Eelvõistluse kokkuvõte - Lääne-Virumaa Oskajad

Maakondlikule võistlusele pääsesid sinises kirjas võistlajad.

Võistlejaid 695

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 20952 9834 9474 11118
2. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 15965 8215 6687 7750
3. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 13569 6441 7128 0
4. Marti Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 11142 5840 4830 5302
5. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 11006 5740 5266 4195
6. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 10646 5461 5119 5185
7. Alex-Sander Mõnuvere Kadrina Keskkool 6.a klass 10636 5283 3582 5353
8. Kevin Keivabu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 10154 5047 3511 5107
9. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 9763 4814 4689 4949
10. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9534 4567 4732 4802
11. Annike Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 9116 4240 3498 4876
12. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 9093 4282 4811 4008
13. Cristo Virunurm Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 8991 4255 3742 4736
14. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 8745 0 4034 4711
15. Andris Vahula Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 8741 3230 4090 4651
16. Evelin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 8382 4145 3156 4237
17. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 4.b klass 8380 4093 3406 4287
18. Ärp-Johannes Vilu Rakvere Gümnaasium 5.a klass 8325 3865 3976 4349
19. Erik Reinart Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 8107 3558 2918 4549
20. Kevin Muru Uhtna Põhikool 6. klass 7911 3775 2355 4136
21. Genno Gramotin Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 7851 3840 3131 4011
22. Karl Oskar Vikk Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 7803 3437 2863 4366
23. Kristjan Mõttus Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 7755 3898 3491 3857
24. Eliise Aas Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 7472 3753 3719 0
25. Egon Isakar Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 7297 3759 3261 3538
26. Madli Freienthal Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 7188 2851 3564 3624
27. Raigo Normak Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 7037 3195 2440 3842
28. Tanel Jaagup Sillajõe Rakvere Gümnaasium 5.a klass 6954 3398 1950 3556
29. Viktoria Anton Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 6924 3418 3440 3484
30. Patrick Lehtinen Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 6898 1733 3161 3737
31. Karl Nukka Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6878 3437 1709 3441
32. Liis-Marii Kaso Kadrina Keskkool 5.a klass 6856 2935 2078 3921
33. Rain-Victor Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 6832 3129 1683 3703
34. Angela Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6747 2830 2639 3917
35. Joosep Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 6726 3518 2291 3208
36. Kaspar Kokk Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 6707 2655 2365 4052
37. Kris Sipolainen Rakvere Gümnaasium 5.b klass 6528 4417 2111 0
38. Lisanna Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 6509 3204 3305 0
39. Annabel Vager Tapa Vene Põhikool 6.a klass 6485 1847 2680 3805
40. Karl Kasekamp Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 6417 2979 2154 3438
41. Getrin Raudsepp Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 6349 2748 2265 3601
42. Arden - Joosep Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 6334 3073 3261 2651
43. Daniel Tšironov Tapa Vene Põhikool 6.a klass 6319 2803 0 3516
44. Andri Kuusk Kadrina Keskkool 4.c klass 6276 3263 1743 3013
45. Anna-Maria Darsch Uhtna Põhikool 5. klass 6174 2815 0 3359
46. Carmen Krihvel Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6174 2850 2372 3324
47. Maarja-Maria Luhaväli Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 6160 2174 2453 3707
48. Mihkel Viese Kadrina Keskkool 6.a klass 6113 2624 1832 3489
49. Leevi Lahi Kadrina Keskkool 6.a klass 6051 2999 1735 3052
50. Kevin Marcus Tomperk Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 6017 2723 2874 3143
51. Vjatšeslav Stashkov Tapa Vene Põhikool 5. klass 6008 2821 3187 0
52. Robert Moks Uhtna Põhikool 5. klass 5994 2558 3436 2149
53. Mayro Vinter Jäneda Kool 5. klass 5981 0 3259 2722
54. Krete-Ly Salumäe Kadrina Keskkool 6.a klass 5963 3090 2873 2697
55. Koit Soodla Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 5958 1729 2184 3774
56. Mikk Kivivare Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5937 2572 2880 3057
57. Paula Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5928 2869 2709 3059
58. Artjom Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5924 0 2823 3101
59. Mihhail Kotsetov Rakvere Gümnaasium 6.c klass 5835 2829 2086 3006
60. Külli Tark Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5801 2614 2272 3187
61. Kaupo Pikhof Muuga Põhikool 6. klass 5797 2785 2666 3012
62. Henrich Axel Annula Kadrina Keskkool 6.a klass 5790 2530 2135 3260
63. Anete-Andra Algpeus Kadrina Keskkool 5.a klass 5744 2606 2015 3138
64. Romet Kroll Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5738 1492 2605 3133
65. Alina Daniluškina Tapa Vene Põhikool 6.a klass 5708 1807 2667 3041
66. Mari-Liis Freienthal Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 5670 3090 2580 0
67. Romet Kask Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 5661 0 3054 2607
68. Kaisa Lahesoo Rakvere Põhikool 4. klass 5656 2914 1660 2742
69. Kuldar Kuusemäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5640 2410 2123 3230
70. Riko Remi Mitt Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 5625 0 2488 3137
71. Kelli Laansalu Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5610 2353 2460 3150
72. Nikita Kalinin Rakvere Gümnaasium 5.c klass 5568 3256 2250 2312
73. Mart Põder Kadrina Keskkool 6.a klass 5522 2467 3055 2375
74. Kerdo Uueni Uhtna Põhikool 4. klass 5510 2814 2121 2696
75. Lysandra Reidla Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5421 2903 0 2518
76. Robin Klaus Kadrina Keskkool 6.a klass 5409 1719 2806 2603
77. Andra Erapart Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 5406 2512 2894 2332
78. Jaana Kutsõn Uhtna Põhikool 5. klass 5401 0 2119 3282
79. Gerda Lee Allikma Kadrina Keskkool 5.a klass 5378 2297 1702 3081
80. Äshly Veedler Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 5375 2779 2385 2596
81. Kasper Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 5369 3021 2348 2176
