1. ETAPI TULEMUSED LÄÄNE-VIRUMAAL
INDIVIDUAALNE EDETABEL (kolmest katsest parim tulemus)


KOOLIEELIKUD (15 VÕISTLEJAT 3-ST KOOLIST)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. kristelleevand Haljala Gümnaasium Koolieelik 300 287 229
2. alexsaask Haljala Gümnaasium Koolieelik 171 110 0
3. merilyrego Haljala Gümnaasium Koolieelik 159 105 85
4. mattiaskivisto Haljala Gümnaasium Koolieelik 156 152 139
5. etaner Vasta Põhikool Koolieelik 156 146 -
6. melissamartikainen Haljala Gümnaasium Koolieelik 145 - -
7. anettbergstrom Haljala Gümnaasium Koolieelik 96 76 32
8. HannaMi Kadrina Keskkool Koolieelik 73 53 45
9. MariLiisRi Kadrina Keskkool Koolieelik 55 23 18
10. Birgie Kadrina Keskkool Koolieelik 48 23 -
11. maikenvainumae Haljala Gümnaasium Koolieelik 38 35 26
12. MaikZ Kadrina Keskkool Koolieelik 35 16 -
13. VanessaA Kadrina Keskkool Koolieelik 18 0 -
14. BogdanKa Kadrina Keskkool Koolieelik 16 10 -
15. DagmarL Kadrina Keskkool Koolieelik 14 - -

SIRGUJAD (522 võistlejat 19-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. MarekP Kadrina Keskkool 3.a klass 1933 1889 871
2. tukats1997 Aaspere Põhikool 3. klass 1759 1736 1603
3. elisabethorgmets Haljala Gümnaasium 3. klass 1531 1362 1033
4. ulvike Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 1389 976 -
5. cellu97 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1338 1274 1142
6. nartsiss9 Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1289 1189 1132
7. KEITIKE29 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1257 1030 900
8. kristiinatilga Haljala Gümnaasium 3. klass 1194 1063 890
9. korekas Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1125 859 760
10. JarekKarlK Kadrina Keskkool 3.b klass 1058 845 814
11. AndriS Kadrina Keskkool 3.a klass 1046 982 813
12. owners1 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1044 950 943
13. kren123456789 Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 1003 913 385
14. stenken Sõmeru Põhikool 3.a klass 977 878 829
15. hhunt Rakvere Linna Algkool 3. klass 952 807 782
16. hannamari Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 946 605 -
17. anettereiu Haljala Gümnaasium 3. klass 943 874 823
18. kristinike1997 Sõmeru Põhikool 3.a klass 936 896 847
19. oliverki Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 932 900 657
20. kaarelmeiner Haljala Gümnaasium 3. klass 929 923 908

OSKAJAD (607 võistlejat 21-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. martki Aaspere Põhikool 6. klass 3160 3059 3031
2. kauri12 Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2257 2226 -
3. kusta Kadrina Keskkool 6.a klass 1851 1828 1770
4. MUHK Aaspere Põhikool 6. klass 1773 1636 1593
5. dragonmaster Rakvere Linna Algkool 6.b klass 1761 1690 1668
6. karlan Aaspere Põhikool 4. klass 1708 1569 1428
7. taavior Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 1674 1334 1064
8. mariliisleevand Haljala Gümnaasium 5. klass 1670 1632 1408
9. raimm Aaspere Põhikool 6. klass 1669 1548 1337
10. ski8erroi Kadrina Keskkool 6.a klass 1635 1532 1368
11. Karlamees Võsu Põhikool 6. klass 1594 1436 -
12. kertukene123 Aaspere Põhikool 6. klass 1590 1486 1327
13. kivistokarlkristjan Haljala Gümnaasium 5. klass 1578 1317 1095
14. Risto25 Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 1574 1549 1382
15. Kaarin Kadrina Keskkool 6.a klass 1525 1502 1437
16. karlgus Aaspere Põhikool 5. klass 1524 1483 1359
17. leanika Kadrina Keskkool 4.a klass 1523 1367 1310
18. elii Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 1522 1468 994
19. MerilinLinsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 1514 1495 1155
20. tuulikams6 Aaspere Põhikool 6. klass 1476 1224 1192

