Lääne-Virumaa Oskajad I + II + III etapp
Piirkondlikku vooru 14.-15. märtsil pääsesid sinises kirjas võistlejad. 
Võistlejaid 594

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 16460 8218 8242 7866
2. Roland Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 11451 5782 5669 4733
3. Erik Reinart Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 10237 4982 5255 3747
4. Simar Alama Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 10026 4840 5186 3513
5. Sanno Soomlais Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 9418 3820 5598 3525
6. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 9301 5704 0 3597
7. Marti Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 8961 5364 0 3597
8. Kevin Keivabu Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 8862 4792 4070 2642
9. Evelin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 8701 4419 4282 3090
10. Liis-Marii Kaso Kadrina Keskkool 6.a klass 8617 4278 4339 0
11. Mikk Bobõlski Rakvere Gümnaasium 5.b klass 8525 0 4654 3871
12. Annike Kaldaru Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 8489 3710 4779 0
13. Kristjan Mõttus Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 8339 3986 3960 4353
14. Kristjan Pobbul Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8267 3873 4394 2695
15. Mario Mäoma Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 8226 4337 3889 3201
16. Andris Vahula Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 8132 4533 0 3599
17. Cristo Virunurm Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 8061 4336 3355 3725
18. Joannes Peeter Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 8021 4151 3510 3870
19. Karl Oskar Vikk Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 7981 3643 4338 2792
20. Mikk Kivivare Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 7951 4073 3878 2326
21. Riko Remi Mitt Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 7628 3795 3833 2620
22. Joosep Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 7537 3214 4323 2034
23. Romet Kask Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 7535 3735 3800 2442
24. Egon Isakar Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 7384 3434 3950 3177
25. Andri Kuusk Kadrina Keskkool 5.a klass 7244 3188 4056 0
26. Lisette Lein Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 7244 3433 3811 3425
27. Roberta Jürna Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 7215 3357 3858 2475
28. Gerda Lee Allikma Kadrina Keskkool 6.a klass 7076 3239 3837 2161
29. Külli Tark Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 7071 3513 3558 2577
30. Karl Nukka Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 6916 3977 2939 2522
31. Rando Mäe Rakvere Põhikool 4. klass 6806 3311 3495 2542
32. Getrin Raudsepp Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 6708 3298 3410 2766
33. Ervin Ojamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 6693 3655 3038 0
34. Annabel Lepik Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 6682 3350 3332 3142
35. Kelli Laansalu Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 6644 3321 3133 3323
36. Marili Kiisk Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 6572 3078 3494 2051
37. Kerdo Uueni Uhtna Põhikool 5. klass 6526 3467 3059 1747
38. Oliver Kaarlõp Rakvere Põhikool 4. klass 6511 3169 3342 1382
39. Paula Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 6355 3193 3162 2775
40. Gerda Laul Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 6353 3002 3351 0
41. Gregor Kaljurand Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 6317 2818 3499 0
42. Karl Kasekamp Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 6313 3299 3014 2153
43. Lisette Lindre Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 6308 3283 3025 1437
44. Gregor Tristan Võrno Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6289 3428 2861 1231
45. Markus Müür Muuga-Laekvere Kool 6. klass 6280 3006 3274 2636
46. Robert Moks Uhtna Põhikool 6. klass 6279 2917 3362 1844
47. Viktoria Anton Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 6220 3443 0 2777
48. Gerda Väli Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 6156 3055 3101 2557
49. Marten Pitsner Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 6144 2578 3566 2243
50. Kaspar Joala Rakvere Vanalinna Kool 5. klass 6141 3480 0 2661
51. Anna-Maria Darsch Uhtna Põhikool 6. klass 6104 3118 0 2986
52. Lisanna Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 6101 2827 2982 3119
53. Angela Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 6088 2665 3423 2299
54. Kuldar Kuusemäe Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 6050 2774 3276 1784
55. Karl-Martin Laasberg Kadrina Keskkool 6.a klass 6030 3171 2859 2682
56. Brita Rannamets Tamsalu Gümnaasium 6. klass 6025 3091 2934 2847
57. Mirtel Laul Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 5993 2939 3054 0
58. Jaana Kutsõn Uhtna Põhikool 6. klass 5924 3235 2689 2213
59. Kevin Kuusik Rakvere Gümnaasium 5.a klass 5895 0 3580 2315
60. Lizette Morozov Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5829 2860 2969 2067
61. Lysandra Reidla Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 5808 2915 2893 2547
62. Romet Kroll Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5794 2580 3214 1355
63. Egert Üksik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5781 2690 3091 2099
64. Mayro Vinter Jäneda Kool 6. klass 5777 2696 3081 1810
65. Jaagup Sulev Kadrina Keskkool 6.a klass 5728 2978 2750 1849
66. Carmen Krihvel Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 5717 2676 3041 2423
