Eelvõistluse kokkuvõte
Sinises kirjas võistlejad pääsesid piirkondlikku vooru, mis toimub 14.-15. märtsil oma koolis.
Võistlejaid 668

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Aaron Veskilt Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7725 3638 4087 3096
2. Mia Oks Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 7056 3788 3268 2596
3. Karl Poolakese Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 6924 3386 3460 3464
4. Karlis Kütt Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 6613 2023 2845 3768
5. Eva-Angelica Kaldaru Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 6182 1670 3376 2806
6. Steven Sulg Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 6110 2377 2603 3507
7. Rainis Lükk Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 6061 2738 3041 3020
8. Reino Kallas Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 5833 2209 3229 2604
9. Kaspar Liivak Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 5811 2378 3433 2096
10. Taavi Deket Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 5737 2792 2945 2153
11. Janno Bauman Uhtna Põhikool 2. klass 5656 2805 2851 2154
12. Kristo Prinken Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 5461 2370 3023 2438
13. Kristella Ljas Rakvere Põhikool 3.a klass 5156 2269 2887 1967
14. Alice Veske Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5145 1333 3195 1950
15. Kristofer Meriloo Rakvere Põhikool 2. klass 5025 2015 2890 2135
16. Martin Rossmann Rakvere Gümnaasium 3.c klass 5016 0 3181 1835
17. Hans-Kristjan Kaptein Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4979 0 2742 2237
18. Karolina Alt Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 4933 1363 2465 2468
19. Andreas Budrikas Rakvere Põhikool 3.a klass 4902 0 2500 2402
20. Marcus Jürman Jäneda Kool 3. klass 4854 2482 2372 2143
21. Ranno Haasma Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4851 0 2926 1925
22. Anu-Liis Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 4839 2362 2471 2368
23. Inger Rummo Kadrina Keskkool 3.d klass 4834 2788 0 2046
24. Angelina Alt Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 4786 1720 2874 1912
25. Karl Alex Päären Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4763 0 3073 1690
26. Robin Jukka Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4666 0 2743 1923
27. Oliver Arder Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4660 2107 2553 986
28. Kairo Nõmtak Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4659 1179 2647 2012
29. Maris Floren Rakvere Põhikool 2. klass 4603 2365 2238 2053
30. Silver Koppel Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4567 1911 2305 2262
31. Sädleen Bauman Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4471 0 2281 2190
32. Christofer Tabun Kadrina Keskkool 3.b klass 4376 0 2744 1632
33. Romet Lopetas Kadrina Keskkool 3.b klass 4352 0 2276 2076
34. Markus Väljaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 4323 1306 2402 1921
35. Krislin Pähkel Uhtna Põhikool 3. klass 4301 2021 2280 1531
36. Gita-Kristina Kalla Uhtna Põhikool 3. klass 4264 1480 2190 2074
37. Ken-Martti Vijar Jäneda Kool 3. klass 4261 1937 2032 2229
38. Danila Komarov Rakvere Gümnaasium 3.c klass 4258 0 2494 1764
39. Victoria Morozov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4255 0 2463 1792
40. Laura Maria Truss Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4217 1757 2460 1508
41. Markus Kaurla Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4153 2373 1780 1634
42. Kätriin Kotiesen Kadrina Keskkool 3.d klass 4113 2088 2025 0
43. Richard Lindpärg Rakvere Põhikool 3.a klass 4052 1924 2128 1228
44. Rasmus Laks Rakvere Gümnaasium 3.c klass 3948 0 1810 2138
45. Miko Mälton Uhtna Põhikool 3. klass 3879 0 1932 1947
46. Romet Mäepõld Kadrina Keskkool 3.d klass 3822 1685 2137 0
47. Andrei Chirkov Rakvere Gümnaasium 3.c klass 3812 0 2276 1536
48. Eliise Joonas Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3783 1560 1969 1814
49. Lille-Riine Kiik Rakvere Gümnaasium 3.c klass 3762 0 2325 1437
50. Maarja Valtin Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3731 2085 1646 0
51. Andrias Mäeks Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3722 1063 1847 1875
