Eelvõistluste kokkuvõte - Lääne-Virumaa noormehed
Maakondlikku finaali pääsesid sinises kirjas võistlejad. Võistlus toimub online 29.-31. märtsil oma koolis.
Võistlejaid 293

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Georg-Harald Nagel Kadrina Keskkool 12.a klass 18033 8464 8196 9569
2. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 17202 7405 7187 9797
3. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 10. klass 14630 6566 6600 8030
4. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 13778 6160 6157 7618
5. Silver Ero Kadrina Keskkool 10. klass 11852 0 4914 6938
6. Taavi Luik Tamsalu Gümnaasium 12. klass 11760 5395 0 6365
7. Anvar Sild Kadrina Keskkool 7.a klass 11658 6778 3333 4880
8. Andro Andronov Kadrina Keskkool 12.a klass 11099 4729 5127 5972
9. Marek Tealane Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 11089 5579 4895 5510
10. Andri Soone Kadrina Keskkool 12.a klass 10925 4915 4296 6010
11. Maiko Metsalu Tamsalu Gümnaasium 10. klass 10699 4680 3470 6019
12. Fredi Normak Kadrina Keskkool 12.a klass 10450 0 4659 5791
13. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 10145 4503 3943 5642
14. Henri Matikainen Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 9829 4776 3459 5053
15. Hansjohan Erikson Kadrina Keskkool 12.a klass 9599 4908 4691 0
16. Georg Daniel Vahtramäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 9556 4641 0 4915
17. Jarekkarl Kunman Kadrina Keskkool 12.a klass 9467 4970 0 4497
18. Tony-Brei Vilbiks Tamsalu Gümnaasium 10. klass 9383 4404 3111 4979
19. Aleks Uusküla Kadrina Keskkool 8.a klass 9023 4088 3673 4935
20. Sten Saaremäel Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 8960 4465 3428 4495
21. Tair Stalberg Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8920 3820 3785 5100
22. Ats - Joonas Jõelaid Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 8864 0 3478 5386
23. Kristjan Laugesaar Kadrina Keskkool 10.a klass 8848 4357 0 4491
24. Jan Teetlok Kadrina Keskkool 8.c klass 8687 3727 2249 4960
25. Raivo Rummo Kadrina Keskkool 10.b klass 8577 4246 2189 4331
26. Anvar Tipner Kadrina Keskkool 7.a klass 8549 4200 2481 4349
27. Ragnar Küüsmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8548 4277 2912 4271
28. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 8480 4488 3992 0
29. Kevin Kruusmann Kadrina Keskkool 8.a klass 8421 3290 3672 4749
30. Roger Kaegas Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 8248 4013 4235 0
31. Härmo Laager Kadrina Keskkool 12.a klass 8246 3859 2440 4387
32. Marko Braust Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 8223 2520 4228 3995
33. Martin Paat Kadrina Keskkool 10.a klass 8102 3946 0 4156
34. Kevin Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 8029 0 3844 4185
35. Rait Soomer Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 7942 2988 3369 4573
36. Martin Mõtlik Jäneda Kool 7. klass 7812 3378 2261 4434
37. Kris Pitirimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7749 0 3822 3927
38. Magnar Kaegas Kadrina Keskkool 7.a klass 7746 3530 1555 4216
39. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 7730 4377 0 3353
40. Maxim Gusarov Kadrina Keskkool 10.a klass 7669 3452 3666 4003
41. Karel Kallasmaa Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 7474 3006 2309 4468
42. Karel-Mattias Kolli Kadrina Keskkool 7.a klass 7465 3739 2509 3726
43. Tauri Altmäe Kadrina Keskkool 8.c klass 7428 3432 0 3996
44. Mirko Ra Kadrina Keskkool 8.a klass 7399 3770 0 3629
45. Denis Rudenas Tapa Vene Põhikool 9.a klass 7381 3472 0 3909
46. Matteus Miilpalu Kadrina Keskkool 7.a klass 7334 2764 2610 4570
