Lääne-Virumaa - 4. klass I + II + III etapp

Võistlejaid 217
KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 11451 5782 5669 4733
2. Simar Alama Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 10026 4840 5186 3513
3. Sanno Soomlais Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 9418 3820 5598 3525
4. Kristjan Pobbul Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8267 3873 4394 2695
5. Mario Mäoma Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8226 4337 3889 3201
6. Joannes Peeter Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 8021 4151 3510 3870
7. Lisette Lein Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 7244 3433 3811 3425
8. Roberta Jürna Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 7215 3357 3858 2475
9. Rando Mäe Rakvere Põhikool 4. klass 6806 3311 3495 2542
10. Oliver Kaarlõp Rakvere Põhikool 4. klass 6511 3169 3342 1382
11. Gregor Tristan Võrno Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6289 3428 2861 1231
12. Marten Pitsner Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6144 2578 3566 2243
13. Lizette Morozov Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5829 2860 2969 2067
14. Egert Üksik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5781 2690 3091 2099
15. Simon Seppa Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5698 2629 3069 0
16. Martin Kurin Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5692 0 3925 1767
17. Carl Markus Kuusk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 5618 2177 3441 1869
18. Jaas Vanaküla Kadrina Keskkool 4.a klass 5490 3175 0 2315
19. Päären Kägu Rakvere Põhikool 4. klass 5396 2541 2855 2273
20. Caspar Kõrts Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4985 2349 2636 1977
21. Henry Kees Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4975 2630 2345 1840
22. Mia Maria Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4891 2423 2468 0
23. Kertu Miller Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4728 1899 2829 0
24. Kenneth Kuusk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4714 2256 2458 2014
25. Kirke- Mai Kask Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4695 2339 2313 2356
26. Maris Piispea Kadrina Keskkool 4.a klass 4634 3001 0 1633
27. Kaisa Aunapuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4548 1904 2422 2126
28. Ken Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4407 2667 1740 1589
29. Keir Mattias Tomperk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4247 399 2308 1939
30. Kevin Kabral Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4041 2343 1698 1503
31. Kadri-Liis Tamm Muuga-Laekvere Kool 4. klass 3984 2253 1731 1153
32. Tristan- Ronald Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3983 1778 2205 1548
33. Lisbeth Leuska Rakvere Põhikool 4. klass 3970 0 2262 1708
34. Kristel Geidik Rakvere Põhikool 4. klass 3961 2222 1739 1553
35. Kevin Tõemets Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3937 1694 2243 1442
36. Tähti Pallon Kadrina Keskkool 4.a klass 3932 2138 0 1794
37. Janete Pobbul Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3797 2013 1784 1074
38. Kevin Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3796 2130 1666 1418
39. Rasmus Sirm Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3787 1543 2244 1174
40. Bogdan Kortšak Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 3717 3717 0 0
41. Georg Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3699 1801 1753 1898
42. Valmar Variste Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3635 1456 2179 1203
43. Liisa Sults Rakvere Põhikool 4. klass 3612 1529 2083 0
44. Timo Maurus Rakvere Põhikool 4. klass 3601 1953 1606 1648
45. Raiko Pähkel Uhtna Põhikool 4. klass 3597 2040 1557 1164
46. Jelizaveta Kravtšenko Lasila Põhikool 4. klass 3586 1781 1805 1443
47. Kati-Ly Randviir Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 3572 1947 1625 1279
48. Madis Kaljula Väike-Maarja Gümnaasium 4. klass 3544 1772 1303 1772
49. Ergo Pähelbu Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 3533 1648 1885 796