52. Karl Vainomaa Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 3677 1427 2250 1114
53. Armo Laanemäe Kadrina Keskkool 3.d klass 3669 1338 2331 0
54. Markus Aasamets Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3662 1759 1903 0
55. Karl-Martin Sirp Kadrina Keskkool 3.d klass 3635 1793 1842 0
56. Rein Väli Muuga-Laekvere Kool 3. klass 3630 1969 0 1661
57. Kristo Värno Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 3615 1572 2043 1334
58. Kert Kudrjašov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3566 2625 0 941
59. Jane Sumre Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 3545 0 1989 1556
60. Karl Hain Kruus Rakvere Põhikool 2. klass 3517 1506 1936 1581
61. Kristin Liset Lepasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3510 1535 1975 855
62. Keivo Uusmaa Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3469 1099 2359 1110
63. Markus Naab Rakvere Põhikool 2. klass 3457 1756 1701 1429
64. Kristina Veetamm Jäneda Kool 3. klass 3440 1391 1972 1468
65. Mihkel Ilves Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 3396 1392 2004 1243
66. Robert Sillandi Jäneda Kool 3. klass 3390 1405 1807 1583
67. Rasmus Kanna Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3386 0 2039 1347
68. Rico-Kris Vares Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 3381 1870 0 1511
69. Enar Kruus Rakvere Põhikool 3.a klass 3367 2034 1299 1333
70. Martin Aas Kadrina Keskkool 3.c klass 3354 1530 1824 0
71. Jarko Küüsmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3352 1581 1771 1394
72. Robin Telvik Rakvere Põhikool 3.a klass 3341 1830 1511 0
73. Emilia Piirmäe Rakvere Põhikool 3.a klass 3336 1978 1358 951
74. Johann Peter Grave Jäneda Kool 3. klass 3311 1319 1693 1618
75. Vladislav Zemski Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 3296 1152 2074 1222
76. Li-Liis Grosnõi Rakvere Põhikool 3.a klass 3293 0 2020 1273
77. Reno Kungla Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 3267 2042 0 1225
78. Andreas Möller Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3243 0 1771 1472
79. Kristel Nurkma Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 3222 1699 0 1523
80. Äile Valk Rakvere Põhikool 1. klass 3222 944 1609 1613
81. Tobias Küngas Rakvere Gümnaasium 2.b klass 3218 0 1736 1482
82. Harri Saareoks Jäneda Kool 1. klass 3217 799 2123 1094
83. Romet Lehtme Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3208 695 1170 2038
84. Kaarel Pillesson Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3197 0 1919 1278
85. Lisette Nurgamaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3197 0 1418 1779
86. Elisabeth Ervald Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 3194 1220 1693 1501
87. Kristina Tammu Kadrina Keskkool 3.b klass 3181 0 1664 1517
88. Andreas Rotka Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 3177 1397 1780 1051
89. Karl Kalda Rakvere Gümnaasium 3.c klass 3149 0 1765 1384
90. Vilbok Steveri Rakvere Põhikool 2. klass 3143 1407 1736 967
91. Sergo Saksen Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3118 828 1894 1224
92. Keimo Salumäe Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3101 1238 1647 1454
93. Andrus Endoja Kadrina Keskkool 3.d klass 3095 1466 1629 0
94. Silver Saprõkin Rakvere Põhikool 3.a klass 3073 1708 1365 687
95. Deivi Tuhkonen Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3058 940 2035 1023
96. Linell Saarne Rakvere Gümnaasium 3.c klass 3052 0 1532 1520
97. Meelis Haiba Rakvere Põhikool 2. klass 3018 1518 1500 1353
98. Kustav Klaus Kadrina Keskkool 3.d klass 3014 1422 1592 0
99. Denis Kuranov Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3008 1511 1497 777
100. Markkus Seli Rakvere Põhikool 3.a klass 2995 1861 0 1134
101. Vahur Ries Jäneda Kool 1. klass 2985 719 1615 1370
102. Karmel Veide Kadrina Keskkool 3.d klass 2980 1524 1456 1153
103. Lily-Riin Parv Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 2942 1282 1660 1176
104. Siim Argos Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 2924 952 1686 1238
105. Kaspar Pruual Rakvere Põhikool 1. klass 2912 1273 1451 1461
106. Rico Kruus Rakvere Põhikool 3.a klass 2904 1501 1403 902
107. Juri Znobištšev Tapa Vene Põhikool 3. klass 2900 1443 1457 1105
