3. ETAPI TULEMUSED LÄÄNE-VIRUMAAL
INDIVIDUAALNE EDETABEL (kolmest katsest parim tulemus)


KOOLIEELIKUD (11 VÕISTLEJAT 2-ST KOOLIST)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. kristelleevand Haljala Gümnaasium Koolieelik 635 450 421
2. elismarii6 Aaspere Põhikool Koolieelik 596 430 327
3. ingmar7 Aaspere Põhikool Koolieelik 432 364 318
4. maldissveno Aaspere Põhikool Koolieelik 315 0 0
5. Lydia6 Aaspere Põhikool Koolieelik 107 102 98
6. anettbergstrom Haljala Gümnaasium Koolieelik 98 0 -
7. merilyrego Haljala Gümnaasium Koolieelik 87 51 49
8. mattiaskivisto Haljala Gümnaasium Koolieelik 54 44 0
9. maikenvainumae Haljala Gümnaasium Koolieelik 20 6 0
10. alexsaask Haljala Gümnaasium Koolieelik 13 0 0
11. melissamartikainen Haljala Gümnaasium Koolieelik 0 0 0

SIRGUJAD (470 võistlejat 17-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. tukats1997 Aaspere Põhikool 3. klass 3609 2868 2405
2. MarekP Kadrina Keskkool 3.a klass 2133 1870 43
3. rebekara Vasta Põhikool 3. klass 1922 1259 1230
4. owners1 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1866 1686 1528
5. marttijorgen Kadrina Keskkool 2.a klass 1705 1689 1542
6. hhunt Rakvere Linna Algkool 3. klass 1677 1621 1525
7. jaanes Vasta Põhikool 3. klass 1676 1503 1015
8. oliverki Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1585 1270 1179
9. trikitaja Vasta Põhikool 3. klass 1536 1444 1041
10. nartsiss9 Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1532 1406 959
11. Sillep Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1514 997 660
12. magmar Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1508 1294 40
13. samblasander Vasta Põhikool 3. klass 1496 910 714
14. hendrikpeek Vasta Põhikool 1. klass 1478 582 168
15. KEITIKE29 Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1473 1258 961
16. kerliubius Vasta Põhikool 3. klass 1470 904 833
17. proosivali Rakvere Linna Algkool 3. klass 1446 1439 910
18. liberandrei Haljala Gümnaasium 3. klass 1427 524 50
19. Martva Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1398 1345 935
20. aviires Rakvere Linna Algkool 3. klass 1395 1111 989

OSKAJAD (523 võistlejat 19-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. martki Aaspere Põhikool 6. klass 3231 2736 2349
2. kusta Kadrina Keskkool 6.a klass 1755 1584 1286
3. taavior Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 1646 1633 1413
4. kauri12 Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1622 1607 1509
5. ski8erroi Kadrina Keskkool 6.a klass 1568 1531 1136
6. karlan Aaspere Põhikool 4. klass 1552 1389 24
7. EgertVakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 1486 1324 1219
8. kertukene123 Aaspere Põhikool 6. klass 1475 1362 1108
9. hendriklahi Haljala Gümnaasium 5. klass 1437 1419 1324
10. MUHK Aaspere Põhikool 6. klass 1354 1106 1075
11. Rusjarulz Rakvere Vene Gümnaasium 6. klass 1346 1343 1202
12. Crizzzu Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 1327 1256 613
13. Kaarin Kadrina Keskkool 6.a klass 1316 1028 987
14. TeeeleSander Tamsalu Gümnaasium 6. klass 1299 1291 1168
15. kiki1994 Kadrina Keskkool 6.a klass 1295 1230 1196
16. jutzike6 Uhtna Põhikool 6. klass 1278 1051 932
17. maian3 Sõmeru Põhikool 6. klass 1267 - -
18. niggirl13 Rakvere Põhikool 4. klass 1242 903 807
19. bossuninnununnu Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 1241 1068 1005
20. nastja11 Rakvere Vene Gümnaasium 5. klass 1239 1152 339

