LÄÄNE-VIRUMAA 1. ETAPP
 (arvesse läheb iga klassi 5 parimat tulemust)

1. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 1. klass 6831 17
2. Vasta Põhikool 1. klass 4715 9
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3389 18
4. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 3134 6
5. Rakvere Linna Algkool 1. klass 2872 15
6. Kadrina Keskkool 1.a klass 2775 25
7. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 2631 10
8. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 2407 10
9. Uhtna Põhikool 1. klass 2370 7
10. Kadrina Keskkool 1.b klass 2254 23

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 10489 20
2. Vasta Põhikool 2. klass 9827 5
3. Haljala Gümnaasium 2. klass 8596 16
4. Jäneda Põhikool 2. klass 7822 11
5. Sõmeru Põhikool 2. klass 7293 17
6. Rakvere Linna Algkool 2. klass 7164 19
7. Võsu Põhikool 2. klass 6753 6
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 6671 16
9. Tamsalu Gümnaasium 2. klass 6472 12
10. Kadrina Keskkool 2.a klass 6030 10

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 15837 21
2. Vasta Põhikool 3. klass 14330 11
3. Haljala Gümnaasium 3.a klass 14257 11
4. Rakvere Põhikool 3. klass 12176 20
5. Kadrina Keskkool 3.b klass 12089 18
6. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 11668 57
7. Rakvere Linna Algkool 3. klass 11496 22
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 10025 10
9. Haljala Gümnaasium 3.b klass 9029 11
10. Kadrina Keskkool 3.a klass 8914 14

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 14290 20
2. Rakvere Linna Algkool 4. klass 12572 23
3. Kadrina Keskkool 4.b klass 12395 18
4. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 11965 7
5. Rakvere Põhikool 4. klass 11801 16
6. Haljala Gümnaasium 4. klass 11652 17
7. Kadrina Keskkool 4.a klass 11357 22
8. Vasta Põhikool 4. klass 11056 7
9. Uhtna Põhikool 4. klass 8883 8
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8361 20

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 5.a klass 16592 29
2. Haljala Gümnaasium 5. klass 14701 28
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 12443 23
4. Vasta Põhikool 5. klass 11648 6
5. Kadrina Keskkool 5.b klass 11515 22
6. Rakvere Linna Algkool 5. klass 10813 20
7. Võsu Põhikool 5. klass 10681 8
8. Jäneda Põhikool 5. klass 9869 7
9. Uhtna Põhikool 5. klass 9492 9
10. Rakvere Vene Gümnaasium 5. klass 7941 7

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 6. klass 19562 32
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 17535 25
3. Kadrina Keskkool 6.a klass 16104 11
4. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 12503 18
5. Uhtna Põhikool 6. klass 11426 7
6. Vasta Põhikool 6. klass 11274 13
7. Rakvere Vene Gümnaasium 6. klass 9281 7
8. Jäneda Põhikool 6. klass 8857 7
9. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 8809 11
10. Muuga Põhikool 6. klass 8598 6

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7.a klass 23807 22
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 18120 22
3. Haljala Gümnaasium 7.b klass 14559 25
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 12381 5
5. Kadrina Keskkool 7.c klass 12036 22
6. Jäneda Põhikool 7. klass 10889 8
7. Rakvere Vene Gümnaasium 7. klass 10684 12
8. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 10486 7
9. Vasta Põhikool 7. klass 9494 8
10. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 9091 8

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 20542 12
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 16662 25
3. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 15732 10
4. Haljala Gümnaasium 8.b klass 14032 16
5. Kadrina Keskkool 8.b klass 12754 21
6. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 11741 17
7. Haljala Gümnaasium 8.a klass 11351 20
8. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 11328 17
9. Muuga Põhikool 8. klass 9703 11
10. Uhtna Põhikool 8. klass 9554 9

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9.a klass 21618 21
2. Kadrina Keskkool 9.c klass 16888 21
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 14174 6
4. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 13615 19
5. Võsu Põhikool 9. klass 12849 8
6. Haljala Gümnaasium 9.b klass 12831 12
7. Kadrina Keskkool 9.b klass 12158 20
8. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 11570 14
9. Vasta Põhikool 9. klass 11374 4
10. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 10800 13

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 21147 13
2. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 13983 22
3. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 10058 12
4. Kadrina Keskkool 10.b klass 2722 1

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 19679 17
2. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 16188 15
3. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 15792 16
4. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 11671 14

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 27853 16
2. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 9926 9
3. Rakvere Vene Gümnaasium 12. klass 2342 1

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 21554 6
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 17983 5
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 17624 6
4. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 16204 5
5. Olen kodune Täiskasvanu 11694 1
6. Kadrina Keskkool Õpetaja 9947 2
7. Vasta Põhikool Õpetaja 7495 2
8. Muuga Põhikool Õpetaja 4721 2
9. Võsu Põhikool Õpetaja 2810 1
10. Rakvere Vene Gümnaasium Täiskasvanu 2254 1