LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2009 KOKKUVÕTE 2. ETAPIST

1.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 6417 8
2. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 4722 10
3. Kadrina Keskkool 1.a klass 4591 16
4. Vasta Põhikool 1. klass 4336 8
5. Rakvere Põhikool 1. klass 3965 22
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3683 15
7. Haljala Gümnaasium 1. klass 3149 14
8. Uhtna Põhikool 1. klass 2929 5
9. Kadrina Keskkool 1.b klass 2891 15
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 2582 14
11. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 2322 4
12. Rakvere Linna Algkool 1. klass 2265 13
13. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 2199 13
14. Vohnja Lasteaed-Algkool 1. klass 2166 8
15. Tapa Vene Gümnaasium 1.a klass 1625 15
16. Muuga Põhikool 1. klass 1157 5
17. Kadrina Keskkool 1.c klass 1015 13
18. Jäneda Põhikool 1. klass 682 2

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 2. klass 16605 17
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 16287 19
3. Kadrina Keskkool 2.a klass 11680 18
4. Uhtna Põhikool 2. klass 10173 12
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 10142 18
6. Vasta Põhikool 2. klass 8756 11
7. Rakvere Põhikool 2. klass 6955 19
8. Rakvere Linna Algkool 2. klass 6869 21
9. Kadrina Keskkool 2.b klass 6680 16
10. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 6362 18
11. Tapa Vene Gümnaasium 2.b klass 5694 12
12. Jäneda Põhikool 2. klass 5159 4
13. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 4932 4
14. Kadrina Keskkool 2.c klass 3961 9
15. Vohnja Lasteaed-Algkool 2. klass 3361 3
16. Tapa Vene Gümnaasium 2.a klass 3021 12
17. Muuga Põhikool 2. klass 2013 3
18. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1397 1
19. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 936 1

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 18926 16
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 18776 16
3. Haljala Gümnaasium 3. klass 18294 13
4. Rakvere Põhikool 3. klass 13232 20
5. Kadrina Keskkool 3.a klass 12592 21
6. Tamsalu Gümnaasium 3. klass 11225 11
7. Uhtna Põhikool 3. klass 11025 10
8. Kadrina Keskkool 3.b klass 10618 21
9. Vasta Põhikool 3. klass 10354 7
10. Jäneda Põhikool 3. klass 10299 7
11. Rakvere Linna Algkool 3. klass 10083 10
12. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 9814 22
13. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 8581 14
14. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 7439 17
15. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 6142 14
16. Muuga Põhikool 3. klass 5154 6
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 5020 4
18. Kadrina Keskkool 3.c klass 4579 6
19. Rakvere Reaalgümnaasium 3.a klass 3831 15
20. Tapa Vene Gümnaasium 3.a klass 3600 11
21. Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 2899 2

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 18669 20
2. Vasta Põhikool 4. klass 15410 9
3. Rakvere Põhikool 4. klass 14186 21
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 13534 10
5. Haljala Gümnaasium 4.a klass 13156 12
6. Rakvere Linna Algkool 4. klass 12463 18
7. Kadrina Keskkool 4.b klass 11777 17
8. Kadrina Keskkool 4.c klass 9675 12
9. Kadrina Keskkool 4.a klass 8976 11
10. Tapa Vene Gümnaasium 4. klass 8400 17
11. Jäneda Põhikool 4. klass 7944 6
12. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 7175 13
13. Uhtna Põhikool 4. klass 7102 5
14. Muuga Põhikool 4. klass 6201 7
15. Haljala Gümnaasium 4.b klass 6191 4
16. Vohnja Lasteaed-Algkool 4. klass 6129 3
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 2527 3

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 19751 13
2. Haljala Gümnaasium 5. klass 19226 20
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 18666 21
4. Kadrina Keskkool 5.a klass 18459 27
5. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 17044 15
6. Vasta Põhikool 5. klass 13491 9
7. Rakvere Linna Algkool 5. klass 12486 22
8. Kadrina Keskkool 5.b klass 11755 19
9. Uhtna Põhikool 5. klass 10571 10
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 9941 20
11. Võsu Põhikool 5. klass 9815 8
12. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 8955 16
13. Jäneda Põhikool 5. klass 8820 9
14. Muuga Põhikool 5. klass 7735 6
15. Kadrina Keskkool 5.c klass 7484 8
16. Tapa Gümnaasium 5.b klass 7191 5
17. Rakvere Reaalgümnaasium 5. klass 552 1