NAISED (244 võistlejat 13-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. cairz18 Tamsalu Gümnaasium 12. klass 3058 3012 2668
2. VnaguVicki Tamsalu Gümnaasium 11. klass 2999 2826 2732
3. Marit89 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 2740 2735 2638
4. marjuuu Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2342 2251 1307
5. siiri112 Kadrina Keskkool 10.a klass 2023 1926 1908
6. karmen16 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 2016 1815 1616
7. alka Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1807 1789 1706
8. gretenag Aaspere Põhikool 7. klass 1795 1651 1497
9. CwCR Tamsalu Gümnaasium 10. klass 1700 1625 1244
10. LiisLiivak Aaspere Põhikool 8. klass 1665 1644 1444
11. Ede102 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1654 1465 1455
12. maarjatupla Kadrina Keskkool 7.a klass 1611 1396 1190
13. Kertu90 Kadrina Keskkool 10.a klass 1576 1449 1195
14. LisetteM Kadrina Keskkool 10.a klass 1560 1519 1355
15. kuug Aaspere Põhikool 7. klass 1533 1432 1391
16. skorpix Kadrina Keskkool 9.b klass 1493 1393 1309
17. Kata182 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1459 1356 1166
18. Kadi92 Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 1442 1300 1120
19. rae652 Kadrina Keskkool 8.a klass 1429 1248 1170
20. kristiine2 Kadrina Keskkool 7.a klass 1418 1281 1194

MEHED (251 võistlejat 14-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. AIRET Olen kodune Täiskasvanu 3269 3133 2878
2. tooki Aaspere Põhikool 8. klass 2859 2798 2790
3. Keero00 Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 2105 2082 2005
4. who Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2079 1959 1396
5. Ergo128 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1938 1933 1924
6. tonnis Rakvere Gümnaasium 11. klass 1933 1809 1721
7. rassutyssy Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 1811 1739 1435
8. martin888 Kadrina Keskkool 9.a klass 1800 1697 1664
9. Ehecatl Kadrina Keskkool 9.b klass 1799 1682 1411
10. e3737 Kadrina Keskkool 7.a klass 1794 1659 1243
11. kobras13 Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 1749 1665 1483
12. nojahnoh Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1683 1603 1498
13. rallyfan Kadrina Keskkool 9.a klass 1680 1327 1176
14. anku Aaspere Põhikool 8. klass 1644 1504 1056
15. Wiiz15 Võsu Põhikool 9. klass 1607 1495 1477
16. tonikas Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 1584 1525 1513
17. urmo13 Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 1565 1562 1333
18. raimps88 Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1558 1405 1338
19. jalka91 Kadrina Keskkool 8.c klass 1514 1347 1066
20. hannot Vasta Põhikool 9. klass 1507 1400 1385

ÕPETAJAD (38 võistlejat 13-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. mari97 Kadrina Keskkool Õpetaja 2266 2178 2008
2. mairet Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1944 1936 1842
3. masavi Vasta Põhikool Õpetaja 1904 1879 1776
4. janeveiper Vasta Põhikool Õpetaja 1884 1743 1716
5. Nodzuke Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 1873 1789 1683
6. Mannike12 Aaspere Põhikool Õpetaja 1840 1688 1676
7. ultsike Aaspere Põhikool Õpetaja 1777 1738 1730
8. leevandjankale Haljala Gümnaasium Õpetaja 1720 1700 1298
9. marjaluisa Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1617 1557 1544
10. Marika23 Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1561 1517 1455
11. viivek Aaspere Põhikool Õpetaja 1537 1525 1495
12. maykelluke Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1504 1390 1242
13. idieh Vasta Põhikool Õpetaja 1476 1416 1397
14. stardikas Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1476 1361 1256
15. lembke Haljala Gümnaasium Õpetaja 1452 1316 1100
16. janekool Haljala Gümnaasium Õpetaja 1435 1096 1084
17. maarikatr Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 1414 1358 1352
18. eneli Kadrina Keskkool Õpetaja 1413 1359 1299
19. ElleT Kadrina Keskkool Õpetaja 1407 1190 1099
20. MalleAnn Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1309 1082 986


KLASSIDE EDETABELID (6 parima võistleja punktide summa)

KOOLIEELIKUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium Koolieelik 1027 7
2. Kadrina Keskkool Koolieelik 245 7
3. Vasta Põhikool Koolieelik 156 1

1.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Linna Algkool 1. klass 2070 18
2. Haljala Gümnaasium 1. klass 1866 11
3. Kadrina Keskkool 1.b klass 1539 20
4. Rakke Gümnaasium 1. klass 1495 11
5. Uhtna Põhikool 1. klass 1494 8
6. Kadrina Keskkool 1.a klass 1477 19
7. Vasta Põhikool 1. klass 1414 4
8. Jäneda Põhikool 1. klass 1338 8
9. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 1005 5
10. Sõmeru Põhikool 1. klass 978 14

2.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Linna Algkool 2. klass 3658 20
2. Kadrina Keskkool 2.b klass 3586 19
3. Haljala Gümnaasium 2.a klass 3495 11
4. Vasta Põhikool 2. klass 3420 11
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 3160 18
6. Rakvere Põhikool 2. klass 3105 16
7. Haljala Gümnaasium 2.b klass 2956 14
8. Kadrina Keskkool 2.a klass 2916 14
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2565 17
10. Muuga Põhikool 2. klass 2140 6

