Eelvõistluse kokkuvõte
Sinises kirjas võistlejad pääsesid piirkondlikku vooru, mis toimub 14.-15. märtsil oma koolis. 
Võistlejaid 285

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Magnus - Martin Mesi Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 18141 8556 9585 8247
2. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 14729 6917 7812 0
3. Anvar Sild Kadrina Keskkool 8.a klass 14288 7135 7153 4258
4. Mart Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 13305 4069 7245 6060
5. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 12840 4973 7007 5833
6. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 12281 5933 6324 5957
7. Marek Tealane Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 11903 5674 6229 5436
8. Ingmar Toomejõe Kadrina Keskkool 10. klass 11596 6589 0 5007
9. Maiko Metsalu Tamsalu Gümnaasium 11. klass 11444 5263 6181 0
10. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 11269 0 5721 5548
11. Matteus Miilpalu Kadrina Keskkool 8.a klass 11040 4934 6106 3581
12. Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 11004 4994 0 6010
13. Jaanis Malve Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 10621 5225 5396 0
14. Raimond Järg Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 10392 5114 0 5278
15. Martin Mõtlik Jäneda Kool 8. klass 10165 4536 5178 4987
16. Karel Kallasmaa Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 10163 4749 5414 0
17. Alex-Sander Mõnuvere Kadrina Keskkool 7.a klass 9729 4744 4985 3475
18. Rait Isotamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 9713 4262 5451 0
19. Jan Teetlok Kadrina Keskkool 9.c klass 9551 3896 5655 3625
20. Kristjan Laugesaar Kadrina Keskkool 11. klass 9507 4256 5251 3804
21. Tony-Brei Vilbiks Tamsalu Gümnaasium 11. klass 9076 4373 4703 3709
22. Sten Saaremäel Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 8927 4675 4252 3883
23. Georg Joosep Nõggo Kadrina Keskkool 10.a klass 8837 4065 4772 0
24. Kevin Kruusmann Kadrina Keskkool 9.a klass 8761 4342 4419 0
25. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 8732 0 5132 3600
26. Kevin Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8718 4144 4574 2882
27. Martin Paat Kadrina Keskkool 11. klass 8559 4018 4541 0
28. Kaarel Kell Kadrina Keskkool 8.a klass 8545 3925 4620 2236
29. Tauri Altmäe Kadrina Keskkool 9.c klass 8302 4239 4063 3195
30. Janno Jaagumets Kadrina Keskkool 11. klass 8229 3828 4401 0
31. Artur Konontšuk Kadrina Keskkool 10.a klass 8215 3665 4550 2567
32. Germo Partsioja Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 8188 3020 4631 3557
33. Franz Gregor Tomps Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 8185 4805 3380 3114
34. Ats - Joonas Jõelaid Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 8177 4011 3609 4166
35. Egert Römer Kadrina Keskkool 8.a klass 8093 3793 4300 3725
36. Mati Kesma Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 8044 3898 4146 3740
37. Karel-Mattias Kolli Kadrina Keskkool 8.a klass 8012 3918 4094 2625
38. Aleks Uusküla Kadrina Keskkool 9.a klass 7982 3937 4045 3453
39. Maxim Gusarov Kadrina Keskkool 11. klass 7913 2951 4962 2714
40. Anvar Tipner Kadrina Keskkool 8.a klass 7872 3224 4553 3319
41. Henri Matikainen Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 7822 0 4360 3462
42. Raivo Rummo Kadrina Keskkool 11. klass 7791 3781 4010 0
43. Marko Braust Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7714 3684 4030 0
44. Magnar Kaegas Kadrina Keskkool 8.a klass 7666 3759 3907 3247
45. Maksim Malkovski Tamsalu Gümnaasium 11. klass 7665 3651 4014 0
46. Ottar Paulus Kadrina Keskkool 10.a klass 7607 2570 3708 3899
47. Mirko Raik Kadrina Keskkool 9.a klass 7480 3412 4068 0
48. Genno Gramotin Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 7448 3995 0 3453
