2. ETAPI TULEMUSED LÄÄNE-VIRUMAAL
INDIVIDUAALNE EDETABEL (kolmest katsest parim tulemus)


KOOLIEELIKUD (12 VÕISTLEJAT 3-ST KOOLIST)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. kristelleevand Haljala Gümnaasium Koolieelik 404 364 288
2. ingmar7 Aaspere Põhikool Koolieelik 280 199 -
3. maldissveno Aaspere Põhikool Koolieelik 197 159 146
4. elismarii6 Aaspere Põhikool Koolieelik 183 136 41
5. mattiaskivisto Haljala Gümnaasium Koolieelik 174 120 116
6. alexsaask Haljala Gümnaasium Koolieelik 93 41 5
7. melissamartikainen Haljala Gümnaasium Koolieelik 71 65 29
8. Lydia6 Aaspere Põhikool Koolieelik 69 30 28
9. anettbergstrom Haljala Gümnaasium Koolieelik 69 23 8
10. MariLiisRi Kadrina Keskkool Koolieelik 50 32 31
11. maikenvainumae Haljala Gümnaasium Koolieelik 43 21 18
12. VanessaA Kadrina Keskkool Koolieelik 41 30 10

SIRGUJAD (489 võistlejat 17-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. MarekP Kadrina Keskkool 3.a klass 1848 1802 1768
2. tukats1997 Aaspere Põhikool 3. klass 1842 1840 1626
3. KEITIKE29 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1371 1153 1115
4. rebekara Vasta Põhikool 3. klass 1200 999 970
5. cellu97 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1177 879 830
6. AndriS Kadrina Keskkool 3.a klass 1111 1016 849
7. JarekKarlK Kadrina Keskkool 3.b klass 1069 1021 928
8. kristiinatilga Haljala Gümnaasium 3. klass 1060 1060 1049
9. proosivali Rakvere Linna Algkool 3. klass 1053 1036 955
10. hhunt Rakvere Linna Algkool 3. klass 951 752 744
11. elisabethorgmets Haljala Gümnaasium 3. klass 950 820 498
12. kert324 Rakvere Põhikool 3. klass 937 929 759
13. owners1 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 917 823 799
14. maarjahiielaid Haljala Gümnaasium 3. klass 916 811 689
15. alarto9 Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 908 21 -
16. kristinike1997 Sõmeru Põhikool 3.a klass 905 - -
17. aviires Rakvere Linna Algkool 3. klass 892 857 790
18. trikitaja Vasta Põhikool 3. klass 883 864 757
19. Lauralaanemagi Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 880 774 773
20. kaarelmeiner Haljala Gümnaasium 3. klass 838 834 814

OSKAJAD (566 võistlejat 21-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. martki Aaspere Põhikool 6. klass 3716 3528 3410
2. taavior Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 2085 2037 1723
3. Risto25 Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 1983 1938 1624
4. kauri12 Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1862 1788 1768
5. karlan Aaspere Põhikool 4. klass 1862 1689 1427
6. kusta Kadrina Keskkool 6.a klass 1842 1693 1654
7. MUHK Aaspere Põhikool 6. klass 1745 1661 1557
8. raimm Aaspere Põhikool 6. klass 1698 1694 1647
9. dragonmaster Rakvere Linna Algkool 6.b klass 1630 1513 1204
10. bossuninnununnu Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 1629 1260 1129
11. mariliisleevand Haljala Gümnaasium 5. klass 1589 1532 1047
12. tuulikams6 Aaspere Põhikool 6. klass 1506 1443 1124
13. Kaarin Kadrina Keskkool 6.a klass 1484 1467 1293
14. noomi1996 Aaspere Põhikool 4. klass 1446 1384 1321
15. kaiku Võsu Põhikool 6. klass 1416 1226 1093
16. renee12 Uhtna Põhikool 5. klass 1411 1355 1296
17. enely Kadrina Keskkool 4.a klass 1397 1379 1179
18. priit95 Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1383 1287 1210
19. kertukene123 Aaspere Põhikool 6. klass 1377 1248 1179
20. mattias3 Kadrina Keskkool 5.a klass 1331 1280 719

