Eelvõistluse kokkuvõte - Lääne-Virumaa 5. klass

Võistlejaid 267
KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Evelin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 8382 4145 3156 4237
2. Ärp-Johannes Vilu Rakvere Gümnaasium 5.a klass 8325 3865 3976 4349
3. Erik Reinart Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 8107 3558 2918 4549
4. Kristjan Mõttus Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 7755 3898 3491 3857
5. Egon Isakar Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 7297 3759 3261 3538
6. Tanel Jaagup Sillajõe Rakvere Gümnaasium 5.a klass 6954 3398 1950 3556
7. Patrick Lehtinen Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 6898 1733 3161 3737
8. Liis-Marii Kaso Kadrina Keskkool 5.a klass 6856 2935 2078 3921
9. Joosep Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 6726 3518 2291 3208
10. Kris Sipolainen Rakvere Gümnaasium 5.b klass 6528 4417 2111 0
11. Anna-Maria Darsch Uhtna Põhikool 5. klass 6174 2815 0 3359
12. Maarja-Maria Luhaväli Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 6160 2174 2453 3707
13. Vjatšeslav Stashkov Tapa Vene Põhikool 5. klass 6008 2821 3187 0
14. Robert Moks Uhtna Põhikool 5. klass 5994 2558 3436 2149
15. Mayro Vinter Jäneda Kool 5. klass 5981 0 3259 2722
16. Mikk Kivivare Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5937 2572 2880 3057
17. Paula Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5928 2869 2709 3059
18. Artjom Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5924 0 2823 3101
19. Külli Tark Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5801 2614 2272 3187
20. Anete-Andra Algpeus Kadrina Keskkool 5.a klass 5744 2606 2015 3138
21. Romet Kroll Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5738 1492 2605 3133
22. Kuldar Kuusemäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5640 2410 2123 3230
23. Kelli Laansalu Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5610 2353 2460 3150
24. Nikita Kalinin Rakvere Gümnaasium 5.c klass 5568 3256 2250 2312
25. Lysandra Reidla Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5421 2903 0 2518
26. Jaana Kutsõn Uhtna Põhikool 5. klass 5401 0 2119 3282
27. Gerda Lee Allikma Kadrina Keskkool 5.a klass 5378 2297 1702 3081
28. Äshly Veedler Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5375 2779 2385 2596
29. Ervin Ojamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5342 2030 1734 3312
30. Gerda Väli Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5337 2382 2085 2955
31. Stiven Masljonov Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 5272 3024 2248 0
32. Risto Kuntro Rakvere Gümnaasium 5.b klass 5144 2809 2335 0
33. Matti Sirel Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5127 2709 0 2418
34. Markus Jõgi Rakvere Gümnaasium 5.b klass 5100 2613 2487 0
35. Lisette Lindre Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5026 2214 1493 2812
36. Ekaterina Mašina Rakvere Gümnaasium 5.c klass 5020 2137 2282 2738
37. Silver Raja Rakvere Gümnaasium 5.a klass 5007 2259 1718 2748
38. Raivo Kingumets Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4878 2338 2144 2540
39. Tauri Veevo Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4861 2068 2456 2405
40. Kadi-Liis Kandala Kadrina Keskkool 5.b klass 4860 2490 2370 0
41. Elis Klopp Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 4738 2343 1507 2395
42. Jaanus Laidus Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 4737 2321 1350 2416
43. Mia Sandra Taur Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 4719 1988 2064 2655
44. Brita Rannamets Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 4708 2615 1977 2093
45. Nastassia Alkhimionak Rakvere Gümnaasium 5.c klass 4700 1905 2319 2381
46. Birgit Übius Uhtna Põhikool 5. klass 4681 2032 1955 2649
47. Marianne Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 4665 2116 2267 2398
48. Markus Müür Muuga Põhikool 5. klass 4661 2232 1838 2429
49. Christopher Kukk Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4658 2029 2629 0
50. Älis Maasik Jäneda Kool 5. klass 4625 0 1270 3355