NAISED (249 võistlejat 11-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. cairz18 Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2538 2469 2377
2. VnaguVicki Tamsalu Gümnaasium 11. klass 2395 2293 1977
3. siiri112 Kadrina Keskkool 10.a klass 2035 1876 1691
4. Marit89 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1979 1819 1787
5. kerlin17 Tamsalu Gümnaasium 10. klass 1724 1596 1512
6. goldendiamond Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 1608 1266 905
7. marjuuu Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1595 1554 1295
8. rae652 Kadrina Keskkool 8.a klass 1582 1414 984
9. tiinalindam Kadrina Keskkool 9.a klass 1503 947 897
10. alka Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1499 1445 1300
11. liinavaike Kadrina Keskkool 9.a klass 1478 1406 1059
12. helenaleenu Kadrina Keskkool 9.a klass 1466 1245 817
13. mehike Kadrina Keskkool 7.a klass 1453 1091 907
14. marisu Tamsalu Gümnaasium 10. klass 1452 1291 1087
15. kristinalepik Võsu Põhikool 8. klass 1405 1184 752
16. sunnygirl14 Kadrina Keskkool 9.a klass 1374 212 -
17. karmen16 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1371 1368 1307
18. skorpix Kadrina Keskkool 9.b klass 1351 535 173
19. Nenika Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 1338 843 634
20. annakas123456 Kadrina Keskkool 8.b klass 1336 771 -

MEHED (237 võistlejat 11-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. AIRET Olen kodune Täiskasvanu 3014 2915 2801
2. tooki Aaspere Põhikool 8. klass 2850 2791 2736
3. Ehecatl Kadrina Keskkool 9.b klass 2093 2047 1957
4. Keero00 Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 1726 1642 1524
5. kristjanpulk90 Kadrina Keskkool 9.a klass 1555 1392 913
6. nojahnoh Tamsalu Gümnaasium 12. klass 1490 1425 1133
7. Ergo128 Tamsalu Gümnaasium 11. klass 1479 1226 1159
8. e3737 Kadrina Keskkool 7.a klass 1426 1099 1034
9. Boat Kadrina Keskkool 9.a klass 1408 847 742
10. virgo11 Kadrina Keskkool 8.b klass 1400 1109 -
11. tonnis Rakvere Gümnaasium 11. klass 1397 1073 1028
12. martin888 Kadrina Keskkool 9.a klass 1333 1294 1266
13. hannot Vasta Põhikool 9. klass 1316 1267 1188
14. rallyfan Kadrina Keskkool 9.a klass 1311 1156 1089
15. anku Aaspere Põhikool 8. klass 1309 1080 986
16. Iljuxa Rakvere Vene Gümnaasium 10. klass 1282 1082 92
17. Egert15 Vasta Põhikool 8. klass 1276 997 913
18. kapu Kadrina Keskkool 10.a klass 1249 942 835
19. maks92 Rakvere Vene Gümnaasium 8. klass 1243 418 404
20. kozzuboy Kadrina Keskkool 9.b klass 1217 764 -

ÕPETAJAD (31 võistlejat 9-st koolist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 2. 3.
1. mari97 Kadrina Keskkool Õpetaja 2210 2066 1964
2. masavi Vasta Põhikool Õpetaja 2074 1758 1673
3. maykelluke Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1782 1742 1515
4. Mannike12 Aaspere Põhikool Õpetaja 1712 1652 1545
5. stardikas Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1698 1246 1103
6. mairet Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1637 1611 1477
7. lembke Haljala Gümnaasium Õpetaja 1601 1428 1069
8. sogrits Sõmeru Põhikool Õpetaja 1530 1511 1494
9. viivek Aaspere Põhikool Õpetaja 1505 1468 1449
10. janeveiper Vasta Põhikool Õpetaja 1433 1292 1284
11. Nodzuke Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 1420 1331 1263
12. ulvike Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 1396 1093 995
13. leevandjankale Haljala Gümnaasium Õpetaja 1385 1276 772
14. marjaluisa Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1347 1129 826
15. tonditosin13 Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 1329 1263 1099
16. janekool Haljala Gümnaasium Õpetaja 1308 1032 893
17. eneli Kadrina Keskkool Õpetaja 1278 1132 1047
18. ultsike Aaspere Põhikool Õpetaja 1266 1033 856
19. idieh Vasta Põhikool Õpetaja 1157 992 787
20. ElleT Kadrina Keskkool Õpetaja 1147 1054 1051

KLASSIDE EDETABELID (6 parima võistleja punktide summa)
KOOLIEELIKUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Aaspere Põhikool Koolieelik 1450 4
2. Haljala Gümnaasium Koolieelik 907 7