108. Hannele Nora Künnapuu Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2892 1378 1514 1335
109. Grete Kilk Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2880 1329 1551 1025
110. Laura Lisette Kaas Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2859 1178 1681 1099
111. Roger Kallis Rakvere Põhikool 2. klass 2839 1048 1468 1371
112. Mihail Sepp Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2833 1236 1597 1226
113. Taaniel Preisfreund Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 2788 1220 1367 1421
114. Siim Mõistlik Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2764 1216 1548 935
115. Simon Uustalu Rakvere Põhikool 3.a klass 2750 1426 1324 483
116. Andres Ingeroinen Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2740 0 1375 1365
117. Tristan Ruuto Rakvere Põhikool 3.a klass 2735 1266 1469 929
118. Sten Oliver Tammsalu Muuga-Laekvere Kool 3. klass 2723 690 1455 1268
119. Vitja Aršinnikov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 2716 1633 1083 1039
120. Markus Metsaveer Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2698 0 1219 1479
121. Heleri Laanemägi Vasta Kool 3. klass 2686 2686 0 0
122. Kirsika Kaegas Kadrina Keskkool 3.a klass 2685 2685 0 0
123. Marcus Ruutupõld Kadrina Keskkool 3.c klass 2674 1192 1482 0
124. Riko Robert Leiten Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2673 1072 1601 1060
125. Leandra Bauman Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2665 1495 0 1170
126. Romet Laurimäe Kadrina Keskkool 3.a klass 2647 2647 0 0
127. Stever Kudi Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 2634 1026 1389 1245
128. Märten Mäekivi Rakvere Põhikool 2. klass 2626 787 1398 1228
129. Artur Pillesson Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2624 0 1611 1013
130. Luisa Jõgiste Kadrina Keskkool 3.d klass 2624 1233 1390 1234
131. Carmen-Margit Popov Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2619 1363 1256 1118
132. Sander Kriel Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 2593 845 1748 0
133. Merlin Metsalu Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2586 1023 1478 1108
134. Karoliine Lindre Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2578 1051 1527 0
135. Laura Rubin Uhtna Põhikool 3. klass 2560 1548 1012 948
136. Etriin Etverk Rakvere Põhikool 3.a klass 2555 1231 1324 954
137. Helena Kirsch Kadrina Keskkool 3.d klass 2544 1281 1263 0
138. Kristo Salukivi Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2529 0 1568 961
139. Eneli Rannamägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2526 0 1268 1258
140. Ott Arak Kadrina Keskkool 3.a klass 2522 2522 0 0
141. Melissa Udikas Rakvere Põhikool 3.a klass 2522 1175 1347 778
142. Evelina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2516 1009 1507 840
143. Robin Mölder Rakvere Põhikool 3.a klass 2513 1347 1166 0
144. Kardo Koor Rakvere Põhikool 3.a klass 2500 1227 1273 1099
145. Kertrud Kõre Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2457 1263 1194 824
146. Taimo Teer Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 2445 897 1404 1041
147. Jürgen Kaljula Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2436 430 1265 1171
148. Alice Dubova Rakvere Põhikool 3.a klass 2428 1275 946 1153
149. Andri Vilik Kadrina Keskkool 3.c klass 2427 1148 1279 0
150. Aleksandra Saar Rakvere Põhikool 3.a klass 2426 1031 1395 928
151. Anette Paju Rakvere Põhikool 2. klass 2422 1292 1130 681
152. Sandra Rätsep Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2403 0 1295 1108
153. Moona Proover Muuga-Laekvere Kool 2. klass 2403 0 1278 1125
154. Marian Mäoma Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2394 1187 1207 1085
155. Carmen Handorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2379 0 1459 920
156. Andris Ellam Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 2371 0 1204 1167
157. Timur Varavin Tapa Vene Põhikool 1.b klass 2358 774 910 1448
158. Vladislav Kirjuhhin Tapa Vene Põhikool 3. klass 2358 1352 1006 970
159. Rait Alimov Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2355 799 1556 781
160. Janelle Urm Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 2353 946 1407 854
161. Märt Rämmar Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2344 780 572 1564