47. Kaarel Kell Kadrina Keskkool 7.a klass 7276 3236 2005 4040
48. Rasmus Kont Tapa Gümnaasium 12. klass 7252 3661 3591 0
49. Aigar Reinol Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 7135 3829 3306 0
50. Egert Römer Kadrina Keskkool 7.a klass 6930 3577 2431 3353
51. Armin Laanemäe Kadrina Keskkool 12.a klass 6876 4098 2778 0
52. Reivo Nugis Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 6857 2379 2793 4064
53. Bogdan Kalitjuk Kadrina Keskkool 9.c klass 6674 3156 1773 3518
54. Gert Lužkov Kadrina Keskkool 9.a klass 6666 2851 3351 3315
55. Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 6664 0 0 6664
56. Jagnar Põld Kadrina Keskkool 10.b klass 6645 3127 2227 3518
57. Taavi Oliinik Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6617 2883 2491 3734
58. Ottar Paulus Kadrina Keskkool 9.a klass 6598 2659 3939 0
59. Reio Opromei Kadrina Keskkool 8.a klass 6596 3417 2184 3179
60. Marten Lausvee Muuga Põhikool 8. klass 6531 2751 2965 3566
61. Sven Piiskop Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 6448 0 2892 3556
62. Riho Valdok Tamsalu Gümnaasium 10. klass 6422 2593 3176 3246
63. Kerdo Kivivare Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6416 2698 2519 3718
64. Rayan Veia Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 6393 2906 2797 3487
65. Sander-Sven Annula Tapa Gümnaasium 12. klass 6384 3894 2490 0
66. Kren Koosapoeg Kadrina Keskkool 12.a klass 6379 2919 2845 3460
67. Kertjan Nurk Kadrina Keskkool 7.b klass 6378 3419 2755 2959
68. Armis Laanemäe Kadrina Keskkool 10.b klass 6343 3175 2498 3168
69. Kristajn Tipp Kadrina Keskkool 9.a klass 6278 1937 3476 2802
70. Karl Tamm Kadrina Keskkool 10.b klass 6089 2503 2685 3404
71. Tiit Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 6025 0 2821 3204
72. Pert-Erik Purge Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 5989 2702 1889 3287
73. Kusti Gulbis Tapa Gümnaasium 11. klass 5984 2634 2119 3350
74. Ander Talu Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5926 2889 3029 2897
75. Dmitri Bondarevski Tapa Vene Põhikool 9.a klass 5884 2578 0 3306
76. Raigo-Robin Anni Kadrina Keskkool 7.b klass 5834 2991 1502 2843
77. Lauri Kukk Tapa Gümnaasium 12. klass 5831 3157 2674 0
78. Ragnar Rooba Kadrina Keskkool 7.a klass 5794 3453 2341 0
79. Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 5785 0 0 5785
80. Einar Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 5768 2581 2049 3187
81. Jaanis Malve Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 5756 0 0 5756
82. Sandro Palmits Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 5750 1985 1771 3765
83. Romet Lõns Kadrina Keskkool 9.a klass 5728 2112 3196 2532
84. Egert Veskilt Muuga Põhikool 7. klass 5703 2792 1587 2911
85. Kasper Kaljula Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 5656 2885 2771 0
86. Edward Heldur Kurim Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 5638 2212 1359 3426
87. Karl-Martin Sepre Tapa Gümnaasium 11. klass 5638 1680 3244 2394
88. Kevin Tobreluts Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5567 2990 2577 2483
89. Henri Herm Kadrina Keskkool 10.a klass 5482 2781 2701 0
90. Ander Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 5457 2824 0 2633
91. Aavo Mumm Kadrina Keskkool 7.a klass 5454 2775 2247 2679
92. Kenten Kivioja Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 5378 2837 2541 0
93. Karli-Joosep Matrov Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 5374 2432 1675 2942
94. Robert Allik Tapa Gümnaasium 12. klass 5359 2987 2372 0
95. Georg Eessaar Kadrina Keskkool 10.a klass 5314 2327 0 2987
96. Richard Veelaid Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 5312 2453 0 2859
