Eelvõistluste kokkuvõte - Lääne-Virumaa sirgujad  
Maakondlikku finaali pääsesid sinises kirjas võistlejad. Võistlus toimub online 29.-31. märtsil oma koolis.
Võistlejaid 704

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 12246 5536 6220 6026
2. Simar Alama Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 10038 4815 4873 5165
3. Sabina Vjazitskaja Vasta Kool 3. klass 9509 4481 3261 5028
4. Sanno Soomlais Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 9392 4343 2671 5049
5. Olger Tauer Vasta Kool 3. klass 8784 4216 3351 4568
6. Mario Mäoma Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7771 3750 4021 3140
7. Oliver Kaarlõp Rakvere Põhikool 3. klass 7259 2875 3189 4070
8. Georg Nõlvak Haljala Gümnaasium 2.b klass 7123 3187 3179 3936
9. Kristjan Pobbul Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6754 3241 2632 3513
10. Joannes Peeter Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 6701 3046 2572 3655
11. Rando Mäe Rakvere Põhikool 3. klass 6630 2826 3606 3024
12. Kerttu Rikkolas Vasta Kool 3. klass 6289 2488 3031 3258
13. Gregor Tristan Võrno Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6169 2591 2692 3477
14. Heleri Laanemägi Vasta Kool 2. klass 6153 2330 2652 3501
15. Karl Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 5925 3004 2366 2921
16. Lizette Morozov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5913 2329 2859 3054
17. Martin Kurin Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5870 2801 1628 3069
18. Päären Kägu Rakvere Põhikool 3. klass 5839 2957 2362 2882
19. Lisette Lein Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5807 2893 2480 2914
20. Karina Jurtom Vasta Kool 3. klass 5699 2670 2051 3029
21. Kertu Miller Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5617 2941 2676 2605
22. Marili Brõtki Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 5614 2611 2141 3003
23. Inger Rummo Kadrina Keskkool 2.d klass 5588 2514 2261 3074
24. Jaas Vanaküla Kadrina Keskkool 3.a klass 5389 3382 2007 0
25. Rasmus Küttim Vasta Kool 3. klass 5339 2370 2048 2969
26. Marten Pitsner Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5320 2639 0 2681
27. Carl Markus Kuusk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5247 2235 2781 2466
28. Timo Maurus Rakvere Põhikool 3. klass 5242 2148 0 3094
29. Emma Lotta Vikk Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 5171 2199 2268 2903
30. Dmitri Zverkov Kadrina Keskkool 3.b klass 5128 2296 2832 0
31. Roberta Jürna Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5106 2474 2577 2529
32. Egert Üksik Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 5061 2308 1583 2753
33. Vladimir Gavrilišin Tapa Vene Põhikool 3. klass 5051 2188 1781 2863
34. Uljana Lonskaja Vasta Kool 3. klass 5034 2201 2471 2563
35. Kert-Kristofer Kalda Vasta Kool 3. klass 4995 2688 1299 2307
36. Marco Murakas Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4888 2788 1848 2100
37. Rasmus Rehelem Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 4727 2119 747 2608
38. Arthur Edward Lokman Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4644 2389 2255 2216
39. Henri Pugast Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4640 2565 2075 0
40. Kairo Nõmtak Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 4594 2173 1610 2421
41. Margus Sakk Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4505 2425 2080 0
42. Ott Arak Kadrina Keskkool 2.a klass 4469 1275 2281 2188
43. Kaisa Aunapuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4461 2466 1818 1995
44. Ralf Aros Rakvere Põhikool 3. klass 4459 2009 1618 2450
45. Keir Mattias Tomperk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4426 2014 2211 2215
46. Lisbeth Leuska Rakvere Põhikool 3. klass 4417 1789 1348 2628
47. Kenneth Kuusk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4416 2218 1938 2198
48. Kevin Kabral Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4373 2265 1851 2108
49. Kristel Geidik Rakvere Põhikool 3. klass 4318 2088 2195 2123
50. Toomas Saksladu Vasta Kool 2. klass 4311 2273 0 2038
51. Aaron Veskilt Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 4305 1975 1764 2330
52. Mia Maria Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4257 2116 2141 0
53. Sten-Lenar Nirgi Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4247 1784 2463 0
54. Anette Järv Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4220 1942 1807 2278
55. Heti Kirsimäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4205 1684 1573 2521
56. Priit Kriisa Vasta Kool 3. klass 4195 2152 2014 2043
57. Marthin Vinter Jäneda Kool 3. klass 4191 0 2177 2014
58. Maik Mattis Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4177 2424 1753 0
59. Anu-Liis Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 4169 1763 1471 2406
60. Kevin Tõemets Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4139 2033 1723 2106
61. Carmela Kaljurand Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4127 1909 1374 2218
62. Helena Victoria Viise Kadrina Keskkool 3.a klass 4125 2083 2042 0
63. Mia Oks Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 4123 1268 2133 1990
64. Hanna Brita Luik Vasta Kool 3. klass 4121 2134 1721 1987
65. Lisandra Lauri Rakvere Põhikool 3. klass 4108 2036 1536 2072
66. Kennet Modzharo Rakvere Gümnaasium 3.b klass 4104 1927 0 2177
67. Igor Saronov Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4095 1304 2124 1971
68. Kadri-Liis Tamm Muuga Põhikool 3. klass 4047 1680 1376 2367
69. Stellah Soon Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 4043 1745 1365 2298