82. Kevin Palm Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5346 2632 2298 2714
83. Ervin Ojamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5342 2030 1734 3312
84. Gerda Väli Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5337 2382 2085 2955
85. Annabel Lepik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5319 2359 2035 2960
86. Marie - Eliise Marton Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5302 2481 1906 2821
87. Kristel Müür Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 5292 1945 2253 3039
88. Meribell Susi Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 5290 2381 2185 2909
89. Stiven Masljonov Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 5272 3024 2248 0
90. Mirtel Laul Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5197 2094 2026 3103
91. Kristjan Sula Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 5179 2351 1869 2828
92. Kevin Kuusik Rakvere Gümnaasium 4.a klass 5175 2302 0 2873
93. Vahur Variste Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 5171 2697 2474 1893
94. Mihkel-Krister Kriisa Vasta Kool 4. klass 5159 2523 0 2636
95. Renee Lumila Rakvere Põhikool 4. klass 5144 2086 1530 3058
96. Risto Kuntro Rakvere Gümnaasium 5.b klass 5144 2809 2335 0
97. Matti Sirel Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5127 2709 0 2418
98. Markus Jõgi Rakvere Gümnaasium 5.b klass 5100 2613 2487 0
99. Renee Vettik Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 5098 0 1786 3312
100. Lisette Lindre Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 5026 2214 1493 2812
101. Ekaterina Mašina Rakvere Gümnaasium 5.c klass 5020 2137 2282 2738
102. Gerda Laul Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5017 2154 2090 2863
103. Silver Raja Rakvere Gümnaasium 5.a klass 5007 2259 1718 2748
104. Johanna-Jeta Rauhala Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 4999 0 2399 2600
105. Zlata Poljanski Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 4983 2655 2328 0
106. Martin Ritson Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 4973 2792 2181 0
107. Gregor Kaljurand Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 4959 2069 1576 2890
108. Kelli Gagarina Tapa Vene Põhikool 6.a klass 4956 2408 1625 2548
109. Edgard Piirmäe Rakvere Põhikool 4. klass 4948 2460 1705 2488
110. Romer Kungla Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 4927 2349 1283 2578
111. Ülari Luhamaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4900 2186 1902 2714
112. Merily Õunapuu Kadrina Keskkool 6.a klass 4900 2502 2398 2348
113. Raivo Kingumets Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4878 2338 2144 2540
114. Tauri Veevo Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4861 2068 2456 2405
115. Kadi-Liis Kandala Kadrina Keskkool 5.b klass 4860 2490 2370 0
116. Mattias Sander Küngas Vasta Kool 4. klass 4848 2269 0 2579
117. Andris Tauer Vasta Kool 4. klass 4822 1847 0 2975
118. Eleonora Aništšuk Tapa Vene Põhikool 6.a klass 4796 2346 2012 2450
119. Rain Vene Rakvere Gümnaasium 4.b klass 4780 1638 1811 2969
120. Elis Klopp Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 4738 2343 1507 2395
121. Jaanus Laidus Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 4737 2321 1350 2416
122. Mia Sandra Taur Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 4719 1988 2064 2655
123. Bretie Bligzna Kadrina Keskkool 6.a klass 4713 2431 1808 2282
124. Brita Rannamets Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 4708 2615 1977 2093
125. Nastassia Alkhimionak Rakvere Gümnaasium 5.c klass 4700 1905 2319 2381
126. Liis Mülla Uhtna Põhikool 4. klass 4685 2213 1998 2472
127. Jandar Valem Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 4683 0 2072 2611
128. Birgit Übius Uhtna Põhikool 5. klass 4681 2032 1955 2649
129. Paulinne-Lotta Viise Kadrina Keskkool 6.a klass 4673 1862 2016 2657
130. Rasmus Lutter Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 4665 1248 1883 2782
131. Marianne Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 4665 2116 2267 2398
132. Markus Müür Muuga Põhikool 5. klass 4661 2232 1838 2429
133. Christopher Kukk Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4658 2029 2629 0
134. Toomas Tiganik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4650 2376 2045 2274
135. Älis Maasik Jäneda Kool 5. klass 4625 0 1270 3355
136. Kätlin Veerme Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4623 1992 2129 2494
137. Harli Grube Rakvere Põhikool 4. klass 4610 1996 2190 2420
138. Sten-Hendrik Lahe Kadrina Keskkool 5.c klass 4607 2472 2135 2062
139. Kaisa Kastemäe Kadrina Keskkool 6.a klass 4597 2195 1745 2402
140. Anette Laurimäe Uhtna Põhikool 5. klass 4597 2212 1920 2385
141. Robert Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 4593 2154 2439 1899
142. Karl-Martin Laasberg Kadrina Keskkool 5.a klass 4581 0 2227 2354
143. Preiko Preemel Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4561 2067 1578 2494
144. Grete Rüüt Rakvere Gümnaasium 4.b klass 4549 2099 1663 2450
145. Stefani Kruusamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 4547 1852 990 2695
146. Maarja Kõiv Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 4521 2541 1980 0
147. Venno Vaigurand Tapa Gümnaasium 5.b klass 4519 0 2117 2402
148. Kaspar Merivald Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4497 2239 2010 2258
149. Mihkel Arak Kadrina Keskkool 5.a klass 4495 2394 1885 2101
150. Reno Aavast Rakvere Gümnaasium 5.d klass 4488 2117 1612 2371
151. Paavo Basmanov Uhtna Põhikool 4. klass 4483 2302 2074 2181
152. Scarlett-Eliis Tammiste Rakvere Gümnaasium 4.b klass 4480 2231 2249 2231
153. Karina Tšitšerina Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4473 0 2180 2293
154. Ann-Marii Suvorov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4468 2223 2245 1974
155. Romet Kaas Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4459 0 2043 2416
156. Agne Aasumets Muuga Põhikool 6. klass 4428 2162 2266 2155
157. Eliise-Marie Soll Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 4410 2090 2320 1993
158. Annemai Lutter Rakvere Gümnaasium 4.b klass 4406 0 2032 2374
159. Kristin Aart Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 4403 2007 1407 2396
160. Diana Hamidzanova Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 4400 1134 3266 0
161. Kairit Ilves Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4398 2043 0 2355
162. Dan Hartis Lehtme Uhtna Põhikool 6. klass 4393 0 1900 2493
163. Arabella Lichtfeldt Uhtna Põhikool 5. klass 4392 2888 1504 0
164. Miko Meiner Rakvere Gümnaasium 4.a klass 4389 2032 0 2357
165. Johanna Rahuoja Jäneda Kool 6. klass 4369 2441 1928 1904