67. Simon Seppa Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5698 2629 3069 0
68. Martin Kurin Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 5692 0 3925 1767
69. Kristiina Raag Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5690 2978 2712 0
70. Kerstin Nurmsalu Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5663 2764 2899 2132
71. Mihkel Arak Kadrina Keskkool 6.a klass 5652 2632 3020 0
72. Anete-Andra Algpeus Kadrina Keskkool 6.a klass 5649 2794 2855 2624
73. Mihkel Eslon Kadrina Keskkool 6.a klass 5640 2880 2760 0
74. Reigo Kamar Kadrina Keskkool 5.c klass 5635 2720 2915 0
75. Raigo Normak Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 5633 3251 2382 1857
76. Carl Markus Kuusk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 5618 2177 3441 1869
77. Johanna-Jeta Rauhala Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 5605 2471 3011 2594
78. Jaanus Laidus Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5602 3049 2553 1693
79. Nele-Liis Kallak Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 5571 2604 2967 1665
80. Frode Hallik Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5565 2802 2763 2160
81. Liis Mülla Uhtna Põhikool 5. klass 5552 2126 3314 2238
82. Arden - Joosep Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 5547 3149 0 2398
83. Mairiin Vainus Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5523 2660 2810 2713
84. Jaas Vanaküla Kadrina Keskkool 4.a klass 5490 3175 0 2315
85. Sonja Seppa Kadrina Keskkool 6.a klass 5470 2518 2952 1051
86. Marianne Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 5467 2815 2652 1619
87. Maarja-Maria Luhaväli Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 5414 2728 2085 2686
88. Päären Kägu Rakvere Põhikool 4. klass 5396 2541 2855 2273
89. Karis Kasekamp Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5375 2356 3019 1633
90. Claudia Rüütmann Kadrina Keskkool 6.a klass 5324 1790 2940 2384
91. Liilia Kinsiveer Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 5265 2538 2727 2446
92. Marcus Mägi Kadrina Keskkool 6.a klass 5253 2504 2749 2085
93. Triinu Kalda Kadrina Keskkool 6.a klass 5226 2365 2322 2861
94. Erik Vilumaa Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 5223 2475 2558 2665
95. Axsor Lichtfeldt Uhtna Põhikool 6. klass 5181 2375 2806 1436
96. Brita Liis Pajula Rakvere Gümnaasium 5.a klass 5163 0 3005 2158
97. Ülari Luhamaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 5133 2696 0 2437
98. Stevelin Jevsejeva Uhtna Põhikool 6. klass 5127 2722 2405 2014
99. Eliise-Marie Soll Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 5096 2807 2080 2289
100. Joonas Tamme Jäneda Kool 6. klass 5090 2476 2614 1468
101. Sten-Hendrik Lahe Kadrina Keskkool 6.c klass 5075 2741 2334 1990
102. Annabel Aalpere Tamsalu Gümnaasium 6. klass 5057 2600 2457 1590
103. Brian Vinkel Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5046 2625 2421 1757
104. Anette Laurimäe Uhtna Põhikool 6. klass 4991 2370 2621 1772
105. Kevin Palm Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 4990 3087 0 1903
106. Caspar Kõrts Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4985 2349 2636 1977
107. Älis Maasik Jäneda Kool 6. klass 4978 2932 2046 1690
108. Henry Kees Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4975 2630 2345 1840
109. Sille Nagel Kadrina Keskkool 5.a klass 4970 2665 2305 0
110. Nele Sumre Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4925 2545 2380 1393
111. Kristo Läsa Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 4902 2628 2274 1390
112. Mia Maria Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4891 2423 2468 0
113. Raine Hiiemäe Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4889 2636 2253 1557
114. Marcel Johannes Ainlo Kadrina Keskkool 5.c klass 4887 529 3579 1308
115. Kairit Ilves Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 4843 2733 0 2110
116. Zlata Poljanski Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 4820 0 3184 1636
117. Rosabel Klopp Kadrina Keskkool 5.a klass 4807 2175 2632 0
118. Grete Rüüt Rakvere Gümnaasium 5.b klass 4752 0 2685 2067
119. Kreete Freienthal Tamsalu Gümnaasium 6. klass 4741 2760 0 1981
120. Kertu Miller Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4728 1899 2829 0
121. Rasmus Lui Kadrina Keskkool 6.c klass 4723 2443 2280 1342
122. Kenneth Kuusk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4714 2256 2458 2014
123. Miko Meiner Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4699 0 3099 1600
124. Kirke- Mai Kask Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4695 2339 2313 2356
125. Karmo Mõtlik Jäneda Kool 5. klass 4692 3002 0 1690
126. Laura-Liis Ojamets Muuga-Laekvere Kool 5. klass 4671 2220 1419 2451
127. Ingrid Treffner Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4658 2195 2463 1609
128. Freddi Malmberg Uhtna Põhikool 6. klass 4635 2174 2461 1179
129. Maris Piispea Kadrina Keskkool 4.a klass 4634 3001 0 1633
130. Liisi Prits Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 4621 2235 2386 2167
131. Kristo Heinmäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 4613 2732 0 1881
132. Izabell Stoliar Tamsalu Gümnaasium 6. klass 4609 1926 2683 1845
133. Brit Katriin Murumägi Kadrina Keskkool 5.a klass 4597 2739 1858 0
134. Kevin Männik Rakvere Gümnaasium 5.a klass 4580 0 2609 1971
135. Sandra Salumäe Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4574 2311 2263 1295
136. Egert Nilbe Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 4569 2288 2281 1777
137. Sergei Int Tamsalu Gümnaasium 6. klass 4561 1886 2675 1690
138. Siim Kruusmann Kadrina Keskkool 6.a klass 4556 2442 2114 1289