70. Georg Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4041 1813 0 2228
71. Alina Pavlova Tapa Vene Põhikool 3. klass 4017 1878 1106 2139
72. Victoria Morozov Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 4003 1817 1848 2155
73. Marcus Jürman Jäneda Kool 2. klass 3980 0 1804 2176
74. Remi-Alan Limbak Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3974 2233 1741 0
75. Taavi Deket Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 3968 1896 1105 2072
76. Hans-Kristjan Kaptein Rakvere Gümnaasium 2.c klass 3960 1552 1508 2408
77. Simon Seppa Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3922 1813 2109 0
78. Raiko Pähkel Uhtna Põhikool 3. klass 3908 1439 1615 2293
79. Kirke- Mai Kask Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3886 0 1564 2322
80. Kirsika Kaegas Kadrina Keskkool 2.a klass 3880 1538 1608 2272
81. Andreas Budrikas Rakvere Põhikool 2.a klass 3869 1937 1932 1675
82. Karl Alex Päären Rakvere Gümnaasium 2.c klass 3859 1934 1355 1925
83. Mirtel Mooses Kadrina Keskkool 3.a klass 3857 1555 2302 0
84. Henry Juganson Rakvere Põhikool 2.b klass 3851 1149 2400 1451
85. Lisette Nurgamaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3849 1757 1638 2092
86. Andreas Vallandi Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 3832 1108 2277 1555
87. Karl Pintmann Vasta Kool 3. klass 3815 2075 1691 1740
88. Kristof Kidelman Rakvere Põhikool 2.b klass 3809 1571 1759 2050
89. Janno Bauman Uhtna Põhikool 1. klass 3805 1724 2081 0
90. Kert Kudrjašov Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 3792 1868 1204 1924
91. Erik Papstel Rakvere Gümnaasium 3.b klass 3761 1751 1401 2010
92. Maris Piispea Kadrina Keskkool 3.a klass 3750 1996 1754 0
93. Ranno Haasma Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3737 2331 0 1406
94. Kristo Prinken Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 3733 1279 1718 2015
95. Kristella Ljas Rakvere Põhikool 2.a klass 3725 1663 1309 2062
96. Martin Rossmann Rakvere Gümnaasium 2.c klass 3715 2003 1325 1712
97. Svetlana Belikova Tapa Vene Põhikool 3. klass 3709 1949 537 1760
98. Reele Raap Kadrina Keskkool 3.a klass 3709 1940 1769 0
99. Robin Jukka Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3707 1799 1174 1908
100. Silver Koppel Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 3702 1537 863 2165
101. Mattias August Alavere Rakvere Gümnaasium 3.b klass 3700 1760 0 1940
102. Reimo Ratsov Kadrina Keskkool 3.b klass 3682 1992 1690 0
103. Jaanus-Eerik Mesi Rakvere Põhikool 3. klass 3678 1755 1562 1923
104. Karmo Ritson Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3678 1830 1848 1720
105. Laura Käiväräinen Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 3645 1425 1517 2128
106. Maris Floren Rakvere Põhikool 1. klass 3597 1163 1545 2052
107. Rasmus Kanna Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3590 1580 1672 1918
108. Karl Kivi Rakvere Gümnaasium 2.a klass 3556 1469 2087 0
109. Mark Oskar Allvee Uhtna Põhikool 3. klass 3530 1507 2023 0
110. Marii Kruusimaa Vasta Kool 3. klass 3529 1704 1019 1825
111. Kevin Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3526 1354 1562 1964
112. Anna-Maria Kobrusepa Uhtna Põhikool 3. klass 3510 1587 1663 1847
113. Bogdan Kortšak Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3503 3503 0 0
114. Rico Vilu Kadrina Keskkool 2.a klass 3479 1748 1133 1731
115. Marian Mäoma Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3463 1774 445 1689
116. Madleen Voigt Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3462 0 1086 2376
117. Ranno Olvet Kadrina Keskkool 3.a klass 3459 1944 1515 0
118. Liisa Sults Rakvere Põhikool 3. klass 3457 1798 1307 1659
119. Egert Talur Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 3457 1581 1681 1776
120. Birgit Aja Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 3419 1628 1229 1791
121. Kristofer Kuuseste Kadrina Keskkool 3.b klass 3404 1503 1901 0
122. Mattias Koitve Rakvere Põhikool 3. klass 3388 1462 1877 1511
123. Danila Komarov Rakvere Gümnaasium 2.c klass 3372 1882 1490 1487
124. Romet Lopetas Kadrina Keskkool 2.b klass 3358 1380 914 1978
125. Karl Toming Kadrina Keskkool 2.a klass 3347 1256 1339 2008
126. Annika Toom Uhtna Põhikool 3. klass 3331 1083 2083 1248
127. Helena Jõemets Rakvere Põhikool 3. klass 3319 1453 1097 1866
128. Aleksandr Anikanov Tapa Vene Põhikool 3. klass 3316 1632 0 1684
129. Rico-Helander Lichtfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3315 1704 1231 1611
130. Kelly Rippinen Rakvere Gümnaasium 3.c klass 3306 1436 1785 1521
131. Annaliisa Lõõbas Kadrina Keskkool 3.a klass 3298 1890 1408 0
132. Anne-Mai Tammiste Kadrina Keskkool 3.a klass 3238 1408 1830 0
133. Markus Kirs Kadrina Keskkool 3.a klass 3223 1501 1722 0
134. Caspar Kõrts Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3219 2094 1125 0
135. Sädleen Bauman Rakvere Gümnaasium 2.c klass 3198 1380 1487 1711
136. Rasmus Sirm Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3186 1505 899 1681
137. Janete Pobbul Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3181 1307 1561 1620
138. Martin Tamekant Rakvere Põhikool 3. klass 3175 0 1087 2088
139. Jaano Onga Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3169 1712 1040 1457
140. Oliver Arder Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 3151 1260 949 1891
141. Valmar Variste Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3129 1550 1103 1579
142. Beatrice Suimets Rakvere Gümnaasium 3.b klass 3122 1149 0 1973
143. Tanel Purv Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3107 1822 1285 0
144. Gregor Tauer Vasta Kool 2. klass 3106 1172 1664 1442
