EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2019

Sinises kirjas võistlejad pääsesid rahvusvahelisele võistlusele, mis toimub Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis 27. aprillil

SIRGUJAD

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Tony Märtson Luunja Keskkool 2.b klass 20236 3486 3828 3578 3712 5632
2. Marija Maskova Narva Keeltelütseum 3.d klass 19940 3751 3982 3683 3930 4594
3. Raimond Lillemaa Pärnu Mai Kool 3.a klass 16297 2877 3023 2743 4108 3546
4. Sergei Golubev Narva Keeltelütseum 3.d klass 15993 2830 3001 2992 3196 3974
5. Grete Johanna Korb Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 13938 2634 3042 2734 2745 2783
6. Meibel Kudak Pärnu Mai Kool 3.b klass 13515 2469 2501 2493 3016 3036
7. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 3.d klass 13251 2483 2464 2581 3082 2641
8. Mathias Sellin Pärnu Mai Kool 1.c klass 12320 2281 2519 2122 3458 1940
9. Merilin Roopärg Rapla Kesklinna Kool 3.a klass 12188 2245 2549 2431 2420 2543
10. Janeli Mihkelstein Pärnu Mai Kool 3.b klass 12122 2742 2867 2642 1867 2004
11. Daniil Matjushin Narva Keeltelütseum 3.b klass 11761 2013 1964 2148 3344 2292
12. Viktor Lukjanov Tallinna Saksa Gümnaasium 3.a klass 11723 2419 2562 2646 2053 2043
13. Jegor Apollonov Narva Soldino Gümnaasium 3.a klass 11523 2101 2131 2066 2734 2491
14. Oskar Kingissepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3.a klass 11495 2223 2250 2081 2442 2499
15. Jakob Vahi Kohila Gümnaasium 3.c klass 10362 2143 2183 2061 2433 1542


OSKAJAD

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Grethe Guhse Tartu Veeriku Kool 5.d klass 20560 3758 4369 4236 3039 5158
2. Oskar Treffner Tallinna Reaalkool 5.b klass 18656 3690 3820 2890 3406 4850
3. Laura Viikberg Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 6.b klass 17990 3965 3981 3299 2185 4560
4. Ralf Robert Paabo Tartu Kivilinna Kool 6.b klass 16756 3135 3471 3167 2741 4242
5. Alex Paugus Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 6.a klass 16388 3178 3257 2843 2958 4152
6. Toomas Sõmer Kärdla Põhikool 4.a klass 15917 3479 4150 2400 1748 4140
7. Andreas Simson Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 6.a klass 15782 2973 3138 2637 2684 4350
8. Andreas Leetsar Tallinna 21. Kool 5.b klass 15250 3315 3036 2500 2350 4049
9. Merit Roseniit Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 6.b klass 14545 3425 3229 2306 2157 3428
10. Mario Levorato Tallinna Kesklinna Põhikool 4.e klass 14187 3252 3399 2393 1948 3195
11. Liisbet Sepp Pärnu Mai Kool 6.d klass 13189 2881 3048 1956 1761 3543
12. Heiro Mets Antsla Gümnaasium 6.a klass 13168 2767 2893 2009 2258 3241
13. Marlon Sau Pärnu Mai Kool 5.d klass 13015 2940 2582 2228 2076 3189
14. Rico Kalde Kilingi-Nõmme Gümnaasium 4. klass 12962 3062 2900 2045 1224 3731
15. Daniel Grents Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 6.b klass 11013 2499 2530 1645 1737 2602


NEIUD

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Helene Loorents Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. klass 27312 4538 6614 4966 5824 5370
2. Triinu Kirschbaum Uulu Põhikool 7. klass 25291 3867 5037 5324 5576 5487
3. Kristin Düüna Rapla Gümnaasium 12. klass 23744 3641 5038 3863 5546 5656
4. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 21168 3564 4669 3772 4398 4765
5. Kätlin Kits Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 11. klass 21047 3793 4839 3495 3780 5140
6. Birthe Lall Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.b klass 17932 3004 4007 4041 2487 4393
7. Mirjam Kits Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10. klass 17871 3522 4641 2439 3223 4046
8. Kerttu Saadi Gustav Adolfi Gümnaasium 12.e klass 16615 2981 4013 2471 2959 4191
9. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 15733 2810 3511 2657 3337 3418
10. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 7. klass 15352 3042 3509 2408 2315 4078


NOORMEHED

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Jaan Otter Hugo Treffneri Gümnaasium 10.b klass 35713 5026 7038 8412 7188 8049
2. Konstantin Gorbatovski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8.a klass 26857 4410 6056 4922 5161 6308
3. Chris Kruusimägi Pärnu Koidula Gümnaasium 12. klass 25481 3992 5047 5082 6042 5318
4. Andres Sõmer Hugo Treffneri Gümnaasium 10.b klass 21819 3603 4779 4257 4509 4671
5. Mark Tiškov Tallinna Pae Gümnaasium 8.b klass 18686 3678 4863 2782 3355 4008
6. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a klass 17494 2930 3206 3173 3709 4476
7. Argo Ers Hugo Treffneri Gümnaasium 10.b klass 16956 2816 4265 2540 3762 3573
8. Kert Kruusimägi Surju Põhikool 9. klass 16150 2890 3251 2530 3468 4011
9. Siim Pärss Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b klass 14600 3071 3348 2253 2858 3070
10. Kristjan Ugam Emmaste Põhikool 9. klass 13024 2492 2593 2620 2006 3313


NAISED

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Maret Sõmer Muu asutus Täiskasvanu 23752 3860 6053 3464 5028 5347
2. Ivi Luht Saverna Põhikool Õpetaja 19214 3185 3587 3476 4499 4467
3. Riin Saar Tallinna Reaalkool Õpetaja 18360 3183 3751 2978 4109 4339
4. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 17751 3151 3514 2951 3729 4406
5. Marje Orav Vana-Vigala Põhikool Õpetaja 17456 2730 3144 3498 4102 3982


MEHED

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Karl Martin Koppel Muu asutus Täiskasvanu 24131 4126 5137 4595 4815 5458
2. Margus Sõmer Emmaste Põhikool Õpetaja 15485 2924 3123 2347 3114 3977
3. Tarvi Kivipõld Muu asutus Täiskasvanu 14568 3008 3262 2452 2216 3630
4. Valdis Meos Palupera Põhikool Õpetaja 11482 2028 1948 1932 2460 3114