139. Birgit Übius Uhtna Põhikool 6. klass 4552 2292 2260 1525
140. Kaisa Aunapuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4548 1904 2422 2126
141. Sten Umerov Kadrina Keskkool 5.a klass 4535 2507 2028 0
142. Katariina Kaljula Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4511 2111 2400 0
143. Scarlett-Eliis Tammiste Rakvere Gümnaasium 5.b klass 4505 0 2260 2245
144. Lisete Sepajõe Muuga-Laekvere Kool 5. klass 4463 1740 1215 2723
145. Kert Pärnamäe Kadrina Keskkool 5.a klass 4416 2262 2154 0
146. Ken Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4407 2667 1740 1589
147. Roosmarii Semmel Uhtna Põhikool 5. klass 4391 2001 2390 1725
148. Kailis Broberg Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 4368 2137 2231 1686
149. Nikolai Aršinnikov Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 4366 2777 0 1589
150. Sergei Jerjomin Tamsalu Gümnaasium 6. klass 4354 1952 2324 2030
151. Martin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4282 2364 1918 1814
152. Andreas Glen Ainlo Kadrina Keskkool 5.a klass 4279 2415 1864 0
153. Nataly Soima Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 4257 2520 1737 1666
154. Keir Mattias Tomperk Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4247 399 2308 1939
155. Kassandra Elbre Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4221 2014 2207 1516
156. Christjan Leis Kadrina Keskkool 5.a klass 4178 1924 2254 0
157. Markus Kaare Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4117 2037 2080 927
158. Paavo Basmanov Uhtna Põhikool 5. klass 4115 1709 2406 1187
159. Oliver Pall Kadrina Keskkool 5.a klass 4112 2087 2025 0
160. Elis Viibur Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 4089 2175 1914 1088
161. Andreas Uusküla Kadrina Keskkool 5.c klass 4073 1816 2257 996
162. Caroline Kiviberg Tamsalu Gümnaasium 6. klass 4048 1964 2084 1355
163. Cristo-Remy Aasa Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 4046 2427 0 1619
164. Katariina Ling Kadrina Keskkool 6.a klass 4044 2364 0 1680
165. Kevin Kabral Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4041 2343 1698 1503
166. Andrea Kuuse Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 4034 1753 2281 0
167. Kristin Aart Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 4013 2531 1482 730
168. Kadri-Liis Tamm Muuga-Laekvere Kool 4. klass 3984 2253 1731 1153
169. Tristan- Ronald Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3983 1778 2205 1548
170. Lisbeth Leuska Rakvere Põhikool 4. klass 3970 0 2262 1708
171. Sten Ruutupõld Kadrina Keskkool 5.a klass 3969 2060 1909 0
172. Kristel Geidik Rakvere Põhikool 4. klass 3961 2222 1739 1553
173. Janely Pumpernikkel Tamsalu Gümnaasium 6. klass 3943 2019 1659 1924
174. Andres Tamm Muuga-Laekvere Kool 6. klass 3942 2146 1671 1796
175. Kevin Tõemets Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3937 1694 2243 1442
176. Marta Reimal Kadrina Keskkool 6.a klass 3937 1746 2191 0
177. Tähti Pallon Kadrina Keskkool 4.a klass 3932 2138 0 1794
178. Mirell Ismael Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3911 0 2369 1542
179. Aivar Ellam Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 3903 2099 1804 1429
180. Lilit Raudvee Tamsalu Gümnaasium 6. klass 3896 1788 2108 0
181. Vahur Variste Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3882 1935 0 1947
182. Arabella Lichtfeldt Uhtna Põhikool 6. klass 3876 2435 0 1441
183. Artur Kotov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3865 0 1819 2046
184. Rain Vene Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3845 0 1911 1934
185. Alex Mihhailov Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3829 0 2105 1724
186. Merili Laherand Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3828 2352 0 1476
187. Janeli Kang Kadrina Keskkool 5.a klass 3820 1786 2034 0
188. Janete Pobbul Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3797 2013 1784 1074
189. Kevin Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3796 2130 1666 1418
190. Rasmus Sirm Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 3787 1543 2244 1174
191. Kregor Rebane Uhtna Põhikool 6. klass 3778 1837 1941 795
192. Kheity-Kristiine Komarov Lasila Põhikool 5. klass 3773 1994 1779 0
193. Anett Sinijärv Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3768 1891 0 1877
194. Aleksandra Saar Kadrina Keskkool 6.a klass 3745 1546 2199 1059
195. Bogdan Kortšak Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 3717 3717 0 0
196. Georg Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3699 1801 1753 1898
197. Gert Ruuto Kadrina Keskkool 5.a klass 3691 1780 1911 0
198. Valmar Variste Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3635 1456 2179 1203
199. Preiko Preemel Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3633 0 2565 1068
200. Karen-Eliisa Käige Kadrina Keskkool 6.a klass 3618 1191 1703 1915
201. Liisa Sults Rakvere Põhikool 4. klass 3612 1529 2083 0
202. Timo Maurus Rakvere Põhikool 4. klass 3601 1953 1606 1648
203. Vjatšeslav Stashkov Tapa Vene Põhikool 6. klass 3600 3600 0 0
204. Raiko Pähkel Uhtna Põhikool 4. klass 3597 2040 1557 1164
205. Karina Tšitšerina Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3587 2141 0 1446
206. Jelizaveta Kravtšenko Lasila Põhikool 4. klass 3586 1781 1805 1443
207. Ronald Dreifeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3583 1790 0 1793
208. Kevin Telling Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 3578 1959 1619 1319
209. Mariella Maalman Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 3572 2223 0 1349
210. Kati-Ly Randviir Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 3572 1947 1625 1279