145. Kristina Tammu Kadrina Keskkool 2.b klass 3105 1275 730 1830
146. Kristina Maasik Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3087 1526 1561 0
147. Carmen Malmberg Uhtna Põhikool 3. klass 3082 815 1376 1706
148. Denis Kuranov Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 3067 1471 655 1596
149. Christofer Tabun Kadrina Keskkool 2.b klass 3061 1374 1687 0
150. Tristan- Ronald Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3060 1703 1357 0
151. Helena Semjonov Uhtna Põhikool 3. klass 3029 1743 1286 0
152. Markus Jeruslanov Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3023 1107 1254 1769
153. Romet Laurimäe Kadrina Keskkool 2.a klass 3013 1173 1058 1840
154. Kristo Vagur Uhtna Põhikool 3. klass 2999 1089 1446 1553
155. Tähti Pallon Kadrina Keskkool 3.a klass 2992 1774 1218 0
156. Robert Sammel Rakvere Põhikool 3. klass 2989 1954 1035 970
157. Eliise Joonas Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2988 1445 936 1543
158. Karmel Roball Jäneda Kool 3. klass 2966 1444 1329 1522
159. Markkus Seli Rakvere Põhikool 2.a klass 2960 1259 1438 1522
160. Maribel Niitsalu Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2956 1213 1258 1698
161. Rein Väli Muuga Põhikool 2. klass 2953 1541 1241 1412
162. Hedvig Altmäe Rakvere Gümnaasium 3.b klass 2944 1257 0 1687
163. Mihkel Männik Rakvere Põhikool 3. klass 2941 1312 1458 1483
164. Alice Veske Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2937 1362 793 1575
165. Karmen Lill Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2913 1323 0 1590
166. Karl-Martin Sirp Kadrina Keskkool 2.d klass 2898 1229 805 1669
167. Egert Põllu Kadrina Keskkool 3.b klass 2893 1903 990 0
168. Kätlin Kirsch Kadrina Keskkool 3.a klass 2880 1982 898 0
169. Margit Viirg Uhtna Põhikool 3. klass 2872 990 1447 1425
170. Emilia Piirmäe Rakvere Põhikool 2.a klass 2871 545 1255 1616
171. Joosep Tiitson Rakvere Põhikool 3. klass 2862 798 1086 1776
172. Gita-Kristina Kalla Uhtna Põhikool 2. klass 2858 1799 1059 0
173. Kärt Maasik Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2857 1461 1396 0
174. Alan-Cristopher Muldma Uhtna Põhikool 2. klass 2856 1569 1287 0
175. Gregor Laats Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2845 1197 1648 934
176. Aigar Nurk Kadrina Keskkool 3.b klass 2841 1006 1835 0
177. Urmo Nagel Kadrina Keskkool 2.a klass 2840 1249 1174 1591
178. Argo Larionov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 2838 1220 1472 1366
179. Daniel Gorjianov Rakvere Gümnaasium 3.b klass 2838 1433 1117 1405
180. Ragmar Saukas Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2831 1086 1132 1699
181. Kristofer Meriloo Rakvere Põhikool 1. klass 2826 489 625 2201
182. Laura Maria Truss Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 2825 1507 1318 1051
183. Steven Sulg Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2821 1050 0 1771
184. Lille-Riine Kiik Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2817 810 1392 1425
185. Enar Kruus Rakvere Põhikool 2.a klass 2802 1172 893 1630
186. Akira Kivi Rakvere Vanalinna Kool 1. klass 2794 0 2794 0
187. Eneli Rannamägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2792 1124 1593 1199
188. Laur Lepik Kadrina Keskkool 2.d klass 2771 853 1042 1729
189. Henry Hiiemäe Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2766 1418 1148 1348
190. Stefan Innos Rakvere Gümnaasium 3.b klass 2741 1146 846 1595
191. Laura-Eliise Sokk Kadrina Keskkool 3.b klass 2733 1346 1387 0
192. Taavet Major Uhtna Põhikool 3. klass 2721 1208 1035 1513
193. Alice Dubova Rakvere Põhikool 2.a klass 2716 1188 741 1528
194. Markus Aasamets Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 2709 1147 1562 1068
195. Merili Bauman Uhtna Põhikool 3. klass 2705 1173 1476 1229
196. Carmen-Margit Popov Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2703 0 1355 1348
197. Laura- Liis Laud Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2693 1359 1040 1334
198. Roger Pilt Kadrina Keskkool 3.b klass 2692 1612 1080 0
199. Martin Tolk Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2690 1295 826 1395
200. Annalisa Kesküla Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2685 1545 1019 1140
201. Robin Valk Uhtna Põhikool 3. klass 2685 0 1432 1253
202. Egert Sulger Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2669 0 992 1677
203. Kätriin Kotiesen Kadrina Keskkool 2.d klass 2641 686 870 1771
204. Brita Valving Kadrina Keskkool 3.c klass 2613 1495 1118 0
205. Laura Rubin Uhtna Põhikool 2. klass 2603 1205 1398 0
206. Keir Einberg Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2601 580 1526 1075
207. Janar Häätarõ Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2599 1343 1256 898
208. Tristan Ruuto Rakvere Põhikool 2.a klass 2595 1046 0 1549
209. Karmel Veide Kadrina Keskkool 2.d klass 2590 1287 863 1303
210. Andra Aertis Rakvere Põhikool 3. klass 2579 1611 968 931
211. Ruben Kallaste Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2579 1147 1432 0
212. Inga Alferov Uhtna Põhikool 3. klass 2570 1377 888 1193
213. Keitlin Meribel Mägi Kadrina Keskkool 3.a klass 2569 1446 1123 0
214. Vladislav Zemski Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2567 1084 1483 941
215. Jarko Küüsmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 2560 995 0 1565
216. Lisete Uueni Uhtna Põhikool 3. klass 2553 1419 973 1134
217. Ken - Matti Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 2523 952 1003 1520
218. Krislin Pähkel Uhtna Põhikool 2. klass 2519 0 1153 1366
219. Polina Maltseva Tapa Vene Põhikool 3. klass 2510 615 1007 1503