97. Henry Erenbus Kadrina Keskkool 8.a klass 5276 2151 1774 3125
98. Andres Nirgi Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 5254 2564 2155 2690
99. Kristjan Pärnamäe Kadrina Keskkool 7.a klass 5254 2606 1614 2648
100. Joosep Sulev Kadrina Keskkool 9.a klass 5245 2315 1930 2930
101. Anti Hallik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 5242 5242 0 0
102. Rainer Üidik Muuga Põhikool 9. klass 5220 2545 2675 1744
103. Karl - Erik Hein Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 5192 0 5192 0
104. Vlad Antonov Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 5130 2816 0 2314
105. Georg Joosep Nõggo Kadrina Keskkool 9.a klass 5125 1166 0 3959
106. Kalev Rannar Müntser Kadrina Keskkool 8.a klass 5083 2321 1708 2762
107. Robert Põidmaa Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4828 0 2543 2285
108. Mark Vainomaa Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 4800 2914 1886 0
109. Rihard Laisaar Kadrina Keskkool 7.b klass 4790 2083 586 2707
110. Ründo Jõgiste Kadrina Keskkool 9.c klass 4715 2017 1867 2698
111. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 4671 4671 0 0
112. Alex Aasumets Muuga Põhikool 8. klass 4671 2610 1886 2061
113. Eugen Urbanik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 4670 2242 833 2428
114. Johannes Kustav Viise Kadrina Keskkool 12.a klass 4616 0 0 4616
115. Ander Lõns Kadrina Keskkool 12.a klass 4596 3132 1464 0
116. Hanno Vahula Muuga Põhikool 7. klass 4564 2239 2111 2325
117. Gustav Lankei Kadrina Keskkool 7.b klass 4539 2040 1351 2499
118. Janno Johanson Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 4534 2147 576 2387
119. Henri-Sven Adams Kadrina Keskkool 10. klass 4516 2199 1234 2317
120. Henry Konno Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4515 0 2186 2329
121. Jan Alferov Uhtna Põhikool 9. klass 4508 0 4508 0
122. Tambet Pallon Kadrina Keskkool 7.a klass 4495 1978 924 2517
123. Tanel Ojasaar Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 4482 2107 2375 0
124. Siim Ero Kadrina Keskkool 8.c klass 4474 1635 923 2839
125. Markus Julius Holmberg Kadrina Keskkool 8.a klass 4452 2176 547 2276
126. Artur Konontšuk Kadrina Keskkool 9.a klass 4440 0 0 4440
127. Richard Tarassov Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 4307 4307 0 0
128. Steven Randmaa Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4229 1959 1863 2270
129. Carl Hartvig Lehtme Uhtna Põhikool 9. klass 4207 0 4207 0
130. Gert Evert Uhtna Põhikool 9. klass 4193 0 4193 0
131. Marek Rosenfeld Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 4187 4187 0 0
132. Jarko Kirs Kadrina Keskkool 8.c klass 4171 2082 715 2089
133. Sander Schmidt Kadrina Keskkool 8.c klass 4161 1955 878 2206
134. Mario Kang Kadrina Keskkool 7.b klass 4142 1700 1460 2442
135. Kaimo Mätlik Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 4136 1490 1334 2646
136. Heiki Sädem Väike-Maarja Gümnaasium 9.a klass 4104 2430 1674 0
137. Kevin Jõgiste Kadrina Keskkool 10. klass 4098 0 4098 0
138. Artur Lõõbas Kadrina Keskkool 7.b klass 4095 1891 2066 2029
139. Kaur Kristof Ots Jäneda Kool 7. klass 4094 2290 1169 1804
140. Richard-Erich Trestip Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 4090 1464 2626 0
141. Nikita Negrja Kadrina Keskkool 7.c klass 4073 2436 0 1637
142. Berki Potagin Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 4070 2504 1434 1566
143. Stanislav Potsebõt Uhtna Põhikool 9. klass 4063 0 4063 0
144. Sander Tšitšerin Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 4050 4050 0 0
145. Kirill Kamenštšikov Kadrina Keskkool 8.c klass 4026 1891 982 2135
146. Dominik Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 4022 3212 810 0