166. Sandor Keller Jäneda Kool 6. klass 4366 2010 2280 2086
167. Meryl Põld Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4345 2474 1859 1871
168. Alisa Zenina Rakvere Gümnaasium 6.c klass 4339 2231 1682 2108
169. Nikolai Aršinnikov Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4333 2818 1515 0
170. Kristiina Raag Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 4329 2284 2045 0
171. Merili Laherand Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4315 2035 0 2280
172. Liisi Prits Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 4295 0 1781 2514
173. Ronald Dreifeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4281 2045 1976 2236
174. Lisete Jürgens Kadrina Keskkool 6.a klass 4275 2101 1507 2174
175. Rosabel Klopp Kadrina Keskkool 4.a klass 4267 1911 2134 2133
176. Mathis Zubarev Lasila Põhikool 4. klass 4265 1894 2371 0
177. Mia Proover Muuga Põhikool 6. klass 4252 1859 2171 2081
178. Kristo Läsa Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4246 2263 1983 1332
179. Fred Vahesalu Uhtna Põhikool 6. klass 4244 1895 1999 2245
180. Elisabet Rummo Kadrina Keskkool 6.a klass 4227 2188 1303 2039
181. Sten Ruutupõld Kadrina Keskkool 4.b klass 4223 1978 2012 2211
182. Erik Poom Kadrina Keskkool 5.b klass 4221 2736 1485 0
183. Marcus Mägi Kadrina Keskkool 5.a klass 4214 2019 1475 2195
184. Marina Kostrova Kadrina Keskkool 5.b klass 4180 1979 2201 0
185. Siim Kruusmann Kadrina Keskkool 5.a klass 4179 2409 1770 0
186. Marili Kiisk Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 4178 2436 1742 0
187. Alex Mihhailov Rakvere Gümnaasium 4.b klass 4166 1755 940 2411
188. Mihkel Eslon Kadrina Keskkool 5.a klass 4160 2302 1858 0
189. Martin Stadnik Kadrina Keskkool 6.a klass 4142 2082 1487 2060
190. Nikita Rimitsen Tapa Vene Põhikool 5. klass 4128 2281 1847 0
191. Rasmus Lui Kadrina Keskkool 5.c klass 4120 2453 969 1667
192. Jaagup Sulev Kadrina Keskkool 5.a klass 4098 1961 1331 2137
193. Getter Volter Kadrina Keskkool 6.a klass 4094 1888 1694 2206
194. Frode Hallik Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 4093 2427 1493 1666
195. Siim Arak Kadrina Keskkool 6.a klass 4063 1817 1281 2246
196. Madli Nokkur Kadrina Keskkool 5.a klass 4061 1994 987 2067
197. Egle Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 4031 4031 0 0
198. Sille Nagel Kadrina Keskkool 4.a klass 3979 2151 1593 1828
199. Axsor Lichtfeldt Uhtna Põhikool 5. klass 3978 1973 1388 2005
200. Mairiin Vainus Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3966 1887 1990 1976
201. Mirell Ismael Rakvere Gümnaasium 4.b klass 3945 1627 1100 2318
202. Emili Kristelle Andrejev Rakvere Põhikool 4. klass 3936 1580 1846 2090
203. Brita Liis Pajula Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3923 1804 0 2119
204. Sonja Seppa Kadrina Keskkool 5.a klass 3917 2761 1156 0
205. Kerdo Vainer Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 3905 2379 1526 0
206. Birgit Salum Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3887 1549 1826 2061
207. Oliver Tein Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3868 1843 1300 2025
208. Marleen Rõõm Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3863 2202 1661 0
209. Kevin Telling Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3851 1962 1849 1889
210. Kert Pärnamäe Kadrina Keskkool 4.b klass 3851 1672 1958 1893
211. Brit Katriin Murumägi Kadrina Keskkool 4.a klass 3848 2012 1494 1836
212. Vadim Baikov Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.b klass 3796 1756 1522 2040
213. Agnes Braun Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3794 1847 1590 1947
214. Paavo Erapart Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3787 1832 1083 1955
215. Roman Makarov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3787 1940 1270 1847
216. Joonas Tamme Jäneda Kool 5. klass 3779 0 1613 2166
217. Lisett Tokovenko Rakvere Põhikool 4. klass 3778 1705 1645 2073
218. Stevelin Jevsejeva Uhtna Põhikool 5. klass 3771 0 1608 2163
219. Sergei Int Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 3771 1908 1663 1863
220. Efe Marko Güldere Rakvere Põhikool 4. klass 3770 1595 1342 2175
221. Sandra Salumäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3769 1644 1448 2125
222. Elyse Sambla Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3762 1871 0 1891
223. Kevin Männik Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3753 2080 0 1673
224. Kristjan Raja Uhtna Põhikool 5. klass 3752 2069 974 1683
225. Anastasija Boldin Rakvere Gümnaasium 5.c klass 3734 2305 1429 0
226. Janeli Kang Kadrina Keskkool 4.a klass 3729 1433 1855 1874
227. Egert Nilbe Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 3725 0 1501 2224
228. Triinu Kalda Kadrina Keskkool 5.a klass 3725 2174 1551 1415
229. Markus Kaare Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3724 1837 1160 1887
230. Anett Sinijärv Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3719 2153 1566 0
231. Jan Markus Ojala Lasila Põhikool 4. klass 3716 1436 2274 1442
232. Artur Landberg Rakvere Põhikool 4. klass 3715 2054 1661 1543
233. Sabrina Tšitšerina Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 3715 1746 1282 1969
234. Eerik Eenlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3708 1823 1065 1885
235. Kirill Nosov Vasta Kool 4. klass 3688 1773 0 1915
236. Revon Kuusik Rakvere Gümnaasium 5.d klass 3673 2074 1533 1599
237. Katreen Pronin Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 3667 1625 1040 2042
238. Agne Pillesaar Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3664 1463 2201 0
239. Kevin Teinfeldt Tapa Gümnaasium 5.b klass 3660 0 1953 1707
240. Erik Vilumaa Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 3658 2241 0 1417
241. Robert Lapsin Rakvere Gümnaasium 6.c klass 3646 1920 1726 0
242. Alfred Akdavletov Kadrina Keskkool 5.b klass 3645 2255 1390 0
243. Silver Turro Uhtna Põhikool 6. klass 3639 1997 1464 1642
244. Elis Viibur Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 3637 1680 1225 1957
245. Marko Rauman Kadrina Keskkool 6.a klass 3637 1336 1705 1932
246. Georgi Švedov Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3635 1926 0 1709
247. Alex Kulberg Tapa Vene Põhikool 4. klass 3604 2007 1597 0
248. Ingrid Treffner Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3594 1314 0 2280
249. Ergitta Enkel Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3586 1511 0 2075
250. Maris Kuhlbagh Muuga Põhikool 6. klass 3584 1895 1516 1689
251. Cristo-Remy Aasa Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 3579 1882 0 1697
252. Doris Toomingas Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3575 1751 1400 1824