1.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 1. klass 4390 12
2. Jäneda Põhikool 1. klass 3534 9
3. Vasta Põhikool 1. klass 3338 4
4. Rakvere Linna Algkool 1. klass 2786 15
5. Sõmeru Põhikool 1. klass 2553 15
6. Rakke Gümnaasium 1. klass 2110 14
7. Kadrina Keskkool 1.a klass 1784 19
8. Kadrina Keskkool 1.b klass 1775 24
9. Uhtna Põhikool 1. klass 1049 8
10. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 979 11
11. Vohnja Lasteaed-Algkool 1. klass 458 1
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 351 4
13. Aaspere Põhikool 1. klass 280 1

2.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 8329 20
2. Vasta Põhikool 2. klass 5118 11
3. Rakvere Põhikool 2. klass 4982 13
4. Kadrina Keskkool 2.a klass 4871 15
5. Rakvere Linna Algkool 2. klass 4359 15
6. Kadrina Keskkool 2.b klass 4216 20
7. Sõmeru Põhikool 2. klass 2425 9
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1959 4
9. Jäneda Põhikool 2. klass 1674 4
10. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 1539 6
11. Tapa Vene Gümnaasium 2. klass 1431 7
12. Haljala Gümnaasium 2.b klass 1369 3
13. Uhtna Põhikool 2. klass 1299 4
14. Aaspere Põhikool 2. klass 1140 4
15. Muuga Põhikool 2. klass 1103 6
16. Haljala Gümnaasium 2.a klass 497 1
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 372 3

3.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool 3. klass 8528 6
2. Rakvere Linna Algkool 3. klass 7963 18
3. Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 7251 7
4. Kadrina Keskkool 3.a klass 6901 19
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6555 17
6. Kadrina Keskkool 3.b klass 6321 19
7. Rakvere Põhikool 3. klass 6049 9
8. Haljala Gümnaasium 3. klass 5678 11
9. Jäneda Põhikool 3. klass 5379 9
10. Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 5322 8
11. Aaspere Põhikool 3. klass 5126 3
12. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4339 13
13. Sõmeru Põhikool 3.a klass 4298 14
14. Uhtna Põhikool 3. klass 3718 6
15. Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 3170 8
16. Tapa Vene Gümnaasium 3. klass 3153 6
17. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3082 10
18. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 2524 3
19. Sõmeru Põhikool 3.b klass 441 2

4.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Põhikool 4. klass 5025 22
2. Kadrina Keskkool 4.a klass 4574 26
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4512 21
4. Vasta Põhikool 4. klass 4107 8
5. Aaspere Põhikool 4. klass 3994 5
6. Rakvere Linna Algkool 4. klass 3780 9
7. Uhtna Põhikool 4. klass 3751 8
8. Võsu Põhikool 4. klass 3495 7
9. Kadrina Keskkool 4.b klass 3455 20
10. Haljala Gümnaasium 4. klass 3210 11
11. Vohnja Lasteaed-Algkool 4. klass 3148 7
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 2946 5
13. Jäneda Põhikool 4. klass 2892 9
14. Tapa Vene Gümnaasium 4. klass 2625 9
15. Rakke Gümnaasium 4. klass 2608 7
16. Kunda Ühisgümnaasium 4.b klass 1994 3
17. Rakvere Vene Gümnaasium 4. klass 1129 3
18. Muuga Põhikool 4. klass 1071 3

5.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 5476 19
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 5385 20
3. Haljala Gümnaasium 5. klass 5329 12
4. Aaspere Põhikool 5. klass 5181 6
5. Rakvere Vene Gümnaasium 5. klass 5173 14
6. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 4931 7
7. Rakke Gümnaasium 5. klass 4545 15
8. Vasta Põhikool 5. klass 3440 10
9. Kadrina Keskkool 5.b klass 3419 23
10. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 3246 10
11. Kadrina Keskkool 5.c klass 3115 15
12. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 3063 13
13. Jäneda Põhikool 5. klass 2869 9
14. Muuga Põhikool 5. klass 2773 7
15. Sõmeru Põhikool 5.a klass 2150 3
16. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 1672 6
17. Rakvere Linna Algkool 5.b klass 742 1

6.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Aaspere Põhikool 6. klass 9187 10
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 8238 12
3. Rakvere Vene Gümnaasium 6. klass 6642 12
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 6510 18
5. Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 6192 10
6. Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5975 14
7. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 5519 15
8. Vasta Põhikool 6. klass 5147 9
9. Haljala Gümnaasium 6.b klass 4955 6
10. Uhtna Põhikool 6. klass 4906 6
11. Haljala Gümnaasium 6.a klass 4868 7
12. Jäneda Põhikool 6. klass 4391 8
13. Kadrina Keskkool 6.c klass 3782 16
14. Sõmeru Põhikool 6. klass 3725 7

