Lääne-Virumaa eelvõistluse kokkuvõte

Sinises kirjas võistlejad pääsesid piirkondlikku vooru (viievõistlusele), mis toimub 11.-13. märtsil oma koolis õpetaja järelvalvel.

Sirgujad; 683 osalejat

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Karlis Kütt Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 12268 6056 6049 6212
2. Reino Kallas Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 10434 4669 5156 5278
3. Andrias Mäeks Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 9713 4901 4195 4812
4. Kennet Tomson Tapa Gümnaasium 3.a klass 8818 4743 4003 4075
5. Kaspar Soolep Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 8608 3849 3870 4738
6. Sten- Karl Kalvik Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 7544 4063 2605 3481
7. Timur Varavin Tapa Vene Põhikool 3.b klass 7492 3946 3546 3144
8. Anders Karavajev Tapa Gümnaasium 3.a klass 7334 3977 3357 0
9. Äile Valk Rakvere Põhikool 3. klass 7146 2841 3343 3803
10. Andris Ellam Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 7135 4065 3002 3070
11. Kristo Värno Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 7073 3873 2683 3200
12. Kaspar Pruual Rakvere Põhikool 3. klass 6967 3946 2396 3021
13. Edison Bratsunov Tapa Gümnaasium 3.a klass 6860 3107 3477 3383
14. Siim Argos Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 6597 3114 3389 3208
15. Vahur Ries Jäneda Kool 3. klass 6590 2968 3186 3404
16. Harri Saareoks Jäneda Kool 3. klass 6470 3296 3174 2988
17. Martin Känd Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 6151 3205 2373 2946
18. Mia Kuusemets Tapa Gümnaasium 3.a klass 5912 2491 2888 3024
19. Romek Peil Jäneda Kool 3. klass 5601 2970 2481 2631
20. Marten Soon Võsu Kool 3. klass 5552 3077 2475 2279
21. Anders Küttis Rakvere Põhikool 3. klass 5507 2576 1822 2931
22. Raiko Kilgi Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 5470 3080 1986 2390
23. Stiven - Marcus Daits Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5359 2825 1957 2534
24. Marten Klement Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 5309 3270 1512 2039
25. Katarina Kozan Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 5201 2459 2207 2742
26. Eliise Pärl Mänd Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5106 1520 2349 2757
27. Villem Eesmäe Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 4990 2684 1703 2306
28. Kalmer Sooniste Jäneda Kool 2. klass 4973 2924 1962 2049
29. Alexandra-Mariah Rõuk Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4912 0 2620 2292
30. Aleksandria Mäeks Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4869 2124 1975 2745
31. Greth Müürsep Rakvere Põhikool 3. klass 4746 2231 2150 2515
32. Kenneth Liiv Rakvere Gümnaasium 3.b klass 4730 2420 2049 2310
33. Eero Padu Rakvere Põhikool 3. klass 4682 2520 1986 2162
34. Romet Lehtme Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4636 1838 2089 2547
35. Andris Altermann Rakvere Gümnaasium 3.a klass 4555 2126 1652 2429
36. Emma Mirell Tiiter Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4536 2035 1938 2501
37. Mikk Kuusemets Jäneda Kool 2. klass 4522 1952 2011 2511
38. Kerli Habakuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4472 2360 1880 2112
39. Martti Männapuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4454 2494 1655 1960
40. Rainer Kriisa Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4410 2643 1723 1767
41. Riko Riives Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 4408 2113 1924 2295
42. Brith Müürsep Rakvere Põhikool 3. klass 4334 2432 1902 1781
43. Eliise Aunapuu Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 4319 2176 0 2143
44. Karoliine Ljubimova Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 4301 1801 2006 2295
45. Andreas Pärnamets Rakvere Gümnaasium 2.a klass 4201 2227 1775 1974
46. Reinhard Ruto Võsu Kool 3. klass 4199 2167 1859 2032
47. Heili Insler Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 4173 1761 1784 2389
48. Tarvi Jõgis Rakvere Põhikool 3. klass 4146 2360 1682 1786
49. Laurete- Lii Pärtli Tapa Gümnaasium 3.a klass 4123 1655 1983 2140