162. Sandro Tuga Kadrina Keskkool 3.b klass 2338 0 1065 1273
163. Rando Kraav Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2329 0 1004 1325
164. Pärtel Oja Muuga-Laekvere Kool 3. klass 2308 984 1251 1057
165. Siim Sikkar Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 2306 799 1248 1058
166. Lenna Kuusik Rakvere Põhikool 2. klass 2303 931 1136 1167
167. Kaur Valdok Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2292 1136 1156 658
168. Alan Muldma Uhtna Põhikool 3. klass 2290 0 0 2290
169. Astor Argos Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2277 1197 1080 0
170. Oskar Vainult Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2232 0 1149 1083
171. Toomas Saksladu Vasta Kool 3. klass 2224 2224 0 0
172. Marten Soon Võsu Kool 1. klass 2207 0 1193 1014
173. Egle Vissak Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 2189 1356 700 833
174. Robin Vasemägi Kadrina Keskkool 3.d klass 2186 1093 1093 0
175. Elise Bobõlski Rakvere Gümnaasium 2.b klass 2159 0 1021 1138
176. Maigron Matsiselts Kadrina Keskkool 3.c klass 2151 986 1165 0
177. Elis Roosla Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2151 0 1009 1142
178. Kaarel Lusti Uhtna Põhikool 3. klass 2147 1133 1014 902
179. Cassandra Leisson Jäneda Kool 2. klass 2144 1050 1094 794
180. Rauno Vilu Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2140 700 1207 933
181. Raim Murrik Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2130 0 1118 1012
182. Sirelin Vestenberg Muuga-Laekvere Kool 3. klass 2105 1063 1042 803
183. Artjom Šmõkov Tapa Vene Põhikool 3. klass 2102 963 1139 792
184. Stiven - Marcus Daitž Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 2097 850 1247 674
185. Arthur Part Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 2081 758 1323 0
186. Mirell Saksen Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 2079 681 1188 891
187. Madis Erikson Rakvere Põhikool 2. klass 2063 1057 1006 373
188. Birgitta Reonda Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 2062 952 0 1110
189. Laura Eenpuu Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 2055 0 870 1185
190. Robin Jänes Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2051 1263 0 788
191. Maksim Jeršov Tapa Vene Põhikool 2.b klass 2049 537 1256 793
192. Mirdo Ellermaa Jäneda Kool 2. klass 2042 637 1177 865
193. Maarja Mölder Kadrina Keskkool 3.b klass 2019 0 1063 956
194. Marii Magi Rakvere Gümnaasium 3.c klass 2010 0 975 1035
195. Andris Eeriksoo Kadrina Keskkool 3.c klass 2007 882 1125 0
196. Karl-Juhan Freienthal Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 2007 0 1080 927
197. Lisette Lillepuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 2005 0 977 1028
198. Laura Nurk Jäneda Kool 2. klass 1987 910 993 994
199. Anna Pavlova Tapa Vene Põhikool 3. klass 1980 1036 0 944
200. Teneli Kivi Rakvere Põhikool 3.a klass 1980 900 1024 956
201. Karmen Pikhoff Muuga-Laekvere Kool 2. klass 1953 0 1356 597
202. Martin Sakk Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1947 1004 943 628
203. Konstantin Politštšuk Tapa Vene Põhikool 3. klass 1945 333 910 1035
204. Dmitri Goryuchenkov Tapa Vene Põhikool 3. klass 1935 1073 851 862
205. Brith Müürsep Rakvere Põhikool 1. klass 1932 1054 664 878
206. Kenneth Liiv Rakvere Gümnaasium 1.b klass 1929 0 1929 0
207. Risto Meder Rakvere Põhikool 3.a klass 1923 1267 656 0
208. Miia Johanna Nukk Kadrina Keskkool 3.d klass 1910 1151 759 12
209. Lisette Popov Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1908 0 819 1089
210. Mariette Sims Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1907 448 1309 598
211. Kärol Virks Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1898 1012 886 854
212. Bryan Bremen Kadrina Keskkool 3.b klass 1884 0 1144 740
213. Britta Preismann Rakvere Gümnaasium 2.c klass 1880 0 1880 0
214. Henri Eenpuu Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1875 0 1026 849
215. Siim Ulm Rakvere Põhikool 3.a klass 1874 844 1030 483
216. Harry Kondratjev Kadrina Keskkool 3.b klass 1869 0 805 1064
217. Merili Kumm Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1859 687 980 879
218. Grete-Lisett Alak Kadrina Keskkool 3.d klass 1851 885 966 0
219. Milena Sokolova Tapa Vene Põhikool 3. klass 1849 0 967 882