50. Kristofer Kuuseste Kadrina Keskkool 4.b klass 3483 1802 0 1681
51. Ralf Aros Rakvere Põhikool 4. klass 3477 1837 1640 1118
52. Daniel Soima Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 3416 0 2281 1135
53. Hugo Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 3409 1895 1514 1177
54. Mark Oskar Allvee Uhtna Põhikool 4. klass 3398 1975 1423 1388
55. Bruno Koovits Rakvere Põhikool 4. klass 3398 1964 1384 1434
56. Joosep Tiitson Rakvere Põhikool 4. klass 3366 1483 1883 1282
57. Martin Tamekant Rakvere Põhikool 4. klass 3338 1997 0 1341
58. Rico-Helander Lichtfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3332 1454 1878 1069
59. Roger Pilt Kadrina Keskkool 4.b klass 3319 1989 0 1330
60. Markus Kirs Kadrina Keskkool 4.a klass 3311 2261 0 1050
61. Markus Jeruslanov Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 3308 1543 1765 0
62. Dmitri Zverkov Kadrina Keskkool 4.b klass 3294 1741 0 1553
63. Anna-Maria Kobrusepa Uhtna Põhikool 4. klass 3275 1113 2162 882
64. Ketlin Rebane Kadrina Keskkool 4.b klass 3242 1374 0 1868
65. Karmo Ritson Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3235 1936 0 1299
66. Marthin Vinter Jäneda Kool 4. klass 3224 1920 0 1304
67. Taavet Major Uhtna Põhikool 4. klass 3223 1465 1758 947
68. Keitlin Meribel Mägi Kadrina Keskkool 4.a klass 3206 1492 0 1714
69. Jane-Liis Pärnamets Lasila Põhikool 4. klass 3143 1742 1401 1254
70. Helena Jõemets Rakvere Põhikool 4. klass 3140 1377 1566 1574
71. Aigar Nurk Kadrina Keskkool 4.b klass 3124 1828 0 1296
72. Mirtel Mooses Kadrina Keskkool 4.a klass 3123 1887 0 1236
73. Robert Sammel Rakvere Põhikool 4. klass 3104 0 1764 1340
74. Kristo Vagur Uhtna Põhikool 4. klass 3077 1482 1595 1296
75. Mattias Koitve Rakvere Põhikool 4. klass 3025 1571 1454 1420
76. Lisete Braust Väike-Maarja Gümnaasium 4. klass 3024 0 1688 1336
77. Andra Aertis Rakvere Põhikool 4. klass 2980 1489 1305 1491
78. Oliver Kaare Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2975 1430 1545 523
79. Martis Sepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2974 1893 1081 801
80. Lisandra Lauri Lasila Põhikool 4. klass 2970 1618 1352 540
81. Reimo Ratsov Kadrina Keskkool 4.b klass 2963 1808 0 1155
82. Anett Kereme Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2934 1517 1012 1417
83. Taavi Vorss Lasila Põhikool 4. klass 2913 1196 1717 1034
84. Mihkel Männik Rakvere Põhikool 4. klass 2912 1671 1241 480
85. Helena Semjonov Uhtna Põhikool 4. klass 2894 1624 1270 1197
86. Arthur Edward Lokman Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2887 0 2887 0
87. Lisette Liivamäe Uhtna Põhikool 4. klass 2881 1499 1382 1277
88. Carmen Malmberg Uhtna Põhikool 4. klass 2846 0 1770 1076
89. Reele Raap Kadrina Keskkool 4.a klass 2827 1710 0 1117
90. Anne-Mai Tammiste Kadrina Keskkool 4.a klass 2767 1431 0 1336
91. Alvar Allmäe Kadrina Keskkool 4.b klass 2745 1468 0 1277
92. Jaanus-Eerik Mesi Rakvere Põhikool 4. klass 2730 1137 1455 1275
93. Annalisa Kesküla Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2719 1447 1272 1214
94. Jaano Onga Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2713 1491 0 1222
95. Merilin Veskilt Muuga-Laekvere Kool 4. klass 2699 1270 1429 1258
96. Robin Valk Uhtna Põhikool 4. klass 2624 1487 1137 0
97. Karmen Lill Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2607 1163 1444 0
98. Merili Bauman Uhtna Põhikool 4. klass 2602 1336 1266 805
99. Marlen-Janeli Matto Uhtna Põhikool 4. klass 2579 1399 1180 638
100. Andres Griffel Kadrina Keskkool 4.b klass 2539 1648 0 891
101. Margus Murel Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2534 0 2534 0
102. Lisete Uueni Uhtna Põhikool 4. klass 2498 985 1513 753
103. Siim Kaasik Rakvere Põhikool 4. klass 2466 1357 1109 0
104. Melany Männik Rakvere Põhikool 4. klass 2462 1450 1012 779
105. Inga Alferov Uhtna Põhikool 4. klass 2458 1184 1274 0
106. Indrek Lehtme Kadrina Keskkool 4.a klass 2438 1546 0 892
107. Kristina Maasik Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2421 2421 0 0