50. Selena Mariete Tiiter Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4028 2076 1512 1952
51. Johannes K Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3939 2429 1465 1510
52. Mirjam Rämmar Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3932 1364 1793 2139
53. Karl Gregor Alan Alamaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3870 2088 1748 1782
54. Emili Uudeküll Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3843 1549 2006 1837
55. Mariel Rego Kadrina Keskkool 2.e klass 3828 2035 809 1793
56. Eliis Vatt Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3760 2285 1394 1475
57. Rasmus Siik Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3759 1952 1145 1807
58. Greteliis Saarna Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 3741 1789 1747 1952
59. Mark- Kristjan Pajupuu Rakvere Gümnaasium 2.a klass 3719 2034 1322 1685
60. Henry Kiisküla Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3702 2025 1526 1677
61. Karmo Ossi Rakvere Põhikool 3. klass 3700 2046 1520 1654
62. Hugo Oks Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 3676 1777 1306 1899
63. Eveli Peleševa Rakvere Gümnaasium 3.b klass 3672 2127 1545 1538
64. Madis Konsa Võsu Kool 3. klass 3646 1735 1911 1522
65. Kent Helme Rakvere Põhikool 3. klass 3601 2030 1470 1571
66. Marten Saar Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3594 2011 1583 1559
67. Siim Nõmme Võsu Kool 3. klass 3565 1713 1852 1461
68. Artur Hallik Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3544 1814 1730 1173
69. Henri Nõmme Võsu Kool 3. klass 3543 2192 1351 1253
70. Maria-Elisabeth Ojamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3493 1938 1370 1555
71. Grete Basmanova Uhtna Põhikool 2. klass 3470 2031 1439 1284
72. Kätlin Moosel Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3463 1648 1318 1815
73. Rainer Nõlvak Uhtna Põhikool 2. klass 3427 1866 1312 1561
74. Mirell Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3392 470 1405 1987
75. Eliise Mihkelson Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3391 1480 0 1911
76. Luna-Mai Klettenberg Rakvere Gümnaasium 3.a klass 3387 1433 1189 1954
77. Rolan Šimuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3371 1882 1221 1489
78. Rasmus Jalak Uhtna Põhikool 3. klass 3305 1964 1341 0
79. Ruuben Aan Rakvere Gümnaasium 2.a klass 3277 1646 1504 1631
80. Knut-Herbert Mäeküngas Rakvere Põhikool 2. klass 3248 1921 1106 1327
81. Kristjan Hinno Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 3219 1525 1656 1563
82. Rasmus Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3204 900 1293 1911
83. Aleks Nester Tamsalu Gümnaasium 3.a klass 3203 1517 0 1686
84. Kristiin Viilup Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3192 1533 522 1659
85. Karmen Kohandi Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3187 1297 1573 1614
86. Henry-Robert Puskar Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 3173 1868 1169 1305
87. Aleksandra Varts Tamsalu Gümnaasium 3.b klass 3152 0 1616 1536
88. Ken- Marti Kalames Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 3149 1839 1017 1310
89. Sander Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3142 1261 1046 1881
90. Lisanne Viikoja Rakvere Põhikool 3. klass 3142 0 1397 1745
91. Ann-Katriin Laagus Rakvere Põhikool 3. klass 3139 1676 1435 1463
92. Marit Võhma Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 3128 1733 1393 1395
93. Egert Vahtra Rakvere Põhikool 3. klass 3093 1544 1523 1549
94. Ege Marek Güldere Rakvere Põhikool 3. klass 3090 1689 0 1401
95. Emma Liisa Merivald Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3084 1463 983 1621
96. Marta Laandu Rakvere Põhikool 3. klass 3069 2074 995 958
97. Sander Kalaus Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.b klass 3053 1470 1169 1583
98. Kairit Valtin Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 3048 1431 1262 1617
99. Annabel Kotkas Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.a klass 3016 1381 1419 1597
100. Gregor Potti Lasila Põhikool 2. klass 2989 1526 0 1463


