3. ETAPP LÄÄNE-VIRUMAAL

1. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 1. klass 11703 17
2. Uhtna Põhikool 1. klass 7064 13
3. Vasta Põhikool 1. klass 5821 10
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 5487 20
5. Rakvere Linna Algkool 1. klass 4787 18
6. Kadrina Keskkool 1.a klass 4262 23
7. Kadrina Keskkool 1.b klass 3833 24
8. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 3314 9
9. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 3074 12
10. Jäneda Põhikool 1. klass 2453 3

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 14331 17
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 13870 18
3. Haljala Gümnaasium 2. klass 13171 13
4. Vasta Põhikool 2. klass 11290 5
5. Jäneda Põhikool 2. klass 10288 11
6. Rakvere Põhikool 2. klass 9936 9
7. Tamsalu Gümnaasium 2. klass 9814 13
8. Rakvere Linna Algkool 2. klass 9649 14
9. Kadrina Keskkool 2.b klass 9569 23
10. Kadrina Keskkool 2.a klass 8664 20

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 20632 20
2. Vasta Põhikool 3. klass 18510 12
3. Haljala Gümnaasium 3.a klass 14956 7
4. Rakvere Põhikool 3. klass 14939 18
5. Kadrina Keskkool 3.b klass 13127 18
6. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 12786 61
7. Rakvere Linna Algkool 3. klass 12752 16
8. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 12348 13
9. Haljala Gümnaasium 3.b klass 11501 11
10. Jäneda Põhikool 3. klass 9923 6

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 4.b klass 18996 24
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 18727 20
3. Rakvere Põhikool 4. klass 18003 22
4. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 15534 7
5. Vasta Põhikool 4. klass 15503 8
6. Haljala Gümnaasium 4. klass 14771 14
7. Rakvere Linna Algkool 4. klass 13589 23
8. Kadrina Keskkool 4.a klass 12517 23
9. Ferdinand von Wrangell`i nim. Roela Põhikool 4. klass 11043 14
10. Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 10724 8

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 5. klass 19872 27
2. Kadrina Keskkool 5.a klass 18413 28
3. Vasta Põhikool 5. klass 15018 5
4. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 14348 17
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 13657 22
6. Rakvere Linna Algkool 5. klass 13469 22
7. Uhtna Põhikool 5. klass 11124 8
8. Kadrina Keskkool 5.b klass 10985 22
9. Võsu Põhikool 5. klass 10427 7
10. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 9803 13

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 6. klass 26496 31
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 20612 27
3. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 19344 17
4. Kadrina Keskkool 6.a klass 19277 11
5. Uhtna Põhikool 6. klass 15613 9
6. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 15538 13
7. Jäneda Põhikool 6. klass 14278 9
8. Vasta Põhikool 6. klass 14264 11
9. Rakvere Vene Gümnaasium 6. klass 12522 7
10. Tapa Vene Gümnaasium 6.a klass 10993 8

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7.a klass 28487 26
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 23474 23
3. Haljala Gümnaasium 7.b klass 19323 22
4. Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 15065 4
5. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 14487 11
6. Kadrina Keskkool 7.c klass 14458 21
7. Jäneda Põhikool 7. klass 13981 9
8. Vasta Põhikool 7. klass 13682 7
9. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 13604 8
10. Rakvere Vene Gümnaasium 7. klass 13333 11

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 23660 9
2. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 22601 8
3. Kadrina Keskkool 8.a klass 18183 25
4. Haljala Gümnaasium 8.a klass 17666 22
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 17286 13
6. Haljala Gümnaasium 8.b klass 15994 13
7. Kadrina Keskkool 8.b klass 15919 21
8. Vasta Põhikool 8. klass 14015 7
9. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 13916 15
10. Väike-Maarja Gümnaasium 8.a klass 13552 17

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 9.a klass 26018 28
2. Võsu Põhikool 9. klass 20613 13
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 19727 7
4. Haljala Gümnaasium 9.b klass 19279 23
5. Kadrina Keskkool 9.c klass 19194 17
6. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 19061 16
7. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 19029 16
8. Vasta Põhikool 9. klass 14826 4
9. Kadrina Keskkool 9.b klass 14581 20
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 14230 11

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 10.a klass 22253 14
2. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 18366 16
3. Kadrina Keskkool 10.b klass 5087 2

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 22457 20
2. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 19048 11
3. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 13591 12
4. Kadrina Keskkool 11.b klass 3269 1

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 31077 17
2. Rakvere Vene Gümnaasium 12. klass 14189 7
3. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 349 1

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 24267 7
2. Haljala Gümnaasium Õpetaja 20606 5
3. Kadrina Keskkool Õpetaja 19516 4
4. Vasta Põhikool Õpetaja 19405 4
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 16165 4
6. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 16124 5
7. Muuga Põhikool Õpetaja 5559 2
8. Uhtna Põhikool Õpetaja 3128 1
9. Rakvere Vene Gümnaasium Täiskasvanu 3095 1
10. Võsu Põhikool Õpetaja 2807 1