220. Berit Purk Kadrina Keskkool 3.a klass 2506 1454 1052 0
221. Eveli Mikker Kadrina Keskkool 2.d klass 2500 905 823 1595
222. Richard Lindpärg Rakvere Põhikool 2.a klass 2493 1217 1203 1276
223. Andrus Endoja Kadrina Keskkool 2.d klass 2492 903 637 1589
224. Artur Pillesson Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2491 1026 1413 1078
225. Romet Mäepõld Kadrina Keskkool 2.d klass 2477 1273 1204 1035
226. Kätiliis Tiinas Uhtna Põhikool 3. klass 2464 1028 1174 1290
227. Renate Kallaste Rakvere Põhikool 2.a klass 2461 880 930 1531
228. Birgit Tisler Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2456 453 776 1680
229. Markus Ellenurm Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2456 1226 1215 1230
230. Jevgeni Zemskov Tapa Vene Põhikool 3. klass 2444 1427 1017 474
231. Kustav Klaus Kadrina Keskkool 2.d klass 2439 848 1042 1397
232. Kristjan Jõe Rakvere Gümnaasium 2.a klass 2437 1106 1331 0
233. Elizabeth Maasing Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2437 1128 1222 1215
234. Kedi Padonik Sõmeru Põhikool 2.a klass 2431 947 881 1484
235. Carolyn Liimann Kadrina Keskkool 2.b klass 2424 1027 649 1397
236. Alvar Allmäe Kadrina Keskkool 3.b klass 2404 1783 621 0
237. Karel Paatsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2402 1333 1069 1026
238. Mirko Morozov Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2398 1129 941 1269
239. Linell Saarne Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2392 961 1293 1099
240. Andrei Chirkov Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2390 1232 0 1158
241. Artur Han Tapa Vene Põhikool 3. klass 2388 826 737 1562
242. Kaspar Liivak Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 2375 1144 1099 1231
243. Rasmus Rebane Rakvere Põhikool 3. klass 2365 1208 1157 796
244. Marleen Rand Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2359 1111 934 1248
245. Karl Martin Kukor Veltsi Lasteaed-Algkool 3. klass 2357 1225 994 1132
246. Armo Laanemäe Kadrina Keskkool 2.d klass 2355 1148 839 1207
247. Marianne Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2354 1083 1111 1243
248. Lisette Liivamäe Uhtna Põhikool 3. klass 2353 738 1125 1228
249. Mairold Einard Sõmeru Põhikool 2.a klass 2326 1047 412 1279
250. Eleriin Susi Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 2321 1053 1268 912
251. Klara Kiur Kadrina Keskkool 2.a klass 2318 1045 817 1273
252. Mirtel Pipenberg Kadrina Keskkool 2.b klass 2298 618 931 1367
253. Karoliina Kaldmaa Kadrina Keskkool 2.d klass 2294 790 664 1504
254. Ergo Neeme Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2273 1142 705 1131
255. Kaspar Adama Sõmeru Põhikool 2.a klass 2265 1061 1204 0
256. Ken-Martti Vijar Jäneda Kool 2. klass 2263 0 1284 979
257. Kärolin Baumann Kadrina Keskkool 3.b klass 2260 1247 1013 0
258. Udo Aasa Kadrina Keskkool 3.b klass 2256 1733 523 0
259. Merilin Veskilt Muuga Põhikool 3. klass 2249 972 1061 1188
260. Nikol Koh Vasta Kool 3. klass 2249 835 1120 1129
261. Gert Kristjan Klaus Jäneda Kool 1. klass 2242 431 838 1404
262. Keivo Uusmaa Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2228 1223 1005 965
263. Lisete Kalvet Kadrina Keskkool 3.b klass 2227 1036 1191 0
264. Kaarel Pillesson Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2218 1140 777 1078
265. Raigo Dello Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2216 1025 668 1191
266. Artur Roditsenko Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2209 987 891 1222
267. Hannele Nora Künnapuu Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2197 476 1171 1026
268. Mari-Liis Meltsas Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2176 1088 1088 0
269. Margus Murel Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2174 1210 964 0
270. Maarja Valtin Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 2166 770 1005 1161
271. Georg Viita Rakvere Gümnaasium 3.b klass 2163 1006 0 1157
272. Maribel Neeme Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2156 1078 587 1078
273. Simo Murakas Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2153 1015 1138 939
274. Aleksia Yarnya Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2151 1077 800 1074
275. Andreas Möller Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2150 694 980 1170
276. Triinu-Liis Künnerpä Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2150 0 994 1156
277. Gert Siim Kadrina Keskkool 3.c klass 2142 909 1233 0
278. Robin Telvik Rakvere Põhikool 2.a klass 2130 1166 589 964
279. Evelina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 2115 692 910 1205
280. Riko Robert Leiten Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2112 969 0 1143
281. Juri Znobištšev Tapa Vene Põhikool 2. klass 2106 882 513 1224
282. Karl Vainomaa Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 2099 0 655 1444
283. Rustam Gepner Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 2096 728 735 1361
284. Kadri Liis Leichter Muuga Põhikool 3. klass 2081 1012 1029 1052
285. Pavel Jegorov Tapa Vene Põhikool 3. klass 2080 983 908 1097
286. Sten Rudanen Uhtna Põhikool 2. klass 2077 1364 713 0
287. Indrek Lehtme Kadrina Keskkool 3.a klass 2075 1212 863 0
288. Bryan Bremen Kadrina Keskkool 2.b klass 2074 809 1265 0
289. Liisbet Milvaste Kadrina Keskkool 3.a klass 2074 965 1109 0
290. Markus Piir Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2065 713 687 1352
291. Karina Krivonogov Kadrina Keskkool 3.a klass 2056 1064 992 0
292. Mihhail Skrjabin Tapa Vene Põhikool 3. klass 2053 626 886 1167
293. Rico-Kris Vares Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 2049 987 1062 0
