Eelvõistluste kokkuvõte - Lääne-Virumaa neiud ja naised 
Maakondlikku finaali pääsesid sinises kirjas võistlejad. Võistlus toimub online 29.-31. märtsil oma koolis.
Võistlejaid 365

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 12. klass 30902 10530 15124 15778
2. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 19024 8403 0 10621
3. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 16125 7222 6695 8903
4. Ketter Kõre Tamsalu Gümnaasium 12. klass 15090 7103 5492 7987
5. Eevi Laidinen Vasta Kool Õpetaja 13536 4618 5842 7694
6. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 13498 5918 6227 7271
7. Ceilis Keermann Tamsalu Gümnaasium 12. klass 12773 4853 6366 6407
8. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 12609 5687 0 6922
9. Liis Vettik Tamsalu Gümnaasium 12. klass 12532 6064 4538 6468
10. Kerttu Leimann Tamsalu Gümnaasium 12. klass 12326 0 6130 6196
11. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 11870 5397 5204 6473
12. Anna Elisabeth Viise Kadrina Keskkool 9.a klass 11689 4566 4828 6861
13. Marjana Amur Tamsalu Gümnaasium 12. klass 11516 6166 4221 5350
14. Helena Zarubin Tamsalu Gümnaasium 10. klass 11220 4957 4658 6263
15. Janeli Reinlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 10842 0 4946 5896
16. Kädy-Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 10254 0 4422 5832
17. Johhanna Partsioja Tamsalu Gümnaasium 12. klass 10251 4963 5096 5155
18. Anet Kivirand Tamsalu Gümnaasium 12. klass 10248 4370 4253 5878
19. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 10151 4596 3715 5555
20. Ege-Ly Petermann Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 9797 3740 4213 5584
21. Mariana Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 9780 0 4183 5597
22. Teele Susi Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 9609 5023 4130 4586
23. Berta Laaniste Kadrina Keskkool 7.a klass 9605 4671 3726 4934
24. Keiti Kleitz Tamsalu Gümnaasium 12. klass 9096 0 4018 5078
25. Minna Lilleoja Kadrina Keskkool 7.a klass 9032 5101 2418 3931
26. Maris Praats Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 8812 3811 3665 5001
27. Karina Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8711 4238 4285 4426
28. Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 8560 4101 3939 4459
29. Diana Mets Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8482 4005 0 4477
30. Kaivi Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 8432 0 3536 4896
31. Kendra Piirmets Kadrina Keskkool 9.a klass 8326 3973 3905 4353
32. Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 8157 3238 3306 4851
33. Marleen Paberit Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 7993 3746 2013 4247
34. Anett Triebstok Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 7984 4566 3418 0
35. Liisa Siirak Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7914 4116 3798 3756
36. Lii Ratt Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7676 0 3745 3931
37. Carina Potagin Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 7526 3703 3823 0
38. Alice Goršanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7444 0 2680 4764
39. Johanna Angela Bremen Kadrina Keskkool 10.a klass 7442 3828 2717 3614
40. Eliise Lindre Tamsalu Gümnaasium 10. klass 7348 3048 3059 4289
41. Kirke Külmhallik Kadrina Keskkool 9.a klass 7322 2750 2398 4572
42. Helena Aksberg Kadrina Keskkool 12.a klass 7320 4122 3093 3198
43. Liisa-Maria Eljaste Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7300 0 3142 4158
44. Enola Sander Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 7265 0 3380 3885
45. Khirsten Terese Murumägi Kadrina Keskkool 9.a klass 7244 3239 2252 4005
46. Hanna-Liina Kabel Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7199 0 2904 4295
