LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2009 KOKKUVÕTE 3. ETAPIST

1.KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Rakvere Põhikool 1. klass 7972 23
2. Kadrina Keskkool 1.a klass 7329 17
3. Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 6959 8
4. Vasta Põhikool 1. klass 5606 9
5. Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 4637 8
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 4387 13
7. Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3973 15
8. Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 3662 4
9. Haljala Gümnaasium 1. klass 3407 15
10. Rakvere Linna Algkool 1. klass 3081 21
11. Tapa Vene Gümnaasium 1.a klass 2652 9
12. Tapa Vene Gümnaasium 1.b klass 2620 12
13. Kadrina Keskkool 1.c klass 2110 12
14. Vohnja Lasteaed-Algkool 1. klass 1798 4
15. Muuga Põhikool 1. klass 1562 5
16. Jäneda Põhikool 1. klass 1005 2
17. Kadrina Keskkool 1.b klass 84 1

2. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 2. klass 19271 17
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 18327 20
3. Uhtna Põhikool 2. klass 17670 14
4. Kadrina Keskkool 2.a klass 12298 21
5. Vasta Põhikool 2. klass 11207 12
6. Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 9907 22
7. Rakvere Põhikool 2. klass 8877 21
8. Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 8535 13
9. Rakvere Linna Algkool 2. klass 8470 21
10. Kadrina Keskkool 2.b klass 7656 17
11. Tapa Vene Gümnaasium 2.b klass 6904 12
12. Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 5573 5
13. Jäneda Põhikool 2. klass 5511 4
14. Kadrina Keskkool 2.c klass 3988 8
15. Tapa Vene Gümnaasium 2.a klass 2820 9
16. Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2794 5
17. Vohnja Lasteaed-Algkool 2. klass 2497 2
18. Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2103 1
19. Muuga Põhikool 2. klass 1116 1

3. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 24097 15
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 21446 18
3. Haljala Gümnaasium 3. klass 19237 10
4. Kadrina Keskkool 3.a klass 15600 21
5. Rakvere Põhikool 3. klass 14914 18
6. Kadrina Keskkool 3.b klass 13936 18
7. Uhtna Põhikool 3. klass 13073 10
8. Tamsalu Gümnaasium 3. klass 12619 9
9. Vasta Põhikool 3. klass 11875 7
10. Jäneda Põhikool 3. klass 11862 8
11. Rakvere Linna Algkool 3. klass 11792 18
12. Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 10282 24
13. Tapa Vene Gümnaasium 3.b klass 9584 12
14. Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 8058 21
15. Muuga Põhikool 3. klass 8019 6
16. Rakvere Reaalgümnaasium 3. klass 7366 10
17. Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 5409 4
18. Kadrina Keskkool 3.c klass 4983 4
19. Vohnja Lasteaed-Algkool 3. klass 4263 2

4. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 26843 21
2. Vasta Põhikool 4. klass 19971 11
3. Kadrina Keskkool 4.b klass 15683 16
4. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 15540 11
5. Rakvere Põhikool 4. klass 15133 20
6. Rakvere Linna Algkool 4. klass 14665 17
7. Haljala Gümnaasium 4.a klass 13722 7
8. Haljala Gümnaasium 4.b klass 13312 11
9. Kadrina Keskkool 4.a klass 12063 14
10. Uhtna Põhikool 4. klass 11546 5
11. Kadrina Keskkool 4.c klass 11474 10
12. Jäneda Põhikool 4. klass 10018 6
13. Tapa Vene Gümnaasium 4. klass 9233 13
14. Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 9139 12
15. Muuga Põhikool 4. klass 6162 5
16. Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 3287 3
17. Vohnja Lasteaed-Algkool 4. klass 2215 2

5. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 5. klass 24837 22
2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 21614 19
3. Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 21099 14
4. Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 20334 12
5. Vasta Põhikool 5. klass 19527 9
6. Kadrina Keskkool 5.a klass 19509 21
7. Rakvere Linna Algkool 5. klass 17170 22
8. Uhtna Põhikool 5. klass 15311 10
9. Kadrina Keskkool 5.b klass 15026 19
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 12038 19
11. Võsu Põhikool 5. klass 10407 11
12. Jäneda Põhikool 5. klass 10222 9
13. Tapa Vene Gümnaasium 5. klass 10057 16
14. Kadrina Keskkool 5.c klass 9254 8
15. Muuga Põhikool 5. klass 7167 5
16. Tapa Gümnaasium 5.a klass 4932 1
17. Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 2410 1

6. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 6. klass 22763 21
2. Kadrina Keskkool 6.a klass 19033 19
3. Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 18226 22
4. Tamsalu Gümnaasium 6.a klass 17312 9
5. Vasta Põhikool 6. klass 17055 9
6. Uhtna Põhikool 6. klass 15835 10
7. Võsu Põhikool 6. klass 14296 5
8. Kadrina Keskkool 6.b klass 14064 24
9. Rakvere Linna Algkool 6. klass 13752 22
10. Jäneda Põhikool 6. klass 13695 12
11. Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 13415 7
12. Muuga Põhikool 6. klass 6925 3
13. Rakvere Linna Algkool 6.a klass 5382 3
14. Tapa Vene Gümnaasium 6. klass 4031 1

7. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 7. klass 25335 30
2. Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 21739 16
3. Kadrina Keskkool 7.a klass 21115 22
4. Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 18681 14
5. Uhtna Põhikool 7. klass 17261 6
6. Tapa Vene Gümnaasium 7.a klass 16030 10
7. Jäneda Põhikool 7. klass 13847 9
8. Muuga Põhikool 7. klass 12881 8
9. Kadrina Keskkool 7.d klass 12773 19
10. Vasta Põhikool 7. klass 12685 15
11. Kadrina Keskkool 7.c klass 11784 10
12. Kadrina Keskkool 7.b klass 7786 9
13. Võsu Põhikool 7. klass 6362 4
14. Põlula Kool 7. klass 5596 5
15. Tapa Gümnaasium 7.b klass 2124 1
16. Tapa Vene Gümnaasium 7.b klass 1660 3

8. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Haljala Gümnaasium 8.a klass 29375 24
2. Kadrina Keskkool 8.a klass 26399 21
3. Haljala Gümnaasium 8.b klass 20668 18
4. Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 19861 22
5. Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 18779 9
6. Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 17666 11
7. Kadrina Keskkool 8.c klass 17162 20
8. Jäneda Põhikool 8. klass 15521 7
9. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 14471 7
10. Vasta Põhikool 8. klass 14286 10
11. Kadrina Keskkool 8.b klass 14168 18
12. Muuga Põhikool 8. klass 13936 15
13. Tapa Vene Gümnaasium 8.a klass 13569 9
14. Võsu Põhikool 8. klass 12314 4
15. Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 11512 12
16. Tapa Gümnaasium 8.b klass 9974 7
17. Tapa Gümnaasium 8.a klass 9709 8
18. Kadrina Keskkool 8.d klass 8662 12

9. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 28373 10
2. Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 28077 9
3. Kadrina Keskkool 9.a klass 21468 27
4. Haljala Gümnaasium 9.b klass 21145 14
5. Haljala Gümnaasium 9.a klass 18279 18
6. Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 17961 18
7. Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 15779 20
8. Muuga Põhikool 9. klass 15382 10
9. Vasta Põhikool 9. klass 15377 7
10. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 12622 8
11. Kadrina Keskkool 9.c klass 12556 8
12. Võsu Põhikool 9. klass 10946 5
13. Jäneda Põhikool 9. klass 9888 5
14. Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 7942 8

10. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Tamsalu Gümnaasium 10. klass 19060 9
2. Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 18690 13
3. Kadrina Keskkool 10.b klass 17488 16
4. Haljala Gümnaasium 10. klass 17180 3
5. Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 15493 8
6. Kadrina Keskkool 10.a klass 1795 1

11. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 11.a klass 26678 11
2. Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 18864 10
3. Kadrina Keskkool 11.b klass 6659 2
4. Tamsalu Gümnaasium 11. klass 5652 2

12. KLASSID
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Kadrina Keskkool 12.a klass 24251 20
2. Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 14511 14
3. Tamsalu Gümnaasium 12. klass 12599 3

TÄISKASVANUD
Koht Kool/tiim Klass Punkte Võistlejaid
1. Vasta Põhikool Õpetaja 28897 5
2. Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 25948 6
3. Tapa Vene Gümnaasium Õpetaja 18547 5
4. Haljala Gümnaasium Õpetaja 18122 4
5. Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 13870 3
6. Kadrina Keskkool Õpetaja 10537 2
7. Jäneda Põhikool Õpetaja 9387 2
8. Muuga Põhikool Õpetaja 5154 2