51. Kätlin Veerme Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4623 1992 2129 2494
52. Sten-Hendrik Lahe Kadrina Keskkool 5.c klass 4607 2472 2135 2062
53. Anette Laurimäe Uhtna Põhikool 5. klass 4597 2212 1920 2385
54. Karl-Martin Laasberg Kadrina Keskkool 5.a klass 4581 0 2227 2354
55. Venno Vaigurand Tapa Gümnaasium 5.b klass 4519 0 2117 2402
56. Mihkel Arak Kadrina Keskkool 5.a klass 4495 2394 1885 2101
57. Reno Aavast Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4488 2117 1612 2371
58. Ann-Marii Suvorov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4468 2223 2245 1974
59. Kristin Aart Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 4403 2007 1407 2396
60. Arabella Lichtfeldt Uhtna Põhikool 5. klass 4392 2888 1504 0
61. Meryl Põld Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4345 2474 1859 1871
62. Kristiina Raag Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 4329 2284 2045 0
63. Erik Poom Kadrina Keskkool 5.b klass 4221 2736 1485 0
64. Marcus Mägi Kadrina Keskkool 5.a klass 4214 2019 1475 2195
65. Marina Kostrova Kadrina Keskkool 5.b klass 4180 1979 2201 0
66. Siim Kruusmann Kadrina Keskkool 5.a klass 4179 2409 1770 0
67. Marili Kiisk Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 4178 2436 1742 0
68. Mihkel Eslon Kadrina Keskkool 5.a klass 4160 2302 1858 0
69. Nikita Rimitsen Tapa Vene Põhikool 5. klass 4128 2281 1847 0
70. Rasmus Lui Kadrina Keskkool 5.c klass 4120 2453 969 1667
71. Jaagup Sulev Kadrina Keskkool 5.a klass 4098 1961 1331 2137
72. Frode Hallik Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 4093 2427 1493 1666
73. Madli Nokkur Kadrina Keskkool 5.a klass 4061 1994 987 2067
74. Axsor Lichtfeldt Uhtna Põhikool 5. klass 3978 1973 1388 2005
75. Mairiin Vainus Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3966 1887 1990 1976
76. Sonja Seppa Kadrina Keskkool 5.a klass 3917 2761 1156 0
77. Oliver Tein Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3868 1843 1300 2025
78. Marleen Rõõm Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3863 2202 1661 0
79. Roman Makarov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3787 1940 1270 1847
80. Joonas Tamme Jäneda Kool 5. klass 3779 0 1613 2166
81. Stevelin Jevsejeva Uhtna Põhikool 5. klass 3771 0 1608 2163
82. Sergei Int Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 3771 1908 1663 1863
83. Sandra Salumäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3769 1644 1448 2125
84. Elyse Sambla Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3762 1871 0 1891
85. Kristjan Raja Uhtna Põhikool 5. klass 3752 2069 974 1683
86. Anastasija Boldin Rakvere Gümnaasium 5.c klass 3734 2305 1429 0
87. Triinu Kalda Kadrina Keskkool 5.a klass 3725 2174 1551 1415
88. Markus Kaare Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3724 1837 1160 1887
89. Revon Kuusik Rakvere Gümnaasium 5.d klass 3673 2074 1533 1599
90. Agne Pillesaar Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3664 1463 2201 0
91. Kevin Teinfeldt Tapa Gümnaasium 5.b klass 3660 0 1953 1707
92. Erik Vilumaa Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 3658 2241 0 1417
93. Alfred Akdavletov Kadrina Keskkool 5.b klass 3645 2255 1390 0
94. Ingrid Treffner Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3594 1314 0 2280
95. Doris Toomingas Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3575 1751 1400 1824
96. Romel Seemann Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3557 1470 2087 0
97. Timo Tiimus Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3554 1553 2001 1351
98. Kerstin Nurmsalu Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3427 1603 1800 1627
99. Andrea Kuuse Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 3418 1796 1315 1622
100. Elina Zujeva Rakvere Gümnaasium 5.c klass 3408 1627 1781 0
101. Carmen Sooniste Tapa Gümnaasium 5.b klass 3392 0 1788 1604
102. Berit Saar Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3388 1785 1603 0
103. Diana Raid Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3381 1713 1668 0
104. Karolin Kaasik Kadrina Keskkool 5.a klass 3380 1670 1127 1710