108. Henri Pugast Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2419 2419 0 0
109. Henry Hiiemäe Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2417 0 2417 0
110. Maik Mattis Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2407 2407 0 0
111. Maribel Darsch Uhtna Põhikool 4. klass 2381 1254 1127 618
112. Udo Aasa Kadrina Keskkool 4.b klass 2371 1618 0 753
113. Marco Murakas Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2349 0 2349 0
114. Hugo Vainjärv Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2349 1224 1125 760
115. Kätlin Kirsch Kadrina Keskkool 4.a klass 2319 1416 0 903
116. Argo Larionov Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2305 1109 1196 0
117. Melissa Proover Muuga-Laekvere Kool 4. klass 2299 1130 1169 821
118. Rasmus Rebane Rakvere Põhikool 4. klass 2272 1051 1221 620
119. Vladimir Gavrilišin Tapa Vene Põhikool 4. klass 2261 2261 0 0
120. Annabel Ojasalu Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2261 1154 1107 903
121. Mairit Müürsalu Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2231 1306 925 723
122. Ken - Matti Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2187 1198 0 989
123. Annika Toom Uhtna Põhikool 4. klass 2182 1272 910 543
124. Ruben Kallaste Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2159 2159 0 0
125. Kärt Maasik Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2148 2148 0 0
126. Taaniel Tuga Kadrina Keskkool 4.a klass 2139 1491 0 648
127. Kärolin Baumann Kadrina Keskkool 4.b klass 2118 1206 0 912
128. Kadri Liis Leichter Muuga-Laekvere Kool 4. klass 2060 1066 994 840
129. Mariken Labi Lasila Põhikool 4. klass 2058 972 1086 816
130. Marianne Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2052 1197 855 767
131. Maris Laanemäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2049 859 1084 965
132. Angelina Klooster Uhtna Põhikool 4. klass 2037 1132 905 713
133. Annaliisa Lõõbas Kadrina Keskkool 4.a klass 2016 1157 0 859
134. Thristan Paju Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2015 1152 746 863
135. Penelope Kaasik Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1988 732 1256 562
136. Aleksandr Anikanov Tapa Vene Põhikool 4. klass 1985 1985 0 0
137. Remi-Alan Limbak Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1980 0 1980 0
138. Heti Kirsimäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 1975 1975 0 0
139. Liisbet Milvaste Kadrina Keskkool 4.b klass 1968 966 0 1002
140. Lisete Kalvet Kadrina Keskkool 4.b klass 1951 1099 0 852
141. Kristel Orula Kadrina Keskkool 4.b klass 1942 1209 0 733
142. Marten Ait Uhtna Põhikool 4. klass 1941 1005 936 668
143. Igor Saronov Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1889 0 1889 0
144. Getter Väli Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1884 0 842 1042
145. Andreas Viidas Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1867 624 1199 668
146. Birgit Tisler Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 1813 1050 763 483
147. Heti Toom Kadrina Keskkool 4.a klass 1780 1029 0 751
148. Tristan Tunder Kadrina Keskkool 4.b klass 1757 1030 0 727
149. Joonas Lamus Väike-Maarja Gümnaasium 4. klass 1754 0 945 809
150. Alina Pavlova Tapa Vene Põhikool 4. klass 1752 1752 0 0
151. Anne-Mai Kruutmann Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1739 1739 0 0
152. Ethel Liis Randveer Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1734 980 754 603
153. Artur Han Tapa Vene Põhikool 4. klass 1731 1731 0 0
154. Kelly Rippinen Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1728 0 1728 0
155. Leegi Brigitte Kais Kadrina Keskkool 4.a klass 1722 861 0 861
156. Helena Victoria Viise Kadrina Keskkool 4.a klass 1707 1707 0 0
157. Margit Viirg Uhtna Põhikool 4. klass 1691 0 1691 0
158. Angeelika Vainult Kadrina Keskkool 4.b klass 1674 832 0 842
159. Laura Aess Kadrina Keskkool 4.b klass 1651 875 0 776
160. Alex Hokkonen Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1637 1637 0 0
161. Miia Kerov Kadrina Keskkool 4.b klass 1629 829 0 800
