Eelvõistluse kokkuvõte
Sinises kirjas võistlejad pääsesid piirkondlikku vooru, mis toimub 14.-15. märtsil oma koolis.
Võistlejaid 281

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Kristina Pešehodko Tamsalu Gümnaasium Täiskasvanu 30262 10943 14005 16257
2. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 21806 8603 11498 10308
3. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 20036 8917 10107 9929
4. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 19937 8608 8460 11329
5. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 13853 6261 7592 0
6. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 13388 6632 6318 6756
7. Janeli Reinlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 12699 6664 6035 4967
8. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 12452 5682 6770 4987
9. Eevi Laidinen Vasta Kool Õpetaja 11735 5383 6352 0
10. Alice Goršanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 11567 5425 6142 3697
11. Helena Zarubin Tamsalu Gümnaasium 11. klass 11538 5280 6258 4515
12. Mirttel Tovstsik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 11025 5014 6011 3805
13. Berta Laaniste Kadrina Keskkool 8.a klass 10554 4065 6122 4432
14. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 10465 4375 5715 4750
15. Hanna-Liina Kabel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 10264 4946 5318 3231
16. Anastasia Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 10218 4581 5637 3972
17. Hanna Marie Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 10158 4634 5524 3584
18. Mari-Liis Freienthal Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 10003 3390 5027 4976
19. Kaivi Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 10002 4914 5088 4605
20. Liisa Siirak Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 9817 4453 5364 4140
21. Teele Susi Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 9726 4383 5343 4167
22. Grethe Reedi Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 9369 3685 5684 3639
23. Ege-Ly Petermann Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 9302 4635 4466 4667
24. Kaila Mäesalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 8978 4546 4419 4432
25. Marleen Paberit Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 8941 3894 5047 0
26. Enola Sander Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8918 4731 4021 4187
27. Minna Lilleoja Kadrina Keskkool 8.a klass 8385 4048 4183 4202
28. Susanna Abner Kadrina Keskkool 9.a klass 8363 4480 3799 3883
29. Anett Triebstok Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8359 3672 4687 0
30. Adele Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8282 4080 3800 4202
31. Mariana Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 8279 4012 4267 3141
32. Eliise Lindre Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8246 3257 4235 4011
33. Natalja Tcherikova Tamsalu Gümnaasium 11. klass 8246 3280 4197 4049
34. Sandra Vanaküla Kadrina Keskkool 9.a klass 8089 3405 3645 4444
35. Kädy-Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 8074 0 4984 3090
36. Viktoria Aleksandrova Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7972 3359 4478 3494
37. Marleen Marjapuu Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7940 3473 4467 2690
38. Sofia Prints Kadrina Keskkool 10.a klass 7938 4121 3817 2814
39. Kaisa Kangur Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7936 3136 4719 3217
40. Triin Rummo Kadrina Keskkool 8.b klass 7767 3137 4294 3473
41. Eliis Mätas Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7685 0 3955 3730
42. Anu Reimann Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7598 3362 4236 3120
43. Liisi Sillamaa Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7460 3724 3736 2743
44. Lii Ratt Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 7445 3402 4043 2916
45. Maria Elisabeth Bremen Kadrina Keskkool 9.a klass 7315 3003 3651 3664