47. Mirell Mooses Kadrina Keskkool 8.a klass 7166 3425 3741 3236
48. Kärt Inno Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 7142 3318 0 3824
49. Anett Altmäe Kadrina Keskkool 10.a klass 7096 3043 2458 4053
50. Saara Suurkivi Kadrina Keskkool 8.a klass 7087 2774 3596 3491
51. Liisi Sillamaa Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 7046 3047 3504 3542
52. Marleen Marjapuu Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 7042 2589 2468 4453
53. Getlyn Ojaste Kadrina Keskkool 8.a klass 7023 2273 3389 3634
54. Ljudmilla Ponomarjova Rakvere Gümnaasium Õpetaja 6971 3639 3332 2744
55. Maryte Mooses Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 6889 3627 0 3262
56. Ksenia Kosmirak Tapa Gümnaasium 11. klass 6870 1941 2279 4591
57. Kaisa Kangur Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 6838 2807 1796 4031
58. Viktoria Aleksandrova Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6791 0 3616 3175
59. Martha Abner Kadrina Keskkool 12.a klass 6707 0 3261 3446
60. Krislin Mägi Kadrina Keskkool 9.a klass 6679 2671 3552 3127
61. Sandra Vanaküla Kadrina Keskkool 8.a klass 6634 2931 2477 3703
62. Aliise Tipner Kadrina Keskkool 9.a klass 6605 3256 0 3349
63. Anu Reimann Kiltsi Põhikool 10. klass 6520 3402 2802 3118
64. Kristina Aasa Kadrina Keskkool 10.b klass 6450 3037 2842 3413
65. Janelle Laukse Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 6401 2465 3145 3256
66. Eneli Mägi Kiltsi Põhikool 10. klass 6381 3409 2972 1988
67. Carmen Jastremski Kadrina Keskkool 7.a klass 6344 3075 2546 3269
68. Anett Kongi Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 6338 0 2632 3706
69. Lisett Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 6333 2690 2673 3643
70. Sandra Schmidt Kadrina Keskkool 12.a klass 6289 3671 2618 0
71. Laura Pruul Kadrina Keskkool 7.b klass 6284 2745 1379 3539
72. Birgit Klopp Kadrina Keskkool 9.a klass 6261 2921 2981 3280
73. Susanna Abner Kadrina Keskkool 8.a klass 6228 3081 3070 3147
74. Roberta Kirsch Kadrina Keskkool 10.a klass 6221 3129 2077 3092
75. Katariina Pops Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 6208 3246 2962 0
76. Dagmar Lui Kadrina Keskkool 9.c klass 6161 2607 1397 3554
77. Natalja Tcherikova Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6141 2667 2596 3474
78. Annabel Klous Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 6121 3097 0 3024
79. Eliis Mätas Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 6108 1733 2302 3806
80. Birgie Bligzna Kadrina Keskkool 9.a klass 6081 2775 2481 3306
81. Marion Maasing Kadrina Keskkool 7.a klass 6016 2711 2414 3305
82. Teija Heiskonen Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 5974 3035 2678 2939
83. Emili Õun Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5971 0 2340 3631
84. Aveli Tiiter Kadrina Keskkool 12.a klass 5928 2246 0 3682
85. Elis Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5898 2851 2842 3047
86. Cetlin Jõemaa Kadrina Keskkool 7.a klass 5887 3234 2653 0
87. Mirell Viru Kadrina Keskkool 9.a klass 5767 2496 2515 3252
88. Kati Lehtroos Kadrina Keskkool 12.a klass 5763 3327 2024 2436
89. Maarika Lausvee Muuga Põhikool Õpetaja 5726 2681 2016 3045
90. Maarja-Liis Solovjova Tapa Vene Põhikool 9.a klass 5693 2493 0 3200
91. Reili Valk Kadrina Keskkool 9.c klass 5669 2374 1800 3295
92. Elina Ries Jäneda Kool 7. klass 5659 2248 1626 3411
93. Gerda Jamsja Kadrina Keskkool 7.a klass 5630 2551 1735 3079
94. Maria Elisabeth Bremen Kadrina Keskkool 8.a klass 5630 2784 2814 2816
95. Liis Lillemägi Kadrina Keskkool 8.a klass 5627 2540 1687 3087
96. Karolin Krasnov Kadrina Keskkool 8.a klass 5596 2700 1567 2896
97. Anet Sirvel Kadrina Keskkool 7.a klass 5594 2568 1972 3026
98. Brittany Korkma Kadrina Keskkool 7.a klass 5583 2503 0 3080
99. Elenora Lisette Rjabinin Kadrina Keskkool 10.a klass 5566 2789 2499 2777