220. Martin Känd Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1847 830 877 970
221. Angelina Võsar Tapa Vene Põhikool 3. klass 1832 770 1062 751
222. Anette Kell Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1826 810 760 1016
223. Sergei Predbannikov Tapa Vene Põhikool 2.b klass 1822 599 932 890
224. Karel Paatsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 1812 0 970 842
225. Egert Sulger Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1811 0 1811 0
226. Naatan Sheshenko Tapa Vene Põhikool 3. klass 1797 960 837 633
227. Luna-Mai Klettenberg Rakvere Gümnaasium 1.a klass 1793 0 910 883
228. Elar Hinno Kadrina Keskkool 3.b klass 1789 0 896 893
229. Nanete Bauman Uhtna Põhikool 2. klass 1755 924 831 783
230. Marten Demjanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1753 607 971 782
231. Sergio Deket Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1751 730 1021 704
232. Melissa Kumm Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1714 0 876 838
233. Maria Potapova Tapa Vene Põhikool 3. klass 1705 1026 545 679
234. Jekaterina Vassiljeva Tapa Vene Põhikool 3. klass 1697 0 770 927
235. Laur Lepik Kadrina Keskkool 3.d klass 1684 1684 0 0
236. Kristofer Puškin Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1676 0 1093 583
237. Kristjan Kuusemets Kadrina Keskkool 3.c klass 1674 666 1008 0
238. Kristella Roosväli Rakvere Põhikool 2. klass 1666 612 772 894
239. Annabel Holm Uhtna Põhikool 2. klass 1665 1071 594 559
240. Raiko Kilgi Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1662 369 519 1143
241. Eliise Pärl Mänd Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1653 659 836 817
242. Sten Rudanen Uhtna Põhikool 3. klass 1652 733 668 919
243. Marcus-Mattias Vaher Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1637 0 705 932
244. Lisandra Treimann Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1634 772 630 862
245. Emili Uudeküll Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1632 0 779 853
246. Jako Aus Kadrina Keskkool 3.b klass 1627 0 862 765
247. Merili Lill Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1617 256 701 916
248. Aleksandria Mäeks Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1615 538 784 831
249. Madis Konsa Võsu Kool 1. klass 1613 115 942 671
250. Eero Padu Rakvere Põhikool 1. klass 1608 808 800 633
251. Lisandra Sepp Rakvere Põhikool 2. klass 1600 514 622 978
252. Klara Kiur Kadrina Keskkool 3.a klass 1589 1589 0 0
253. Emily Valgepea Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 1588 606 828 760
254. Regiina Oliinik Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1588 638 766 822
255. Danil Nehoroškov Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 1572 0 969 603
256. Karola Malinin Uhtna Põhikool 2. klass 1570 742 828 0
257. Karmo Ossi Rakvere Põhikool 1. klass 1569 0 1097 472
258. Mirella Naruskberg Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1569 688 881 606
259. Kaido Maasik Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1568 675 661 893
260. Marko Berjozkin Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1563 691 807 756
261. Karmo Lill Rakvere Põhikool 2. klass 1561 602 959 0
262. Mihkel Tõnn Rakvere Põhikool 3.a klass 1558 838 630 720
263. Karlotte Lood Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1549 0 750 799
264. Johanna- Ivette Meijel Võsu Kool 2. klass 1548 653 747 801
265. Madis Obring Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 1536 723 813 0
266. Kätlin Elken Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1532 788 0 744
267. Villem Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1529 0 770 759
268. Kristjan-Erik Tšistotin Kadrina Keskkool 3.a klass 1524 1524 0 0
269. Elisei Sheshenko Tapa Vene Põhikool 2.b klass 1513 366 698 815
270. Kristina Gordejuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1506 772 734 623
271. Carolina Kaasik Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1504 829 469 675
272. Marten Laurimäe Uhtna Põhikool 3. klass 1503 0 561 942
273. Maria Tšurbakova Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1498 0 773 725
274. Carlos Pitkja Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 1483 0 0 1483
275. Gregor Tauer Vasta Kool 3. klass 1483 1483 0 0