211. Madis Kaljula Väike-Maarja Gümnaasium 4. klass 3544 1772 1303 1772
212. Ergo Pähelbu Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 3533 1648 1885 796
213. Janek Pitirimov Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 3525 2108 1417 601
214. Kertu Vähi Uhtna Põhikool 6. klass 3509 1685 1824 1387
215. Matti Sirel Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 3496 0 1836 1660
216. Carlrobert Tamberg Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 3494 1951 1543 711
217. Kristjan Raja Uhtna Põhikool 6. klass 3494 1796 1698 1371
218. Maarja-Liisa Sindonen Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 3486 2013 1473 0
219. Kristofer Kuuseste Kadrina Keskkool 4.b klass 3483 1802 0 1681
220. Ralf Aros Rakvere Põhikool 4. klass 3477 1837 1640 1118
221. Birgit Salum Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3436 1972 0 1464
222. Daniel Soima Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 3416 0 2281 1135
223. Hugo Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 3409 1895 1514 1177
224. Mark Oskar Allvee Uhtna Põhikool 4. klass 3398 1975 1423 1388
225. Bruno Koovits Rakvere Põhikool 4. klass 3398 1964 1384 1434
226. Samantha Hurt Muuga-Laekvere Kool 6. klass 3368 1440 1928 1233
227. Joosep Tiitson Rakvere Põhikool 4. klass 3366 1483 1883 1282
228. Gerli Kaur Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 3365 1751 1614 842
229. Kaspar Kõks Kadrina Keskkool 5.a klass 3348 1845 1503 0
230. Marie Nirgi Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 3343 1629 1413 1714
231. Martin Ottokar Lasila Põhikool 6. klass 3338 2068 1270 923
232. Martin Tamekant Rakvere Põhikool 4. klass 3338 1997 0 1341
233. Rico-Helander Lichtfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3332 1454 1878 1069
234. Roger Pilt Kadrina Keskkool 4.b klass 3319 1989 0 1330
235. Reinis Aal Muuga-Laekvere Kool 5. klass 3318 1526 1792 1089
236. Markus Kirs Kadrina Keskkool 4.a klass 3311 2261 0 1050
237. Markus Jeruslanov Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 3308 1543 1765 0
238. Dmitri Zverkov Kadrina Keskkool 4.b klass 3294 1741 0 1553
239. Ere Mätlik Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 3277 1377 1900 1138
240. Anna-Maria Kobrusepa Uhtna Põhikool 4. klass 3275 1113 2162 882
241. Elise-Helene Pohla Kadrina Keskkool 5.a klass 3271 1777 1494 0
242. Marta Tali Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3257 0 1644 1613
243. Ketlin Rebane Kadrina Keskkool 4.b klass 3242 1374 0 1868
244. Madli Nokkur Kadrina Keskkool 6.a klass 3240 2050 0 1190
245. Natalja-Anne Ruzu Kadrina Keskkool 6.c klass 3235 2009 1226 914
246. Karmo Ritson Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 3235 1936 0 1299
247. Karolin Kaasik Kadrina Keskkool 6.a klass 3234 1774 1460 1002
248. Kaidrit Singh Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3231 0 1875 1356
249. Marthin Vinter Jäneda Kool 4. klass 3224 1920 0 1304
250. Kristal Pitkja Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 3224 1769 1455 1208
251. Taavet Major Uhtna Põhikool 4. klass 3223 1465 1758 947
252. Kelly Tähiste Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3212 1446 1766 758
253. Keitlin Meribel Mägi Kadrina Keskkool 4.a klass 3206 1492 0 1714
254. Jessica Leisson Jäneda Kool 6. klass 3202 1662 1540 807
255. Georgi Švedov Rakvere Gümnaasium 5.a klass 3192 0 1939 1253
256. Eerik Eenlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 3191 1888 1303 283
257. Kristo Männiste Uhtna Põhikool 6. klass 3181 1705 1476 883
258. Meribel Vilepill Kadrina Keskkool 5.a klass 3168 1605 1563 0
259. Liisi Grave Jäneda Kool 5. klass 3156 2379 0 777
260. Jane-Liis Pärnamets Lasila Põhikool 4. klass 3143 1742 1401 1254
261. Helena Jõemets Rakvere Põhikool 4. klass 3140 1377 1566 1574
262. Emilia Runnel Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3133 0 1959 1174
263. Aigar Nurk Kadrina Keskkool 4.b klass 3124 1828 0 1296
264. Mirtel Mooses Kadrina Keskkool 4.a klass 3123 1887 0 1236
265. Merike Tamm Lasila Põhikool 5. klass 3122 3122 0 0
266. Laura Janis Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 3116 1860 1256 1019
267. Karmen Kullamägi Kadrina Keskkool 5.a klass 3111 1430 1681 0
268. Robert Sammel Rakvere Põhikool 4. klass 3104 0 1764 1340
269. Oliver Tein Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 3103 2058 0 1045
270. Britt-Lauren Tamm Jäneda Kool 6. klass 3086 1599 1487 0
271. Kristo Vagur Uhtna Põhikool 4. klass 3077 1482 1595 1296
272. Elis Klopp Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 3060 2517 0 543
273. Taniel Vain Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 3060 1203 1722 1338
274. Marianne Kaldoja Kadrina Keskkool 5.a klass 3038 1500 1538 0
275. Dominic Arkhan Baum Jäneda Kool 6. klass 3025 1908 1117 947
276. Mattias Koitve Rakvere Põhikool 4. klass 3025 1571 1454 1420
277. Lisete Braust Väike-Maarja Gümnaasium 4. klass 3024 0 1688 1336
278. Annemai Lutter Rakvere Gümnaasium 5.b klass 3004 0 1175 1829
279. Kadi-Liis Kandala Kadrina Keskkool 6.b klass 2995 2995 0 0
280. Markus Masing Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 2987 1434 1553 929
281. Andra Aertis Rakvere Põhikool 4. klass 2980 1489 1305 1491
282. Oliver Kaare Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2975 1430 1545 523
283. Martis Sepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2974 1893 1081 801
284. Lisandra Lauri Lasila Põhikool 4. klass 2970 1618 1352 540
285. Reimo Ratsov Kadrina Keskkool 4.b klass 2963 1808 0 1155
