Lääne-Virumaa finaal

Oskajad
KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 19052 4254 4120 3313 3188 4177
2. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 12942 3025 3081 2063 1568 3205
3. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 10600 2321 2076 1809 1444 2950
4. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9356 2088 1573 1578 1395 2722
5. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9108 1933 1659 1595 1494 2427
6. Marti Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 9003 2339 2234 1237 980 2213
7. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 8780 1999 1902 1398 1308 2173
8. Alex-Sander Mõnuvere Kadrina Keskkool 6.a klass 7983 1479 1531 1322 1123 2528
9. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 7635 1555 1430 1199 716 2735
10. Cristo Virunurm Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 7469 1645 1590 1092 1046 2096
11. Kristjan Mõttus Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 7432 1585 2044 951 904 1948
12. Erik Reinart Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 7318 1423 1313 1014 1262 2306
13. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 7293 1436 1679 1191 956 2031
14. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 4.b klass 7094 1457 1572 1113 861 2091
15. Kevin Keivabu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 7018 1626 1728 972 404 2288
16. Ärp-Johannes Vilu Rakvere Gümnaasium 5.a klass 6729 1133 1361 1187 955 2093
17. Annike Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 6663 1567 1468 1083 1032 1513
18. Karl Oskar Vikk Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 6638 1573 1569 983 930 1583
19. Patrick Lehtinen Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 6614 1241 1351 1419 1124 1479
20. Genno Gramotin Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 6532 1135 1368 1055 877 2097
21. Kevin Muru Uhtna Põhikool 6. klass 6527 1417 935 998 631 2546
22. Andris Vahula Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 6492 1324 1314 797 964 2093
23. Kaspar Kokk Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 6371 1217 1208 1062 884 2000
24. Madli Freienthal Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 6355 1380 1332 1136 1173 1334
25. Kris Sipolainen Rakvere Gümnaasium 5.b klass 6328 1140 955 916 829 2488
26. Eliise Aas Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 6267 1243 1140 1037 1008 1839
27. Lisanna Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 6006 1166 1410 890 1102 1438
28. Karl Nukka Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5784 959 1035 901 822 2067
29. Raigo Normak Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5596 1224 1292 836 423 1821
30. Angela Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5410 1092 1273 756 416 1873
31. Evelin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5394 1232 705 760 701 1996
32. Liis-Marii Kaso Kadrina Keskkool 5.a klass 5342 1120 1098 970 516 1638
33. Rain-Victor Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 5104 1208 873 678 822 1523
34. Joosep Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5066 1088 841 655 573 1909
35. Karl Kasekamp Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4808 1030 901 953 693 1231
36. Viktoria Anton Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4751 1075 897 707 574 1498
37. Tanel Jaagup Sillajõe Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4586 1150 642 553 441 1800
38. Ann-Marii Suvorov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3570 813 644 698 506 909
39. Annabel Vager Tapa Vene Põhikool 6.a klass 1695 0 523 480 298 394