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 6.a klass 18131 12
2. Haljala Gümnaasium 6. klass 16526 31
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 15494 22
4. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 15347 9
5. Vasta Põhikool 6. klass 14733 10
6. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 14387 10
7. Uhtna Põhikool 6. klass 13570 10
8. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 13114 5
9. Rakvere Linna Algkool 6. klass 12571 19
10. Võsu Põhikool 6. klass 11080 6
11. Kadrina Keskkool 6.b klass 10399 13
12. Jäneda Põhikool 6. klass 9242 11
13. Muuga Põhikool 6. klass 6295 3
14. Rakvere Linna Algkool 6.a klass 1855 2

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7. klass 19566 30
2. Kadrina Keskkool 7.a klass 16519 21
3. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 16355 14
4. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 14954 12
5. Uhtna Põhikool 7. klass 13974 7
6. Jäneda Põhikool 7. klass 13383 7
7. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 12682 14
8. Kadrina Keskkool 7.d klass 11118 23
9. Vasta Põhikool 7. klass 10350 14
10. Võsu Põhikool 7. klass 9524 10
11. Muuga Põhikool 7. klass 9015 6
12. Kadrina Keskkool 7.c klass 7686 11
13. Kadrina Keskkool 7.b klass 6087 10
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 5380 1
15. Tapa Vene Gümnaasium 7.b klass 4177 7
16. Tapa Gümnaasium 7.b klass 1582 1
         

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 8.a klass 23475 25
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 20466 21
3. Haljala Gümnaasium 8.b klass 16618 25
4. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 16236 19
5. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 15811 9
6. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 14158 8
7. Kadrina Keskkool 8.c klass 13600 19
8. Jäneda Põhikool 8. klass 12164 6
9. Kadrina Keskkool 8.b klass 11499 15
10. Uhtna Põhikool 8. klass 11341 8
11. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 11261 11
12. Vasta Põhikool 8. klass 11169 10
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 10510 12
14. Võsu Põhikool 8. klass 10351 4
15. Muuga Põhikool 8. klass 10181 14
16. Kadrina Keskkool 8.d klass 6572 12
17. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 2448 1

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 25073 11
2. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 20617 6
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 18656 26
4. Haljala Gümnaasium 9.b klass 17068 15
5. Haljala Gümnaasium 9.a klass 16390 19
6. Kadrina Keskkool 9.b klass 15302 21
7. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 13350 14
8. Muuga Põhikool 9. klass 13009 7
9. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 12769 19
10. Kadrina Keskkool 9.c klass 11870 9
11. Vasta Põhikool 9. klass 10980 7
12. Tapa Vene Gümnaasium 9.a klass 10624 17
13. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 10304 9
14. Võsu Põhikool 9. klass 9854 5
15. Jäneda Põhikool 9. klass 5792 4
16. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 5426 6
         
         

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 10. klass 15792 3
2. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 15472 13
3. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 14338 9
4. Kadrina Keskkool 10.b klass 12904 16
5. Kadrina Keskkool 10.a klass 9718 3

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 21647 11
2. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 14506 12
3. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 13095 6
4. Tapa Vene Gümnaasium 11. klass 11110 6
5. Kadrina Keskkool 11.b klass 7920 3

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 20489 20
2. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 18096 7
3. Tapa Vene Gümnaasium 12. klass 16993 15
4. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 13884 16

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 24077 6
2. Vasta Põhikool Õpetaja 23089 6
3. Haljala Gümnaasium Õpetaja 18273 5
4. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 13139 5
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 12202 3
6. Kadrina Keskkool Õpetaja 11566 3
7. Jäneda Põhikool Õpetaja 7650 2
8. Väike-Maarja Gümnaasium Õpetaja 3627 1
9. Rakvere Reaalgümnaasium Õpetaja 20 1