147. Joel Veli Kadrina Keskkool 9.c klass 4016 2571 938 1445
148. Kiur Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 3972 1918 2054 0
149. Karl-Markus Vijar Jäneda Kool 7. klass 3944 1592 417 2352
150. Sander Palberg Lasila Põhikool 7. klass 3944 2109 1201 1835
151. Gert Trofimov Tapa Gümnaasium 12. klass 3892 2061 1831 0
152. Andreas Zamanov Kadrina Keskkool 9.c klass 3870 1880 0 1990
153. Raimo Holm Kadrina Keskkool 12.a klass 3854 0 0 3854
154. Argo Lillema Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 3848 0 0 3848
155. Kalev Käsperson Kadrina Keskkool 8.a klass 3848 1636 0 2212
156. Maksim Malkovski Tamsalu Gümnaasium 10. klass 3841 3841 0 0
157. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 3833 0 3833 0
158. Kaspar Bork Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 3802 3802 0 0
159. Martin Väljaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 3729 3729 0 0
160. Imre Paalberg Kadrina Keskkool 7.c klass 3668 2016 747 1652
161. Reno Kähr Kadrina Keskkool 7.a klass 3643 0 1150 2493
162. Reijo Pajussaar Kadrina Keskkool 12.a klass 3618 0 0 3618
163. Oleg Borodjuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 3581 0 3581 0
164. Janno Jaagumets Kadrina Keskkool 10. klass 3548 0 0 3548
165. Ardi Mänd Muuga Põhikool 8. klass 3535 1966 1119 1569
166. Riho Reimann Muuga Põhikool 7. klass 3503 1509 1256 1994
167. Kristjan Kilk Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 3482 1339 1354 2128
168. Aleksander Kopso Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 3463 0 1340 2123
169. Mallar Ojasoo Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 3460 3460 0 0
170. Markus Remiküll Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 3384 1157 574 2227
171. Mati Kesma Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 3356 3356 0 0
172. Silver Tammsalu Muuga Põhikool 7. klass 3354 2173 1021 1181
173. Magnus Multram Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 3346 1872 887 1474
174. Aleksander Šumljanski Tapa Gümnaasium 11. klass 3344 1023 1325 2019
175. Kristjan Palmiste Kadrina Keskkool 12.a klass 3343 0 0 3343
176. Renee Reimann Muuga Põhikool 9. klass 3300 1841 1288 1459
177. Martin Lehmus Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 3272 1548 1724 0
178. Armo Zirk Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 3264 1533 880 1731
179. Erkin Ärm Kadrina Keskkool 8.b klass 3223 3223 0 0
180. Sergei Bezlepkin Tapa Vene Põhikool 9.b klass 3206 3206 0 0
181. Mattias Kaasik Kadrina Keskkool 8.b klass 3186 3186 0 0
182. Gerth Sarapuu Kadrina Keskkool 7.b klass 3132 2048 1084 0
183. Oliver Lankei Kadrina Keskkool 7.b klass 3113 2066 1047 721
184. Jürgen Lankei Kadrina Keskkool 7.b klass 3083 1442 1641 1262
185. Markus Kuhlbach Muuga Põhikool 8. klass 2979 1725 1226 1254
186. Martin Mägi Kadrina Keskkool 8.a klass 2972 771 1287 1685
187. Argo Virusiim Uhtna Põhikool 8. klass 2951 0 2951 0
188. Silver Väina Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 2949 1478 1319 1471
189. Mattias Preisfreund Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 2921 876 1023 1898
190. Ivar Jukka Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 2895 1021 0 1874
191. Ingvar Hinno Kadrina Keskkool 8.c klass 2881 2881 0 0
192. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 2847 2847 0 0
193. Alex Veske Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2836 2836 0 0
194. Eerik Sindonen Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2825 2825 0 0
195. Ranno Rajaste Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 2778 2778 0 0
196. Aleks Vahersalu Kadrina Keskkool 7.b klass 2747 1979 768 700