100. Marje Tarto Muuga Põhikool Õpetaja 5523 2516 2522 3001
101. Laura-Liis Pärtel Kadrina Keskkool 7.b klass 5519 2225 2279 3240
102. Johanna Ebber Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5505 3518 1987 0
103. Annika Õunapuu Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5462 3184 2278 0
104. Mari Miilpalu Kadrina Keskkool 10.a klass 5461 2306 0 3155
105. Eva-Maria Lutus Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 5441 3636 1805 0
106. Kristel Rannala Kadrina Keskkool 9.a klass 5439 2478 1132 2961
107. Melissa Suvi Kadrina Keskkool 10.a klass 5433 3272 0 2161
108. Kati Kivisaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 5426 2309 0 3117
109. Anna-Maria Otsa Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5411 2549 2394 2862
110. Carmel Reiman Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 5355 2259 2326 3029
111. Luise Grethen Nirgi Kadrina Keskkool 7.b klass 5318 2306 1194 3012
112. Katre Mäekivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5293 2656 2637 0
113. Anette Traus Kadrina Keskkool 7.a klass 5292 2772 1582 2520
114. Carmel Meelind Kadrina Keskkool 8.a klass 5286 1716 3068 2218
115. Sigrit Umerov Kadrina Keskkool 7.a klass 5286 2654 2409 2632
116. Kattri Ann Lindam Kadrina Keskkool 9.a klass 5279 2498 2544 2735
117. Jaana Hamer Muuga Põhikool Õpetaja 5218 2046 2110 3108
118. Madli Allikalt Muuga Põhikool 8. klass 5186 2492 1696 2694
119. Maria Mäe Kadrina Keskkool 8.a klass 5122 2387 2668 2454
120. Laura Laks Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5109 2265 0 2844
121. Kätlin Kirss Kadrina Keskkool 9.c klass 5105 2097 1512 3008
122. Anu Kalamets Kadrina Keskkool 9.a klass 5095 2302 2165 2793
123. Keneli Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 5039 2597 2442 0
124. Cristijanne Manninen Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4939 2023 2019 2916
125. Maris Kerov Kadrina Keskkool 8.a klass 4934 2598 1838 2336
126. Caroline Karus Kadrina Keskkool 9.a klass 4913 2002 0 2911
127. Katriine Vasemägi Kadrina Keskkool 8.a klass 4911 2371 2114 2540
128. Helina Reinol Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4909 1933 0 2976
129. Emma Laansalu Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 4904 1441 1880 3024
130. Triinu-Liis Kullik Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 4882 2227 1895 2655
131. Mona Seppern Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4877 2323 0 2554
132. Laura-Liisa Vaigurand Tapa Gümnaasium 11. klass 4874 1634 1248 3240
133. Tsessika Uude Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4868 2219 0 2649
134. Maiken Matvejev Tamsalu Gümnaasium 10. klass 4813 2072 0 2741
135. Margit Basmanova Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 4763 2971 1792 0
136. Annabel Vahesalu Uhtna Põhikool 7. klass 4748 1924 2824 0
137. Karmen Lõomets Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4745 2096 2094 2649
138. Celly Vaarik Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 4707 2110 1895 2597
139. Tiiu Laidsalu Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4703 2518 0 2185
140. Karina Terts Kadrina Keskkool 7.b klass 4680 2272 1686 2408
141. Keitti Keskküla Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 4674 0 2843 1831
142. Karina Gavzijeva Tapa Vene Põhikool 9.a klass 4645 2281 0 2364
143. Anna Vlassova Tapa Gümnaasium 11. klass 4641 2421 1257 2220
144. Geiri Suur Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 4620 4620 0 0
145. Carolin Määltsemees Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 4612 2459 1843 2153
146. Maria Simuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4596 2180 2416 440
147. Berta Viikberg Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 4561 2297 2253 2264