294. Silver Zirna Rakvere Gümnaasium 2.c klass 2043 783 1119 924
295. Merili Õunmaa Vasta Kool 3. klass 2034 987 950 1047
296. Marlen-Janeli Matto Uhtna Põhikool 3. klass 2028 836 1006 1022
297. Egert Endoja Kadrina Keskkool 3.c klass 2025 955 1070 0
298. Mart Nõmmik Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2024 754 1270 697
299. Eliise Roos Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2023 779 175 1244
300. Vladislav Kirjuhhin Tapa Vene Põhikool 2. klass 2020 753 831 1189
301. Alyssa Liblik Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2005 1066 939 0
302. Etriin Etverk Rakvere Põhikool 2.a klass 2001 881 940 1061
303. Harry Raagner Rakvere Põhikool 2.b klass 1995 534 803 1192
304. Marten Laurimäe Uhtna Põhikool 2. klass 1989 432 1093 896
305. Martin Selgmäe Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1982 954 0 1028
306. Siim Mõistlik Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1974 762 0 1212
307. Karita Õunapuu Vasta Kool 3. klass 1969 716 1010 959
308. Triinu Saksladu Vasta Kool 2. klass 1967 1034 0 933
309. Adela-Roksett Kovaljova Kadrina Keskkool 3.b klass 1959 906 1053 0
310. Silver Saprõkin Rakvere Põhikool 2.a klass 1946 824 893 1053
311. Danil Nehoroškov Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1946 591 966 980
312. Keimo Salumäe Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1942 817 746 1125
313. Melany Männik Rakvere Põhikool 3. klass 1942 976 842 966
314. Kairi Manninen Kadrina Keskkool 3.b klass 1927 1088 839 0
315. Maribel Darsch Uhtna Põhikool 3. klass 1916 896 892 1020
316. Gerthrud Kosmanenko Vasta Kool 1. klass 1914 834 1080 800
317. Taaniel Tuga Kadrina Keskkool 3.a klass 1914 1032 882 0
318. Liisa Jõgi Rakvere Gümnaasium 3.b klass 1908 943 633 965
319. Angelina Klooster Uhtna Põhikool 3. klass 1907 823 801 1084
320. Grete Kilk Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1903 517 1083 820
321. Hannes Oskar Pakler Kadrina Keskkool 3.c klass 1900 1900 0 0
322. Kristin Liset Lepasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1897 531 773 1124
323. Taimo Teer Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1894 436 622 1272
324. Kristjan Soidla Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1894 917 744 977
325. Kristina Veetamm Jäneda Kool 2. klass 1890 0 1114 776
326. Sander Soosalu Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 1889 756 927 962
327. Anete Jäetma Kadrina Keskkool 3.a klass 1885 877 1008 0
328. Tristan Tunder Kadrina Keskkool 3.b klass 1884 1037 847 0
329. Annabel Holm Uhtna Põhikool 1. klass 1883 368 738 1145
330. Emily Metsoja Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1880 0 1880 0
331. Markus Kaurla Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1879 1201 0 678
332. Reno Kungla Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 1849 729 1120 675
333. Laura Rannamets Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1846 790 1056 708
334. Pjotr Jegorov Tapa Vene Põhikool 3. klass 1845 739 353 1106
335. Marcus Ruutupõld Kadrina Keskkool 2.c klass 1843 875 538 968
336. Anna Mironova Rakvere Gümnaasium 3.b klass 1842 625 1062 780
337. Aleksandra Saar Rakvere Põhikool 2.a klass 1826 563 740 1086
338. Rait Alimov Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1825 495 601 1224
339. Robert Sillandi Jäneda Kool 2. klass 1824 0 569 1255
340. Teele Lehtpuu Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1824 795 752 1029
341. Melissa Proover Muuga Põhikool 3. klass 1822 1086 727 736
342. Ly-Sandra Jevsejev Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1821 1821 0 0
343. Harry Kondratjev Kadrina Keskkool 2.b klass 1816 603 906 910
344. Agnes Väli Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1808 1127 681 0
345. Jako Mänd Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1808 1034 559 774
346. Eerik Stepanov Vasta Kool 3. klass 1806 0 0 1806
347. Ann-Elis Ojavere Rakvere Gümnaasium 3.b klass 1805 995 0 810
348. Robin Jänes Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1801 1113 688 0
349. Leegi Brigitte Kais Kadrina Keskkool 3.a klass 1797 951 846 0
350. Kristjan-Erik Tšistotin Kadrina Keskkool 2.a klass 1793 654 729 1064
351. Karl-Juhan Freienthal Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1790 1094 573 696
352. Kaisa Keinaste Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1790 600 856 934
353. Artur Viktorovs Tapa Vene Põhikool 3. klass 1787 1087 563 700
354. Anastassia Smolova Tapa Vene Põhikool 2. klass 1786 0 633 1153
355. Mirel Väli Rakvere Gümnaasium 3.b klass 1780 550 0 1230
356. Laura Lisette Kaas Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1773 594 796 977
357. Anna Pavlova Tapa Vene Põhikool 2. klass 1772 613 781 991
358. Kevin Vahtra Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1766 702 754 1012
359. Emma Ubaleht Jäneda Kool 3. klass 1764 568 589 1175
360. Siim Kaasik Rakvere Põhikool 3. klass 1761 0 1104 657
361. Evelin Sard Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 1759 534 794 965
362. Maarja Mölder Kadrina Keskkool 2.b klass 1758 542 966 792
363. Anete Heinmets Vasta Kool 2. klass 1750 775 657 975
364. Marten Ait Uhtna Põhikool 3. klass 1750 853 897 0
365. Jürgen Rohioja Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1741 890 822 851
366. Kardo Koor Rakvere Põhikool 2.a klass 1731 818 561 913
367. Sandra Savinski Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1730 605 733 997
368. Kirke Lakur Sõmeru Põhikool 2.a klass 1728 540 695 1033
369. Adele Altermann Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1721 841 564 880