197. Oliver Kikkas Tamsalu Gümnaasium 12. klass 2742 0 2742 0
198. Sander Hanni Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 2688 0 0 2688
199. Steve Reest Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 2685 985 930 1700
200. Sten Kilm Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 2626 0 2626 0
201. Jaagup Vinter Kadrina Keskkool 8.b klass 2601 2601 0 0
202. Anthony Kuuse Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2556 2556 0 0
203. Argo Neeme Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 2546 0 2546 0
204. Jaagop Janson Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 2527 1517 1010 0
205. Remo Murumaa Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 2519 1499 1020 0
206. Jarno Koodres Kadrina Keskkool 7.c klass 2481 1073 651 1408
207. Alex Mitendorf Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 2468 1499 670 969
208. Martin Matto Uhtna Põhikool 8. klass 2436 0 2436 0
209. David Koverda Tapa Vene Põhikool 7.a klass 2411 2368 43 0
210. Indrek Niinemets Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 2365 891 1474 0
211. Steven Kruusmann Kadrina Keskkool 8.b klass 2360 2360 0 0
212. Karl Josep Nukk Kadrina Keskkool 7.a klass 2336 1045 789 1291
213. Markus Matto Uhtna Põhikool 9. klass 2266 0 2266 0
214. Kristjan Baiduza Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 2249 0 0 2249
215. Randar Telvik Kadrina Keskkool 8.b klass 2244 2244 0 0
216. Egert Poom Lasila Põhikool 7. klass 2205 854 786 1351
217. Markus Notta Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2199 2199 0 0
218. Tanel Kesamaa Kadrina Keskkool 8.b klass 2177 2177 0 0
219. Jalmar Kolberg Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 2165 1045 0 1120
220. Igor Korshakov Tapa Vene Põhikool 9.b klass 2138 2138 0 0
221. Kaspar Kukk Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 2118 0 2118 0
222. Erik Selihov Tapa Vene Põhikool 8.a klass 2115 0 2115 0
223. Karl Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 2103 0 2103 0
224. Christopher Lään Jäneda Kool 7. klass 2065 677 999 1066
225. Markus Klee Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 2049 2049 0 0
226. Ragnar Normak Kadrina Keskkool 8.b klass 2049 2049 0 0
227. Arlet Suviste Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 2040 801 449 1239
228. Mait Suursaar Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 2014 2014 0 0
229. Kristo Novikov Tapa Gümnaasium 11. klass 2007 792 1215 0
230. Oliver Karl Laks Lasila Põhikool 7. klass 1938 353 578 1360
231. Vendo Veia Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 1892 1892 0 0
232. Keimo Kleitz Tamsalu Gümnaasium 8.b klass 1886 0 1886 0
233. Karl Valdre Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 1886 0 1886 0
234. Timo Aare Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 1875 1875 0 0
235. Aron Hein Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 1845 0 1845 0
236. Romet Prants Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 1760 1760 0 0
237. Kaur Kullerkupp Kadrina Keskkool 8.b klass 1754 1754 0 0
238. Viktor Prodan Tapa Vene Põhikool 8.a klass 1717 0 1717 0
239. Janar Sädeme Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 1681 0 1681 0
240. Marek Ritso Tapa Vene Põhikool 9.b klass 1674 1674 0 0
241. Riko Tobreluts Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 1638 703 0 935
242. Ergo Sukk Kadrina Keskkool 12.a klass 1601 1601 0 0
243. Alver Petuhov Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 1588 0 1588 0
244. Andrus Strumila Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 1564 979 585 0