286. Maria Liis Alt Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 2961 1790 0 1171
287. Miikael Preisfreund Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 2937 1687 1250 1076
288. Brianna Maasing Kadrina Keskkool 5.a klass 2934 1579 1355 0
289. Anett Kereme Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2934 1517 1012 1417
290. Kristjan Oidsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 2923 1262 1043 1661
291. Taavi Vorss Lasila Põhikool 4. klass 2913 1196 1717 1034
292. Mihkel Männik Rakvere Põhikool 4. klass 2912 1671 1241 480
293. Karmen Kruusma Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2898 1498 1400 0
294. Helena Semjonov Uhtna Põhikool 4. klass 2894 1624 1270 1197
295. Arthur Edward Lokman Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2887 0 2887 0
296. Lisette Liivamäe Uhtna Põhikool 4. klass 2881 1499 1382 1277
297. Paavo Erapart Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 2861 0 1339 1522
298. Carmen Malmberg Uhtna Põhikool 4. klass 2846 0 1770 1076
299. Alfred Akdavletov Kadrina Keskkool 6.b klass 2841 2841 0 0
300. Eike Luik Kadrina Keskkool 5.a klass 2835 1248 1587 0
301. Reele Raap Kadrina Keskkool 4.a klass 2827 1710 0 1117
302. Anette-Grete Tumanov Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2809 0 1834 975
303. Marilee Pihlak Jäneda Kool 6. klass 2808 1842 0 966
304. Marcos Spelman Jäneda Kool 6. klass 2776 1458 1318 0
305. Anne-Mai Tammiste Kadrina Keskkool 4.a klass 2767 1431 0 1336
306. Marianne Burk Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2765 1811 954 950
307. Frederik Malmberg Uhtna Põhikool 6. klass 2761 726 1389 1372
308. Dan Erikch Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2755 1771 984 0
309. Alvar Allmäe Kadrina Keskkool 4.b klass 2745 1468 0 1277
310. Jaanus-Eerik Mesi Rakvere Põhikool 4. klass 2730 1137 1455 1275
311. Sandra Tinnuri Tamsalu Gümnaasium 6. klass 2730 1308 1283 1422
312. Annalisa Kesküla Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2719 1447 1272 1214
313. Jan Markus Ojala Lasila Põhikool 5. klass 2716 2716 0 0
314. Jaano Onga Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2713 1491 0 1222
315. Merilin Veskilt Muuga-Laekvere Kool 4. klass 2699 1270 1429 1258
316. Emilia Peil Kadrina Keskkool 6.a klass 2693 842 1462 1231
317. Braian Uusküla Jäneda Kool 6. klass 2678 2064 0 614
318. Marcus Valving Kadrina Keskkool 6.c klass 2673 2011 0 662
319. Mathis Zubarev Lasila Põhikool 5. klass 2641 2641 0 0
320. Robin Valk Uhtna Põhikool 4. klass 2624 1487 1137 0
321. Rasmus Võhma Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2608 1351 1257 0
322. Karmen Lill Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2607 1163 1444 0
323. Merili Bauman Uhtna Põhikool 4. klass 2602 1336 1266 805
324. Snezanna Kolgo Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2594 0 1603 991
325. Marlen-Janeli Matto Uhtna Põhikool 4. klass 2579 1399 1180 638
326. Karl Valgepea Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 2565 1149 1416 0
327. Melina-Liisa Tovstsik Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2563 0 1382 1181
328. Ainar Tropp Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2562 0 2562 0
329. Andres-Alex Rannaberg Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2560 0 1533 1027
330. Andres Griffel Kadrina Keskkool 4.b klass 2539 1648 0 891
331. Margus Murel Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2534 0 2534 0
332. Vija Altmäe Kadrina Keskkool 5.b klass 2510 0 2510 0
333. Heiko-Kaido Lahe Kadrina Keskkool 5.c klass 2505 1579 926 0
334. Nikita Rimitsen Tapa Vene Põhikool 6. klass 2503 2503 0 0
335. Lisete Uueni Uhtna Põhikool 4. klass 2498 985 1513 753
336. Eva Vybornova Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2488 0 1293 1195
337. Tiit Ehasoo Jäneda Kool 6. klass 2484 1210 1274 850
338. Siim Kaasik Rakvere Põhikool 4. klass 2466 1357 1109 0
339. Melany Männik Rakvere Põhikool 4. klass 2462 1450 1012 779
340. Inga Alferov Uhtna Põhikool 4. klass 2458 1184 1274 0
341. Mikk Viermann Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2441 0 1454 987
342. Indrek Lehtme Kadrina Keskkool 4.a klass 2438 1546 0 892
343. Liseth Rohtla Kadrina Keskkool 6.b klass 2429 2429 0 0
344. Kristina Maasik Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2421 2421 0 0
345. Henri Pugast Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2419 2419 0 0
346. Henry Hiiemäe Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2417 0 2417 0
347. Maik Mattis Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2407 2407 0 0
348. Marcus Vaigur Rakvere Gümnaasium 5.c klass 2407 0 2407 0
349. Maribel Darsch Uhtna Põhikool 4. klass 2381 1254 1127 618
350. Kairi Pärnamäe Kadrina Keskkool 5.b klass 2371 0 2371 0
351. Udo Aasa Kadrina Keskkool 4.b klass 2371 1618 0 753
352. Anete Selezen Lasila Põhikool 5. klass 2364 1298 1066 0
353. Marco Murakas Rakvere Gümnaasium 4.c klass 2349 0 2349 0
354. Hugo Vainjärv Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2349 1224 1125 760
355. Lisett Kulmats Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2347 0 1391 956
356. Kätlin Kirsch Kadrina Keskkool 4.a klass 2319 1416 0 903
357. Agnes Braun Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 2309 2309 0 0
358. Argo Larionov Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2305 1109 1196 0
359. Melissa Proover Muuga-Laekvere Kool 4. klass 2299 1130 1169 821
360. Ranel Mäepõld Kadrina Keskkool 6.b klass 2278 2278 0 0
361. Rasmus Rebane Rakvere Põhikool 4. klass 2272 1051 1221 620
362. Erik Poom Kadrina Keskkool 6.b klass 2265 2265 0 0
363. Vladimir Gavrilišin Tapa Vene Põhikool 4. klass 2261 2261 0 0