105. Lusija Boldin Rakvere Gümnaasium 5.c klass 3361 1670 1691 0
106. Martin Balõtsev Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3332 1901 1431 1365
107. Dominic Arkhan Baum Jäneda Kool 5. klass 3267 0 1413 1854
108. Jarno Maripuu Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3265 1499 1209 1766
109. Maia Länik Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3257 1669 1588 0
110. Katariina Ling Kadrina Keskkool 5.a klass 3251 1396 1855 0
111. Marcus Valving Kadrina Keskkool 5.c klass 3244 1512 1155 1732
112. Diana Zvonnikova Tapa Vene Põhikool 5. klass 3243 1666 1577 0
113. Freddi Malmberg Uhtna Põhikool 5. klass 3241 1850 1391 0
114. Kermo Mätlik Tapa Gümnaasium 5.b klass 3213 0 827 2386
115. Marta Reimal Kadrina Keskkool 5.a klass 3176 1462 1714 0
116. Karen-Eliisa Käige Kadrina Keskkool 5.a klass 3174 1716 696 1458
117. Izabell Stoliar Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 3145 1498 0 1647
118. Ketlin Laderlich Tapa Gümnaasium 5.b klass 3098 0 1226 1872
119. Carolyn Alev Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3053 1692 1361 0
120. Galin Alimov Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2978 1864 655 1114
121. Kristo Kuusmik Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2965 0 1477 1488
122. Georgi-Anton Zverkov Kadrina Keskkool 5.b klass 2956 1530 1426 0
123. Andres Tamm Muuga Põhikool 5. klass 2948 1229 1719 1117
124. Kristo Männiste Uhtna Põhikool 5. klass 2948 1650 1298 0
125. Daniel Partanen Tapa Vene Põhikool 5. klass 2936 1931 1005 0
126. David Kurikko Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2935 1337 1183 1598
127. Kertu Vähi Uhtna Põhikool 5. klass 2921 1268 1196 1653
128. Jegor Tarakanov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2916 1464 1336 1452
129. Markus Masing Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 2901 1424 1477 1276
130. Eneken Lill Põdra Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2875 1518 1357 0
131. Annabel Aalpere Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2871 1287 1059 1584
132. Claudia Rüütmann Kadrina Keskkool 5.a klass 2860 983 783 1877
133. Ragne Rohumets Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2839 1498 1341 0
134. Holger Nõmmela Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2835 1568 896 1267
135. Aabel Sheshenko Tapa Vene Põhikool 5. klass 2835 1342 1493 0
136. Alehandro Jelenski Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2829 1416 0 1413
137. Moona Mürk Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2821 1454 1367 1328
138. Samantha Hurt Muuga Põhikool 5. klass 2803 1333 796 1470
139. Ranel Mäepõld Kadrina Keskkool 5.b klass 2801 1456 1345 0
140. Braian Uusküla Jäneda Kool 5. klass 2795 0 1061 1734
141. Rico Ruudi Veide Kadrina Keskkool 5.b klass 2789 1290 1499 0
142. Diana Shalyt Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2788 1214 1222 1566
143. Sergei Jerjomin Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2763 1519 1244 1173
144. Edik Shestopalov Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2720 1472 1248 0
145. Karis Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2716 1469 936 1247
146. Kregor Rebane Uhtna Põhikool 5. klass 2713 1868 845 0
147. Reno Kirsipuu Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2700 1485 1215 993
148. Lilija Talimäe Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2685 975 1352 1333
149. Maria Suumann Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2679 2679 0 0
150. Mariella Maalman Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2679 1404 1050 1275
151. Aleksandra Kovaljova Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2667 0 1915 752
152. Vanessa Aess Kadrina Keskkool 5.b klass 2657 1628 1029 0
153. Ave Kaisa Sammelselg Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2655 1255 846 1400
154. Ere Mätlik Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2654 890 917 1737
155. Karolin Lindlo Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2642 1326 1281 1316
156. Marilee Pihlak Jäneda Kool 5. klass 2581 0 1047 1534
