LÄÄNE-VIRUMAA PRANGLIMINE 2007

Maakondlikud etapid,
mis toimusid 15. jaanuarist – 9. märtsini, osales kokku 2113 võistlejat(!!!)


MAAKONDLIK FINAAL  3. APRILLIL KADRINA KESKKOOLIS (finaali täpsem info)

FINAALI TULEMUSED

MAAKONDLIKU PRANGLIMISE 2007 PILDID


FINAALI TOETAVAD:

Lääne- Viru Omavalitsuste Liit


Aaspere Põhikool


NB! Meie maakonnast osaleb Eesti pranglimise karikavõistlustel
Aaspere Põhikool
ja Tamsalu Gümnaasium


(MAAKONDLIKU PRANGLIMISE 2006 PILDID või SIIT)

Eelmise aasta tulemused siit.
Seisuga 12.12.2007 pranglivad
Lääne-Virumaal järgmised koolid ja eraisikud.

Võistlusreeglid

Meist ja Miksikesest kirjutatakse

MAAKONDLIKUD VÕISTLUSKLASSID:
KOOLIEELIKUD

SIRGUJAD (1.-3.KL)
OSKAJAD (4.-6.KL)
NAISED/MEHED (ALATES 7.KLASSIST)
ÕPETAJAD

MAAKONDLIKUD VÕISTLUSETAPID:

1.  etapp      15. – 26. jaanuar

KOOLIEELIKUD: naturaalarvude liitmine
SIRGUJAD (1.-3.KL): naturaalarvude liitmine
OSKAJAD (4.-6.KL): naturaalarvude liitmine
NAISED/MEHED (ALATES 7.KLASSIST): naturaalarvude liitmine
ÕPETAJAD: naturaalarvude liitmine
1. etapi tulemused siit

     2.  etapp      5. – 16. veebruar
    KOOLIEELIKUD: naturaalarvude lahutamine
    SIRGUJAD (1.-3.KL): naturaalarvude lahutamine
    OSKAJAD (4.-6.KL): naturaalarvude lahutamine
    NAISED/MEHED (ALATES 7.KLASSIST): täisarvude lahutamine (sprint)
    ÕPETAJAD: täisarvude lahutamine (sprint)

2. etapi tulemused siit
1. ja 2. etapi kokkuvõte siit

      3.  etapp      26. veebr – 9. märts

KOOLIEELIKUD: naturaalarvude võrdlemine
SIRGUJAD (1.-3.KL): naturaalarvude võrdlemine
OSKAJAD (4.-6.KL): naturaalarvude korrujagamine
NAISED/MEHED (ALATES 7.KLASSIST): täisarvude korrujagamine
ÕPETAJAD: täisarvude korrujagamine

VÕISTLUSTULEMUSTE ARVESTUS TOIMUB:

-        Individuaalne arvestus võistlusklassis
-        Parim klass maakonnas (koolide igast klassist läheb arvesse 6 parima võistleja tulemus)
-        Parim kool maakonnas (klasside koondtulemused)
-   Kolmest võistluskatsest läheb edetabelisse parim
-   Iga läbitud kolmest etapist läheb arvesse kaks parimat etapitulemust


Maakondlikus finaalis viievõistlus (programm annab aega 50 minutit, mille jooksul võistleja ise valib katsete arvu igal alal)

- Sirgujad: -N liitmine, -N lahutamine, -N liitlahutamine, -N võrdlemine, -N lünkamine
- Oskajad: -N liitmine, -N lahutamine, -N korrutamine, -N jagamine, -N võrdlemine
- Naised: -N liitmine, -T-S lahutamine, -N-S korrutamine, -T jagamine, -N võrdlemine
- Mehed: -N liitmine, -T-S lahutamine, -N-S korrutamine, -T jagamine, -N võrdlemine

* N - naturaalarvud
* T- täisarvud
* S- Sprint
*Koolieelikute võistlusklassi 1-3 parimat (vastavalt tulemusele) võivad osaleda maakondlikus finaalis sirgujate võistlusklassis.
*Õpetajate võistlusklassi 1-3 parimat (vastavalt tulemusele) võivad osaleda maakondlikus finaalis naiste/meeste võistlusklassis.

 EESTI VÕISTKONDLIKUD KARIKAVÕISTLUSED

13.aprillil Viimsi Keskkoolis

* Vabariiklikus finaalis viievõistluses
* Võistlustele kutsutakse vähemalt 16 parimat kooli ja tiimi maakondlike finaalvõistluste tulemuste põhjal

 RAHVUSVAHELISED VÕISTLUSED EESTIS,
 12.-13. mail Eesti metsapealinnas Kilingi-Nõmmes. Oodatud on Eesti, Läti, Leedu (ja Sloveenia?) parimad pranglijad. Võistlejail, kes soovivad, ööbimine tasuta.

* Viievõistlus
* Eesti koondis moodustatakse AINULT maakondliku finaali tulemuste põhjal, kusjuures koondisekoht on tagatud (olenemata tema kohast oma võistlusklassis) iga klassi Eesti parimale võistlejale.

Rahvusvahelisse finaali kutsutakse Eestist vabariikliku meistrivõistluste tulemuste põhjal:

* 6 Sirgujat (kelle hulgas ka parim 1. klassi ja parim 2. klassi võistleja)
* 6 Oskajat (kelle hulgas ka parim 4. klassi ja parim 5. klassi võistleja)
* 6 parimat naist
* 6 parimat meest

Mare Kütt         mare@miksike.ee,
Lemme Sulaoja    
lemme@miksike.ee,
Pranglimise koordinaatorid Lääne-Virumaal