148. Marianne Viilver Muuga Põhikool 8. klass 4557 1754 1629 2803
149. Maris Viirg Uhtna Põhikool 7. klass 4521 2952 1569 0
150. Katarina Gannošina Tapa Gümnaasium 12.a klass 4507 3082 1425 0
151. Heidi Johanson Vasta Kool Õpetaja 4493 0 0 4493
152. Karmi Pikkma Kadrina Keskkool 10.a klass 4481 2021 1509 2460
153. Kaili Zirk Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 4407 1748 1697 2659
154. Lydia Kams Kadrina Keskkool 9.a klass 4405 2025 1634 2380
155. Ingrit Tasane Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4207 2012 0 2195
156. Kaisa Nele Hendla Kadrina Keskkool 8.a klass 4189 0 1879 2310
157. Marelle Mägi Kadrina Keskkool 10.a klass 4176 2060 0 2116
158. Anneli Morgenson Tapa Vene Põhikool Õpetaja 4175 4175 0 0
159. Merike Laud Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4175 1850 1208 2325
160. Ksenia Šedova Tapa Vene Põhikool 7.a klass 4170 1142 2225 1945
161. Mariliis Kaskema Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 4162 1964 0 2198
162. Liisbet Leemets Kadrina Keskkool 9.a klass 4156 2178 0 1978
163. Karoliina Liivak Kadrina Keskkool 8.a klass 4155 2075 0 2080
164. Helis Major Uhtna Põhikool 7. klass 4146 2088 2058 0
165. Karmen Tamm Kadrina Keskkool 7.b klass 4123 2124 1999 1626
166. Jaana Jarošenko Kadrina Keskkool 8.c klass 4083 1978 1620 2105
167. Gerda Savolainen Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 4065 1827 1165 2238
168. Elsa Gaver Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4015 1855 0 2160
169. Mari-Ann Virunurm Tamsalu Gümnaasium 12. klass 3982 0 0 3982
170. Janeriin Lepik Tapa Gümnaasium 11. klass 3910 0 1387 2523
171. Merlin Jõgiste Kadrina Keskkool 7.b klass 3891 2341 1550 0
172. Sandra Holm Kadrina Keskkool 9.c klass 3878 2436 1442 0
173. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 3862 3862 0 0
174. Victoria Mitt Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 3861 1990 1871 0
175. Christin-Eliise Mäll Kadrina Keskkool 8.c klass 3843 1740 985 2103
176. Laura Lään Jäneda Kool 7. klass 3828 1704 1274 2124
177. Kirke Ojala Kadrina Keskkool 10. klass 3813 1561 1740 2073
178. Katrin Lesnõh Tapa Gümnaasium 12. klass 3809 2559 1250 0
179. Helerin Lokutšievski Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 3806 3806 0 0
180. Enely Teinfeldt Tapa Gümnaasium 12. klass 3795 0 1237 2558
181. Laura Lillepuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 3773 0 3773 0
182. Eleonora Tsernjakova Tapa Vene Põhikool 9.a klass 3727 1861 0 1866
183. Kadi Rindberg Kadrina Keskkool 7.a klass 3687 1680 0 2007
184. Pirgit Peenemaa Uhtna Põhikool 9. klass 3686 0 3686 0
185. Alma Gaver Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 3681 0 1391 2290
186. Marleen Hindok Tapa Gümnaasium 11. klass 3668 1387 1272 2281
187. Johanna Schröder Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 3667 2110 1442 1557
188. Krete Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 3662 1952 1710 0
189. Agnes Aasa Kadrina Keskkool 7.b klass 3641 1973 1619 1668
190. Helis Sepamagi Uhtna Põhikool 7. klass 3626 2354 1272 0
191. Liselle Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 3573 3573 0 0
192. Helen Vagen Tapa Gümnaasium 12. klass 3537 2515 1022 0
193. Johanna Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 3535 1393 1192 2142
194. Varvara Iljina Tapa Vene Põhikool 9.a klass 3514 0 0 3514
195. Simon Mann Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 3486 0 1390 2096
196. Kristiina Lõoke Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 3470 0 3470 0
197. Annika Viiksaar Kadrina Keskkool 10. klass 3458 0 0 3458
198. Kristi Viita Kadrina Keskkool 7.a klass 3439 1823 0 1616
199. Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 3433 3433 0 0
200. Mari-Lys Liima Uhtna Põhikool 9. klass 3423 0 3423 0
