Eelvõistluse kokkuvõte

Võistlejaid 95
KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Jan Teetlok Kadrina Keskkool 9.c klass 9551 3896 5655 3625
2. Kevin Kruusmann Kadrina Keskkool 9.a klass 8761 4342 4419 0
3. Susanna Abner Kadrina Keskkool 9.a klass 8363 4480 3799 3883
4. Tauri Altmäe Kadrina Keskkool 9.c klass 8302 4239 4063 3195
5. Sandra Vanaküla Kadrina Keskkool 9.a klass 8089 3405 3645 4444
6. Aleks Uusküla Kadrina Keskkool 9.a klass 7982 3937 4045 3453
7. Mirko Raik Kadrina Keskkool 9.a klass 7480 3412 4068 0
8. Maria Elisabeth Bremen Kadrina Keskkool 9.a klass 7315 3003 3651 3664
9. Ingvar Hinno Kadrina Keskkool 9.c klass 7278 2675 4603 0
10. Saara Suurkivi Kadrina Keskkool 9.a klass 7091 2382 3380 3711
11. Getlyn Ojaste Kadrina Keskkool 9.a klass 6746 3674 2614 3072
12. Karolin Krasnov Kadrina Keskkool 9.a klass 6687 2669 3281 3406
13. Mirell Mooses Kadrina Keskkool 9.a klass 6631 3718 2756 2913
14. Kaisa Nele Hendla Kadrina Keskkool 9.a klass 6436 2129 3228 3208
15. Marten Lausvee Muuga-Laekvere Kool 9. klass 6388 2287 2882 3506
16. Argo Virusiim Uhtna Põhikool 9. klass 6387 3551 2836 2688
17. Reio Opromei Kadrina Keskkool 9.a klass 6283 2574 2964 3319
18. Kalev Rannar Müntser Kadrina Keskkool 9.a klass 6253 2776 3477 2131
19. Karoliina Liivak Kadrina Keskkool 9.a klass 6091 2873 3218 2233
20. Liis Lillemägi Kadrina Keskkool 9.a klass 6027 2833 3194 2361
21. Katriine Vasemägi Kadrina Keskkool 9.a klass 6025 2550 2933 3092
22. Maria Mäe Kadrina Keskkool 9.a klass 5995 1968 3265 2730
23. Markus Julius Holmberg Kadrina Keskkool 9.a klass 5846 2647 3199 0
24. Maris Kerov Kadrina Keskkool 9.a klass 5807 2270 3537 2224
25. Alex Aasumets Muuga-Laekvere Kool 9. klass 5778 2483 3295 2432
26. Carmel Meelind Kadrina Keskkool 9.a klass 5544 2568 2812 2732
27. Henry Erenbus Kadrina Keskkool 9.a klass 5403 2670 2392 2733
28. Jarko Kirs Kadrina Keskkool 9.c klass 5293 1904 3389 1317
29. Sander Vissak Uhtna Põhikool 9. klass 5253 2588 2665 2056
30. Madli Allikalt Muuga-Laekvere Kool 9. klass 5161 2713 2448 2216
31. Brita-Mai Põllu Kadrina Keskkool 9.c klass 4984 2405 2579 2094
32. Marianne Viilver Muuga-Laekvere Kool 9. klass 4626 1581 2108 2518
33. Risto Allas Uhtna Põhikool 9. klass 4494 2216 2278 1037
34. Siim Ero Kadrina Keskkool 9.c klass 4370 2668 1702 1511
35. Kirill Kamenštšikov Kadrina Keskkool 9.c klass 4340 1117 2340 2000
36. Marek Viirg Uhtna Põhikool 9. klass 4289 1558 2326 1963
37. Ardi Mänd Muuga-Laekvere Kool 9. klass 4280 1810 2236 2044
38. Erik Selihov Tapa Vene Põhikool 9.a klass 4210 0 4210 0
39. Martin Mägi Kadrina Keskkool 9.a klass 4196 1979 1782 2217
40. Kalev Käsperson Kadrina Keskkool 9.a klass 4178 2041 2137 0
41. Annabel Bremen Kadrina Keskkool 9.a klass 3962 1600 1889 2073
42. Sander Schmidt Kadrina Keskkool 9.c klass 3936 1645 2291 1588
43. Katariina Pops Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 3910 3910 0 0
44. Erkin Ärm Kadrina Keskkool 9.b klass 3753 0 3753 0
45. Jaagup Vinter Kadrina Keskkool 9.b klass 3431 0 3431 0
46. Anastasia Djomina Tapa Vene Põhikool 9.a klass 3359 0 3359 0
47. Christin-Eliise Mäll Kadrina Keskkool 9.c klass 3336 1558 1778 1427
48. Karin Klauks Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 3257 3257 0 0
49. Martin Matto Uhtna Põhikool 9. klass 3204 1851 1209 1353
50. Markus Kuhlbach Muuga-Laekvere Kool 9. klass 3100 0 1173 1927
51. Keneli Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 3089 3089 0 0
52. Viktor Prodan Tapa Vene Põhikool 9.a klass 2916 0 2916 0
53. Mattias Kaasik Kadrina Keskkool 9.b klass 2839 0 2839 0
54. Anett Lehtmets Kadrina Keskkool 9.c klass 2771 1197 1458 1313
55. Villem Sepping Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 2620 2620 0 0
56. Aleksander Balabnjov Tapa Vene Põhikool 9.a klass 2429 0 2429 0
57. Birgit Miadžielec Kiltsi Põhikool 9. klass 2410 0 0 2410
58. Lizbet Mutli Kadrina Keskkool 9.c klass 2351 644 1293 1058
59. Karl-Kristjan Valdna Kadrina Keskkool 9.b klass 2222 0 2222 0
60. Daniil Sobolev Tapa Vene Põhikool 9.a klass 2212 0 2212 0
61. Kristel Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 2135 2135 0 0
62. Triinu-Liis Kullik Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 2116 2116 0 0
63. Ragnar Normak Kadrina Keskkool 9.b klass 2075 0 2075 0
64. Viktoria Aleksandrova Tapa Vene Põhikool 9.a klass 1901 0 1901 0
65. Jaana Jarošenko Kadrina Keskkool 9.c klass 1887 1887 0 0
66. Randar Telvik Kadrina Keskkool 9.b klass 1865 0 1865 0
67. Vanessa Akdavletova Kadrina Keskkool 9.b klass 1849 0 1849 0
68. Tanel Kullamäe Uhtna Põhikool 9. klass 1777 1777 0 0
69. Tanel Kesamaa Kadrina Keskkool 9.b klass 1752 0 1752 0
70. Darja Potapova Tapa Vene Põhikool 9.a klass 1734 0 1734 0
71. Margit Basmanova Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 1711 1711 0 0
72. Christopher Malve Vinni-Pajusti Gümnaasium 9.a klass 1681 0 0 1681
73. Indrek Niinemets Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 1664 1664 0 0
74. Taisi Altermann Jäneda Kool 9. klass 1651 1651 0 0
75. Olga Pozdnyakova Tapa Vene Põhikool 9.a klass 1627 0 1627 0
76. Ruth Roosimägi Kadrina Keskkool 9.b klass 1597 0 1597 0
77. Karmen King Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 1536 1536 0 0
78. Janno Johanson Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 9. klass 1479 1479 0 0
79. Margarita Mametova Tapa Vene Põhikool 9.a klass 1478 0 1478 0
80. Kaur Kullerkupp Kadrina Keskkool 9.b klass 1447 0 1447 0