276. Marten Klement Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 1482 0 734 748
277. Alice Kasemets Rakvere Põhikool 2. klass 1481 518 598 883
278. Laura Lamus Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1478 0 796 682
279. Karoliine Ljubimova Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1477 533 432 944
280. Anna-Laura Pugast Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1460 596 864 430
281. Eleonor Esko Rakvere Põhikool 2. klass 1460 689 593 771
282. Albert Halliväli Võsu Kool 2. klass 1460 406 719 741
283. Carolina Lõhmus Rakvere Põhikool 3.a klass 1453 771 682 597
284. Anhela Peeba Vasta Kool 3. klass 1450 1450 0 0
285. Suzanna Stoliar Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1444 585 705 739
286. Kaspar Kriisa Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 1443 997 0 446
287. Aleks Nester Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1431 633 0 798
288. Marjana Frolova Tapa Vene Põhikool 3. klass 1430 599 635 795
289. Adriana Mitt Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1429 813 0 616
290. Sofia Holst Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1421 0 588 833
291. Aili Tammoja Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 1419 655 0 764
292. Karmo Lõune Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1411 0 868 543
293. Diana Tsvetkova Rakvere Põhikool 2. klass 1408 566 688 720
294. Kristjan Hinno Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 1405 0 866 539
295. Eveli Mikker Kadrina Keskkool 3.d klass 1399 1399 0 0
296. Marleen Uustalu Kadrina Keskkool 3.c klass 1397 1397 0 0
297. Eliise Aunapuu Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1397 0 681 716
298. Ingmar Pohlak Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1394 0 1394 0
299. Kaisa Kree Rakvere Põhikool 3.a klass 1381 780 565 601
300. Anete Semjonov Kadrina Keskkool 3.d klass 1374 0 1374 0
301. Amanda Lepik Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1368 662 672 696
302. Denis Rožkov Tapa Vene Põhikool 2.b klass 1364 493 789 575
303. Eliisabet-Alisia Reiner Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1350 0 685 665
304. Diana Kuusemets Kadrina Keskkool 3.c klass 1349 1349 0 0
305. Gregor Purge Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1346 0 735 611
306. Emily Curphey Tamsalu Gümnaasium 1.a klass 1338 443 595 743
307. Carolyn Liimann Kadrina Keskkool 3.b klass 1322 0 1322 0
308. Roomet Leinbock Vasta Kool 3. klass 1316 1316 0 0
309. Samuel Oliver Mann Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 1313 0 810 503
310. Kevin Kukk Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1311 0 0 1311
311. Karina Gavronšuk Tapa Vene Põhikool 3. klass 1311 688 623 0
312. Rasmus Turro Uhtna Põhikool 2. klass 1303 803 0 500
313. Margus Salve Kadrina Keskkool 3.c klass 1296 402 894 0
314. Marleen Erm Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1295 569 109 726
315. Enriko Beimanov Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1294 0 0 1294
316. Sandra Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1292 73 770 522
317. Melissa Suursaar Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1286 0 803 483
318. Katjuštšik Aleksandra Tapa Vene Põhikool 2.b klass 1277 814 463 391
319. Kert Vennikas Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1273 226 697 576
320. Alo Lipp Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1272 0 0 1272
321. Teeleann Tint Rakvere Põhikool 2. klass 1270 1270 0 0
322. Roomet Mägi Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1268 0 548 720
323. Carolina Radik Kadrina Keskkool 3.c klass 1259 1259 0 0
324. Aleksandra Varts Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1253 0 726 527
325. Romet Rae Kadrina Keskkool 3.a klass 1252 1252 0 0
326. Damir Hamidžanov Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 1249 0 0 1249
327. Mari-Ann Rõuk Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1248 0 717 531
328. Daniil Sõtsev Tapa Vene Põhikool 1.b klass 1247 150 927 320
329. Leili Lii Laidla Võsu Kool 2. klass 1246 478 440 768
330. Janne Katt Vasta Kool 2. klass 1243 1243 0 0
331. Berit Kaasik Muuga-Laekvere Kool 1. klass 1243 496 681 562
332. Kerli Habakuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1234 500 570 664