370. Maigron Matsiselts Kadrina Keskkool 2.c klass 1711 340 538 1173
371. Luisa Jõgiste Kadrina Keskkool 2.d klass 1702 638 891 811
372. Alto Sillard Sõmeru Põhikool 2.a klass 1698 752 799 899
373. Martin Aas Kadrina Keskkool 2.c klass 1690 627 776 914
374. Rahel-Marta Dimitriev Kadrina Keskkool 2.a klass 1690 806 814 876
375. Jaspar Vaher Kadrina Keskkool 2.a klass 1684 780 582 904
376. Sirelin Vestenberg Muuga Põhikool 2. klass 1683 662 1021 593
377. Janelle Rannala Kadrina Keskkool 2.a klass 1682 652 797 885
378. Gassandra Kuningas Kadrina Keskkool 3.b klass 1675 1084 591 0
379. Anett Kereme Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 1665 505 1160 0
380. Egle Vissak Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1662 777 885 0
381. Denis Toptšii Tapa Vene Põhikool 3. klass 1658 543 36 1115
382. Helena Kirsch Kadrina Keskkool 2.d klass 1653 487 672 981
383. Nineel Mametova Tapa Vene Põhikool 3. klass 1649 757 701 892
384. Mia Leemets Kadrina Keskkool 3.a klass 1647 1060 587 0
385. Dmitri Pobjaržin Kadrina Keskkool 2.d klass 1640 618 726 914
386. Robin Mölder Rakvere Põhikool 2.a klass 1636 702 687 934
387. Romet Linkholm Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1628 687 941 0
388. Angeelika Vainult Kadrina Keskkool 3.b klass 1624 1004 620 0
389. Astor Argos Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1614 618 898 716
390. Pärtel Oja Muuga Põhikool 2. klass 1614 828 652 786
391. Robin Vasemägi Kadrina Keskkool 2.d klass 1613 599 595 1014
392. Carolina Radik Kadrina Keskkool 2.c klass 1610 472 0 1138
393. Anastasia Nikultsha Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1610 970 640 0
394. Marii Pukki Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1603 973 630 0
395. Romet Veitmann Sõmeru Põhikool 2.a klass 1601 691 625 910
396. Markus Naab Rakvere Põhikool 1. klass 1586 278 461 1125
397. Dajana Jurova Tapa Vene Põhikool 2. klass 1585 462 715 870
398. Ken-Martin Paeste Kadrina Keskkool 2.b klass 1577 754 649 823
399. Anhela Peeba Vasta Kool 2. klass 1572 684 0 888
400. Ermo Ehrlich Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1561 362 527 1034
401. Karl Hain Kruus Rakvere Põhikool 1. klass 1560 386 0 1174
402. Miia Kerov Kadrina Keskkool 3.a klass 1560 717 843 0
403. Mairit Müürsalu Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1559 660 872 687
404. Alex Hokkonen Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1548 0 1548 0
405. Rebeca Sats Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 1546 1036 499 510
406. Regiina Oliinik Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1537 682 357 855
407. Madle-Helena Vilu Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1533 1533 0 0
408. Kertrud Kõre Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1531 0 501 1030
409. Lisandra Murakas Sõmeru Põhikool 2.a klass 1525 512 0 1013
410. Kristi Riin Lillemägi Kadrina Keskkool 3.a klass 1521 985 536 0
411. Nikita Jurassov Tapa Vene Põhikool 2. klass 1512 514 661 851
412. Andres Griffel Kadrina Keskkool 3.b klass 1502 0 1502 0
413. Nikita Jakovlev Tapa Vene Põhikool 3. klass 1497 567 527 930
414. Diana Kuusemets Kadrina Keskkool 2.c klass 1493 410 646 847
415. Anne-Mai Kruutmann Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1492 721 771 0
416. Rasmus Laks Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1490 635 781 709
417. Simon Uustalu Rakvere Põhikool 2.a klass 1489 723 415 766
418. Teele Piirimäe Veltsi Lasteaed-Algkool 2. klass 1488 820 546 668
419. Kaur Valdok Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1486 694 792 0
420. Cassandra Leisson Jäneda Kool 1. klass 1480 898 0 582
421. Kevin Kukk Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1462 483 979 0
422. Anneliise Aasa Kadrina Keskkool 2.a klass 1457 663 598 794
423. Lisette Lillepuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1457 736 406 721
424. Sandro Tuga Kadrina Keskkool 2.b klass 1457 730 682 727
425. Mariana Migaljov Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1456 625 448 831
426. Artjom Šmõkov Tapa Vene Põhikool 2. klass 1455 469 986 0
427. Elis Lappert Uhtna Põhikool 3. klass 1454 720 565 734
428. Rando Kraav Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1452 541 823 629
429. Kaisa Kuusik Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1451 461 730 721
430. Germo Mikker Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1449 466 681 768
431. Risto Meder Rakvere Põhikool 2.a klass 1439 971 468 0
432. Dimitri Rõbalko Tapa Vene Põhikool 3. klass 1439 710 729 540
433. Andris Eeriksoo Kadrina Keskkool 2.c klass 1435 638 680 755
434. Konstantin Politštšuk Tapa Vene Põhikool 2. klass 1432 695 653 737
435. Mathias Uukivi Vasta Kool 1. klass 1431 572 773 658
436. Laura Aess Kadrina Keskkool 3.b klass 1424 712 712 0
437. Kirke Kriisa Rakvere Gümnaasium 3.b klass 1420 638 519 782
438. Marii Magi Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1420 497 778 642
439. Heti Toom Kadrina Keskkool 3.a klass 1418 803 615 0
440. Deivi Tuhkonene Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1413 789 624 523
441. Andreas Viidas Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1406 35 637 769
442. Teneli Kivi Rakvere Põhikool 2.a klass 1406 677 604 729
443. Kaisa Kree Rakvere Põhikool 2.a klass 1405 491 597 808
444. Markus Harend Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1402 502 900 0
445. Elise Promm Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1397 1397 0 0
446. Kevin Lindlo Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1394 298 1096 0