201. Signe Rannamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 3405 0 1530 1875
202. Paula Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 3385 2085 1245 1300
203. Triin Rummo Kadrina Keskkool 7.b klass 3364 2255 1109 0
204. Annabel Bremen Kadrina Keskkool 8.a klass 3354 1704 1290 1650
205. Gerttu Kuntro Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 3340 1493 795 1847
206. Marie-Johanna Kippar Tapa Gümnaasium 11. klass 3329 437 1914 1415
207. Kristel Külmallik Tapa Gümnaasium 11. klass 3319 1761 0 1558
208. Veronika Sochka Tapa Vene Põhikool 7.a klass 3288 1414 1295 1874
209. Anastasia Avramchuk Tapa Vene Põhikool 8.a klass 3286 2131 1155 0
210. Kristel Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 3256 1626 1630 0
211. Iris Leist Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 3132 1771 1361 0
212. Kristi Mandel Muuga Põhikool 9. klass 3102 1144 571 1958
213. Pille Riin Erikson Kadrina Keskkool 9.a klass 3097 0 0 3097
214. Anna-Maria Udeküll Tapa Gümnaasium 11. klass 3069 1392 883 1677
215. Evelin Süda Tapa Vene Põhikool 7.a klass 3027 1588 1367 1439
216. Janne Lamus Tapa Gümnaasium 11. klass 3024 1194 1125 1830
217. Laura Leiten Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 3010 1562 1448 0
218. Sirli Treffner Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 2961 1582 1379 0
219. Annaliisa Vilik Kadrina Keskkool 7.b klass 2934 1080 1503 1431
220. Hannamari Soidla Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 2930 2930 0 0
221. Diana Iudina Kadrina Keskkool 12.a klass 2929 0 0 2929
222. Emilia Vall Kadrina Keskkool 9.c klass 2918 1503 412 1415
223. Kätin Kroll Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 2890 2890 0 0
224. Anne-Maria Savinski Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 2869 2053 816 0
225. Eveli Klaan Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 2828 0 1185 1643
226. Laura Komp Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 2810 2810 0 0
227. Eleri Aleksa Kiltsi Põhikool 9. klass 2804 0 0 2804
228. Silvia Kuusik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 2803 2803 0 0
229. Anett Lehtmets Kadrina Keskkool 8.c klass 2793 972 0 1821
230. Villem Sepping Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 2792 1126 1666 0
231. Lisette Rosenberg Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 2783 0 2783 0
232. Jete Lood Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 2755 1485 1044 1270
233. Kai-Ly Reinboom Kadrina Keskkool 7.b klass 2753 1593 1160 0
234. Liisa Vassiljeva Kadrina Keskkool 10. klass 2749 2749 0 0
235. Antonina Nagornõi Kadrina Keskkool 7.c klass 2749 1290 331 1459
236. Maris Uudeküll Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 2737 0 2737 0
237. Jenifer Leisson Jäneda Kool 7. klass 2732 1387 0 1345
238. Helerin Bank Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2731 2731 0 0
239. Grete Oja Jäneda Kool 7. klass 2720 1757 0 963
240. Merili Sirvel Kadrina Keskkool 10.a klass 2709 2709 0 0
241. Aale Kokk Kunda Ühisgümnaasium Õpetaja 2689 2689 0 0
242. Karin Klauks Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 2653 1106 1547 0
243. Margit Klopp Kadrina Keskkool 7.b klass 2632 2126 506 0
244. Carmel-Merith Pikhof Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 2630 1467 841 1163
245. Ingrid Uudeküll Lasila Põhikool 7. klass 2594 910 1239 1355
246. Heliis Lillipuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 2581 2581 0 0
247. Brita Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 2560 2560 0 0
248. Maryon Hinno Kadrina Keskkool 7.b klass 2552 1213 1339 0
249. Üllerin Ojamägi Kadrina Keskkool 12.a klass 2547 0 2547 0
250. Aili Tõemets Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 2524 0 2524 0
251. Anastasiya Demina Tapa Vene Põhikool 8.a klass 2495 0 2495 0