333. Janelle Rannala Kadrina Keskkool 3.a klass 1220 1220 0 0
334. Klevis Klaas Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1219 0 770 449
335. Mari-Liis Kõnnu Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 1208 324 884 0
336. Silver Zirna Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1202 0 0 1202
337. Marelle Valliveere Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1201 0 606 595
338. Anni Villers Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1200 150 826 374
339. Feliks Uiboaed Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1196 0 488 708
340. Eleri Kaasik Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1195 0 0 1195
341. Anett- Mirell Olt Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1192 339 708 484
342. Erik Piirsalu Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1191 503 0 688
343. Greth Müürsep Rakvere Põhikool 1. klass 1191 154 600 591
344. Kedirin Kekkonen Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1183 0 662 521
345. Martti Männapuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1181 305 504 677
346. Polina Frolova Tapa Vene Põhikool 3. klass 1162 419 590 572
347. Andris Altermann Rakvere Gümnaasium 1.a klass 1160 0 352 808
348. Sandra-Maria Toomeniit Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 1158 546 610 548
349. Mehis Ries Jäneda Kool 2. klass 1155 430 725 0
350. Kirill Nehoroškov Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1153 241 577 576
351. Agon Aas Väike-Maarja Gümnaasium 2.a klass 1152 215 937 0
352. Kaido Veskis Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 1152 637 515 506
353. Rasmus Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1151 421 17 730
354. Nikita Jurassov Tapa Vene Põhikool 3. klass 1145 674 257 471
355. Karl Mattias Kosmanenko Vasta Kool 3. klass 1142 1142 0 0
356. Reelika Ratsov Kadrina Keskkool 3.b klass 1141 0 1141 0
357. Kaisa-Liis Sella Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1141 0 476 665
358. Stiven Tamm Vasta Kool 2. klass 1140 1140 0 0
359. Melissa-Mai Lichtfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1139 504 358 635
360. Aleksandr Skrjabin Tapa Vene Põhikool 3. klass 1137 354 578 559
361. Gerta Leek Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 1129 0 626 503
362. Oliver Veber Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1120 0 655 465
363. Heily Jürman Jäneda Kool 1. klass 1114 360 716 398
364. Artur Hallik Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 1114 0 603 511
365. Lisanne Viikoja Rakvere Põhikool 1. klass 1095 677 324 418
366. Liine Oja Muuga-Laekvere Kool 1. klass 1093 565 528 157
367. Siim Nõmme Võsu Kool 1. klass 1092 0 433 659
368. Anete Heinmets Vasta Kool 3. klass 1090 1090 0 0
369. Henri Nõmme Võsu Kool 1. klass 1082 0 565 517
370. Angela-Mary Tiits Tamsalu Gümnaasium 2.b klass 1079 405 440 639
371. Kaspar Kajava Rakvere Gümnaasium 3.c klass 1077 0 1077 0
372. Triinu Saksladu Vasta Kool 3. klass 1076 1076 0 0
373. Lisandra Kormoš Kadrina Keskkool 3.a klass 1068 1068 0 0
374. Kätlin Siling-Siland Muuga-Laekvere Kool 3. klass 1066 0 646 420
375. Nele Pakk Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1064 0 469 595
376. Silver Sults Võsu Kool 2. klass 1061 462 599 339
377. Ramon Salu Rakvere Põhikool 2. klass 1054 1054 0 0
378. Dajana Jurova Tapa Vene Põhikool 3. klass 1053 567 0 486
379. Emma Mirell Tiiter Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1052 535 417 517
380. Sandra Kaju Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 1050 461 589 211
381. Ken- Marti Kalames Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 1049 638 411 389
382. Martin Landberg Rakvere Põhikool 2. klass 1048 526 0 522
383. Elina Morel Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 1046 142 701 345
384. Arabella Altrof Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1043 0 468 575
385. Saveli Batin Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1041 0 0 1041
386. Marten Melter Vasta Kool 2. klass 1038 1038 0 0
387. Daniil Šablojev Tapa Vene Põhikool 3. klass 1034 0 417 617
388. Svetlana Šedova Tapa Vene Põhikool 1.b klass 1032 808 202 224
389. Jürgen Mei Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1031 0 571 460
