LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2009 1. ETAPP

1.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 5355 8
2. Kadrina Keskkool 1.a klass 4616 15
3. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 3871 10
4. Rakvere Põhikool 1. klass 3709 21
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3399 13
6. Vasta Põhikool 1. klass 3251 6
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3250 14
8. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 3114 4
9. Uhtna Põhikool 1. klass 2681 6
10. Kadrina Keskkool 1.b klass 1849 13
11. Tapa Vene Gümnaasium 1.a klass 1627 13
12. Rakvere Linna Algkool 1. klass 1504 17
13. Haljala Gümnaasium 1. klass 1472 11
14. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 1179 11
15. Muuga Põhikool 1. klass 971 5
16. Kadrina Keskkool 1.c klass 891 12
17. Vohnja Lasteaed-Algkool 1. klass 676 3
18. Jäneda Põhikool 1. klass 158 2

2.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 2. klass 18392 19
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 13518 23
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 11080 19
4. Uhtna Põhikool 2. klass 10998 13
5. Kadrina Keskkool 2.a klass 7337 19
6. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 7124 17
7. Vasta Põhikool 2. klass 6542 10
8. Rakvere Linna Algkool 2. klass 6156 20
9. Kadrina Keskkool 2.b klass 5310 15
10. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 5268 6
11. Rakvere Põhikool 2. klass 5062 10
12. Tapa Vene Gümnaasium 2.b klass 3983 6
13. Jäneda Põhikool 2. klass 3915 4
14. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 3130 5
15. Tapa Vene Gümnaasium 2.a klass 2753 12
16. Muuga Põhikool 2. klass 2232 3
17. Vohnja Lasteaed-Algkool 2. klass 2007 2
18. Tapa Gümnaasium 2.a klass 241 1

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 16467 16
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 15747 18
3. Haljala Gümnaasium 3. klass 14353 12
4. Tamsalu Gümnaasium 3. klass 11930 14
5. Kadrina Keskkool 3.b klass 11928 21
6. Kadrina Keskkool 3.a klass 11315 21
7. Uhtna Põhikool 3. klass 10784 12
8. Rakvere Põhikool 3. klass 10139 20
9. Vasta Põhikool 3. klass 9490 10
10. Rakvere Linna Algkool 3. klass 9116 22
11. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 8434 13
12. Jäneda Põhikool 3. klass 8359 8
13. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 8206 22
14. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 7674 21
15. Muuga Põhikool 3. klass 5683 6
16. Kadrina Keskkool 3.c klass 5095 5
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 3838 4
18. Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 2032 2

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 19154 21
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 15526 11
3. Vasta Põhikool 4. klass 15040 10
4. Haljala Gümnaasium 4.a klass 12688 12
5. Kadrina Keskkool 4.b klass 11187 18
6. Rakvere Põhikool 4. klass 10945 20
7. Rakvere Linna Algkool 4. klass 10528 18
8. Kadrina Keskkool 4.a klass 10398 14
9. Uhtna Põhikool 4. klass 9210 7
10. Haljala Gümnaasium 4.b klass 8434 9
11. Kadrina Keskkool 4.c klass 7546 10
12. Jäneda Põhikool 4. klass 7482 5
13. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 7270 12
14. Tapa Vene Gümnaasium 4. klass 7210 18
15. Vohnja Lasteaed-Algkool 4. klass 6571 4
16. Tapa Gümnaasium 4.b klass 6021 10
17. Muuga Põhikool 4. klass 6008 7
18. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 2337 3
19. Rakvere Reaalgümnaasium 4. klass 2160 1

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 5.a klass 20397 26
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 18487 22
3. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 17582 16
4. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 16678 14
5. Kadrina Keskkool 5.b klass 14472 18
6. Haljala Gümnaasium 5. klass 14363 19
7. Rakvere Linna Algkool 5. klass 13666 23
8. Vasta Põhikool 5. klass 12814 9
9. Uhtna Põhikool 5. klass 9153 10
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 9142 21
11. Tapa Gümnaasium 5.b klass 8365 7
12. Jäneda Põhikool 5. klass 8177 9
13. Võsu Põhikool 5. klass 8165 10
14. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 7422 14
15. Muuga Põhikool 5. klass 7128 6
16. Rakvere Reaalgümnaasium 5. klass 692 1
17. Kadrina Keskkool 5.c klass 37 1