7.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 7.a klass 6954 27
2. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 6431 9
3. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 6146 8
4. Vasta Põhikool 7. klass 5874 10
5. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 4556 16
6. Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 4196 20
7. Muuga Põhikool 7. klass 3821 10
8. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 3676 14
9. Kadrina Keskkool 7.c klass 3621 7
10. Aaspere Põhikool 7. klass 3470 5
11. Võsu Põhikool 7. klass 3287 7
12. Haljala Gümnaasium 7.b klass 3269 5
13. Haljala Gümnaasium 7.a klass 3115 7
14. Rakvere Vene Gümnaasium 7. klass 1772 8

8.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Aaspere Põhikool 8. klass 8110 7
2. Võsu Põhikool 8. klass 6812 9
3. Kadrina Keskkool 8.b klass 6266 23
4. Kadrina Keskkool 8.c klass 6151 21
5. Kadrina Keskkool 8.a klass 5793 10
6. Rakvere Vene Gümnaasium 8. klass 5278 13
7. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 4719 15
8. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 4393 8
9. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 3909 8
10. Haljala Gümnaasium 8.a klass 3733 7
11. Vasta Põhikool 8. klass 3655 4
12. Muuga Põhikool 8. klass 3588 6
13. Kadrina Keskkool 8.d klass 2143 8
14. Tapa Vene Gümnaasium 8.b klass 171 2

9.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 9.a klass 8784 25
2. Kadrina Keskkool 9.b klass 8121 16
3. Vasta Põhikool 9. klass 6154 9
4. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 4924 14
5. Aaspere Põhikool 9. klass 4546 10
6. Kadrina Keskkool 9.c klass 3375 5
7. Rakvere Vene Gümnaasium 9. klass 2340 4
8. Haljala Gümnaasium 9.a klass 1875 3
9. Haljala Gümnaasium 9.b klass 1627 3
10. Võsu Põhikool 9. klass 1049 1
11. Sõmeru Põhikool 9.b klass 592 1

10.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 7810 25
2. Rakvere Vene Gümnaasium 10. klass 6209 11
3. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 5972 14
4. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 5075 4
5. Kadrina Keskkool 10.b klass 1215 1

11.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9180 7
2. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 5016 9
3. Kadrina Keskkool 11.a klass 4593 10
4. Rakvere Gümnaasium 11. klass 1397 1
5. Kadrina Keskkool 11.b klass 675 1

12.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9574 8
2. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 6157 10

ÕPETAJAD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 7979 7
2. Kadrina Keskkool Õpetaja 6389 5
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 6283 5
4. Aaspere Põhikool Õpetaja 5487 4
5. Vasta Põhikool Õpetaja 4664 3
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 3833 3
7. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 1782 1
8. Muuga Põhikool Õpetaja 1683 2
9. Sõmeru Põhikool Õpetaja 1530 1

KOOLIDE EDETABEL
Kooli 4 parimale kohapunktid 150, 138, 130, 124 ......
Koht Kool/tiim Punkte 1. 2. 3. 4.
1. Aaspere Põhikool 566 150 150 150 116
2. Kadrina Keskkool 544 138 138 138 130
3. Tamsalu Gümnaasium 542 150 138 130 124
4. Vasta Põhikool 472 130 124 112 106
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 408 112 100 98 98
6. Tapa Vene Gümnaasium 387 112 103 90 82
7. Haljala Gümnaasium 378 106 100 90 82
8. Rakvere Vene Gümnaasium 374 100 98 94 82
9. Rakvere Linna Algkool 370 116 92 86 76
10. Väike-Maarja Gümnaasium 368 130 84 79 75
11. Võsu Põhikool 332 88 86 84 74
12. Sõmeru Põhikool 319 96 88 68 67
13. Rakvere Põhikool 315 86 80 78 71
14. Jäneda Põhikool 296 79 77 74 66
15. Muuga Põhikool 294 86 77 67 64
16. Uhtna Põhikool 289 90 70 65 64
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 237 72 63 61 41
18. Vohnja Lasteaed-Algkool 213 74 47 46 46
19. Rakke Gümnaasium 212 62 55 52 43
20. Kunda Ühisgümnaasium 107 42 36 29 0