253. Luise Grave Jäneda Kool 6. klass 3572 1286 1601 1971
254. Romel Seemann Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3557 1470 2087 0
255. Timo Tiimus Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 3554 1553 2001 1351
256. Marta Kooli Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 3544 1809 1327 1735
257. Kheity-Kristiine Komarov Lasila Põhikool 4. klass 3537 1449 1537 2000
258. Karmen Atla Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 3537 1929 1545 1608
259. Gert Ruuto Kadrina Keskkool 4.b klass 3536 1898 1638 1541
260. Artur Kotov Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3468 1702 0 1766
261. Kerstin Nurmsalu Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3427 1603 1800 1627
262. Nikita Mishin Rakvere Gümnaasium 6.c klass 3418 1814 882 1604
263. Andrea Kuuse Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 3418 1796 1315 1622
264. Marten Romet Rindberg Kadrina Keskkool 4.b klass 3412 0 1648 1764
265. Elina Zujeva Rakvere Gümnaasium 5.c klass 3408 1627 1781 0
266. Mia Saar Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 3398 1437 0 1961
267. Carmen Sooniste Tapa Gümnaasium 5.b klass 3392 0 1788 1604
268. Berit Saar Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3388 1785 1603 0
269. Edvin Runnel Rakvere Gümnaasium 4.b klass 3382 1678 1240 1704
270. Diana Raid Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3381 1713 1668 0
271. Karolin Kaasik Kadrina Keskkool 5.a klass 3380 1670 1127 1710
272. Lusija Boldin Rakvere Gümnaasium 5.c klass 3361 1670 1691 0
273. Sille Alert Uhtna Põhikool 6. klass 3350 1510 1679 1671
274. Eva Vybornova Rakvere Gümnaasium 4.b klass 3341 1593 0 1748
275. Martin Balõtsev Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3332 1901 1431 1365
276. Kristin Pruul Kadrina Keskkool 6.a klass 3313 1296 1442 1871
277. Siiri Kokk Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 3295 1419 1876 0
278. Dominic Arkhan Baum Jäneda Kool 5. klass 3267 0 1413 1854
279. Jarno Maripuu Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3265 1499 1209 1766
280. Maia Länik Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3257 1669 1588 0
281. Katariina Ling Kadrina Keskkool 5.a klass 3251 1396 1855 0
282. Kennert Liblik Kadrina Keskkool 6.b klass 3249 1934 1315 0
283. Marcus Valving Kadrina Keskkool 5.c klass 3244 1512 1155 1732
284. Diana Zvonnikova Tapa Vene Põhikool 5. klass 3243 1666 1577 0
285. Freddi Malmberg Uhtna Põhikool 5. klass 3241 1850 1391 0
286. Katre Treffner Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 3214 0 1282 1932
287. Sten Umerov Kadrina Keskkool 4.b klass 3214 1787 0 1427
288. Kermo Mätlik Tapa Gümnaasium 5.b klass 3213 0 827 2386
289. Oliver Balotsev Lasila Põhikool 4. klass 3212 1738 1203 1474
290. Roosmarii Semmel Uhtna Põhikool 4. klass 3185 1506 1379 1679
291. Nele Sumre Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 3178 1015 1450 1728
292. Marta Reimal Kadrina Keskkool 5.a klass 3176 1462 1714 0
293. Karen-Eliisa Käige Kadrina Keskkool 5.a klass 3174 1716 696 1458
294. Izabell Stoliar Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 3145 1498 0 1647
295. Anita Algus Kadrina Keskkool 6.b klass 3134 1423 1098 1711
296. Mattias Müür Rakvere Põhikool 4. klass 3133 1463 1223 1670
297. Markus Selter Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 3127 788 840 2287
298. Jelizaveta Bitjutskaja Tapa Vene Põhikool 6.a klass 3121 1202 0 1919
299. Andres-Alex Rannaberg Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3115 1367 0 1748
300. Kirsika Kallaste Rakvere Gümnaasium 4.a klass 3105 1145 0 1960
301. Ketlin Laderlich Tapa Gümnaasium 5.b klass 3098 0 1226 1872
302. Sheryl Hurt Muuga Põhikool 6. klass 3084 1084 1487 1597
303. Jekaterina Viglina Tapa Vene Põhikool 4. klass 3072 1907 1165 0
304. Helve-Krisdelle Vaik Vasta Kool 4. klass 3060 1346 0 1714
305. Elisabeth Sepp Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 3060 1442 1618 0
306. Lisette-Leontine Põder Kadrina Keskkool 6.a klass 3057 997 1206 1851
307. Carolyn Alev Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3053 1692 1361 0
308. Carol Pikhof Muuga Põhikool 6. klass 3051 1725 1326 0
309. Kaspar Alimov Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 3042 2235 807 0
310. Elise-Helene Pohla Kadrina Keskkool 4.a klass 3027 1265 1532 1495
311. Christjan Leis Kadrina Keskkool 4.a klass 3026 1691 1335 0
312. Nataly Soima Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 3009 1430 982 1579
313. Galin Alimov Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2978 1864 655 1114
314. Alexandra Sula Rakvere Põhikool 4. klass 2974 1206 980 1768
315. Kristo Kuusmik Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2965 0 1477 1488
316. Rasmus Floren Rakvere Põhikool 4. klass 2962 1406 0 1556
317. Merlin Käi Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2957 1792 1165 0
318. Georgi-Anton Zverkov Kadrina Keskkool 5.b klass 2956 1530 1426 0
319. Andres Tamm Muuga Põhikool 5. klass 2948 1229 1719 1117
320. Kristo Männiste Uhtna Põhikool 5. klass 2948 1650 1298 0
321. Daniel Partanen Tapa Vene Põhikool 5. klass 2936 1931 1005 0
322. Mairon Nukk Vasta Kool 4. klass 2936 1280 0 1656
323. David Kurikko Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2935 1337 1183 1598
324. Taavi Plotnik Uhtna Põhikool 6. klass 2933 1982 685 951
325. Kertu Vähi Uhtna Põhikool 5. klass 2921 1268 1196 1653
326. Aigi Einmaa Kadrina Keskkool 6.a klass 2920 0 1383 1537
327. Jegor Tarakanov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2916 1464 1336 1452
328. Kristjan Vunder Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 2904 1020 1467 1437
329. Eike Luik Kadrina Keskkool 4.b klass 2902 1373 1491 1411
330. Markus Masing Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 2901 1424 1477 1276
331. Oliver Pall Kadrina Keskkool 4.a klass 2899 1243 943 1656
332. Helander Vodja Kadrina Keskkool 4.a klass 2885 1418 1467 1264
333. Eneken Lill Põdra Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2875 1518 1357 0
334. Annabel Aalpere Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2871 1287 1059 1584
335. Kristjan Oidsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2870 1521 1096 1349
336. Karolin Seinamets Rakvere Põhikool 4. klass 2869 1247 1075 1622
337. Claudia Rüütmann Kadrina Keskkool 5.a klass 2860 983 783 1877
338. Gregor Pilt Kadrina Keskkool 6.a klass 2854 0 0 2854
339. Kaireen Penek Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2847 0 959 1888
340. Ragne Rohumets Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2839 1498 1341 0