390. Karoliina Kaldmaa Kadrina Keskkool 3.d klass 1030 0 1030 0
391. Marcus Treiman Rakvere Põhikool 2. klass 1027 476 484 543
392. Arabella Madilainen Rakvere Gümnaasium 2.b klass 1023 0 470 553
393. Anastasija Semjonova Tapa Vene Põhikool 1.a klass 1017 727 290 0
394. Andero Aigla Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1013 0 0 1013
395. Kert-Kristjan Kask Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 1012 0 0 1012
396. Sander Kalaus Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 1011 537 474 423
397. Katarina Pegolainen Kadrina Keskkool 3.d klass 1004 1004 0 0
398. Anneliise Aasa Kadrina Keskkool 3.a klass 1002 1002 0 0
399. Irina Liski Rakvere Gümnaasium 3.a klass 1001 0 0 1001
400. Karola Kontkar Rakvere Põhikool 1. klass 997 438 559 283
401. Vello Lainemaa Väike-Maarja Gümnaasium 1.b klass 996 0 435 561
402. Matti Luik Vasta Kool 2. klass 993 993 0 0
403. Rainer Kaljas Võsu Kool 2. klass 993 0 381 612
404. Kaarel Tõnisson Võsu Kool 1. klass 993 0 574 419
405. Mirtel Pipenberg Kadrina Keskkool 3.b klass 992 0 0 992
406. Angela Voitova Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 987 0 301 686
407. Keida Uusmaa Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 986 0 411 575
408. Viktoria Potšebõt Uhtna Põhikool 2. klass 977 0 0 977
409. Käroli Laanemägi Vasta Kool 2. klass 972 972 0 0
410. Rainer Kriisa Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 972 479 0 493
411. Hanna-Lisete Pedo Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 970 53 646 324
412. Katrina Seinpere Rakvere Põhikool 1. klass 969 78 536 433
413. Sander Meelind Kadrina Keskkool 2.c klass 963 0 963 0
414. Jaspar Vaher Kadrina Keskkool 3.a klass 962 962 0 0
415. Selena Mariete Tiiter Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 962 353 523 439
416. Anna-Maria Kais Kadrina Keskkool 3.b klass 956 0 0 956
417. Marten Jaaniste Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 953 521 0 432
418. Maria-Elisabeth Ojamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 948 211 644 304
419. Ingmar Pohlak Rakvere Gümnaasium 3.a klass 944 0 0 944
420. Katrina Kallaste Rakvere Gümnaasium 1.a klass 935 0 471 464
421. Rebeca Herne Rakvere Gümnaasium 3.a klass 934 0 0 934
422. Mirek Matikainen Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 934 11 611 323
423. Kevin Pikki Rakvere Põhikool 2. klass 932 404 398 528
424. Kertu Külmallik Muuga-Laekvere Kool 1. klass 925 204 418 507
425. Oliver Põdra Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 911 0 483 428
426. Andres Štšerbakov Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 907 380 0 527
427. Laurete Lainevee Jäneda Kool 1. klass 896 302 594 171
428. Daniel Kikkas Rakvere Gümnaasium 2.c klass 895 0 895 0
429. Marta Võrno Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 889 252 381 508
430. Marielle Nõmme Kadrina Keskkool 3.a klass 888 888 0 0
431. Rauno-Rainis Pähkel Uhtna Põhikool 1. klass 887 438 449 0
432. Mihail Nosanov Rakvere Gümnaasium 2.c klass 878 0 878 0
433. Alexandra-Mariah Rõuk Tamsalu Gümnaasium 1.b klass 878 0 410 468
434. Ann Marii Trei Rakvere Gümnaasium 2.b klass 875 0 433 442
435. Janne-Liina Neeme Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 859 380 377 479
436. Riko Riives Väike-Maarja Gümnaasium 1.a klass 853 0 513 340
437. Tarvi Jõgis Rakvere Põhikool 1. klass 846 242 385 461
438. Jako Poll Rakvere Gümnaasium 2.c klass 837 0 837 0
439. Janeleen Sillajõe Rakvere Gümnaasium 2.b klass 835 0 436 399
440. Ken-Martin Paeste Kadrina Keskkool 3.a klass 828 828 0 0
441. Kertu Liise Kooli Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 825 410 415 319
442. Carmen Treiman Rakvere Põhikool 2. klass 821 453 0 368
443. Ken- Lauri Taalkis Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 814 102 508 306
444. Karina Rjabtšikova Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.a klass 812 812 0 0
445. Tatjana Semjonova Tapa Vene Põhikool 1.a klass 808 474 334 0
446. Matias Aal Muuga-Laekvere Kool 3. klass 806 260 467 339
447. Anna Artemjeva Tapa Vene Põhikool 2.b klass 806 0 411 395
448. Mathias Uukivi Vasta Kool 2. klass 803 803 0 0
449. Anete Helene Jaagant Rakvere Gümnaasium 2.c klass 799 0 799 0
450. Kaarel Moorits Väike-Maarja Gümnaasium 2.b klass 794 0 794 0