Oskajad; 423 osalejat

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Jane Sumre Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 12220 0 5382 6838
2. Gabriel Kalvet Võsu Kool 6. klass 10822 5739 5083 4865
3. Rainis Lükk Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 10553 5547 4559 5006
4. Anu-Liis Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 10130 5046 3822 5084
5. Johannes Peeter Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 9446 4942 4060 4504
6. Eva-Angelica Kaldaru Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 8863 4448 4251 4415
7. Kristo Prinken Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 8363 4400 3963 3767
8. Kirsika Kaegas Kadrina Keskkool 5.a klass 8286 4105 3641 4181
9. Jaas Vanaküla Kadrina Keskkool 6.a klass 8158 4771 0 3387
10. Steven Sulg Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 7880 3643 3992 3888
11. Angelina Alt Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 7563 4163 3132 3400
12. Reno Kungla Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 7377 4001 3069 3376
13. Rico-Kris Vares Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 6837 4312 2510 2525
14. Marcus Jürman Jäneda Kool 5. klass 6629 3594 3035 0
15. Ken Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 6519 3821 2698 2342
16. Inger Rummo Kadrina Keskkool 5.a klass 6514 3936 2578 2462
17. Karolina Alt Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 6412 3282 2849 3130
18. Kaspar Liivak Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 6357 3374 2367 2983
19. Keitlin Meribel Mägi Kadrina Keskkool 6.a klass 6179 3257 0 2922
20. Marcus-Mattias Vaher Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 6115 0 3046 3069
21. Dmitri Zverkov Kadrina Keskkool 6.a klass 5991 3219 0 2772
22. Oskar Vainult Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 5900 0 2810 3090
23. Lily-Riin Parv Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 5896 3409 2153 2487
24. Kristofer Meriloo Rakvere Põhikool 4. klass 5795 3208 2587 2527
25. Madis Kaljula Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5711 3128 2147 2583
26. Ketlin Rebane Kadrina Keskkool 6.a klass 5706 3013 0 2693
27. Christofer Tabun Kadrina Keskkool 5.a klass 5673 3328 2117 2345
28. Rasmus Kanna Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 5637 3336 1976 2301
29. Aaron Veskilt Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 5613 3548 1788 2065
30. Kati-Ly Randviir Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5585 2925 2153 2660
31. Mia Oks Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 5563 3229 2334 2260
32. Karl-Martin Sirp Kadrina Keskkool 5.a klass 5510 3724 1461 1786
33. Annalisa Kesküla Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5505 2983 2267 2522
34. Raiko Pähkel Uhtna Põhikool 6. klass 5502 3210 2098 2292
35. Markus Väljaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 5477 3590 1658 1887
36. Ott Arak Kadrina Keskkool 5.a klass 5474 3200 2171 2274
37. Janno Bauman Uhtna Põhikool 4. klass 5460 3287 1921 2173
38. Meelis Haiba Rakvere Põhikool 4. klass 5453 2946 2235 2507
39. Kristina Maasik Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5446 3041 2173 2405
40. Maris Floren Rakvere Põhikool 4. klass 5365 3259 1751 2106
41. Hugo Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5328 3042 2286 1963
42. Madli -Mai Konsa Võsu Kool 6. klass 5223 3191 2032 1810
43. Markus Jeruslanov Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5223 2807 2019 2416
44. Siim Eru Võsu Kool 6. klass 5186 3001 1858 2185
45. Ken-Martti Vijar Jäneda Kool 5. klass 5185 2937 2214 2248
46. Karl Hain Kruus Rakvere Põhikool 4. klass 5159 2891 2268 2144
47. Kert-Kristjan Kask Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 5104 0 2875 2229
48. Karl Vainomaa Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 5096 3144 1368 1952