341. Gaimo Salumäe Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2838 1439 1295 1399
342. Holger Nõmmela Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2835 1568 896 1267
343. Aabel Sheshenko Tapa Vene Põhikool 5. klass 2835 1342 1493 0
344. Alehandro Jelenski Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2829 1416 0 1413
345. Moona Mürk Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2821 1454 1367 1328
346. Aljona Gorelova Tapa Vene Põhikool 6.a klass 2817 1034 0 1783
347. Ranar Pastimäe Rakvere Põhikool 4. klass 2815 1284 1101 1531
348. Samantha Hurt Muuga Põhikool 5. klass 2803 1333 796 1470
349. Elizaveta Kubanskaja Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2801 1487 1314 0
350. Ranel Mäepõld Kadrina Keskkool 5.b klass 2801 1456 1345 0
351. Braian Uusküla Jäneda Kool 5. klass 2795 0 1061 1734
352. Rico Ruudi Veide Kadrina Keskkool 5.b klass 2789 1290 1499 0
353. Diana Shalyt Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2788 1214 1222 1566
354. Sandra Siling-Siland Muuga Põhikool 6. klass 2766 1462 982 1304
355. Sergei Jerjomin Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2763 1519 1244 1173
356. Edik Shestopalov Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2720 1472 1248 0
357. Karis Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2716 1469 936 1247
358. Kaidrit Singh Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2714 0 1218 1496
359. Kregor Rebane Uhtna Põhikool 5. klass 2713 1868 845 0
360. Reno Kirsipuu Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2700 1485 1215 993
361. Andreas Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 2698 1099 918 1599
362. Egert Eensalu Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2695 1319 0 1376
363. Lilija Talimäe Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2685 975 1352 1333
364. Maria Suumann Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2679 2679 0 0
365. Katariina Kaljula Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2679 0 1188 1491
366. Mariella Maalman Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2679 1404 1050 1275
367. Emilia Runnel Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2676 895 924 1752
368. Kaspar Kõks Kadrina Keskkool 4.a klass 2668 1219 1281 1387
369. Aleksandra Kovaljova Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2667 0 1915 752
370. Kemel Kivioja Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2666 1646 621 1020
371. Anna - Marija Veebel Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2664 1485 1179 0
372. Vanessa Aess Kadrina Keskkool 5.b klass 2657 1628 1029 0
373. Ave Kaisa Sammelselg Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2655 1255 846 1400
374. Ere Mätlik Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2654 890 917 1737
375. Britten Perm Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2649 995 1654 0
376. Karolin Lindlo Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2642 1326 1281 1316
377. Laura Saprõkin Rakvere Põhikool 4. klass 2636 886 1165 1471
378. Riin Aasna Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2626 1503 1008 1123
379. Brianna Maasing Kadrina Keskkool 4.b klass 2601 1104 1212 1389
380. Marilee Pihlak Jäneda Kool 5. klass 2581 0 1047 1534
381. Raine Hiiemäe Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 2581 1480 1101 0
382. Grete Eltermaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2579 1164 932 1415
383. Mihkel Mägi Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 2574 829 1745 0
384. Magnus Erik Luming Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2571 1391 0 1180
385. Kristel Karing Veltsi Lasteaed-Algkool 4. klass 2560 1200 1108 1360
386. Maarja-Liisa Sindonen Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2556 611 1157 1399
387. Alex Jänts Kadrina Keskkool 6.a klass 2554 1206 962 1348
388. Natalja-Anne Ruzu Kadrina Keskkool 5.c klass 2552 1492 749 1060
389. Janely Pumpernikkel Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2551 1086 1465 1065
390. Leandre Langinen Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2546 1531 1015 0
391. Anette-Grete Tumanov Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2546 1435 1111 0
392. Madli-Riin Veski Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2541 1481 1060 0
393. Mirell Grünthal Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2535 1441 1094 0
394. Eneli Koska Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2511 1318 1193 1048
395. Reinis Aal Muuga Põhikool 4. klass 2506 1006 918 1500
396. Emilia Urbanik Rakvere Põhikool 4. klass 2493 1118 1372 1121
397. Meribel Vilepill Kadrina Keskkool 4.a klass 2490 1052 1017 1438
398. Mauro Amur Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2488 1022 1466 0
399. Markus Stenri Reinbaum Rakvere Põhikool 4. klass 2482 1397 694 1085
400. Igor Muzika Tapa Vene Põhikool 6.a klass 2444 2444 0 0
401. Kaarel Karell Kadrina Keskkool 6.a klass 2417 1182 1161 1235
402. Alice Mattis Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2416 907 1153 1263
403. Miikael Preisfreund Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2408 0 1092 1316
404. Geiti Viljak Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 2407 1264 1143 0
405. Triinu Vasiljeva Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2406 1235 1171 0
406. Marit Ilves Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 2404 794 1189 1215
407. Markus Merimaa Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2397 1213 776 1184
408. Grete Kirpu Tapa Gümnaasium 5.b klass 2394 0 1347 1047
409. Kassandra Elbre Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2377 0 985 1392
410. Merike Tamm Lasila Põhikool 4. klass 2365 657 1708 0
411. Liisa Levin Rakvere Põhikool 4. klass 2353 1216 1137 0
412. Tormi Viirg Tapa Gümnaasium 5.b klass 2349 0 939 1410
413. Cris Siling-Siland Muuga Põhikool 6. klass 2340 1166 647 1174
414. Aivar Ellam Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2334 0 460 1874
415. Jens Jasper Tölpus Rakvere Gümnaasium 4.a klass 2329 1329 0 1000
416. Jüri Beldman Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2327 957 885 1370
417. Frederik Malmberg Uhtna Põhikool 5. klass 2326 1282 977 1044
418. Karoliine Nõmmik Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2320 1088 808 1232
419. Lauri Eerits Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2319 1151 0 1168
420. Karel Reisenbuk Lasila Põhikool 4. klass 2314 668 1081 1233
421. Karmen Videvik Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2307 670 1637 581
422. Ardo Aul Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2305 1271 1034 0
