322
10. Sõmeru Põhikool 3.a klass 9086 4788 2276 4298

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Kadrina Keskkool 4.a klass 13986 7211 6775 4574
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 12093 6475 5618 4512
3. Jäneda Põhikool 4. klass 10560 5549 5011 2892
4. Haljala Gümnaasium 4. klass 10524 5593 4931 3210
5. Aaspere Põhikool 4. klass 10497 4723 5774 3994
6. Rakvere Põhikool 4. klass 10009 4984 4244 5025
7. Vasta Põhikool 4. klass 9850 5313 4537 4107
8. Rakvere Linna Algkool 4. klass 9250 4993 4257 3780
9. Kadrina Keskkool 4.b klass 9110 5021 4089 3455
10. Kunda Ühisgümnaasium 4.b klass 8832 4644 4188 1994

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Haljala Gümnaasium 5. klass 14903 8491 6412 5329
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 13173 7133 6040 5385
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 13142 6892 6250 5476
4. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 12039 7108 4645 4931
5. Rakke Gümnaasium 5. klass 11987 6483 5504 4545
6. Aaspere Põhikool 5. klass 11854 6673 5025 5181
7. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 11474 5903 5571 3246
8. Rakvere Vene Gümnaasium 5. klass 10896 5095 5723 5173
9. Sõmeru Põhikool 5.a klass 9495 4921 4574 2150
10. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 9338 4718 4620 3063

6.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Aaspere Põhikool 6. klass 22503 11130 11373 9187
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 17321 9083 7959 8238
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 13826 7316 4374 6510
4. Rakvere Vene Gümnaasium 6. klass 13567 6925 5083 6642
5. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 13143 5823 6951 6192
6. Tamsalu Gümnaasium 6. klass 12301 6326 5735 5975
7. Kadrina Keskkool 6.c klass 12287 6415 5872 3782
8. Jäneda Põhikool 6. klass 12069 6352 5717 4391
9. Vasta Põhikool 6. klass 11615 6103 5512 5147
10. Võsu Põhikool 6. klass 11461 6513 4948 0

7.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Kadrina Keskkool 7.a klass 15735 8781 5461 6954
2. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 15014 8583 5726 6431
3. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 14358 8212 5578 6146
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 11546 6990 3327 4556
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 10997 6801 3751 4196
6. Vasta Põhikool 7. klass 10981 5107 4538 5874
7. Aaspere Põhikool 7. klass 10254 6784 2898 3470
8. Haljala Gümnaasium 7.b klass 9412 6143 2184 3269
9. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 8996 5320 3140 3676
10. Kadrina Keskkool 7.c klass 8524 4903 1646 3621

8.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Aaspere Põhikool 8. klass 18062 9952 7117 8110
2. Kadrina Keskkool 8.c klass 13870 7719 5082 6151
3. Võsu Põhikool 8. klass 13752 6940 1184 6812
4. Kadrina Keskkool 8.b klass 13050 6784 4292 6266
5. Kadrina Keskkool 8.a klass 12534 6741 5137 5793
6. Rakvere Vene Gümnaasium 8. klass 11796 6518 1777 5278
7. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 11286 6893 707 4393
8. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 11044 6325 2488 4719
9. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 10616 6707 656 3909
10. Haljala Gümnaasium 8.a klass 9199 5466 2523 3733

9.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Kadrina Keskkool 9.a klass 17119 8335 6242 8784
2. Kadrina Keskkool 9.b klass 16216 8095 4613 8121
3. Vasta Põhikool 9. klass 13332 7178 4709 6154
4. Võsu Põhikool 9. klass 12441 7407 5034 1049
5. Aaspere Põhikool 9. klass 11507 6961 3605 4546
6. Rakvere Vene Gümnaasium 9. klass 9228 6888 1384 2340
7. Haljala Gümnaasium 9.a klass 8652 5441 3211 1875
8. Kadrina Keskkool 9.c klass 8522 4971 3551 3375
9. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 8376 0 3452 4924
10. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 7438 5125 2313 0

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 16979 9169 6790 7810
2. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 12604 7529 3865 5075
3. Rakvere Vene Gümnaasium 10. klass 10471 1626 4262 6209
4. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 9343 0 3371 5972
5. Kadrina Keskkool 10.b klass 2147 932 689 1215

11.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 23605 12806 10799 9180
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 11932 7339 4317 4593
3. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 11738 6722 3628 5016
4. Rakvere Gümnaasium 11. klass 3344 1933 1411 1397
5. Kadrina Keskkool 11.b klass 1708 1033 611 675
6. Tapa Gümnaasium 11.a klass 889 889 0 0

12.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 23816 12527 11289 9574
2. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 10130 0 3973 6157

ÕPETAJAD
Koht Kool/tiim Klass   1. 2. 3.
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 17051 9072 6683 7979
2. Kadrina Keskkool Õpetaja 15505 8599 6906 6389
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 14241 7958 4240 6283
4. Aaspere Põhikool Õpetaja 11315 5154 5828 5487
5. Vasta Põhikool Õpetaja 9928 5264 3550 4664
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 8307 4474 1541 3833
7. Muuga Põhikool Õpetaja 3744 2061 1384 1683
8. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 3286 1504 1264 1782
9. Sõmeru Põhikool Õpetaja 2814 1284 840 1530
10. Jäneda Põhikool Õpetaja 1944 1944 0 0

KOOLID
Koht Kool/tiim   1. 2. 3.
1. Aaspere Põhikool 1128 562 562 566
2. Tamsalu Gümnaasium 1120 564 556 542
3. Kadrina Keskkool 1060 516 502 544
4. Vasta Põhikool 933 401 461 472
5. Haljala Gümnaasium 852 449 403 378
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 800 380 392 408
7. Väike-Maarja Gümnaasium 790 388 402 367
8. Rakvere Linna Algkool 781 378 403 370
9. Võsu Põhikool 726 354 372 328
10. Rakvere Vene Gümnaasium 707 333 329 374