Lääne-Virumaa finaal

Sirgujad
KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 10003 2067 1830 1993 2715 1398
2. Simar Alama Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 8886 2027 1774 1646 1901 1538
3. Joannes Peeter Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 8004 1630 1726 1497 1909 1242
4. Sanno Soomlais Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7925 1630 1208 1314 2402 1371
5. Sabina Vjazitskaja Vasta Kool 3. klass 7508 1073 1542 1404 2275 1214
6. Olger Tauer Vasta Kool 3. klass 6624 1125 1087 1149 2090 1173
7. Oliver Kaarlõp Rakvere Põhikool 3. klass 6330 1469 1135 1394 1691 641
8. Lisette Lein Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6211 1248 1285 1303 1572 803
9. Karl Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 6016 1370 1091 1294 1566 695
10. Uljana Lonskaja Vasta Kool 3. klass 5934 1250 1278 1144 1531 731
11. Mario Mäoma Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5781 1245 1081 1153 1526 776
12. Heleri Laanemägi Vasta Kool 2. klass 5678 1230 1000 1103 1635 710
13. Martin Kurin Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5646 966 747 823 2645 465
14. Kristjan Pobbul Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5459 1221 940 1207 1361 730
15. Kerttu Rikkolas Vasta Kool 3. klass 5403 1246 1171 1182 1063 741
16. Karina Jurtom Vasta Kool 3. klass 5402 1103 925 908 1751 715
17. Georg Nõlvak Haljala Gümnaasium 2.b klass 5360 1169 953 997 1683 558
18. Roberta Jürna Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5170 996 736 1007 1657 774
19. Rando Mäe Rakvere Põhikool 3. klass 5154 1079 706 835 2143 391
20. Jaas Vanaküla Kadrina Keskkool 3.a klass 5066 916 641 803 2083 623
21. Gregor Tristan Võrno Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4767 1142 860 869 1371 525
22. Marten Pitsner Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4761 966 874 941 1260 720
23. Lizette Morozov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4651 1249 871 951 1064 516
24. Emma Lotta Vikk Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 4581 1037 972 931 900 741
25. Rasmus Küttim Vasta Kool 3. klass 4525 735 802 734 1463 791
26. Päären Kägu Rakvere Põhikool 3. klass 4495 1022 789 1082 1116 486
27. Marili Brõtki Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 4472 892 811 991 1289 489
28. Janno Bauman Uhtna Põhikool 1. klass 4455 930 427 508 2057 533
29. Kertu Miller Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4424 1227 830 868 784 715
30. Egert Üksik Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4390 1024 1072 955 874 465
31. Inger Rummo Kadrina Keskkool 2.d klass 4017 976 642 730 1297 372
32. Kert-Kristofer Kalda Vasta Kool 3. klass 3950 767 575 777 1427 404
33. Carl Markus Kuusk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3689 796 606 793 1118 376
34. Dmitri Zverkov Kadrina Keskkool 3.b klass 3583 686 474 489 1352 582
35. Timo Maurus Rakvere Põhikool 3. klass 3467 592 574 629 1170 502
36. Vladimir Gavrilišin Tapa Vene Põhikool 3. klass 3290 906 457 725 992 210
37. Anu-Liis Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2702 417 339 289 1521 136
38. Maris Floren Rakvere Põhikool 1. klass 2578 379 318 425 1230 226
39. Steven Sulg Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2571 577 439 467 853 235
40. Kristofer Meriloo Rakvere Põhikool 1. klass 2381 564 303 461 809 244