NAISED (241 võistlejat 14-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. VnaguVicki Tamsalu Gümnaasium 11. klass 3507 3302 1646
2. cairz18 Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2979 2731 2296
3. Marit89 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 2447 2406 2159
4. marjuuu Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2247 1745 1252
5. siiri112 Kadrina Keskkool 10.a klass 1960 1352 1221
6. alka Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1834 1710 932
7. karmen16 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1457 1406 1340
8. Ede102 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1333 1263 1223
9. minnake Kadrina Keskkool 9.a klass 1117 921 540
10. Kadi92 Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 1105 921 826
11. maarjatupla Kadrina Keskkool 7.a klass 1100 779 713
12. rae652 Kadrina Keskkool 8.a klass 1083 1072 1028
13. skorpix Kadrina Keskkool 9.b klass 1069 1043 982
14. LiisLiivak Aaspere Põhikool 8. klass 1056 875 858
15. liinavaike Kadrina Keskkool 9.a klass 1023 891 667
16. Sipu18 Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1021 898 768
17. merilin0303 Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 1012 987 981
18. katz1993 Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 1011 920 882
19. summike005 Tapa Gümnaasium 7.a klass 987 966 850
20. bretu Kadrina Keskkool 10.a klass 976 912 785

MEHED (249 võistlejat 13-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. AIRET Olen kodune Täiskasvanu 3504 2835 2803
2. tooki Aaspere Põhikool 8. klass 2708 2574 2493
3. Keero00 Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 2065 1943 1437
4. who Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1845 1019 571
5. Ergo128 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1447 1082 1050
6. tonnis Rakvere Gümnaasium 11. klass 1411 1320 1206
7. kobras13 Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 1364 1010 901
8. ardordo Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 1344 1011 1005
9. raimps88 Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1209 1128 1087
10. Egert15 Vasta Põhikool 8. klass 1184 1113 943
11. martin888 Kadrina Keskkool 9.a klass 1177 984 941
12. nojahnoh Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1175 1146 1116
13. e3737 Kadrina Keskkool 7.a klass 1154 1067 1020
14. tonikas Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 1140 1053 971
15. hannot Vasta Põhikool 9. klass 1137 775 740
16. Raits1988 Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1125 976 969
17. anku Aaspere Põhikool 8. klass 1095 921 895
18. Hotmen Kadrina Keskkool 8.c klass 1057 715 622
19. jalka91 Kadrina Keskkool 8.c klass 1024 1018 943
20. kribenzjr Kadrina Keskkool 10.a klass 1021 785 699

ÕPETAJAD (28 võistlejat 10-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. janeveiper Vasta Põhikool Õpetaja 1854 1852 1658
2. Mannike12 Aaspere Põhikool Õpetaja 1751 1529 1501
3. masavi Vasta Põhikool Õpetaja 1696 1518 1293
4. mairet Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1694 1628 1452
5. mari97 Kadrina Keskkool Õpetaja 1693 1676 1478
6. Nodzuke Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 1541 1310 1307
7. viivek Aaspere Põhikool Õpetaja 1459 1294 1118
8. ultsike Aaspere Põhikool Õpetaja 1450 1404 901
9. eneli Kadrina Keskkool Õpetaja 1350 1158 1145
10. leevandjankale Haljala Gümnaasium Õpetaja 1296 1266 1009
11. lembke Haljala Gümnaasium Õpetaja 1275 1059 1008
12. maykelluke Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1264 1231 1216
13. ElleT Kadrina Keskkool Õpetaja 1230 1222 722
14. stardikas Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1205 1092 969
15. Marika23 Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1194 1174 967
16. kriberg Aaspere Põhikool Õpetaja 1168 755 755
17. lemme Kadrina Keskkool Õpetaja 1113 902 885
18. marjaluisa Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 956 925 867
19. tonditosin13 Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 920 783 760
20. martamarta Muuga Põhikool Õpetaja 862 684 583

KLASSIDE EDETABELID (6 parima võistleja punktide summa)
KOOLIEELIKUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium Koolieelik 854 6
2. Aaspere Põhikool Koolieelik 729 4
3. Kadrina Keskkool Koolieelik 91 2

1.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool 1. klass 1528 4
2. Haljala Gümnaasium 1. klass 1432 13
3. Rakvere Linna Algkool 1. klass 1366 14
4. Rakke Gümnaasium 1. klass 1322 15
5. Kadrina Keskkool 1.a klass 1182 17
6. Kadrina Keskkool 1.b klass 1179 21
7. Tapa Vene Gümnaasium 1.a klass 1068 10
8. Sõmeru Põhikool 1. klass 1055 15
9. Uhtna Põhikool 1. klass 886 7
10. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 782 10

2.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool 2. klass 3929 9
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 3745 20
3. Haljala Gümnaasium 2.a klass 3282 10
4. Kadrina Keskkool 2.b klass 3190 20
5. Rakvere Linna Algkool 2. klass 2672 21
6. Haljala Gümnaasium 2.b klass 2585 11
7. Kadrina Keskkool 2.a klass 2489 15
8. Rakvere Põhikool 2. klass 2276 11
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2164 14
10. Jäneda Põhikool 2. klass 2081 5

