Eelvõistluse kokkuvõte 

Võistlejaid 217

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Karlis Kütt Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 6613 2023 2845 3768
2. Reino Kallas Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 5833 2209 3229 2604
3. Andrias Mäeks Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3722 1063 1847 1875
4. Kristo Värno Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3615 1572 2043 1334
5. Äile Valk Rakvere Põhikool 1. klass 3222 944 1609 1613
6. Harri Saareoks Jäneda Kool 1. klass 3217 799 2123 1094
7. Romet Lehtme Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3208 695 1170 2038
8. Vahur Ries Jäneda Kool 1. klass 2985 719 1615 1370
9. Siim Argos Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 2924 952 1686 1238
10. Kaspar Pruual Rakvere Põhikool 1. klass 2912 1273 1451 1461
11. Andris Ellam Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 2371 0 1204 1167
12. Timur Varavin Tapa Vene Põhikool 1.b klass 2358 774 910 1448
13. Marten Soon Võsu Kool 1. klass 2207 0 1193 1014
14. Stiven - Marcus Daitž Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 2097 850 1247 674
15. Martin Sakk Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1947 1004 943 628
16. Brith Müürsep Rakvere Põhikool 1. klass 1932 1054 664 878
17. Kenneth Liiv Rakvere Gümnaasium 1.b klass 1929 0 1929 0
18. Martin Känd Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1847 830 877 970
19. Luna-Mai Klettenberg Rakvere Gümnaasium 1.a klass 1793 0 910 883
20. Sergio Deket Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1751 730 1021 704
21. Raiko Kilgi Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1662 369 519 1143
22. Eliise Pärl Mänd Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1653 659 836 817
23. Emili Uudeküll Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1632 0 779 853
24. Aleksandria Mäeks Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1615 538 784 831
25. Madis Konsa Võsu Kool 1. klass 1613 115 942 671
26. Eero Padu Rakvere Põhikool 1. klass 1608 808 800 633
27. Karmo Ossi Rakvere Põhikool 1. klass 1569 0 1097 472
28. Villem Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1529 0 770 759
29. Marten Klement Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 1482 0 734 748
30. Karoliine Ljubimova Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1477 533 432 944
31. Aleks Nester Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1431 633 0 798
32. Kristjan Hinno Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1405 0 866 539
33. Eliise Aunapuu Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1397 0 681 716
34. Emily Curphey Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1338 443 595 743
35. Sandra Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1292 73 770 522
36. Aleksandra Varts Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1253 0 726 527
37. Daniil Sõtsev Tapa Vene Põhikool 1.b klass 1247 150 927 320
38. Berit Kaasik Muuga-Laekvere Kool 1. klass 1243 496 681 562
39. Kerli Habakuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1234 500 570 664
40. Anni Villers Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1200 150 826 374
41. Feliks Uiboaed Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1196 0 488 708
42. Greth Müürsep Rakvere Põhikool 1. klass 1191 154 600 591
43. Martti Männapuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1181 305 504 677
44. Andris Altermann Rakvere Gümnaasium 1.a klass 1160 0 352 808
45. Kirill Nehoroškov Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1153 241 577 576
46. Rasmus Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1151 421 17 730
47. Melissa-Mai Lichtfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1139 504 358 635
48. Heily Jürman Jäneda Kool 1. klass 1114 360 716 398
49. Artur Hallik Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1114 0 603 511
50. Lisanne Viikoja Rakvere Põhikool 1. klass 1095 677 324 418
51. Liine Oja Muuga-Laekvere Kool 1. klass 1093 565 528 157
52. Siim Nõmme Võsu Kool 1. klass 1092 0 433 659
53. Henri Nõmme Võsu Kool 1. klass 1082 0 565 517
54. Emma Mirell Tiiter Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1052 535 417 517
55. Ken- Marti Kalames Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1049 638 411 389
56. Svetlana Šedova Tapa Vene Põhikool 1.b klass 1032 808 202 224
57. Anastasija Semjonova Tapa Vene Põhikool 1.a klass 1017 727 290 0
58. Sander Kalaus Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1011 537 474 423
59. Karola Kontkar Rakvere Põhikool 1. klass 997 438 559 283
60. Vello Lainemaa Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 996 0 435 561
61. Kaarel Tõnisson Võsu Kool 1. klass 993 0 574 419
62. Rainer Kriisa Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 972 479 0 493
63. Hanna-Lisete Pedo Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 970 53 646 324
64. Katrina Seinpere Rakvere Põhikool 1. klass 969 78 536 433
65. Selena Mariete Tiiter Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 962 353 523 439
66. Maria-Elisabeth Ojamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 948 211 644 304
67. Katrina Kallaste Rakvere Gümnaasium 1.a klass 935 0 471 464
68. Mirek Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 934 11 611 323
69. Kertu Külmallik Muuga-Laekvere Kool 1. klass 925 204 418 507
70. Laurete Lainevee Jäneda Kool 1. klass 896 302 594 171
71. Marta Võrno Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 889 252 381 508
72. Rauno-Rainis Pähkel Uhtna Põhikool 1. klass 887 438 449 0
73. Alexandra-Mariah Rõuk Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 878 0 410 468
74. Riko Riives Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 853 0 513 340
75. Tarvi Jõgis Rakvere Põhikool 1. klass 846 242 385 461