3.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 3. klass 6309 8
2. Kadrina Keskkool 3.a klass 6083 21
3. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 6070 7
4. Kadrina Keskkool 3.b klass 4790 23
5. Sõmeru Põhikool 3.a klass 4788 13
6. Rakvere Linna Algkool 3. klass 4731 23
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4664 19
8. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4525 8
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4320 21
10. Vasta Põhikool 3. klass 4186 9

4.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 4.a klass 7211 25
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 6475 21
3. Haljala Gümnaasium 4. klass 5593 10
4. Jäneda Põhikool 4. klass 5549 9
5. Vasta Põhikool 4. klass 5313 8
6. Kadrina Keskkool 4.b klass 5021 21
7. Rakvere Linna Algkool 4. klass 4993 7
8. Rakvere Põhikool 4. klass 4984 21
9. Aaspere Põhikool 4. klass 4723 4
10. Kunda Ühisgümnaasium 4.b klass 4644 19

5.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 5. klass 8491 12
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 7133 24
3. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 7108 7
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 6892 23
5. Aaspere Põhikool 5. klass 6673 6
6. Rakke Gümnaasium 5. klass 6483 18
7. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 5903 11
8. Rakvere Vene Gümnaasium 5. klass 5095 14
9. Kadrina Keskkool 5.b klass 5000 21
10. Sõmeru Põhikool 5.a klass 4921 7

6.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Aaspere Põhikool 6. klass 11130 9
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 9083 13
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 7316 11
4. Rakvere Vene Gümnaasium 6. klass 6925 11
5. Võsu Põhikool 6. klass 6513 9
6. Kadrina Keskkool 6.c klass 6415 18
7. Jäneda Põhikool 6. klass 6352 9
8. Tamsalu Gümnaasium 6. klass 6326 21
9. Uhtna Põhikool 6. klass 6239 6
10. Vasta Põhikool 6. klass 6103 8

7.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 7.a klass 8781 26
2. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 8583 10
3. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 8212 10
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 6990 18
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 6801 20
6. Aaspere Põhikool 7. klass 6784 7
7. Haljala Gümnaasium 7.b klass 6143 6
8. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 5320 15
9. Rakvere Vene Gümnaasium 7. klass 5188 8
10. Vasta Põhikool 7. klass 5107 8

8.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Aaspere Põhikool 8. klass 9952 7
2. Kadrina Keskkool 8.c klass 7719 24
3. Võsu Põhikool 8. klass 6940 11
4. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 6893 12
5. Kadrina Keskkool 8.b klass 6784 18
6. Kadrina Keskkool 8.a klass 6741 8
7. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 6707 11
8. Rakvere Vene Gümnaasium 8. klass 6518 16
9. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 6325 11
10. Põlula Põhikool 8. klass 6304 6

9.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 9.a klass 8335 24
2. Kadrina Keskkool 9.b klass 8095 16
3. Võsu Põhikool 9. klass 7407 14
4. Vasta Põhikool 9. klass 7178 10
5. Aaspere Põhikool 9. klass 6961 10
6. Rakvere Vene Gümnaasium 9. klass 6888 8
7. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 5717 6
8. Haljala Gümnaasium 9.a klass 5441 6
9. Haljala Gümnaasium 9.b klass 5343 7
10. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 5125 4

10.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 9169 21
2. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7529 7
3. Rakvere Vene Gümnaasium 10. klass 1626 2
4. Kadrina Keskkool 10.b klass 932 1

11.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 12806 9
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 7339 12
3. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 6722 11
4. Rakvere Gümnaasium 11. klass 1933 1
5. Kadrina Keskkool 11.b klass 1033 1
6. Tapa Gümnaasium 11.a klass 889 1

12.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 12527 11

ÕPETAJAD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 9072 7
2. Kadrina Keskkool Õpetaja 8599 6
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 7958 6
4. Vasta Põhikool Õpetaja 5264 3
5. Aaspere Põhikool Õpetaja 5154 3
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 4474 3
7. Muuga Põhikool Õpetaja 2061 2
8. Jäneda Põhikool Õpetaja 1944 2
9. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1504 1
10. Sõmeru Põhikool Õpetaja 1284 1


KOOLIDE EDETABEL
Kooli 4 parimale kohapunktid 150, 138, 130, 124 ......

Koht Kool/tiim Punkte 1. 2. 3. 4.
1. Tamsalu Gümnaasium 564 150 138 138 138
2. Aaspere Põhikool 562 150 150 138 124
3. Kadrina Keskkool 516 150 130 120 116
4. Haljala Gümnaasium 449 130 112 109 98
5. Vasta Põhikool 401 112 109 94 86
6. Väike-Maarja Gümnaasium 388 112 96 94 86
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 380 106 96 90 88
8. Rakvere Linna Algkool 378 120 96 86 76
9. Võsu Põhikool 354 100 98 80 76
10. Sõmeru Põhikool 345 98 90 84 73