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 6. klass 17251 24
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 15570 25
3. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 14600 12
4. Uhtna Põhikool 6. klass 14209 11
5. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 13849 12
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 13530 23
7. Võsu Põhikool 6. klass 13395 8
8. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 12706 5
9. Vasta Põhikool 6. klass 12177 7
10. Rakvere Linna Algkool 6. klass 11682 23
11. Kadrina Keskkool 6.b klass 11456 21
12. Jäneda Põhikool 6. klass 9709 11
13. Põlula Kool 6. klass 5251 4
14. Rakvere Linna Algkool 6.a klass 4534 3
15. Muuga Põhikool 6. klass 4447 2
16. Tapa Gümnaasium 6.c klass 903 1

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7. klass 18329 29
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 16306 21
3. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 16008 15
4. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 14439 12
5. Muuga Põhikool 7. klass 11805 8
6. Kadrina Keskkool 7.d klass 10629 21
7. Jäneda Põhikool 7. klass 10411 9
8. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 10330 12
9. Vasta Põhikool 7. klass 8304 11
10. Kadrina Keskkool 7.c klass 7802 12
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 6912 1
12. Võsu Põhikool 7. klass 6368 10
13. Kadrina Keskkool 7.b klass 5454 11
14. Uhtna Põhikool 7. klass 5224 4
15. Põlula Kool 7. klass 4191 5
16. Tapa Vene Gümnaasium 7.b klass 3373 8
17. Tapa Gümnaasium 7.b klass 287 1

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 8.a klass 26594 22
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 21785 23
3. Haljala Gümnaasium 8.b klass 17461 22
4. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 16265 17
5. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 15514 9
6. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 13741 7
7. Jäneda Põhikool 8. klass 12913 8
8. Kadrina Keskkool 8.c klass 11924 22
9. Muuga Põhikool 8. klass 11130 12
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 10933 16
11. Kadrina Keskkool 8.b klass 10889 16
12. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 9711 8
13. Võsu Põhikool 8. klass 9344 3
14. Vasta Põhikool 8. klass 8220 7
15. Tapa Gümnaasium 8.b klass 7067 8
16. Kadrina Keskkool 8.d klass 6465 10
17. Põlula Kool 8. klass 6329 3
18. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 5635 5
19. Tapa Gümnaasium 8.a klass 4054 4

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 24776 10
2. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 21934 8
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 16354 27
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 15370 18
5. Haljala Gümnaasium 9.b klass 14691 17
6. Haljala Gümnaasium 9.a klass 13677 19
7. Kadrina Keskkool 9.b klass 13633 21
8. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 13362 17
9. Vasta Põhikool 9. klass 12095 8
10. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 11978 19
11. Kadrina Keskkool 9.c klass 10636 9
12. Muuga Põhikool 9. klass 10144 8
13. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 9983 15
14. Võsu Põhikool 9. klass 7405 4
15. Tapa Gümnaasium 9.b klass 6976 7
16. Jäneda Põhikool 9. klass 6665 5
17. Põlula Kool 9. klass 4269 3
18. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 2774 4
19. Tapa Gümnaasium 9.a klass 729 2

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 10. klass 18586 4
2. Kadrina Keskkool 10.a klass 16758 10
3. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 14477 13
4. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 11876 4
5. Kadrina Keskkool 10.b klass 11185 15
6. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 11118 9

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 22211 14
2. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 13466 11
3. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 11754 12
4. Kadrina Keskkool 11.b klass 11055 5
5. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7877 3

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 21636 17
2. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 16099 5
3. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 13178 12
4. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 12211 14
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 2734 1

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool Õpetaja 22645 7
2. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 19843 4
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 18346 5
4. Haljala Gümnaasium Õpetaja 18256 5
5. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 16023 8
6. Kadrina Keskkool Õpetaja 8871 2
7. Jäneda Põhikool Õpetaja 7732 2
8. Tapa Gümnaasium Õpetaja 5098 2
9. Muuga Põhikool Õpetaja 4665 2
10. Tapa Erikool Õpetaja 21 1