LÄÄNE-VIRUMAA MIKSIKESE PRANGLIMINE 2009 3. ETAPP

NOORMEHED JA MEHED (alates 7.klassist)
Koht Kasutajanimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3.
1. martki Haljala Gümnaasium 8.a klass 12855 4081 3549 5225
2. tooki Haljala Gümnaasium 10. klass 9735 3174 3490 3071
3. Keero00 Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 8941 2866 2059 4016
4. martin888 Kadrina Keskkool 11.a klass 8298 2645 2335 3318
5. taavior Väike-Maarja Gümnaasium 8.b klass 6959 2278 1975 2706
6. kusta Kadrina Keskkool 8.a klass 6652 2021 2270 2361
7. kauri12 Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 6593 2506 1323 2764
8. andrespilemann Haljala Gümnaasium 7. klass 6365 2474 1638 2253
9. neegus Vasta Põhikool Õpetaja 6179 1776 1151 3252
10. e3737 Kadrina Keskkool 9.a klass 6025 1775 1746 2504
11. rallyfan Kadrina Keskkool 11.a klass 5688 1540 1604 2544
12. kaljuv Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 5626 1789 1415 2422
13. tonikas Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 5593 1909 1692 1992
14. ski8erroi Kadrina Keskkool 8.a klass 5095 1774 1564 1757
15. renee12 Uhtna Põhikool 7. klass 5061 1529 1312 2220
16. reinek4 Kadrina Keskkool 7.a klass 4809 1693 1232 1884
17. mihkel200 Kadrina Keskkool 7.a klass 4803 1593 1023 2187
18. kivistokarlkristjan Haljala Gümnaasium 7. klass 4651 1499 961 2191
19. xtaurix Haljala Gümnaasium 9.b klass 4637 1428 1278 1931
20. kobras13 Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 4611 1889 1322 1400
21. taaniel Kadrina Keskkool 8.a klass 4608 1785 1414 1409
22. hallimaeaiko Haljala Gümnaasium 7. klass 4504 987 1134 2383
23. martin9 Kadrina Keskkool 8.a klass 4450 1653 1168 1629
24. rainerlepp Haljala Gümnaasium 8.a klass 4420 1511 907 2002
25. lauri91 Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 4411 1005 1183 2223
26. keeero1995 Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 4375 2270 913 1192
27. urmo13 Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 4375 1574 1336 1465
28. kapu Kadrina Keskkool 12.a klass 4292 1326 1429 1537
29. Saaga Kadrina Keskkool 8.a klass 4275 1417 1418 1440
30. mattias3 Kadrina Keskkool 7.a klass 4265 1354 699 2212
31. ivar13 Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 4258 937 1229 2092
32. omrat111 Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4251 1454 1057 1740
33. davesarnet Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 4214 1456 1127 1631
34. martinmehide1 Haljala Gümnaasium 9.a klass 4196 1351 1069 1776
35. Denis92 Tapa Vene Gümnaasium 10. klass 4155 907 952 2296
36. taunohilimon Haljala Gümnaasium 8.a klass 4153 1221 697 2235
37. MichelsonMikk Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 4136 645 1555 1936
38. Iceblade Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 4112 1387 1377 1348
39. Karlamees Võsu Põhikool 8. klass 4097 1221 1694 1182
40. raimm Haljala Gümnaasium 8.b klass 4085 1661 934 1490
41. reni003 Kadrina Keskkool 9.a klass 4062 1386 939 1737
42. idioot12 Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4040 1228 1145 1667
43. hendriklahi Haljala Gümnaasium 7. klass 3987 891 1855 1241
44. karl0000 Kadrina Keskkool 11.a klass 3984 868 1168 1948
45. Boat Kadrina Keskkool 11.a klass 3981 977 1627 1377
46. seiradzo Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 3951 1177 1444 1330
47. lillu13 Kadrina Keskkool 11.b klass 3935 980 1123 1832
48. mihkelhiielaid Haljala Gümnaasium 9.a klass 3930 1066 1043 1821
49. Andreslu Jäneda Põhikool 7. klass 3901 1079 936 1886
50. raunoaltdorf Haljala Gümnaasium 8.a klass 3887 1124 956 1807