364. Annabel Ojasalu Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2261 1154 1107 903
365. Mairit Müürsalu Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2231 1306 925 723
366. Riin Aasna Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2224 0 1195 1029
367. Anna - Marija Veebel Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 2218 1214 0 1004
368. Toomas Tiganik Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 2193 1421 0 772
369. Ken - Matti Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 2187 1198 0 989
370. Annika Toom Uhtna Põhikool 4. klass 2182 1272 910 543
371. Jens Jasper Tölpus Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2181 0 1425 756
372. Tanel Peramets Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 2177 2177 0 0
373. Grete Eltermaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 2176 1372 0 804
374. Kaireen Penek Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2170 0 1048 1122
375. Marina Kostrova Kadrina Keskkool 6.b klass 2165 2165 0 0
376. Ruben Kallaste Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2159 2159 0 0
377. Dmitrii Bogdanov Tapa Vene Põhikool 5. klass 2151 2151 0 0
378. Kärt Maasik Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 2148 2148 0 0
379. Taaniel Tuga Kadrina Keskkool 4.a klass 2139 1491 0 648
380. Elizaveta Stoliar Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 2124 2124 0 0
381. Kärolin Baumann Kadrina Keskkool 4.b klass 2118 1206 0 912
382. Karoliine Nõmmik Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 2096 1356 713 740
383. Ketlin Kalda Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2080 0 1129 951
384. Илона Пшеничная Tapa Vene Põhikool 5. klass 2060 2060 0 0
385. Kadri Liis Leichter Muuga-Laekvere Kool 4. klass 2060 1066 994 840
386. Mihkel Verbitski Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 2058 944 1114 589
387. Mariken Labi Lasila Põhikool 4. klass 2058 972 1086 816
388. Marianne Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 2052 1197 855 767
389. Maris Laanemäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 2049 859 1084 965
390. Andreas Sepp Kadrina Keskkool 5.b klass 2045 0 2045 0
391. Angelina Klooster Uhtna Põhikool 4. klass 2037 1132 905 713
392. Hanna-Liisa Laurits Rakvere Gümnaasium 5.b klass 2026 0 2026 0
393. Marie - Eliise Marton Kadrina Keskkool 5.b klass 2019 0 2019 0
394. Annaliisa Lõõbas Kadrina Keskkool 4.a klass 2016 1157 0 859
395. Thristan Paju Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 2015 1152 746 863
396. Irina Smirnova Rakvere Gümnaasium 5.a klass 2002 0 1171 831
397. Alina Avramchuk Tapa Vene Põhikool 6. klass 2000 2000 0 0
398. Helena Mägi Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1999 0 1130 869
399. Sten Schneider Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 1999 927 858 1072
400. Reneli Nugis Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 1996 1996 0 0
401. Penelope Kaasik Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1988 732 1256 562
402. Aleksandr Anikanov Tapa Vene Põhikool 4. klass 1985 1985 0 0
403. Remi-Alan Limbak Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1980 0 1980 0
404. Henri Ljaš Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1977 0 1977 0
405. Heti Kirsimäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 1975 1975 0 0
406. Vanessa Aess Kadrina Keskkool 6.b klass 1970 1970 0 0
407. Artjom Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 1968 578 1390 0
408. Liisbet Milvaste Kadrina Keskkool 4.b klass 1968 966 0 1002
409. Jana Turapina Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1961 0 1961 0
410. Marina Muzika Tapa Vene Põhikool 6. klass 1956 1956 0 0
411. Roland Bujankin Tapa Vene Põhikool 6. klass 1951 1951 0 0
412. Lisete Kalvet Kadrina Keskkool 4.b klass 1951 1099 0 852
413. Kristel Orula Kadrina Keskkool 4.b klass 1942 1209 0 733
414. Marten Ait Uhtna Põhikool 4. klass 1941 1005 936 668
415. Kaspar Merivald Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 1939 0 0 1939
416. Edvard Tkatš Tapa Vene Põhikool 5. klass 1935 1935 0 0
417. Marten Romet Rindberg Kadrina Keskkool 5.a klass 1928 0 1928 0
418. Karl Alavee Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1921 0 1921 0
419. Johanna Lepasaar Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1912 0 1349 563
420. Sandra Kasu Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 1893 1120 773 404
421. Igor Saronov Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1889 0 1889 0
422. Daniel Partanen Tapa Vene Põhikool 6. klass 1887 1887 0 0
423. Getter Väli Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 1884 0 842 1042
424. Helander Vodja Kadrina Keskkool 5.a klass 1880 0 1880 0
425. Andreas Viidas Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1867 624 1199 668
426. Karmen Videvik Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1859 0 1403 456
427. Aabel Sheshenko Tapa Vene Põhikool 6. klass 1843 1843 0 0
428. Birgit Tisler Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 1813 1050 763 483
429. Markus Selter Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1807 1807 0 0
430. Annaliisa Jaanimägi Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1794 0 1794 0
431. Heti Toom Kadrina Keskkool 4.a klass 1780 1029 0 751
432. Tristan Tunder Kadrina Keskkool 4.b klass 1757 1030 0 727
433. Joonas Lamus Väike-Maarja Gümnaasium 4. klass 1754 0 945 809
434. Alina Pavlova Tapa Vene Põhikool 4. klass 1752 1752 0 0
435. Ergitta Enkel Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1748 0 1221 527