447. Marten Melter Vasta Kool 1. klass 1383 288 227 1095
448. Kristel Orula Kadrina Keskkool 3.b klass 1377 709 668 0
449. Märten Mäekivi Rakvere Põhikool 1. klass 1372 0 643 729
450. Dmitri Goryuchenkov Tapa Vene Põhikool 2. klass 1371 578 446 793
451. Kärol Virks Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1369 546 823 0
452. Jekaterina Bolonenkova Sõmeru Põhikool 2.a klass 1367 746 621 621
453. Maksim Abrajev Tapa Vene Põhikool 3. klass 1366 595 333 771
454. Alo Lipp Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1365 941 424 0
455. Reelika Ratsov Kadrina Keskkool 2.b klass 1361 531 646 715
456. Grete Aavast Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1355 692 496 663
457. Ruslan Gepner Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 1354 554 582 772
458. Marleen Uustalu Kadrina Keskkool 2.c klass 1353 521 522 831
459. Jekaterina Vassiljeva Tapa Vene Põhikool 2. klass 1349 346 520 829
460. Rain-Martin Nirgi Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1347 1347 0 0
461. Triinu-Liis Saaren Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 1345 429 549 796
462. Marielle Nõmme Kadrina Keskkool 2.a klass 1345 604 741 564
463. Max Kristofer Pajupuu Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1343 695 648 0
464. Lisandra Kormoš Kadrina Keskkool 2.a klass 1342 435 544 798
465. Karl Kalda Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1334 702 0 632
466. Elis Roosla Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1326 495 568 758
467. Helina Traublum Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1326 0 585 741
468. Anni Liis Paju Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1321 524 579 742
469. Käroli Laanemägi Vasta Kool 1. klass 1319 425 430 889
470. Saskia Kelk Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1318 620 439 698
471. Elar Hinno Kadrina Keskkool 2.b klass 1316 566 691 625
472. Gerta Leek Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1311 443 493 818
473. Karoliine Lindre Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1310 370 775 535
474. Raim Murrik Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1310 733 404 577
475. Roger Issajev Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1307 352 807 500
476. Mihkel Tõnn Rakvere Põhikool 2.a klass 1306 502 537 769
477. Carmen Handorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1305 583 393 722
478. Adleen Tipp Rakvere Gümnaasium 3.b klass 1303 408 502 801
479. Vitja Aršinnikov Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 1302 507 0 795
480. Kätlin Siling-Siland Muuga Põhikool 2. klass 1299 332 582 717
481. Egle Salu Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1298 519 526 772
482. Anet Pajo Sõmeru Põhikool 2.a klass 1297 467 702 595
483. Marleen Laigu Haljala Gümnaasium 2.a klass 1294 0 1294 0
484. Ksenia Metus Tapa Vene Põhikool 2. klass 1293 567 0 726
485. Sten Oliver Tammsalu Muuga Põhikool 2. klass 1293 498 572 721
486. Regina Veisenen Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1291 1291 0 0
487. Roxana Tsebotarjova Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1283 632 492 651
488. Merlin Metsalu Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1282 579 339 703
489. Pärli Laurette Oras Vasta Kool 2. klass 1277 686 383 591
490. Vilbok Steveri Rakvere Põhikool 1. klass 1264 455 543 721
491. Angela Veskus Vasta Kool 2. klass 1260 608 652 505
492. Anna-Maria Kais Kadrina Keskkool 2.b klass 1247 386 736 511
493. Kriss Kivro Kadrina Keskkool 2.a klass 1247 596 531 651
494. Mia Beldman Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1237 789 349 448
495. Samuel Oliver Mann Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1231 421 547 684
496. Rasmus Turro Uhtna Põhikool 1. klass 1230 608 605 622
497. Melissa Kumm Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1229 631 510 598
498. Roomet Leinbock Vasta Kool 2. klass 1222 660 562 415
499. Daniil Zinovjev Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1211 1211 0 0
500. Rico Kruus Rakvere Põhikool 2.a klass 1211 554 657 536
501. Kaspar Kajava Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1207 400 556 651
502. Naatan Sheshenko Tapa Vene Põhikool 2. klass 1206 526 314 680
503. Laura Nurk Jäneda Kool 1. klass 1204 510 524 680
504. Leandra Bauman Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1200 816 384 0
505. Maria Potapova Tapa Vene Põhikool 2. klass 1198 410 412 786
506. Andri Vilik Kadrina Keskkool 2.c klass 1192 373 515 677
507. Andreas Inno Jäneda Kool 3. klass 1188 599 554 589
508. Anastasia Pekka Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1187 377 689 498
509. Moona Proover Muuga Põhikool 1. klass 1181 544 498 637
510. Vladimir Sepp Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1179 1179 0 0
511. Melissa Udikas Rakvere Põhikool 2.a klass 1178 0 352 826
512. Kermo Pudel Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1176 603 573 553
513. Hugo Vainjärv Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1174 508 0 666
514. Mihail Sepp Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1159 442 717 0
515. Kristella Roosväli Rakvere Põhikool 1. klass 1158 87 402 756
516. Milena Sokolova Tapa Vene Põhikool 2. klass 1153 459 637 516
517. Titas Anužis Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 1151 386 765 0
518. Martin Matsiselts Kadrina Keskkool 2.a klass 1151 542 609 0
519. Kristjan Kuusemets Kadrina Keskkool 2.c klass 1151 592 559 514
520. Ariana Suursiim Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1147 435 372 712
521. Karl-Johannes Mühlberg Rakvere Põhikool 3. klass 1140 483 657 0