252. Angela Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 2489 2489 0 0
253. Õnne-Ly Maask Jäneda Kool 7. klass 2489 1471 0 1018
254. Berit Anett Kangur Lasila Põhikool 7. klass 2434 0 1289 1145
255. Kirke Jäetma Kadrina Keskkool 7.b klass 2430 1204 1168 1226
256. Kendra Jürnas Tapa Gümnaasium 11. klass 2409 1344 1065 0
257. Karina Paumann Uhtna Põhikool 9. klass 2399 0 2399 0
258. Sandra Unt Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2393 2393 0 0
259. Evgenia Iarnia Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 2385 0 2385 0
260. Liis Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 2349 2349 0 0
261. Simoona Must Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 2328 2328 0 0
262. Karin Malmberg Uhtna Põhikool 9. klass 2323 0 2323 0
263. Minna Teiva Uhtna Põhikool 9. klass 2316 0 2316 0
264. Brita-Mai Põllu Kadrina Keskkool 8.c klass 2298 2298 0 0
265. Annika Lehtmets Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2291 2291 0 0
266. Veera Platonova Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 2276 0 2276 0
267. Laila Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 2270 2270 0 0
268. Käroly Seemann Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 2251 0 2251 0
269. Anna-Maria Trotski Tapa Gümnaasium 11. klass 2235 1399 836 749
270. Kristin Pilve Kadrina Keskkool 7.c klass 2188 1194 415 994
271. Karmen King Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 2184 969 1215 0
272. Maiken Kukor Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 2179 0 2179 0
273. Karola Ainsar Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 2165 1142 1023 0
274. Celica Sergienko Tapa Gümnaasium 11. klass 2151 1300 0 851
275. Hanna Vaide Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 2147 2147 0 0
276. Pille-Riin Puškina Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 2128 1251 877 0
277. Ly Liblikas Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 2124 1650 474 0
278. Mari-Ann Mägi Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 2099 2099 0 0
279. Kirke Tobreluts Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 2095 953 1142 0
280. Alesia Jerjomina Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 2093 0 2093 0
281. Laura Mätlik Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 2092 0 2092 0
282. Marii Kivirand Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 2071 0 2071 0
283. Triin Keivabu Uhtna Põhikool 9. klass 2070 0 2070 0
284. Liisa Vakulenko Kadrina Keskkool 9.c klass 2061 1176 885 0
285. Elis Zarubin Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 2004 0 2004 0
286. Brigitta Luik Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 1997 0 0 1997
287. Mari-Liis Leben Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 1960 0 1960 0
288. Mariliis Kirss Kadrina Keskkool 7.b klass 1932 1025 907 0
289. Diana Habarova Tapa Vene Põhikool 9.a klass 1927 1868 0 59
290. Karmen Roopa Kunda Ühisgümnaasium 8.b klass 1915 0 1915 0
291. Jane Valgma Kadrina Keskkool 8.b klass 1888 1888 0 0
292. Liisi Vene Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 1886 1886 0 0
293. Rahel Vendland Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 1846 0 1846 0
294. Marleen Arvisto Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 1838 1838 0 0
295. Katriin Kask Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 1838 1838 0 0
296. Gerli Soom Tapa Gümnaasium 11. klass 1831 1831 0 0
297. Anette Kasemets Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 1825 1825 0 0
298. Karmen Freienthal Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 1797 0 1797 0
299. Ege-Elizabeth Kaldaru Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 1792 1792 0 0
300. Anna-Liis Toming Kadrina Keskkool 8.b klass 1757 1757 0 0