LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2009 KOKKUVÕTE 1. -3. ETAPIST

SIRGUJAD (1. - 3. KLASS)
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Ingmar Toomejõe Haljala Gümnaasium 2. klass 12330 6505 5116 5825
2. Kristel Leevand Haljala Gümnaasium 2. klass 11462 5689 5182 5773
3. Marten Must Haljala Gümnaasium 3. klass 10989 2485 5738 5251
4. JANNO REMMEL Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 10757 3519 5489 5268
5. Janeli Reinlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 10271 2491 4278 5993
6. Lii Ratt Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 9981 4611 3866 5370
7. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 9915 3501 4641 5274
8. Evelin Kolga Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 8878 3933 4447 4431
9. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 8649 3441 3821 4828
10. Trevor Keskküla Haljala Gümnaasium 3. klass 8084 3470 3668 4416
11. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 8013 2861 4003 4010
12. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 7992 4418 3574 0
13. Hendrik Peek Vasta Põhikool 3. klass 7673 3397 2975 4276
14. Argo Lillema Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7598 2228 3761 3837
15. Jan Alferov Uhtna Põhikool 2. klass 7383 2613 2985 4398
16. MARIANA ROHTSALU Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7324 2909 3201 4123
17. KAIVI PÕLDMA Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7303 2858 3122 4181
18. Kim Laanvee Haljala Gümnaasium 3. klass 7267 3014 3846 3421
19. Rando Timusk Jäneda Põhikool 3. klass 7186 2301 3367 3819
20. Erko Sten Hürges Vasta Põhikool 3. klass 7130 2092 2816 4314
21. Anne - Mai Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7040 1804 2574 4466
22. Kädi - Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6905 3204 2215 3701
23. Randel Lille Haljala Gümnaasium 3. klass 6890 3310 2824 3580
24. Stanislav Potsebõt Uhtna Põhikool 2. klass 6800 2587 0 4213
25. Jegor Jakovlev Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 6752 3151 3601 3010
26. Teele Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 3. klass 6717 3303 3194 3414
27. Kevin Jõgiste Kadrina Keskkool 3.b klass 6674 3117 2406 3557
28. Kristjan Laugesaar Kadrina Keskkool 3.a klass 6332 2546 2845 3487
29. Sten Kuber Rakvere Põhikool 3. klass 6299 2608 2959 3340
30. Gert Evert Uhtna Põhikool 2. klass 6189 3127 2144 3062
31. INDREK VAINOS Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6189 3020 3143 3046
32. Anette Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 6150 2046 2533 3617
33. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 3. klass 6121 3204 2372 2917
34. Sten Ambus Rakvere Põhikool 3. klass 6104 1708 3223 2881
35. Tormi Rand Kadrina Keskkool 2.a klass 6048 853 3226 2822
36. Martin Paat Kadrina Keskkool 3.a klass 6043 2397 3150 2893
37. Silver Ero Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 5950 2011 2634 3316
38. Anett Altmäe Kadrina Keskkool 3.a klass 5861 2143 2153 3708
39. Tiit Tartlan Rakvere Põhikool 3. klass 5722 1863 2238 3484
40. Arti Liivaste Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5682 2139 2465 3217
41. Lauri Ries Jäneda Põhikool 3. klass 5495 1623 2587 2908
42. Ketlin Raudla Uhtna Põhikool 3. klass 5490 2503 2485 2987
43. Janno Jaagumets Kadrina Keskkool 3.b klass 5470 2417 2161 3053
44. Sandra Salome Ust Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5469 2590 2585 2879
45. Jan Erik Luik Vasta Põhikool 2. klass 5438 2254 2080 3184
46. Alex Sääsk Haljala Gümnaasium 2. klass 5434 2134 2415 3019
47. Julia Kutson Uhtna Põhikool 3. klass 5419 2398 2877 2542
48. Christel Saar Rakvere Linna Algkool 3. klass 5379 1526 2569 2810
49. Karl Rapur Rakvere Põhikool 3. klass 5257 2137 2823 2434
50. Ragne Lakson Kadrina Keskkool 3.a klass 5228 2226 2300 2928