49. Ranno Haasma Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 5049 2972 0 2077
50. Kadri-Liis Tamm Muuga-Laekvere Kool 6. klass 5047 2586 2328 2461
51. Marthin Vinter Jäneda Kool 6. klass 5043 2629 2093 2414
52. Germo Mikker Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4973 3637 0 1336
53. Karmel Roball Jäneda Kool 6. klass 4952 2397 2177 2555
54. Eudor Velleramm Jäneda Kool 5. klass 4936 2737 2179 2199
55. Robin Jukka Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 4919 3228 1008 1691
56. Ketlin Veia Kiltsi Põhikool 6. klass 4907 2351 0 2556
57. Jaspar Vaher Kadrina Keskkool 5.a klass 4895 2728 1606 2167
58. Andres Ingeroinen Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 4886 0 2234 2652
59. Pewdiepie Ok Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4879 0 2342 2537
60. Leandra Bauman Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 4867 2909 1923 1958
61. Alan Muldma Uhtna Põhikool 5. klass 4773 2626 1747 2147
62. Miko Mälton Uhtna Põhikool 5. klass 4708 2315 2393 2231
63. Johann Peter Grave Jäneda Kool 5. klass 4694 2812 1882 1586
64. Mihkel Ilves Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4650 2833 1685 1817
65. Elisabeth Ervald Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4631 2965 1657 1666
66. Henry Hallyväli Võsu Kool 6. klass 4611 1552 2120 2491
67. Gita-Kristina Kalla Uhtna Põhikool 5. klass 4590 2777 1813 0
68. Eliise Joonas Väike-Maarja Gümnaasium 5.b klass 4558 2889 1189 1669
69. Taaniel Preisfreund Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4541 2980 1561 1441
70. Mari-Liis Kõnnu Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4502 2325 1811 2177
71. Robert Sillandi Jäneda Kool 5. klass 4501 2685 1816 1580
72. Karmo Lill Rakvere Põhikool 4. klass 4439 2537 1429 1902
73. Marlon Virve Võsu Kool 6. klass 4431 2523 1744 1908
74. Laura Maria Truss Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.b klass 4402 3106 1296 0
75. Rico Vilu Kadrina Keskkool 5.a klass 4366 2564 1685 1802
76. Siim Sikkar Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4365 2198 1357 2167
77. Sten Marcus Truss Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.b klass 4353 2591 1762 1300
78. Sergo Saksen Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4343 2660 0 1683
79. Lisete Braust Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4304 2625 1670 1679
80. Merilin Veskilt Muuga-Laekvere Kool 6. klass 4264 2171 1750 2093
81. Klara Kiur Kadrina Keskkool 5.a klass 4249 2237 2012 1767
82. Urmo Nagel Kadrina Keskkool 5.a klass 4236 2550 1686 1686
83. Carlos Pitkja Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 4222 2214 1740 2008
84. Aigar Nurk Kadrina Keskkool 6.a klass 4209 2493 0 1716
85. Carmen Malmberg Uhtna Põhikool 6. klass 4207 2525 1682 1521
86. Marleen Hummal Kiltsi Põhikool 5. klass 4170 0 1950 2220
87. Rein Väli Muuga-Laekvere Kool 5.b klass 4157 2454 1435 1703
88. Lisette Liivamäe Uhtna Põhikool 6. klass 4142 1843 2002 2140
89. Kaspar Kriisa Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 4114 2452 1662 1293
90. Kätriin Kotiesen Kadrina Keskkool 5.a klass 4097 1973 2030 2067
91. Märt Rämmar Vinni-Pajusti Gümnaasium 4.a klass 4092 2276 1785 1816
92. Janelle Rannala Kadrina Keskkool 5.a klass 4068 2104 1659 1964
93. Annabel Ojasalu Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 4064 2293 1214 1771
94. Taavi Deket Tamsalu Gümnaasium 5.b klass 4021 0 2596 1425
95. Helena Semjonov Uhtna Põhikool 6. klass 4014 2130 1884 1495
96. Sten Oliver Tammsalu Muuga-Laekvere Kool 5.b klass 3986 2571 1327 1415
97. Victoria Morozov Vinni-Pajusti Gümnaasium 5.a klass 3936 2535 1331 1401
98. Kristina Veetamm Jäneda Kool 5. klass 3934 2538 1152 1396
99. Jurgen Rebane Rakvere Põhikool 4. klass 3916 0 1938 1978
100. Stever Kudi Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 3908 2268 1640 1457