49. Ingvar Hinno Kadrina Keskkool 9.c klass 7278 2675 4603 0
50. Kerdo Kivivare Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 7206 3396 3810 3070
51. Ragnar Rooba Kadrina Keskkool 8.a klass 7117 4074 3043 3036
52. Jaanus Kullerkupp Kadrina Keskkool 10.a klass 6923 3308 3615 2555
53. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 11. klass 6890 6890 0 0
54. Riho Valdok Tamsalu Gümnaasium 11. klass 6881 2750 2843 4038
55. Argo Lillema Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 6736 2998 3738 1899
56. Kevin Tobreluts Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 6714 3027 3687 2733
57. Martin Väljaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.b klass 6707 1513 3171 3536
58. Kristjan Pärnamäe Kadrina Keskkool 8.a klass 6699 3243 3456 2441
59. Ander Talu Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 6582 3050 3532 2150
60. Tiit Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 11.a klass 6536 3084 3452 0
61. Taavi Oliinik Tamsalu Gümnaasium 11. klass 6532 2421 3015 3517
62. Kevin Muru Uhtna Põhikool 7. klass 6511 3072 3439 0
63. Kaupo Pikhof Muuga-Laekvere Kool 7. klass 6490 2707 3574 2916
64. Rait Soomer Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6420 2974 3446 0
65. Marten Lausvee Muuga-Laekvere Kool 9. klass 6388 2287 2882 3506
66. Argo Virusiim Uhtna Põhikool 9. klass 6387 3551 2836 2688
67. Aleksander Mets Kadrina Keskkool 7.b klass 6373 3037 3336 0
68. Joosep Sulev Kadrina Keskkool 10.a klass 6297 0 3525 2772
69. Reio Opromei Kadrina Keskkool 9.a klass 6283 2574 2964 3319
70. Pert-Erik Purge Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 6274 3055 3130 3144
71. Kalev Rannar Müntser Kadrina Keskkool 9.a klass 6253 2776 3477 2131
72. Rayen-Mirko Talur Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 6228 3118 3110 2928
73. Kristajn Tipp Kadrina Keskkool 10.a klass 6199 2555 3273 2926
74. Margen Peterson Kadrina Keskkool 10.a klass 6195 3223 2972 2865
75. Edward Heldur Kurim Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6191 2832 3359 0
76. Sten Liiva Kadrina Keskkool 10.a klass 6172 2315 3224 2948
77. Richard Lehtlaan Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 6133 2203 3735 2398
78. Reio Põldmaa Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 6131 1841 3558 2573
79. Mark Vainomaa Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6098 0 3087 3011
80. Karli-Joosep Matrov Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 6091 3103 2988 2040
81. Henri Herm Kadrina Keskkool 11. klass 6047 2590 3253 2794
82. Alex Legkov Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 6039 2853 0 3186
83. Koit Soodla Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 6014 3569 2445 0
84. Brita Tõnne Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 5987 0 3073 2914
85. Heiki Sädem Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5959 2553 3406 0
86. Kristjan Baiduza Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 5953 2908 3045 0
87. Richard-Erich Trestip Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5930 2452 2342 3478
88. Silver Ero Kadrina Keskkool 11. klass 5858 5858 0 0
89. Markus Julius Holmberg Kadrina Keskkool 9.a klass 5846 2647 3199 0
90. Richard Veelaid Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 5814 2617 0 3197
91. Andres Nirgi Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 5812 2600 3170 2642
92. Juhan Uudeküll Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5807 2040 3366 2441
93. Kertjan Nurk Kadrina Keskkool 8.b klass 5795 0 3655 2140
94. Raigo-Robin Anni Kadrina Keskkool 8.b klass 5787 0 3074 2713
95. Andero Kirsch Kadrina Keskkool 10.a klass 5785 2306 3479 0
96. Alex Aasumets Muuga-Laekvere Kool 9. klass 5778 2483 3295 2432
97. Rayan Veia Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 5767 2440 2400 3327