3.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 3.a klass 5574 23
2. Rakvere Linna Algkool 3. klass 5163 23
3. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 5106 7
4. Haljala Gümnaasium 3. klass 5071 8
5. Kadrina Keskkool 3.b klass 4531 21
6. Vasta Põhikool 3. klass 4400 7
7. Rakvere Põhikool 3. klass 3967 10
8. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3678 7
9. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3640 13
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3266 15

4.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 4.a klass 6775 24
2. Aaspere Põhikool 4. klass 5774 6
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 5618 22
4. Jäneda Põhikool 4. klass 5011 9
5. Haljala Gümnaasium 4. klass 4931 10
6. Vasta Põhikool 4. klass 4537 8
7. Rakvere Linna Algkool 4. klass 4257 8
8. Rakvere Põhikool 4. klass 4244 15
9. Kunda Ühisgümnaasium 4.b klass 4188 15
10. Uhtna Põhikool 4. klass 4106 6

5.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 5. klass 6412 18
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 6250 21
3. Kadrina Keskkool 5.a klass 6040 24
4. Rakvere Vene Gümnaasium 5. klass 5723 10
5. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 5571 15
6. Rakke Gümnaasium 5. klass 5504 17
7. Aaspere Põhikool 5. klass 5025 6
8. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 4645 5
9. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 4620 16
10. Sõmeru Põhikool 5.a klass 4574 9

6.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Aaspere Põhikool 6. klass 11373 10
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 7959 11
3. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 6951 11
4. Kadrina Keskkool 6.c klass 5872 17
5. Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5735 10
6. Jäneda Põhikool 6. klass 5717 9
7. Vasta Põhikool 6. klass 5512 8
8. Rakvere Vene Gümnaasium 6. klass 5083 12
9. Võsu Põhikool 6. klass 4948 5
10. Haljala Gümnaasium 6.b klass 4812 6

7.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5726 7
2. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 5578 12
3. Kadrina Keskkool 7.a klass 5461 28
4. Vasta Põhikool 7. klass 4538 10
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 3751 20
6. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 3327 16
7. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 3140 13
8. Aaspere Põhikool 7. klass 2898 5
9. Muuga Põhikool 7. klass 2522 11
10. Haljala Gümnaasium 7.b klass 2184 7

8.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Aaspere Põhikool 8. klass 7117 7
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 5137 10
3. Kadrina Keskkool 8.c klass 5082 18
4. Kadrina Keskkool 8.b klass 4292 23
5. Vasta Põhikool 8. klass 2579 4
6. Haljala Gümnaasium 8.a klass 2523 6
7. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 2488 5
8. Muuga Põhikool 8. klass 2277 8
9. Kadrina Keskkool 8.d klass 2238 7
10. Haljala Gümnaasium 8.b klass 2219 5

9.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 9.a klass 6242 23
2. Võsu Põhikool 9. klass 5034 13
3. Vasta Põhikool 9. klass 4709 9
4. Kadrina Keskkool 9.b klass 4613 9
5. Aaspere Põhikool 9. klass 3605 7
6. Kadrina Keskkool 9.c klass 3551 5
7. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 3452 15
8. Haljala Gümnaasium 9.a klass 3211 5
9. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 2313 2
10. Rakvere Vene Gümnaasium 9. klass 1384 5

10.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 6790 22
2. Rakvere Vene Gümnaasium 10. klass 4262 11
3. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 3865 6
4. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 3371 17
5. Kadrina Keskkool 10.b klass 689 1

11.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 10799 8
2. Kadrina Keskkool 11.a klass 4317 10
3. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 3628 9
4. Rakvere Gümnaasium 11. klass 1411 1
5. Kadrina Keskkool 11.b klass 611 1

12.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 11289 13
2. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 3973 10

ÕPETAJAD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool Õpetaja 6906 6
2. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 6683 7
3. Aaspere Põhikool Õpetaja 5828 4
4. Haljala Gümnaasium Õpetaja 4240 4
5. Vasta Põhikool Õpetaja 3550 2
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 1541 1
7. Muuga Põhikool Õpetaja 1384 2
8. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1264 1
9. Sõmeru Põhikool Õpetaja 840 1

KOOLIDE EDETABEL
Kooli 4 parimale kohapunktid 150, 138, 130, 124 ......
Koht Kool/tiim Punkte 1. 2. 3. 4.
1. Aaspere Põhikool 562 150 150 138 124
2. Tamsalu Gümnaasium 556 150 138 138 130
3. Kadrina Keskkool 502 150 120 116 116
4. Vasta Põhikool 461 124 116 112 109
5. Haljala Gümnaasium 403 109 100 100 94
6. Rakvere Linna Algkool 403 106 106 103 88
7. Väike-Maarja Gümnaasium 402 138 103 84 77
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 392 130 103 80 79
9. Võsu Põhikool 372 96 94 92 90
10. Rakvere Vene Gümnaasium 329 86 84 84 75