Neiud: 295 osalejat

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 21887 8406 11060 10827
2. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 19133 8665 10204 8929
3. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 7. klass 17957 8660 7683 9297
4. Ege-Ly Petermann Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 12954 5761 6595 6359
5. Katariina Pops Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 10784 5435 5025 5349
6. Mari-Liis Freienthal Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 10587 4902 4958 5629
7. Evelin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 10501 5212 5093 5289
8. Mairiin Vainus Tamsalu Gümnaasium 8. klass 10047 4529 4999 5048
9. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 9858 5301 4557 4356
10. Aigar Reinol Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 9295 4644 4651 4570
11. Diana Hamidzanova Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 9155 4442 3857 4713
12. Getrin Raudsepp Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 9060 4571 4475 4489
13. Kerstin Nurmsalu Tamsalu Gümnaasium 8. klass 9038 4315 4261 4723
14. Liis-Marii Kaso Kadrina Keskkool 8.a klass 9020 3351 3998 5022
15. Külli Tark Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 8544 3518 3755 4789
16. Triin Rummo Kadrina Keskkool 10.a klass 8316 3329 4045 4271
17. Maarja-Liis Nirgi Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 8213 3593 4405 3808
18. Eliis Mätas Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 8121 3612 4071 4050
19. Maarja Kõiv Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 8118 3841 3822 4277
20. Eliise Nurgamaa Kadrina Keskkool 9.b klass 8072 3371 3146 4701
21. Johanna-Jeta Rauhala Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 8048 3800 4124 3924
22. Liis Nõmme Võsu Kool 8. klass 7961 3114 3783 4178
23. Kaisa Kangur Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7936 3726 3751 4185
24. Anete-Andra Algpeus Kadrina Keskkool 8.a klass 7889 4015 3338 3874
25. Maryte Mooses Vinni-Pajusti Gümnaasium 10.a klass 7811 4152 3659 3619
26. Keneli Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 7766 3906 3573 3860
27. Annabel Lepik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.b klass 7636 4201 0 3435
28. Äshly Veedler Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7426 3657 3182 3769
29. Kelli Laansalu Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7424 3114 3814 3610
30. Älis Maasik Jäneda Kool 8. klass 7252 3306 3946 0


Noormehed: 290 osalejat

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 14317 7624 6332 6693
2. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 13847 7394 0 6453
3. Anvar Sild Kadrina Keskkool 10.a klass 12826 7436 5390 4766
4. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 12640 4698 6052 6588
5. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 12253 5696 6557 5569
6. Marek Tealane Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 11997 5695 6227 5770
7. Erik Reinart Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 10481 5108 5373 5059
8. Jan Arnar Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 9808 5497 0 4311
9. Cristo Virunurm Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 9700 4863 4513 4837
10. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 9207 0 4434 4773
11. Mati Kesma Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 8930 3672 4382 4548
12. Ottar Paulus Kadrina Keskkool 12.a klass 8716 3425 4477 4239
13. Marko Braust Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8582 3736 4478 4104
14. Germo Partsioja Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 8283 3618 3943 4340
15. Richard-Erich Trestip Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 8150 2994 3946 4204
16. Rayan Veia Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 8061 0 4077 3984
17. Germo Veide Kadrina Keskkool 12.a klass 7970 3930 3068 4040
18. Richard Veelaid Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 7818 3721 3103 4097
19. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 7675 4890 2785 425
20. Oleg Borodjuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 7656 3597 0 4059
21. Jan Teetlok Kadrina Keskkool 11.c klass 7579 4051 3367 3528
22. Martin Väljaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 7574 4294 3280 0
23. Henrich Axel Annula Kadrina Keskkool 9.a klass 7535 4034 3277 3501
24. Alex Legkov Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 7482 3683 3563 3799
25. Mikk Kivivare Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7476 4473 2272 3003
26. Kaarel Kell Kadrina Keskkool 10.a klass 7425 4095 2647 3330
27. Karel Kallasmaa Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 7399 0 3848 3551
28. Mark Vainomaa Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 7338 4154 3043 3184
29. Riko Remi Mitt Väike-Maarja Gümnaasium 7.b klass 7300 3973 3327 3199
30. Joosep Sulev Kadrina Keskkool 12.a klass 7226 3890 3336 3306


Naised

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 18446 9173 8808 9273
2. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 15436 0 7329 8107
3. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 13715 0 7146 6569
4. Anneli Morgenson Tapa Vene Põhikool Õpetaja 11324 5234 5610 5714
5. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 10265 3966 4955 5310
6. Aivi Must Jäneda Kool Õpetaja 8977 3970 4682 4295
7. Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 8014 3655 3774 4240
8. Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 7658 3983 3101 3675
9. Marje Tarto Muuga-Laekvere Kool Õpetaja 6456 2646 3245 3211
10. Maria Savina Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 5744 5744 0 0


Mehed

KohtNimiKool/tiimKlassSumma1.2.3.
1. Tarvi Kivipõld Muu asutus Täiskasvanu 16811 9202 7609 6771