98. Leevi Lahi Kadrina Keskkool 7.a klass 5726 2842 2884 1969
99. Silver Väina Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 5703 1914 3221 2482
100. Kasper Ivanov Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5564 2334 2618 2946
101. Kuldar Vakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 5560 2258 3196 2364
102. Steve Reest Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 5557 2540 3017 1556
103. Henrich Axel Annula Kadrina Keskkool 7.a klass 5521 3106 0 2415
104. Tanel Ojasaar Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5520 0 3001 2519
105. Egert Veskilt Muuga-Laekvere Kool 8. klass 5511 3067 2444 1835
106. Helar Kõremäe Kadrina Keskkool 8.c klass 5497 2797 2700 0
107. Kaur Kristof Ots Jäneda Kool 8. klass 5492 2592 2900 0
108. Janno Kiik Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 5460 0 2693 2767
109. Henry Erenbus Kadrina Keskkool 9.a klass 5403 2670 2392 2733
110. Kaimo Mätlik Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 5359 2462 2605 2754
111. Georg Eessaar Kadrina Keskkool 11. klass 5326 2998 0 2328
112. Kevin Kuusemäe Lasila Põhikool 7. klass 5312 2634 2678 0
113. Jarko Kirs Kadrina Keskkool 9.c klass 5293 1904 3389 1317
114. Robert Põidmaa Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 5279 2698 2581 2047
115. Kerdo Vainer Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 5261 1980 3005 2256
116. Sander Vissak Uhtna Põhikool 9. klass 5253 2588 2665 2056
117. Heinz Laanemaa Kadrina Keskkool 10.a klass 5229 2699 2530 0
118. Hanno Vahula Muuga-Laekvere Kool 8. klass 5149 2153 2760 2389
119. Maik Zahharov Kadrina Keskkool 10.a klass 5145 2418 2727 2411
120. Romet Lõns Kadrina Keskkool 10.a klass 5109 2028 3081 2025
121. Kristjan Kilk Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 5096 1753 2452 2644
122. Kevin Marcus Tomperk Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 5095 2539 2556 1674
123. Simon-Georg Saaremägi Uhtna Põhikool 8. klass 5090 2579 2511 1974
124. Jaagop Janson Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5075 3087 1988 1748
125. Mihkel Viese Kadrina Keskkool 7.a klass 5075 2124 2875 2200
126. Martin Pugast Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 5060 2382 2678 2047
127. Siimu Hiielaid Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5038 0 2537 2501
128. Mait Suursaar Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5028 1482 2296 2732
129. Markus Remiküll Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 5000 1790 2637 2363
130. Germo Veide Kadrina Keskkool 10.a klass 4919 3023 0 1896
131. Mario Kang Kadrina Keskkool 8.b klass 4900 0 2845 2055
132. Erik Laus Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 4874 2453 2421 0
133. Aleksander Kopso Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 4873 1520 2157 2716
134. Kajar Kaasik Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4848 1860 0 2988
135. Gert Olde Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 4810 1689 2676 2134
136. Rihard Laisaar Kadrina Keskkool 8.b klass 4797 0 2744 2053
137. Cen - Hendric Kull Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 4779 1907 0 2872
138. Martin Ritson Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 4773 1910 2863 1622
139. Magnus Multram Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 8. klass 4764 2115 2649 0
140. Renee Vettik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4726 0 3108 1618
141. Madis Reisi Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 4685 84 2079 2606
142. Silver Tammsalu Muuga-Laekvere Kool 8. klass 4678 2642 2036 1510
143. Aavo Mumm Kadrina Keskkool 8.a klass 4662 2455 2207 2123
144. Richard Liiv Tamsalu Gümnaasium 7.b klass 4585 2128 2457 1936
145. Mattias Preisfreund Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 4573 1727 2318 2255