423. Caroline Kiviberg Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2302 0 1187 1115
424. Melissa Beilmann Väike-Maarja Gümnaasium 6.b klass 2301 2301 0 0
425. Karmen Kullamägi Kadrina Keskkool 4.b klass 2297 944 1098 1199
426. Maria Liis Alt Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2295 0 1007 1288
427. Tiit Ehasoo Jäneda Kool 5. klass 2295 0 1193 1102
428. Carlrobert Tamberg Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 2293 1105 1022 1188
429. Kelly Tähiste Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 2290 642 1134 1156
430. Alissa-Victoria Mednikova Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2287 1518 769 748
431. Madis Saar Kadrina Keskkool 5.b klass 2273 1417 856 0
432. Jessica Leisson Jäneda Kool 5. klass 2271 0 718 1553
433. Liilia Kinsiveer Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2270 0 0 2270
434. Richard Liiv Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2266 1083 1183 0
435. Aleksei Filatov Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2263 968 820 1295
436. Edvard Tkatš Tapa Vene Põhikool 4. klass 2262 1523 739 0
437. Laura-Liis Ojamets Muuga Põhikool 4. klass 2256 978 1175 1081
438. Helena Vels Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2255 0 0 2255
439. Lisett Kulmats Rakvere Gümnaasium 4.b klass 2255 1029 1108 1147
440. Илона Пшеничная Tapa Vene Põhikool 4. klass 2247 1265 982 0
441. Marleen Simson Lasila Põhikool 4. klass 2246 1097 1063 1149
442. Kreete Freienthal Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2242 2242 0 0
443. Mikk Viermann Rakvere Gümnaasium 4.a klass 2237 1448 0 789
444. Jelizaveta Odnenko Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2233 1175 1058 0
445. Marianne Kaldoja Kadrina Keskkool 4.a klass 2227 0 1000 1227
446. Medris Kivi Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2226 1395 509 831
447. Taniel Vain Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2221 0 703 1518
448. Mirjam Mäekivi Kadrina Keskkool 6.a klass 2218 0 0 2218
449. Snezanna Kolgo Rakvere Gümnaasium 4.a klass 2213 1085 0 1128
450. Keliin Vain Vinni-Pajusti Gümnaasium 6.a klass 2212 1253 959 0
451. Daniil Pahhomov Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2207 1169 841 1038
452. Reio Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2207 1123 1084 0
453. Anastasija Leontieva Rakvere Gümnaasium 6.c klass 2205 874 1027 1178
454. Karl Alavee Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2196 2196 0 0
455. Marko Poolakene Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2187 1167 657 1020
456. Anne Kunder Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 2173 1113 1060 0
457. Aleksandra Saar Kadrina Keskkool 5.a klass 2170 1235 935 891
458. Anita Oliinik Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 2158 519 1195 963
459. Egor Kubanski Rakvere Gümnaasium 6.c klass 2155 1063 1002 1092
460. Geidi Võsaste Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2149 1139 1010 0
461. Lauri Lande Tapa Gümnaasium 5.b klass 2148 0 779 1369
462. Gert Gutmann Kadrina Keskkool 5.b klass 2145 1220 925 0
463. Marian Kolossova Kadrina Keskkool 5.b klass 2114 1420 694 0
464. Marina Muzika Tapa Vene Põhikool 5. klass 2111 953 1158 0
465. Kristo Kiisküla Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2100 2100 0 0
466. Irje Kaup Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 2097 790 1025 1072
467. Valeri Popov Tapa Vene Põhikool 4. klass 2086 1304 782 0
468. Алексей Шувалов Tapa Vene Põhikool 4. klass 2084 1122 962 0
469. Irina Smirnova Rakvere Gümnaasium 4.a klass 2072 1045 0 1027
470. Marilyjoe1 Jõe Rakvere Põhikool 4. klass 2057 0 848 1209
471. Helery Ruuk Lasila Põhikool 4. klass 2031 932 942 1089
472. Alina Avramchuk Tapa Vene Põhikool 5. klass 2023 1046 977 0
473. Rain Lepik Rakvere Gümnaasium 4.a klass 2022 0 0 2022
474. Ainar Tropp Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2020 2020 0 0
475. Indrek Parts Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2014 2014 0 0
476. Anette Karolin Kaasik Kadrina Keskkool 6.b klass 2013 0 2013 0
477. Ardo Ardomandel Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2002 1375 627 0
478. Melita Malõseva Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1995 0 1024 971
479. Edgar Koverda Tapa Vene Põhikool 5. klass 1974 1147 827 0
480. Jersova Ksenija Tapa Vene Põhikool 5. klass 1966 1299 667 0
481. Daniel Koverda Tapa Vene Põhikool 5. klass 1942 799 1143 0
482. Romary Hang Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1941 1941 0 0
483. Ott Kristjan Toome Lasila Põhikool 4. klass 1934 976 958 886
484. Arthur Jelenski Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 1925 902 0 1023
485. Niina Muzika Tapa Vene Põhikool 4. klass 1918 1073 845 0
486. Gerli Kaur Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 1909 958 951 0
487. Nele-Liis Kallak Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1904 0 1904 0
488. Sander Grišenko Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1899 983 916 894
489. Dmitrii Bogdanov Tapa Vene Põhikool 4. klass 1888 982 906 0
490. Martin Ottokar Lasila Põhikool 5. klass 1886 993 893 852
491. Sten Vahersalu Kadrina Keskkool 5.b klass 1883 893 990 0
492. Eerik Timm Kadrina Keskkool 5.c klass 1875 949 471 926
493. Janek Pitirimov Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1872 1320 552 0
494. Hanna-Liisa Laurits Rakvere Gümnaasium 4.b klass 1857 1857 0 0
495. Randel Jago Rakvere Gümnaasium 4.a klass 1851 936 0 915
496. Kelly Maasikmäe Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1848 809 878 970
497. Kristian Kapper Rakvere Põhikool 4. klass 1847 799 643 1048
498. Andreas Sepp Kadrina Keskkool 4.a klass 1842 1842 0 0
499. Garmen Lillimägi Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1830 782 704 1048
500. Marcos Spelman Jäneda Kool 5. klass 1816 0 0 1816
501. Andriana Ingeroinen Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1812 553 0 1259
502. Denel Karrik Lasila Põhikool 5. klass 1799 936 711 863
503. Anne-Mai Tali Kadrina Keskkool 4.b klass 1797 1797 0 0
504. Sandra Aasaväli Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1795 891 904 0
505. Anete Erras Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1793 813 980 0
506. Marie Nirgi Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1778 678 459 1100
507. Karl Valgepea Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 1775 964 0 811
508. Marcus Vaigur Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1766 1766 0 0
509. Rauno Saar Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 1759 0 1759 0
510. Rasmus Juvanen Kadrina Keskkool 5.a klass 1749 780 875 874