46. Sigrit Umerov Kadrina Keskkool 8.a klass 7175 3064 4111 2745
47. Saara Suurkivi Kadrina Keskkool 9.a klass 7091 2382 3380 3711
48. Anett Altmäe Kadrina Keskkool 11. klass 7006 2925 3943 3063
49. Maarja Kõiv Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 6987 2759 3375 3612
50. Marion Maasing Kadrina Keskkool 8.a klass 6906 3108 3070 3798
51. Getlyn Ojaste Kadrina Keskkool 9.a klass 6746 3674 2614 3072
52. Luise Grethen Nirgi Kadrina Keskkool 8.b klass 6735 2792 3789 2946
53. Madli Freienthal Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 6718 2319 3331 3387
54. Karolin Krasnov Kadrina Keskkool 9.a klass 6687 2669 3281 3406
55. Mirell Mooses Kadrina Keskkool 9.a klass 6631 3718 2756 2913
56. Meribell Susi Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 6532 3148 3384 2397
57. Reili Valk Kadrina Keskkool 10.a klass 6493 3515 2906 2978
58. Eva-Maria Lutus Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 6448 2848 3600 0
59. Kaisa Nele Hendla Kadrina Keskkool 9.a klass 6436 2129 3228 3208
60. Janelle Laukse Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6434 2996 3438 0
61. Kristiina Lõoke Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 6374 3199 0 3175
62. Carmen Jastremski Kadrina Keskkool 8.a klass 6308 2206 3270 3038
63. Alina Daniluškina Tapa Vene Põhikool 7.a klass 6283 2462 3821 0
64. Laura Lillepuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 6267 3627 0 2640
65. Piia-Ly Valvik Kadrina Keskkool 10.a klass 6245 2377 2668 3577
66. Mari Miilpalu Kadrina Keskkool 11. klass 6151 3014 3137 0
67. Brittany Korkma Kadrina Keskkool 8.a klass 6112 3045 3067 2126
68. Karoliina Liivak Kadrina Keskkool 9.a klass 6091 2873 3218 2233
69. Eliise Aas Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 6086 3567 0 2519
70. Mileena Turunin Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 6084 2981 3103 0
71. Helis Sepamagi Uhtna Põhikool 8. klass 6071 3470 2601 2240
72. Marje Tarto Muuga-Laekvere Kool Õpetaja 6040 2889 3151 0
73. Liis Lillemägi Kadrina Keskkool 9.a klass 6027 2833 3194 2361
74. Katriine Vasemägi Kadrina Keskkool 9.a klass 6025 2550 2933 3092
75. Maria Mäe Kadrina Keskkool 9.a klass 5995 1968 3265 2730
76. Maarja-Liis Nirgi Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5973 1916 0 4057
77. Maris Viirg Uhtna Põhikool 8. klass 5962 2710 3248 2714
78. Victoria Mitt Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5955 2933 3022 0
79. Annabel Vahesalu Uhtna Põhikool 8. klass 5948 3261 2133 2687
80. Simon Mann Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 5918 0 4039 1879
81. Helen Aaman Kadrina Keskkool 10.a klass 5900 2198 3702 0
82. Laura-Liis Pärtel Kadrina Keskkool 8.b klass 5855 0 2840 3015
83. Maris Kerov Kadrina Keskkool 9.a klass 5807 2270 3537 2224
84. Annika Viiksaar Kadrina Keskkool 11. klass 5770 2071 2961 2809
85. Gerda Jamsja Kadrina Keskkool 8.a klass 5744 2278 3209 2535
86. Carmel-Merith Pikhof Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 5734 2647 3087 2122
87. Mona Seppern Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 5704 2857 0 2847
88. Merlin Jõgiste Kadrina Keskkool 8.b klass 5695 0 3245 2450
89. Maarja-Liis Margus Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 5656 2129 3527 1988
90. Mairin Nirgi Kadrina Keskkool 10.a klass 5547 2962 2585 2528
91. Carmel Meelind Kadrina Keskkool 9.a klass 5544 2568 2812 2732
92. Ksenia Šedova Tapa Vene Põhikool 8.a klass 5482 2758 2724 0
93. Helis Major Uhtna Põhikool 8. klass 5432 2601 2496 2831
94. Anette Traus Kadrina Keskkool 8.a klass 5405 2405 2997 2408
95. Aljona Gorelova Tapa Vene Põhikool 7.a klass 5397 2304 3093 0
96. Karina Terts Kadrina Keskkool 8.b klass 5391 0 3037 2354
97. Laura Lään Jäneda Kool 8. klass 5385 2826 2559 0
98. Kirke Suur Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5372 2321 831 3051
99. Liisi Vene Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 5335 3199 2136 0