522. Sander Kriel Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 1126 317 169 809
523. Daniel Kalmõkov Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1117 1117 0 0
524. Ketlin Rebane Kadrina Keskkool 3.b klass 1115 1115 0 0
525. Li-Liis Grosnõi Rakvere Põhikool 2.a klass 1114 1114 0 0
526. Elerin Tasang Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1113 504 589 524
527. Indrek Tomingas Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1104 469 635 414
528. Elina Puusta Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1101 538 0 563
529. Elisei Sheshenko Tapa Vene Põhikool 1.b klass 1098 271 512 586
530. Mirdo Ellermaa Jäneda Kool 1. klass 1098 556 412 542
531. Sandra Kukk Kadrina Keskkool 2.a klass 1084 564 520 0
532. Kermo Kruusmann Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1079 1079 0 0
533. Andris Alferov Sõmeru Põhikool 2.a klass 1074 373 511 563
534. Sander Leiten Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1073 1073 0 0
535. Carolina Kaasik Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1073 379 361 694
536. Artur Buš Tapa Vene Põhikool 3. klass 1063 482 480 581
537. Ramon Salu Rakvere Põhikool 1. klass 1062 276 277 785
538. Marta Maria Mäekivi Vasta Kool 1. klass 1051 593 400 458
539. Grete Orumaa Kadrina Keskkool 3.a klass 1049 504 545 0
540. Adriana Mitt Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1046 51 995 0
541. Aleksandr Skrjabin Tapa Vene Põhikool 2. klass 1046 340 351 695
542. Teele Taling Kadrina Keskkool 3.b klass 1044 452 592 0
543. Merili Kumm Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1043 214 0 829
544. Katarina Pegolainen Kadrina Keskkool 2.d klass 1041 431 0 610
545. Viktoriya Fedyna Rakvere Gümnaasium 2.a klass 1038 592 446 0
546. Keity Leesnurm Kadrina Keskkool 3.c klass 1037 376 661 0
547. Teeleann Tint Rakvere Põhikool 1. klass 1035 74 561 474
548. Miia Johanna Nukk Kadrina Keskkool 2.d klass 1026 345 577 449
549. Marelle Valliveere Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1024 475 336 549
550. Arthur Part Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 1020 0 677 343
551. Karmen Nõmmik Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 1019 1019 0 0
552. Meelis Haiba Rakvere Põhikool 1. klass 1019 250 384 635
553. Maikert Klopp Kadrina Keskkool 2.a klass 1003 521 401 482
554. Hanna-Liisa Vahtra Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1001 1001 0 0
555. Johan-Martin Senka Rakvere Gümnaasium 3.a klass 999 999 0 0
556. Karin Mitrofanova Kunda Ühisgümnaasium 2. klass 992 0 992 0
557. Gert Mikker Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 992 492 500 0
558. Karmen Poolakene Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 991 991 0 0
559. Matti Luik Vasta Kool 1. klass 985 681 304 0
560. Keito Milber Vasta Kool 2. klass 972 274 698 0
561. Maksim Rõbalko Tapa Vene Põhikool 3. klass 968 287 627 341
562. Angelina Võsar Tapa Vene Põhikool 2. klass 964 291 398 566
563. Daniil Šablojev Tapa Vene Põhikool 2. klass 959 588 371 0
564. Johann Peter Grave Jäneda Kool 2. klass 954 0 0 954
565. Sandra Aja Veltsi Lasteaed-Algkool 1. klass 944 588 303 356
566. Kaarel Aalpere Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 939 939 0 0
567. Polina Frolova Tapa Vene Põhikool 2. klass 933 446 487 413
568. Laur Vaher Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 932 932 0 0
569. Siim Sikkar Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 931 373 558 373
570. Elis Gaver Sõmeru Põhikool 2.a klass 911 325 452 459
571. Kätlin Elken Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 905 210 345 560
572. Marjana Frolova Tapa Vene Põhikool 2. klass 904 236 429 475
573. Karl Ruusmann Kadrina Keskkool 3.a klass 893 0 893 0
574. Nanete Bauman Uhtna Põhikool 1. klass 893 395 357 498
575. Elmar Morel Vasta Kool 2. klass 890 364 287 526
576. Oliver Kandala Rakvere Gümnaasium 3.a klass 886 886 0 0
577. Kaido Veskis Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 884 446 438 0
578. Roger Kallis Rakvere Põhikool 1. klass 875 211 210 664
579. Nikolai Kruze Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 866 866 0 0
580. Anette Kell Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 866 205 522 344
581. Stiven Tamm Vasta Kool 1. klass 852 443 409 0
582. Anna Olenevits Rakvere Gümnaasium 2.a klass 850 633 217 0
583. Robin-Marx Areng Vasta Kool 1. klass 844 217 449 395
584. Grete-Lisett Alak Kadrina Keskkool 2.d klass 841 300 323 518
585. Rebeca Herne Rakvere Gümnaasium 2.a klass 834 345 489 0
586. Agnes Kink Rakvere Gümnaasium 3.a klass 827 827 0 0
587. Karl Kristjan Eigi Rakvere Gümnaasium 2.c klass 821 298 0 523
588. Alice Kasemets Rakvere Põhikool 1. klass 820 94 356 464
589. Lisandra Timm Sõmeru Põhikool 2.a klass 819 309 337 482
590. Janelle Urm Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 818 337 371 447
591. Margus Salve Kadrina Keskkool 2.c klass 817 326 301 491
592. Sergei Predbannikov Tapa Vene Põhikool 1.b klass 815 98 409 406
593. Melissa Saar Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 810 810 0 0
594. Dmitri Jastremski Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 805 365 440 184
595. Merle Fokina Sõmeru Põhikool 2.a klass 805 367 367 438
596. Robert Pärnsalu Sõmeru Põhikool 2.a klass 802 330 382 420
597. Sandra-Maria Toomeniit Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 795 0 261 534
598. Holger Soll Tamsalu Gümnaasium 2.a klass 793 793 0 0
599. Angela Voitova Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 791 416 198 375
600. Julia Kuttšijev Rakvere Gümnaasium 2.b klass 786 319 305 467