157. Raine Hiiemäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 2581 1480 1101 0
158. Mihkel Mägi Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 2574 829 1745 0
159. Natalja-Anne Ruzu Kadrina Keskkool 5.c klass 2552 1492 749 1060
160. Janely Pumpernikkel Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2551 1086 1465 1065
161. Madli-Riin Veski Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2541 1481 1060 0
162. Mirell Grünthal Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2535 1441 1094 0
163. Alice Mattis Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2416 907 1153 1263
164. Geiti Viljak Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 2407 1264 1143 0
165. Triinu Vasiljeva Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2406 1235 1171 0
166. Grete Kirpu Tapa Gümnaasium 5.b klass 2394 0 1347 1047
167. Tormi Viirg Tapa Gümnaasium 5.b klass 2349 0 939 1410
168. Jüri Beldman Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2327 957 885 1370
169. Frederik Malmberg Uhtna Põhikool 5. klass 2326 1282 977 1044
170. Lauri Eerits Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2319 1151 0 1168
171. Caroline Kiviberg Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2302 0 1187 1115
172. Tiit Ehasoo Jäneda Kool 5. klass 2295 0 1193 1102
173. Carlrobert Tamberg Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 2293 1105 1022 1188
174. Madis Saar Kadrina Keskkool 5.b klass 2273 1417 856 0
175. Jessica Leisson Jäneda Kool 5. klass 2271 0 718 1553
176. Aleksei Filatov Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2263 968 820 1295
177. Kreete Freienthal Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2242 2242 0 0
178. Jelizaveta Odnenko Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2233 1175 1058 0
179. Medris Kivi Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2226 1395 509 831
180. Daniil Pahhomov Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2207 1169 841 1038
181. Aleksandra Saar Kadrina Keskkool 5.a klass 2170 1235 935 891
182. Geidi Võsaste Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2149 1139 1010 0
183. Lauri Lande Tapa Gümnaasium 5.b klass 2148 0 779 1369
184. Gert Gutmann Kadrina Keskkool 5.b klass 2145 1220 925 0
185. Marian Kolossova Kadrina Keskkool 5.b klass 2114 1420 694 0
186. Marina Muzika Tapa Vene Põhikool 5. klass 2111 953 1158 0
187. Alina Avramchuk Tapa Vene Põhikool 5. klass 2023 1046 977 0
188. Indrek Parts Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2014 2014 0 0
189. Ardo Ardomandel Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2002 1375 627 0
190. Melita Malõseva Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1995 0 1024 971
191. Edgar Koverda Tapa Vene Põhikool 5. klass 1974 1147 827 0
192. Jersova Ksenija Tapa Vene Põhikool 5. klass 1966 1299 667 0
193. Daniel Koverda Tapa Vene Põhikool 5. klass 1942 799 1143 0
194. Gerli Kaur Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 1909 958 951 0
195. Sander Grišenko Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1899 983 916 894
196. Martin Ottokar Lasila Põhikool 5. klass 1886 993 893 852
197. Sten Vahersalu Kadrina Keskkool 5.b klass 1883 893 990 0
198. Eerik Timm Kadrina Keskkool 5.c klass 1875 949 471 926
199. Kelly Maasikmäe Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1848 809 878 970
200. Marcos Spelman Jäneda Kool 5. klass 1816 0 0 1816
201. Denel Karrik Lasila Põhikool 5. klass 1799 936 711 863
202. Sandra Aasaväli Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1795 891 904 0
203. Anete Erras Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1793 813 980 0
204. Karl Valgepea Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 1775 964 0 811
205. Rauno Saar Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 1759 0 1759 0
206. Rasmus Juvanen Kadrina Keskkool 5.a klass 1749 780 875 874
207. Ayman Ülesoo Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1742 951 791 0
208. Gayle Punane Lasila Põhikool 5. klass 1740 828 912 671
209. Carmen Kala Kadrina Keskkool 5.b klass 1739 841 898 0