100. Emma Laansalu Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 5332 2821 2511 2414
101. Dagmar Lui Kadrina Keskkool 10.a klass 5305 0 3106 2199
102. Jaana Hamer Muuga-Laekvere Kool Õpetaja 5304 0 3394 1910
103. Elina Ries Jäneda Kool 8. klass 5269 2095 3174 0
104. Britten Perm Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 5268 1595 2399 2869
105. Laura Olde Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5214 1582 2468 2746
106. Anet Sirvel Kadrina Keskkool 8.a klass 5210 2418 2458 2752
107. Cristijanne Manninen Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 5176 2590 2453 2586
108. Madli Allikalt Muuga-Laekvere Kool 9. klass 5161 2713 2448 2216
109. Paulinne-Lotta Viise Kadrina Keskkool 7.a klass 5159 2492 2576 2583
110. Brigitta Luik Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 5137 2634 2503 2490
111. Andra Erapart Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 5121 2532 0 2589
112. Anne - Ly Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 5093 2362 1842 2731
113. Brita-Mai Põllu Kadrina Keskkool 9.c klass 4984 2405 2579 2094
114. Eneli Mägi Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 4971 2094 2877 2043
115. Agnes Aasa Kadrina Keskkool 8.b klass 4960 0 2511 2449
116. Kadi Rindberg Kadrina Keskkool 8.a klass 4911 1614 2548 2363
117. Agne Aasumets Muuga-Laekvere Kool 7. klass 4880 2020 2860 1980
118. Silvia Kuusik Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 4861 2394 2246 2467
119. Johanna Rahuoja Jäneda Kool 7. klass 4853 2593 0 2260
120. Anette Karolin Kaasik Kadrina Keskkool 7.b klass 4810 2427 2383 2225
121. Veronika Sochka Tapa Vene Põhikool 8.a klass 4746 1506 3240 0
122. Krete-Ly Salumäe Kadrina Keskkool 7.a klass 4732 2088 2644 2042
123. Ly Liblikas Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4678 0 3226 1452
124. Karmen Lõomets Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 4671 2203 2468 2012
125. Bretie Bligzna Kadrina Keskkool 7.a klass 4653 2592 1779 2061
126. Jelizaveta Bitjutskaja Tapa Vene Põhikool 7.a klass 4647 1194 3453 0
127. Marianne Viilver Muuga-Laekvere Kool 9. klass 4626 1581 2108 2518
128. Mari-Liis Riima Kadrina Keskkool 10.a klass 4613 1965 2320 2293
129. Anita Algus Kadrina Keskkool 7.b klass 4604 1917 1868 2687
130. Marelle Tammjärv Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 4592 1769 2131 2461
131. Iida Anette Allikma Kadrina Keskkool 12.a klass 4570 0 2606 1964
132. Kaisa Kivirand Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 4540 2223 2317 1951
133. Margit Klopp Kadrina Keskkool 8.b klass 4536 0 3000 1536
134. Celly Vaarik Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 4515 1839 2147 2368
135. Stefani Kruusamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4475 2321 2154 0
136. Alana Jalak Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 4471 2052 2419 1949
137. Kristin Pilve Kadrina Keskkool 8.c klass 4348 1968 2380 0
138. Marke Klee Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4318 1981 1491 2337
139. Heidi Luik Tapa Gümnaasium Õpetaja 4304 0 4304 0
140. Getter Volter Kadrina Keskkool 7.a klass 4285 1947 2338 1931
141. Anette -Getter Kruusmann Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 4265 1152 2242 2023
142. Kristi Viita Kadrina Keskkool 8.a klass 4250 2288 1962 1908
143. Marta Kooli Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4222 1505 2717 1213
144. Anna - Liisa Lill Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 4220 2187 2033 1829
145. Johanna Angela Bremen Kadrina Keskkool 11. klass 4217 4217 0 0
146. Carolin Määltsemees Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4195 1834 1936 2259
147. Kirke Tobreluts Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4173 0 2146 2027
148. Leandre Langinen Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 4160 1279 1754 2406