245. Aare Zilinkski Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 1482 1482 0 0
246. Aleksander Goncharenko Tapa Vene Põhikool 7.a klass 1447 581 447 866
247. Kevin Pärlin Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.b klass 1410 1410 0 0
248. Märt Vahisalu Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 1324 0 1324 0
249. Kaspar Laul Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 1283 1283 0 0
250. Sander Loog Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 1246 0 1246 0
251. Richard Lehtlaan Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass 1188 0 1188 0
252. Arvi Freiberg Tapa Gümnaasium 12. klass 1060 1060 0 0
253. Raimo Silver Mustonen Kadrina Keskkool 8.b klass 1045 1045 0 0
254. Artur Laherand Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 1026 0 0 1026
255. Janar Kirss Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 1006 1006 0 0
256. Rene Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 8.a klass 996 0 996 0
257. Andreas Õun Tapa Gümnaasium 12. klass 984 0 984 0
258. Taimo Altermann Jäneda Kool 7. klass 978 978 0 0
259. Sander Vissak Uhtna Põhikool 8. klass 966 0 966 0
260. Martin Tamm Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 943 0 943 0
261. Robert Saage Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 905 905 0 0
262. Tanel Kullamäe Uhtna Põhikool 8. klass 887 0 887 0
263. Daniil Sobolev Tapa Vene Põhikool 8.a klass 849 0 849 0
264. Kristjan Kivro Kadrina Keskkool 8.b klass 838 838 0 0
265. Kalmer Floren Kadrina Keskkool 7.c klass 826 0 0 826
266. Helar Kõremäe Kadrina Keskkool 7.c klass 818 0 0 818
267. Risto Kevin Sprenk Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 755 0 755 0
268. Jevgeni Serebrjakov Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 740 0 740 0
269. Oliver Alt Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.a klass 733 0 733 0
270. Denis Takovenko Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 733 0 733 0
271. Erko Varts Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 724 0 724 0
272. Aiko Allmäe Kadrina Keskkool 8.b klass 692 692 0 0
273. Sten Kirillov Kunda Ühisgümnaasium 7.a klass 673 0 673 0
274. Lehar Madis Metsallik Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 663 0 663 0
275. Evgeny Sokolov Tapa Vene Põhikool 7.a klass 663 256 317 346
276. Virko Okkas Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 662 0 662 0
277. Konstantin Semjonov Tapa Vene Põhikool 7.a klass 637 356 141 281
278. Ander Eerits Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 631 631 0 0
279. Georgi Savuljak Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 630 0 630 0
280. Kristo Sööt Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 607 393 0 214
281. Sven Leiaru Kadrina Keskkool 7.c klass 532 0 532 0
282. Alver Altnurm Lasila Põhikool 7. klass 385 385 0 0
283. Erki Griffel Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 342 0 342 0
284. Randel Ilves Kunda Ühisgümnaasium 7.a klass 326 0 326 0
285. Kert Arviste Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 321 0 321 0
286. Karl Kevin Ritsoson Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 318 0 135 183
287. Rogertpr Press Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 314 0 314 0
288. Märt Ait Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 313 0 313 0
289. Timo Martti Antero Aadli Kunda Ühisgümnaasium 7.b klass 253 0 253 0
290. Marten Remmelg Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 200 200 0 0
291. Markos Türkel Kunda Ühisgümnaasium 7.a klass 144 0 144 0
292. Hendrik Kaurla Vinni-Pajusti Gümnaasium 8.b klass 131 0 131 0
293. Mikk Sikkar Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 113 113 0 0