436. Anne-Mai Kruutmann Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1739 1739 0 0
437. Ethel Liis Randveer Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1734 980 754 603
438. Artur Han Tapa Vene Põhikool 4. klass 1731 1731 0 0
439. Kelly Rippinen Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1728 0 1728 0
440. Diana Zvonnikova Tapa Vene Põhikool 6. klass 1722 1722 0 0
441. Leegi Brigitte Kais Kadrina Keskkool 4.a klass 1722 861 0 861
442. Rain Lepik Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1721 0 0 1721
443. Helena Victoria Viise Kadrina Keskkool 4.a klass 1707 1707 0 0
444. Oliver Balotsev Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1703 0 1703 0
445. Cristofer Aavast Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1703 0 1703 0
446. Eerik Timm Kadrina Keskkool 6.c klass 1698 0 1074 624
447. Gerty Punane Lasila Põhikool 6. klass 1693 731 717 962
448. Margit Viirg Uhtna Põhikool 4. klass 1691 0 1691 0
449. Helery Ruuk Lasila Põhikool 5. klass 1684 1684 0 0
450. Evelin Kõnnu Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 1676 1676 0 0
451. Angeelika Vainult Kadrina Keskkool 4.b klass 1674 832 0 842
452. Taaniel Inno Jäneda Kool 5. klass 1652 1652 0 0
453. Laura Aess Kadrina Keskkool 4.b klass 1651 875 0 776
454. Magnus Erik Luming Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1647 0 1068 579
455. Diana Tšironova Tapa Vene Põhikool 5. klass 1637 1637 0 0
456. Alex Hokkonen Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1637 1637 0 0
457. Anita Kiderman Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1631 0 1631 0
458. Miia Kerov Kadrina Keskkool 4.b klass 1629 829 0 800
459. Pilleriin Vaarik Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1611 678 933 663
460. Marko Müürsepp Uhtna Põhikool 5. klass 1610 486 956 654
461. Katre Treffner Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 1609 1609 0 0
462. Laura Anton Kadrina Keskkool 5.b klass 1606 0 1606 0
463. Marleen Niitvali Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1606 0 812 794
464. Anna Pogoroljuk Tapa Vene Põhikool 6. klass 1593 1593 0 0
465. Janar Häätarõ Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1580 0 1580 0
466. Jevgeni Zemskov Tapa Vene Põhikool 4. klass 1578 1578 0 0
467. Romer Kungla Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1574 0 0 1574
468. Jekaterina Viglina Tapa Vene Põhikool 5. klass 1573 1573 0 0
469. Indrek Tomingas Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 1573 757 816 644
470. Karl-Mattias Viru Kadrina Keskkool 5.c klass 1556 1070 486 0
471. Gregor Laats Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1548 0 1548 0
472. Anette Järv Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1542 0 1542 0
473. Rico Ruudi Veide Kadrina Keskkool 6.b klass 1540 1540 0 0
474. Anneli Pilvistu Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 1539 1539 0 0
475. Garmen Lillimägi Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 1534 0 1534 0
476. Mia Leemets Kadrina Keskkool 4.a klass 1534 847 0 687
477. Elis Lappert Uhtna Põhikool 4. klass 1532 735 770 762
478. Marleen Simson Lasila Põhikool 5. klass 1530 1530 0 0
479. Marii Pukki Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1529 1529 0 0
480. Liisa Perandi Jäneda Kool 6. klass 1527 710 0 817
481. Mia Saar Tamsalu Gümnaasium 5.a klass 1518 1518 0 0
482. Andriana Ingeroinen Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 1514 1514 0 0
483. Martin Selgmäe Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1497 0 1497 0
484. Adela-Roksett Kovaljova Kadrina Keskkool 4.b klass 1476 646 0 830
485. Karina Krivonogov Kadrina Keskkool 4.a klass 1459 702 0 757
486. Kermo Kruusmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 1457 0 0 1457
487. Edvin Runnel Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1455 0 1455 0
488. Risten Palang Kadrina Keskkool 6.c klass 1449 861 588 398
489. Ott Kristjan Toome Lasila Põhikool 5. klass 1431 1431 0 0
490. Mari-Liis Meltsas Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1430 1430 0 0
491. Kevin Kollamaa Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1414 0 1414 0
492. Jargo Pappe Kadrina Keskkool 6.c klass 1412 952 453 460
493. Denel Karrik Lasila Põhikool 6. klass 1407 586 795 612
494. Meri-Ly Salumäe Kadrina Keskkool 5.b klass 1403 0 1403 0
495. Maribel Niitsalu Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1403 0 1403 0
496. Gayle Punane Lasila Põhikool 6. klass 1370 656 714 559
497. Maksim Hamidzanov Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 1368 1368 0 0
498. Teele Taling Kadrina Keskkool 4.b klass 1355 665 0 690
499. Renata Rohtla Kadrina Keskkool 5.b klass 1354 0 1354 0
500. Karmel Roball Jäneda Kool 4. klass 1349 0 0 1349
501. Alyssa Liblik Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1341 1341 0 0
502. Triini Andronova Kadrina Keskkool 5.b klass 1339 0 1339 0
503. Kristi Arumäe Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 1327 1327 0 0
504. Argo Unus Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 1321 0 0 1321
505. Liis Teedla Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1320 0 1320 0
506. Emma Ubaleht Jäneda Kool 4. klass 1317 873 0 444
507. Egert Põllu Kadrina Keskkool 4.a klass 1310 0 0 1310
508. Kairi Manninen Kadrina Keskkool 4.b klass 1308 746 0 562
509. Mirko Morozov Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1293 0 1293 0
510. Gert Pukki Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1290 0 1290 0
511. Artur Landberg Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1283 0 0 1283
512. Meelis-Asse Põder Kadrina Keskkool 5.b klass 1270 0 1270 0