210. Lilit Raudvee Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1696 788 851 845
211. Liisa Perandi Jäneda Kool 5. klass 1685 0 770 915
212. Kevin Epner Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 1671 0 1671 0
213. Emilia Uustalu Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 1664 1664 0 0
214. Brian Vinkel Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 1640 1640 0 0
215. Daniel Starokon Tapa Vene Põhikool 5. klass 1531 852 679 0
216. Simmo Lait Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1503 822 681 657
217. Gerty Punane Lasila Põhikool 5. klass 1493 701 591 792
218. Marta Sõmer Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1487 1487 0 0
219. Marten Liukonen Tapa Gümnaasium 5.b klass 1470 0 0 1470
220. Kertu Zabukas Tapa Gümnaasium 5.b klass 1465 0 477 988
221. Rait Saukas Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1446 0 590 856
222. Kairi Lesnykh Tapa Gümnaasium 5.b klass 1445 0 517 928
223. Artjom Golubkov Tapa Vene Põhikool 5. klass 1436 701 735 0
224. Marcus Bugera Tapa Gümnaasium 5.b klass 1432 0 0 1432
225. Kristel Metsoja Tapa Gümnaasium 5.b klass 1432 0 416 1016
226. Sandra Tinnuri Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1425 877 0 548
227. Laura Jürjo Tapa Gümnaasium 5.b klass 1403 0 471 932
228. Anna Skvortsova Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 1398 0 1398 0
229. Keitlyn Rosar Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1397 702 695 0
230. Melyna Liiva Kadrina Keskkool 5.b klass 1396 739 657 0
231. Minna Anett Peil Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1373 1373 0 0
232. Robin Roostik Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1321 593 445 728
233. Taur-Marvin Janno Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1267 659 608 0
234. Liseth Rohtla Kadrina Keskkool 5.b klass 1257 0 1257 0
235. Veronika Käkinen Tapa Vene Põhikool 5. klass 1256 469 787 0
236. Elar Enriko Lill Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 1245 778 467 403
237. Roland Bujankin Tapa Vene Põhikool 5. klass 1242 365 877 0
238. Carmen Kalda Rakvere Gümnaasium 5.d klass 1237 533 452 704
239. Daniil Kristetski Tapa Vene Põhikool 5. klass 1215 524 691 0
240. Risten Palang Kadrina Keskkool 5.c klass 1208 737 0 471
241. Daniil Zeljapov Tapa Vene Põhikool 5. klass 1165 865 300 0
242. Annaliisa Rumm Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1135 1135 0 0
243. Jargo Pappe Kadrina Keskkool 5.c klass 1042 560 482 166
244. Sander-Aleks Tšistotin Kadrina Keskkool 5.b klass 1040 926 114 0
245. Britt-Lauren Tamm Jäneda Kool 5. klass 1024 0 1024 0
246. Martin Maidra Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 956 268 0 688
247. Age Tamme Rakvere Gümnaasium 5.a klass 952 0 0 952
248. Jane-Ly Kongi Lasila Põhikool 5. klass 936 536 0 400
249. Denis Lenchyk Tapa Vene Põhikool 5. klass 924 422 502 0
250. Maksim Gubanov Tapa Gümnaasium 5.b klass 924 0 424 500
251. Karolina Karpljuk Tapa Vene Põhikool 5. klass 919 285 634 0
252. Rait Saukas Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 914 914 0 0
253. Emilia Peil Kadrina Keskkool 5.a klass 854 0 854 0
254. Madias Reno Laur Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 802 802 0 0
255. Andrei Presnetsov Tapa Vene Põhikool 5. klass 663 663 0 0
256. Kärol Kirsipuu Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 658 0 658 0
257. Anna Pogoroljuk Tapa Vene Põhikool 5. klass 609 0 609 0
258. Marko Mussako Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 601 601 0 0
259. Ariana Arutjunjan Tapa Gümnaasium 5.b klass 592 0 592 0
260. Marek Puhasmets Tapa Gümnaasium 5.b klass 502 0 502 0
261. Marcus Lozovski Tapa Gümnaasium 5.b klass 494 0 193 301
262. Marcus Bugera Tapa Gümnaasium 5.b klass 469 0 469 0
263. Emilia Lostsina Tapa Gümnaasium 5.b klass 456 0 456 0
264. Helen Ilves Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 428 0 428 0
265. Rix Laidinen Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 365 0 365 0
266. Marten1000 Liukonen Tapa Gümnaasium 5.b klass 305 0 305 0
267. Kaili Jagant Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 139 0 139 0