146. Mart Põder Kadrina Keskkool 7.a klass 4537 2009 2528 1484
147. Sandro Palmits Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4499 2165 2334 0
148. Risto Allas Uhtna Põhikool 9. klass 4494 2216 2278 1037
149. Robin Essi Kadrina Keskkool 7.b klass 4447 1771 2676 1560
150. Gregor Pilt Kadrina Keskkool 7.a klass 4403 2650 1454 1753
151. Raigo Milvaste Kadrina Keskkool 7.b klass 4398 2463 1935 0
152. Riho Reimann Muuga-Laekvere Kool 8. klass 4376 2277 2099 1441
153. Siim Ero Kadrina Keskkool 9.c klass 4370 2668 1702 1511
154. Kirill Kamenštšikov Kadrina Keskkool 9.c klass 4340 1117 2340 2000
155. Rain-Victor Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 4309 2217 1945 2092
156. Silver Turro Uhtna Põhikool 7. klass 4300 1725 2183 2117
157. Marek Viirg Uhtna Põhikool 9. klass 4289 1558 2326 1963
158. Karl - Erik Hein Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4288 0 4063 225
159. Ardi Mänd Muuga-Laekvere Kool 9. klass 4280 1810 2236 2044
160. Kevin Jõgiste Kadrina Keskkool 11. klass 4239 4239 0 0
161. Erik Selihov Tapa Vene Põhikool 9.a klass 4210 0 4210 0
162. Dan Hartis Lehtme Uhtna Põhikool 7. klass 4207 2014 2193 1205
163. Mihkel Otsa Ferdinand von Wrangell'i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool 7. klass 4206 1671 2128 2078
164. Martin Mägi Kadrina Keskkool 9.a klass 4196 1979 1782 2217
165. Robin Klaus Kadrina Keskkool 7.a klass 4179 1878 2145 2034
166. Kalev Käsperson Kadrina Keskkool 9.a klass 4178 2041 2137 0
167. Jandar Valem Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 4133 1857 2276 1607
168. Jan Julius Üksik Kadrina Keskkool 7.b klass 4111 1882 1228 2229
169. Martin Stadnik Kadrina Keskkool 7.a klass 4087 2082 2005 1169
170. Gustav Lankei Kadrina Keskkool 8.b klass 4051 0 2203 1848
171. Karl Valdre Vinni-Pajusti Gümnaasium 12.a klass 4030 2902 411 1128
172. Imre Paalberg Kadrina Keskkool 8.c klass 4009 1473 2536 0
173. Artur Lõõbas Kadrina Keskkool 8.b klass 3991 0 2035 1956
174. Christofer Karus Kadrina Keskkool 7.b klass 3986 2031 1955 1942
175. Jürgen Lankei Kadrina Keskkool 8.b klass 3940 0 2155 1785
176. Sander Schmidt Kadrina Keskkool 9.c klass 3936 1645 2291 1588
177. Sten Sillandi Lasila Põhikool 7. klass 3929 1989 1940 0
178. Henri Kärmas Kadrina Keskkool 8.a klass 3908 1909 1999 1782
179. Lauri-Aleks Landman Tamsalu Gümnaasium 7.a klass 3860 1529 1783 2077
180. Kert Alliksoo Muuga-Laekvere Kool 7. klass 3847 0 1786 2061
181. Kaspar Volmar Kadrina Keskkool 7.b klass 3791 1905 1886 1635
182. Margo Müller Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 3787 3787 0 0
183. Jagnar Põld Kadrina Keskkool 11. klass 3784 3784 0 0
184. Henri-Sven Adams Kadrina Keskkool 11. klass 3769 3769 0 0
185. Erkin Ärm Kadrina Keskkool 9.b klass 3753 0 3753 0
186. Rasmus Lutter Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 3726 2252 0 1474
187. Fred Vahesalu Uhtna Põhikool 7. klass 3726 2108 1618 1305
188. Marko Rauman Kadrina Keskkool 7.a klass 3654 1330 1806 1848
189. Aleks Vahersalu Kadrina Keskkool 8.b klass 3509 0 1349 2160
190. Gerth Sarapuu Kadrina Keskkool 8.b klass 3496 0 2162 1334
191. Siim Arak Kadrina Keskkool 7.a klass 3462 2298 1164 0
192. Armis Laanemäe Kadrina Keskkool 11. klass 3455 3455 0 0
193. Jaagup Vinter Kadrina Keskkool 9.b klass 3431 0 3431 0
194. Sven Leiaru Kadrina Keskkool 8.c klass 3422 1592 1830 0
195. Sandor Keller Jäneda Kool 7. klass 3420 1672 1550 1748
196. Robert Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 3417 1300 1775 1642
197. Armo Zirk Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 3362 1351 2011 0
198. Jarno Koodres Kadrina Keskkool 8.c klass 3361 1153 2208 0
199. Kasper Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 3349 1522 0 1827
200. Vadim Baikov Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 3335 1495 1709 1626