149. Karmen Elken Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 4049 1894 1906 2143
150. Maryon Hinno Kadrina Keskkool 8.b klass 4032 0 2543 1489
151. Hanna-Eliise Tiits Kadrina Keskkool 7.b klass 4019 1653 1803 2216
152. Annabel Bremen Kadrina Keskkool 9.a klass 3962 1600 1889 2073
153. Johanna Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 3937 920 2090 1847
154. Kaisa Kastemäe Kadrina Keskkool 7.a klass 3935 2037 1797 1898
155. Karmen Krivonogov Kadrina Keskkool 7.b klass 3920 0 1426 2494
156. Katariina Pops Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 3910 3910 0 0
157. Karmen Tamm Kadrina Keskkool 8.b klass 3902 0 2273 1629
158. Carmel Reiman Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 3890 1133 2757 0
159. Elisabet Rummo Kadrina Keskkool 7.a klass 3881 1913 1968 1466
160. Mia Proover Muuga-Laekvere Kool 7. klass 3855 1877 0 1978
161. Kristel Müür Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 3828 1860 1968 1719
162. Maarika Tamm Lasila Põhikool 7. klass 3826 1339 2487 0
163. Angelika Vosel Kadrina Keskkool 7.b klass 3766 1573 1427 2193
164. Karmel Korkma Kadrina Keskkool 7.b klass 3725 1953 1772 1581
165. Sabrina Tšitšerina Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 3717 0 2177 1540
166. Sille Alert Uhtna Põhikool 7. klass 3680 2271 1409 1095
167. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 3658 3658 0 0
168. Maris Kuhlbagh Muuga-Laekvere Kool 7. klass 3592 1035 2110 1482
169. Annabel Vager Tapa Vene Põhikool 7.a klass 3575 0 3575 0
170. Liis Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 3477 0 3477 0
171. Aigi Einmaa Kadrina Keskkool 7.a klass 3438 1423 2015 1418
172. Kirke Rindberg Kadrina Keskkool 7.b klass 3415 1907 1508 1328
173. Kirke Jäetma Kadrina Keskkool 8.b klass 3414 0 1762 1652
174. Karitta Turunin Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 3405 0 3405 0
175. Anett Kongi Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 3361 0 0 3361
176. Anastasia Djomina Tapa Vene Põhikool 9.a klass 3359 0 3359 0
177. Kelly Luutus Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 3348 1202 1768 1580
178. Siimu Hiielaid Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 3336 3336 0 0
179. Christin-Eliise Mäll Kadrina Keskkool 9.c klass 3336 1558 1778 1427
180. Onne-Liisi Viidas Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 3261 1389 1872 0
181. Karin Klauks Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 3257 3257 0 0
182. Karmen Atla Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 3250 1236 1598 1652
183. Hanna-Laura Vaher Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 3232 846 1571 1661
184. Egle Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 3223 3223 0 0
185. Karoliina Kask Lasila Põhikool 7. klass 3213 0 3213 0
186. Aivi Must Jäneda Kool Õpetaja 3190 3190 0 0
187. Jete Lood Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 3171 1434 1737 0
188. Kristin Pruul Kadrina Keskkool 7.a klass 3153 1419 1653 1500
189. Brita Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 3139 3139 0 0
190. Keneli Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 9. klass 3089 3089 0 0
191. Lisete Jürgens Kadrina Keskkool 7.a klass 3080 1499 1484 1581
192. Laura Pruul Kadrina Keskkool 8.b klass 3059 0 3059 0
193. Lisette-Leontine Põder Kadrina Keskkool 7.a klass 3035 1195 0 1840
194. Maarika Lausvee Muuga-Laekvere Kool Õpetaja 3000 0 3000 0
195. Sandra Siling-Siland Muuga-Laekvere Kool 7. klass 2889 1130 1543 1346
196. Tiiu Laidsalu Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 2872 2872 0 0
197. Liisa-Maria Eljaste Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 2869 0 0 2869
198. Keliin Vain Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 2813 1444 1369 0
199. Keitti Keskküla Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 2791 0 0 2791
200. Anett Lehtmets Kadrina Keskkool 9.c klass 2771 1197 1458 1313