513. Rasmus Juvanen Kadrina Keskkool 6.a klass 1268 841 390 427
514. Kairit Kala Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 1262 753 452 509
515. Artjom Golubkov Tapa Vene Põhikool 6. klass 1260 1260 0 0
516. Rajan Treier Uhtna Põhikool 4. klass 1249 0 0 1249
517. Berit Purk Kadrina Keskkool 4.a klass 1248 0 0 1248
518. Marlen Conte Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1226 0 1226 0
519. Lauri Margat Kadrina Keskkool 5.b klass 1225 0 1225 0
520. Andrei Presnetsov Tapa Vene Põhikool 6. klass 1223 1223 0 0
521. Kevin Kukk Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 1211 378 579 632
522. Simo Murakas Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1200 0 1200 0
523. Markus Ellenurm Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1190 0 1190 0
524. Daniel Starokon Tapa Vene Põhikool 6. klass 1188 1188 0 0
525. Rivo Saukas Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1176 1176 0 0
526. Jan Christian Rand Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 1160 1160 0 0
527. Eleriin Kruusmann Kadrina Keskkool 5.b klass 1147 0 1147 0
528. Artjom Prodan Tapa Vene Põhikool 5. klass 1146 1146 0 0
529. Andreas Inno Jäneda Kool 4. klass 1121 1121 0 0
530. Melyna Liiva Kadrina Keskkool 6.b klass 1120 1120 0 0
531. Glen Vainjärv Kadrina Keskkool 5.b klass 1119 0 1119 0
532. Ardo Vaarmets Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1116 0 1116 0
533. Karolina Karpljuk Tapa Vene Põhikool 6. klass 1104 1104 0 0
534. Aneete Vassiljeva Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1087 0 1087 0
535. Liliana Pitirimova Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 1087 688 399 54
536. Gregor Vool Kadrina Keskkool 5.b klass 1079 0 1079 0
537. Isabel Tiivas Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1078 0 1078 0
538. Cädiryn Kraav Rakvere Gümnaasium 5.c klass 1075 0 1075 0
539. Niina Muzika Tapa Vene Põhikool 5. klass 1072 1072 0 0
540. Алексей Шувалов Tapa Vene Põhikool 5. klass 1071 1071 0 0
541. Artur Buš Tapa Vene Põhikool 4. klass 1067 1067 0 0
542. Raigo Dello Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1061 0 1061 0
543. Martin Maidra Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 1060 604 456 144
544. Markus Merimaa Rakvere Gümnaasium 5.b klass 1059 0 1059 0
545. Medris Kivi Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 6. klass 1056 0 1056 0
546. Elerin Tasang Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1042 0 1042 0
547. Jane-Ly Kongi Lasila Põhikool 6. klass 1037 556 481 412
548. Siimeon Sheshenko Tapa Vene Põhikool 5. klass 1033 1033 0 0
549. Artur Roditsenko Rakvere Gümnaasium 4.c klass 1028 0 1028 0
550. Joosep Kotka Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 1028 545 460 483
551. Kirsika Kallaste Rakvere Gümnaasium 5.a klass 1015 0 0 1015
552. Margus Sakk Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 1003 1003 0 0
553. Kristjan Roosimägi Kadrina Keskkool 5.b klass 1000 0 1000 0
554. Denis Toptšii Tapa Vene Põhikool 4. klass 998 998 0 0
555. Vladimir Akimov Tapa Vene Põhikool 5. klass 986 986 0 0
556. Elizabeth Maasing Rakvere Gümnaasium 4.c klass 969 0 969 0
557. Kirke-Kleer Kressa Kadrina Keskkool 5.c klass 964 280 684 279
558. Laura-Eliise Sokk Kadrina Keskkool 4.b klass 962 962 0 0
559. Grete Orumaa Kadrina Keskkool 4.a klass 962 962 0 0
560. Kristel Väljak Kadrina Keskkool 4.b klass 958 555 0 403
561. Anete Jäetma Kadrina Keskkool 4.a klass 944 944 0 0
562. Marian Kolossova Kadrina Keskkool 6.b klass 941 941 0 0
563. Veronika Käkinen Tapa Vene Põhikool 6. klass 927 927 0 0
564. Konstantin Kondratjuk Tapa Vene Põhikool 5. klass 921 921 0 0
565. Elina Puusta Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 914 506 0 408
566. Leandra Lainevee Jäneda Kool 5. klass 907 0 0 907
567. Karolina Mitt Kadrina Keskkool 5.b klass 897 0 897 0
568. Jersova Ksenija Tapa Vene Põhikool 6. klass 869 869 0 0
569. Sten-Lenar Nirgi Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 856 856 0 0
570. Tenno Tingas Kadrina Keskkool 5.b klass 846 0 846 0
571. Maksim Abrajev Tapa Vene Põhikool 4. klass 809 809 0 0
572. Mihhail Skrjabin Tapa Vene Põhikool 4. klass 789 789 0 0
573. Gleb Kharchenko Tapa Vene Põhikool 5. klass 785 785 0 0
574. Henri Bürkland Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 4. klass 767 556 211 52
575. Polina Maltseva Tapa Vene Põhikool 4. klass 747 747 0 0
576. Martti Kivisalu Uhtna Põhikool 5. klass 745 0 0 745
577. Raiko Treier Uhtna Põhikool 6. klass 715 0 0 715
578. Geiti Viljak Vinni-Pajusti Gümnaasium 6. klass 712 712 0 0
579. Alexander Kokka Lasila Põhikool 4. klass 704 379 325 251
580. Petra Madatjan Rakvere Gümnaasium 5.b klass 690 0 0 690
581. Mairon Kirsch Kadrina Keskkool 5.b klass 675 0 675 0
582. Raiko Meisner Rakvere Gümnaasium 5.a klass 665 0 665 0
583. Triin Mägi Kadrina Keskkool 4.b klass 624 362 0 262
584. Kristi Riin Lillemägi Kadrina Keskkool 4.a klass 609 609 0 0
585. Maksim Rõbalko Tapa Vene Põhikool 4. klass 605 605 0 0
586. Pavel Jegorov Tapa Vene Põhikool 4. klass 597 597 0 0
587. Elli Linkmann Rakvere Gümnaasium 5.a klass 585 0 0 585
588. Nikita Jakovlev Tapa Vene Põhikool 4. klass 558 558 0 0
589. Nineel Mametova Tapa Vene Põhikool 4. klass 538 538 0 0
590. Dimitri Rõbalko Tapa Vene Põhikool 4. klass 527 527 0 0
591. Liis Sööt Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 5. klass 515 0 309 206
592. Edgar Koverda Tapa Vene Põhikool 6. klass 464 464 0 0
593. Kelin Meidla Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 366 366 0 0
594. Tanel Purv Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 114 114 0 0