511. Ayman Ülesoo Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1742 951 791 0
512. Gayle Punane Lasila Põhikool 5. klass 1740 828 912 671
513. Carmen Kala Kadrina Keskkool 5.b klass 1739 841 898 0
514. Laura Janis Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 1731 804 927 0
515. Anete Selezen Lasila Põhikool 4. klass 1728 774 518 954
516. Keity Lehtjõe Kadrina Keskkool 6.a klass 1725 0 663 1062
517. Marko Müürsepp Uhtna Põhikool 4. klass 1702 931 643 771
518. Henri Ljaš Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1698 1698 0 0
519. Lilit Raudvee Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1696 788 851 845
520. Raiko Meisner Rakvere Gümnaasium 4.a klass 1690 920 0 770
521. Liisa Perandi Jäneda Kool 5. klass 1685 0 770 915
522. Alik Jasko Tapa Vene Põhikool 4. klass 1679 1030 649 0
523. Robin Ruukel Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 1672 1672 0 0
524. Kevin Epner Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 1671 0 1671 0
525. Melina-Liisa Tovstsik Rakvere Gümnaasium 4.b klass 1671 0 772 899
526. Sten Schneider Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1669 1073 382 596
527. Emilia Uustalu Kunda Ühisgümnaasium 5.b klass 1664 1664 0 0
528. Tivo-Theven Allmäe Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 1664 885 779 0
529. Helena Mägi Rakvere Gümnaasium 4.b klass 1645 748 631 897
530. Brian Vinkel Väike-Maarja Gümnaasium 5. klass 1640 1640 0 0
531. Maris Ridal Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1622 1622 0 0
532. Kaidi Kesk Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1618 1173 445 425
533. Marianne Burk Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1610 1056 554 444
534. Meri-Ly Salumäe Kadrina Keskkool 4.b klass 1608 1608 0 0
535. Ketlin Kalda Rakvere Gümnaasium 4.a klass 1602 680 0 922
536. Anželika Valler Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 1595 703 892 0
537. Johanna Krippel Rakvere Põhikool 4. klass 1588 1588 0 0
538. Rainer Pikhoff Muuga Põhikool 6. klass 1587 853 694 734
539. Johanna Lepasaar Rakvere Gümnaasium 4.b klass 1586 770 816 388
540. Rasmus Võhma Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 1557 871 686 0
541. Kristal Pitkja Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1532 0 1532 0
542. Daniel Starokon Tapa Vene Põhikool 5. klass 1531 852 679 0
543. Johanna Selder Vasta Kool 4. klass 1527 728 0 799
544. Merily Anni Kadrina Keskkool 6.b klass 1515 0 1515 0
545. Simmo Lait Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1503 822 681 657
546. Gerty Punane Lasila Põhikool 5. klass 1493 701 591 792
547. Triinu Helme Vasta Kool 4. klass 1488 422 0 1066
548. Marta Sõmer Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1487 1487 0 0
549. Nora Aron Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1487 0 1487 0
550. Marta Tali Rakvere Gümnaasium 4.a klass 1478 0 0 1478
551. Cristofer Aavast Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1473 1473 0 0
552. Marten Liukonen Tapa Gümnaasium 5.b klass 1470 0 0 1470
553. Kertu Raudmäe Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 1470 870 337 600
554. Kertu Zabukas Tapa Gümnaasium 5.b klass 1465 0 477 988
555. Rait Saukas Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1446 0 590 856
556. Kairi Lesnykh Tapa Gümnaasium 5.b klass 1445 0 517 928
557. Artjom Golubkov Tapa Vene Põhikool 5. klass 1436 701 735 0
558. Andreas Glen Ainlo Kadrina Keskkool 4.a klass 1434 0 1434 0
559. Marcus Bugera Tapa Gümnaasium 5.b klass 1432 0 0 1432
560. Kristel Metsoja Tapa Gümnaasium 5.b klass 1432 0 416 1016
561. Kevin Kukk Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1432 526 906 380
562. Sandra Tinnuri Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1425 877 0 548
563. Kailis Broberg Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1423 0 1423 0
564. Hanna-Eliise Tiits Kadrina Keskkool 6.b klass 1417 0 1417 0
565. Mairita Traublum Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 1411 0 0 1411
566. Anita Kiderman Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1406 1406 0 0
567. Reigo Kamar Kadrina Keskkool 4.c klass 1403 0 1403 0
568. Laura Jürjo Tapa Gümnaasium 5.b klass 1403 0 471 932
569. Siim Schneider Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 1400 526 138 874
570. Anna Skvortsova Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 1398 0 1398 0
571. Keitlyn Rosar Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1397 702 695 0
572. Melyna Liiva Kadrina Keskkool 5.b klass 1396 739 657 0
573. Hanna-Liisa Laurits Rakvere Gümnaasium 4.b klass 1392 0 0 1392
574. Timo-Steven Allmäe Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1392 867 254 525
575. Annaliisa Jaanimägi Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1389 1389 0 0
576. Madis Järvepere - Luik Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1385 0 1385 0
577. Karmen Krivonogov Kadrina Keskkool 6.b klass 1378 0 1378 0
578. Karmo Mõtlik Jäneda Kool 4. klass 1375 0 1375 0
579. Minna Anett Peil Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1373 1373 0 0
580. Deneriin Laur Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1371 0 1371 0
581. Petra Madatjan Rakvere Gümnaasium 4.b klass 1367 631 736 488
582. Liisi Grave Jäneda Kool 4. klass 1360 0 1360 0
583. Sten Tof Vasta Kool 4. klass 1341 0 0 1341
584. Raiko Seene Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1341 0 1341 0
585. Gregor Vool Kadrina Keskkool 4.a klass 1336 1336 0 0
586. Eleriin Kruusmann Kadrina Keskkool 4.b klass 1333 1333 0 0
587. Karmel Korkma Kadrina Keskkool 6.b klass 1322 0 1322 0
588. Robin Roostik Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1321 593 445 728
589. Artjom Prodan Tapa Vene Põhikool 4. klass 1320 704 616 0
590. Susanna Piigli Kadrina Keskkool 6.b klass 1312 0 1312 0
591. Kirill Lihatsjov Tapa Vene Põhikool 6.a klass 1312 0 1312 0
592. Kelin Meidla Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1267 439 828 0
593. Taur-Marvin Janno Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1267 659 608 0
594. Janek Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 1265 0 1265 0
595. Marta Stepanov Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1263 0 1263 0
596. Liseth Rohtla Kadrina Keskkool 5.b klass 1257 0 1257 0
597. Veronika Käkinen Tapa Vene Põhikool 5. klass 1256 469 787 0
598. Liis Teedla Kadrina Keskkool 4.a klass 1249 1249 0 0
599. Konstantin Kondratjuk Tapa Vene Põhikool 4. klass 1247 642 605 0
600. Elar Enriko Lill Vinni-Pajusti Gümnaasium 5. klass 1245 778 467 403
601. Roland Bujankin Tapa Vene Põhikool 5. klass 1242 365 877 0
602. Carmen Kalda Rakvere Gümnaasium 5.d klass 1237 533 452 704