162. Pilleriin Vaarik Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1611 678 933 663
163. Janar Häätarõ Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1580 0 1580 0
164. Jevgeni Zemskov Tapa Vene Põhikool 4. klass 1578 1578 0 0
165. Indrek Tomingas Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1573 757 816 644
166. Gregor Laats Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1548 0 1548 0
167. Anette Järv Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1542 0 1542 0
168. Mia Leemets Kadrina Keskkool 4.a klass 1534 847 0 687
169. Elis Lappert Uhtna Põhikool 4. klass 1532 735 770 762
170. Marii Pukki Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1529 1529 0 0
171. Martin Selgmäe Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1497 0 1497 0
172. Adela-Roksett Kovaljova Kadrina Keskkool 4.b klass 1476 646 0 830
173. Karina Krivonogov Kadrina Keskkool 4.a klass 1459 702 0 757
174. Kermo Kruusmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 1457 0 0 1457
175. Mari-Liis Meltsas Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1430 1430 0 0
176. Kevin Kollamaa Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1414 0 1414 0
177. Maribel Niitsalu Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1403 0 1403 0
178. Teele Taling Kadrina Keskkool 4.b klass 1355 665 0 690
179. Karmel Roball Jäneda Kool 4. klass 1349 0 0 1349
180. Alyssa Liblik Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1341 1341 0 0
181. Emma Ubaleht Jäneda Kool 4. klass 1317 873 0 444
182. Egert Põllu Kadrina Keskkool 4.a klass 1310 0 0 1310
183. Kairi Manninen Kadrina Keskkool 4.b klass 1308 746 0 562
184. Mirko Morozov Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1293 0 1293 0
185. Rajan Treier Uhtna Põhikool 4. klass 1249 0 0 1249
186. Berit Purk Kadrina Keskkool 4.a klass 1248 0 0 1248
187. Simo Murakas Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1200 0 1200 0
188. Markus Ellenurm Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1190 0 1190 0
189. Rivo Saukas Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1176 1176 0 0
190. Andreas Inno Jäneda Kool 4. klass 1121 1121 0 0
191. Artur Buš Tapa Vene Põhikool 4. klass 1067 1067 0 0
192. Raigo Dello Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1061 0 1061 0
193. Elerin Tasang Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1042 0 1042 0
194. Artur Roditsenko Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1028 0 1028 0
195. Joosep Kotka Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1028 545 460 483
196. Margus Sakk Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1003 1003 0 0
197. Denis Toptšii Tapa Vene Põhikool 4. klass 998 998 0 0
198. Elizabeth Maasing Rakvere Gümnaasium 4.c klass 969 0 969 0
199. Laura-Eliise Sokk Kadrina Keskkool 4.b klass 962 962 0 0
200. Grete Orumaa Kadrina Keskkool 4.a klass 962 962 0 0
201. Kristel Väljak Kadrina Keskkool 4.b klass 958 555 0 403
202. Anete Jäetma Kadrina Keskkool 4.a klass 944 944 0 0
203. Elina Puusta Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 914 506 0 408
204. Sten-Lenar Nirgi Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 856 856 0 0
205. Maksim Abrajev Tapa Vene Põhikool 4. klass 809 809 0 0
206. Mihhail Skrjabin Tapa Vene Põhikool 4. klass 789 789 0 0
207. Henri Bürkland Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 767 556 211 52
208. Polina Maltseva Tapa Vene Põhikool 4. klass 747 747 0 0
209. Alexander Kokka Lasila Põhikool 4. klass 704 379 325 251
210. Triin Mägi Kadrina Keskkool 4.b klass 624 362 0 262
211. Kristi Riin Lillemägi Kadrina Keskkool 4.a klass 609 609 0 0
212. Maksim Rõbalko Tapa Vene Põhikool 4. klass 605 605 0 0
213. Pavel Jegorov Tapa Vene Põhikool 4. klass 597 597 0 0
214. Nikita Jakovlev Tapa Vene Põhikool 4. klass 558 558 0 0
215. Nineel Mametova Tapa Vene Põhikool 4. klass 538 538 0 0
216. Dimitri Rõbalko Tapa Vene Põhikool 4. klass 527 527 0 0
217. Tanel Purv Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 114 114 0 0