LÄÄNE-VIRUMAA 2. ETAPP (arvesse läheb iga klassi 5 parimat tulemust)

1. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 1. klass 8771 20
2. Kadrina Keskkool 1.a klass 5397 19
3. Uhtna Põhikool 1. klass 5090 7
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 4525 19
5. Vasta Põhikool 1. klass 4407 10
6. Rakvere Linna Algkool 1. klass 3034 18
7. Kadrina Keskkool 1.b klass 2872 20
8. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 2610 11
9. Jäneda Põhikool 1. klass 2507 3
10. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1467 5

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 2. klass 10687 17
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 9563 17
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 9467 13
4. Rakvere Linna Algkool 2. klass 8546 17
5. Tamsalu Gümnaasium 2. klass 7861 13
6. Rakvere Põhikool 2. klass 7763 7
7. Vasta Põhikool 2. klass 7674 4
8. Kadrina Keskkool 2.b klass 7078 21
9. Kadrina Keskkool 2.a klass 7045 11
10. Sõmeru Põhikool 2. klass 6277 14

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 16632 16
2. Haljala Gümnaasium 3.a klass 16053 12
3. Vasta Põhikool 3. klass 13978 7
4. Rakvere Linna Algkool 3. klass 12172 17
5. Rakvere Põhikool 3. klass 11727 18
6. Kadrina Keskkool 3.b klass 11467 16
7. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 11426 54
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 9958 9
9. Haljala Gümnaasium 3.b klass 8103 14
10. Kadrina Keskkool 3.a klass 7926 15

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 4.b klass 15803 23
2. Haljala Gümnaasium 4. klass 14488 20
3. Rakvere Põhikool 4. klass 14465 19
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 14365 19
5. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 14262 7
6. Kadrina Keskkool 4.a klass 13623 21
7. Rakvere Linna Algkool 4. klass 12595 22
8. Vasta Põhikool 4. klass 10742 5
9. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 9816 7
10. Uhtna Põhikool 4. klass 8470 7

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 5.a klass 15188 24
2. Haljala Gümnaasium 5. klass 14769 26
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 12240 18
4. Vasta Põhikool 5. klass 12121 6
5. Rakvere Linna Algkool 5. klass 11353 23
6. Jäneda Põhikool 5. klass 10430 7
7. Kadrina Keskkool 5.b klass 9823 25
8. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 9736 18
9. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 8714 15
10. Võsu Põhikool 5. klass 8124 5

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 21450 21
2. Haljala Gümnaasium 6. klass 20032 25
3. Kadrina Keskkool 6.a klass 17570 11
4. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 14351 16
5. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 13491 15
6. Uhtna Põhikool 6. klass 11474 9
7. Jäneda Põhikool 6. klass 10854 9
8. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 10747 7
9. Vasta Põhikool 6. klass 10516 9
10. Muuga Põhikool 6. klass 9823 6

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7.a klass 23119 28
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 19579 22
3. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 15380 5
4. Haljala Gümnaasium 7.b klass 14105 24
5. Rakvere Vene Gümnaasium 7. klass 12095 12
6. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 10991 8
7. Kadrina Keskkool 7.c klass 10942 20
8. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 10910 5
9. Jäneda Põhikool 7. klass 10809 6
10. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 10580 10

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 19806 8
2. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 19693 8
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 15918 27
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 14270 6
5. Kadrina Keskkool 8.b klass 13971 20
6. Haljala Gümnaasium 8.b klass 13904 17
7. Haljala Gümnaasium 8.a klass 12514 19
8. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 12088 16
9. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 11755 18
10. Muuga Põhikool 8. klass 10602 9

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9.a klass 22777 22
2. Haljala Gümnaasium 9.b klass 18849 18
3. Võsu Põhikool 9. klass 18471 12
4. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 16442 9
5. Kadrina Keskkool 9.c klass 15992 19
6. Kadrina Keskkool 9.a klass 15831 7
7. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 14827 12
8. Vasta Põhikool 9. klass 13595 4
9. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 12247 14
10. Kadrina Keskkool 9.b klass 11462 17

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 19926 13
2. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 12816 27
3. Kadrina Keskkool 10.b klass 4015 2
4. Võsu Põhikool 10. klass 422 1

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 19978 19
2. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 16976 18
3. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 15533 12
4. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 14033 14
5. Kadrina Keskkool 11.b klass 2642 1

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 28178 7
2. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 12703 11
3. Rakvere Vene Gümnaasium 12. klass 6446 4

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 20816 6
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 18276 5
3. Kadrina Keskkool Õpetaja 15407 4
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 14910 5
5. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 14480 7
6. Vasta Põhikool Õpetaja 13826 4
7. Muuga Põhikool Õpetaja 2603 1
8. Võsu Põhikool Õpetaja 2424 1
9. Rakvere Vene Gümnaasium Täiskasvanu 2215 1
10. Ferdinand von Wrangell`i nim. Roela Põhikool Õpetaja 2048 1