603. Andreas Uusküla Kadrina Keskkool 4.b klass 1223 0 1223 0
604. Diana Tšironova Tapa Vene Põhikool 4. klass 1220 1220 0 0
605. Daniil Kristetski Tapa Vene Põhikool 5. klass 1215 524 691 0
606. Elizaveta Stoliar Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 1212 1212 0 0
607. Risten Palang Kadrina Keskkool 5.c klass 1208 737 0 471
608. Kairi Pärnamäe Kadrina Keskkool 4.b klass 1207 1207 0 0
609. Rainer Kupper Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1195 0 1195 0
610. Marelle Kullamägi Kadrina Keskkool 6.c klass 1185 0 0 1185
611. Marlen Conte Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1179 1179 0 0
612. Daniil Zeljapov Tapa Vene Põhikool 5. klass 1165 865 300 0
613. Kairi Raam Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1158 1158 0 0
614. Marleen Niitvali Rakvere Gümnaasium 4.a klass 1151 467 0 684
615. Ester Allaberg Kadrina Keskkool 4.b klass 1149 1149 0 0
616. Pille-Riin Kajar Vasta Kool 4. klass 1138 1138 0 0
617. Annaliisa Rumm Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1135 1135 0 0
618. Tanel Tammu Kadrina Keskkool 6.c klass 1134 0 0 1134
619. Ats Reinmann Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1127 0 1127 0
620. Laura Anton Kadrina Keskkool 4.a klass 1091 1091 0 0
621. Helmut Mitrovski Tapa Vene Põhikool 6.a klass 1068 1068 0 0
622. Erik Šumilov Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1043 0 1043 0
623. Jargo Pappe Kadrina Keskkool 5.c klass 1042 560 482 166
624. Sander-Aleks Tšistotin Kadrina Keskkool 5.b klass 1040 926 114 0
625. Marcel Johannes Ainlo Kadrina Keskkool 4.c klass 1037 0 1037 0
626. Siimeon Sheshenko Tapa Vene Põhikool 4. klass 1035 625 410 0
627. Britt-Lauren Tamm Jäneda Kool 5. klass 1024 0 1024 0
628. Tanel Peramets Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1023 0 1023 0
629. Glen Vainjärv Kadrina Keskkool 4.b klass 1018 1018 0 0
630. Jana Turapina Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1006 1006 0 0
631. Valeria Romaneko Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 1004 0 1004 0
632. Sandra Kasu Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 971 377 338 594
633. Triini Andronova Kadrina Keskkool 4.a klass 961 961 0 0
634. Martin Maidra Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 956 268 0 688
635. Marten Uukareda Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 953 0 953 0
636. Age Tamme Rakvere Gümnaasium 5.a klass 952 0 0 952
637. Merilin Mei Kadrina Keskkool 6.c klass 951 0 0 951
638. Aneete Vassiljeva Rakvere Gümnaasium 4.c klass 942 942 0 0
639. Jane-Ly Kongi Lasila Põhikool 5. klass 936 536 0 400
640. Leandra Lainevee Jäneda Kool 4. klass 935 0 935 0
641. Denis Lenchyk Tapa Vene Põhikool 5. klass 924 422 502 0
642. Maksim Gubanov Tapa Gümnaasium 5.b klass 924 0 424 500
643. Dan Erikch Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 922 405 147 517
644. Karolina Karpljuk Tapa Vene Põhikool 5. klass 919 285 634 0
645. Rait Saukas Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 914 914 0 0
646. Desiree Roots Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 904 0 904 0
647. Cädiryn Kraav Rakvere Gümnaasium 4.c klass 883 883 0 0
648. Vladimir Akimov Tapa Vene Põhikool 4. klass 875 437 438 0
649. Emilia Peil Kadrina Keskkool 5.a klass 854 0 854 0
650. Maksim Hamidzanov Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 841 0 841 0
651. Gert Pukki Rakvere Gümnaasium 4.c klass 838 838 0 0
652. Jane Vaht Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 833 833 0 0
653. Ranno Johanson Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 821 387 219 434
654. Madias Reno Laur Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 802 802 0 0
655. Klen-Marten Kool Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 778 778 0 0
656. Andra - Marleen Mulla Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 774 0 774 0
657. Mairon Kirsch Kadrina Keskkool 4.a klass 741 741 0 0
658. Evelin Kõnnu Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 706 0 171 535
659. Kiara Kullamaa Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 695 0 695 0
660. Renar Uukareda Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 692 0 692 0
661. Tenno Tingas Kadrina Keskkool 4.b klass 689 689 0 0
662. Andrei Presnetsov Tapa Vene Põhikool 5. klass 663 663 0 0
663. Kärol Kirsipuu Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 658 0 658 0
664. Isabel Tiivas Rakvere Gümnaasium 4.c klass 644 644 0 0
665. Jan Christian Rand Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 609 0 609 0
666. Anna Pogoroljuk Tapa Vene Põhikool 5. klass 609 0 609 0
667. Anneli Pilvistu Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 607 0 607 0
668. Marko Mussako Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 601 601 0 0
669. Toomas Treštšev Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 596 0 0 596
670. Ariana Arutjunjan Tapa Gümnaasium 5.b klass 592 0 592 0
671. Toomas Treštšev Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 576 576 0 0
672. Robin Rand Tamsalu Gümnaasium 6.b klass 572 0 572 0
673. Karlis Viidas Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 562 0 562 0
674. Ardo Vaarmets Rakvere Gümnaasium 4.c klass 548 548 0 0
675. Renata Rohtla Kadrina Keskkool 4.a klass 542 542 0 0
676. Mihkel Verbitski Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 529 119 410 0
677. Regina Maasik Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 512 512 0 0
678. Marek Puhasmets Tapa Gümnaasium 5.b klass 502 0 502 0
679. Marcus Lozovski Tapa Gümnaasium 5.b klass 494 0 193 301
680. Helene Suumann Rakvere Põhikool 4. klass 475 0 475 0
681. Marcus Bugera Tapa Gümnaasium 5.b klass 469 0 469 0
682. Emilia Lostsina Tapa Gümnaasium 5.b klass 456 0 456 0
683. Helen Ilves Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 428 0 428 0
684. Gleb Kharchenko Tapa Vene Põhikool 4. klass 374 0 374 0
685. Igor Malõšev Tamsalu Gümnaasium 4.a klass 366 366 0 0
686. Rix Laidinen Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 365 0 365 0
687. Martin Kulik Kunda Ühisgümnaasium 4.a klass 334 0 334 0
688. Külly Teer Väike-Maarja Gümnaasium 6.a klass 331 331 0 0
689. Liliana Pitirimova Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 318 102 129 189
690. Marten1000 Liukonen Tapa Gümnaasium 5.b klass 305 0 305 0
691. Jane Suurkaev Kadrina Keskkool 6.c klass 263 0 0 263
692. Liis Sööt Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 242 126 116 0
693. Kaili Jagant Kunda Ühisgümnaasium 5.a klass 139 0 139 0
694. Heiko-Kaido Lahe Kadrina Keskkool 4.c klass 114 0 114 0
695. Kristel Mitrofanova Kunda Ühisgümnaasium 4.b klass 78 78 0 0