Lääne-Virumaa finaal

Sirgujad

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Karlis Kütt Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 10495 1842 2006 1890 2739 2018
2. Reino Kallas Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 9267 1808 1743 1928 2078 1710
3. Andrias Mäeks Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 8533 1915 1769 1856 1665 1328
4. Kaspar Soolep Vinni-Pajusti Gümnaasium 2.b klass 7882 1853 1750 1503 1690 1086
5. Anders Karavajev Tapa Gümnaasium 3.a klass 7834 1451 1440 1591 2445 907
6. Kennet Tomson Tapa Gümnaasium 3.a klass 7685 1666 1324 1538 1811 1346
7. Timur Varavin Tapa Vene Põhikool 3.b klass 7509 1401 1449 1441 1601 1617
8. Äile Valk Rakvere Põhikool 3. klass 6510 1504 1303 1436 1111 1156
9. Sten- Karl Kalvik Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 6334 1265 1126 1129 1754 1060
10. Mia Kuusemets Tapa Gümnaasium 3.a klass 6112 1269 1171 1089 1824 759
11. Vahur Ries Jäneda Kool 3. klass 6044 1365 950 1217 1363 1149
12. Kristo Värno Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 5869 1085 1056 1181 1778 769
13. Andris Ellam Väike-Maarja Gümnaasium 3.a klass 5776 1360 965 1176 1623 652
14. Edison Bratsunov Tapa Gümnaasium 3.a klass 5671 1278 1067 1092 1154 1080
15. Marten Soon Võsu Kool 3. klass 5670 952 832 974 2100 812
16. Siim Argos Väike-Maarja Gümnaasium 3.b klass 5448 1257 1001 1262 1007 921
17. Hugo Oks Vinni-Pajusti Gümnaasium 1.b klass 4992 924 837 781 1748 702
18. Martin Känd Vinni-Pajusti Gümnaasium 3.a klass 4946 1052 899 874 1123 998
19. Harri Saareoks Jäneda Kool 3. klass 4602 1021 880 996 918 787
20. Romek Peil Jäneda Kool 3. klass 4264 936 690 785 1248 605
21. Kaspar Pruual Rakvere Põhikool 3. klass 3862 1015 660 840 826 521


Oskajad

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Jane Sumre Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 11288 2414 2790 1183 1826 3075
2. Gabriel Kalvet Võsu Kool 6. klass 9337 1943 1918 1364 1821 2291
3. Anu-Liis Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 8637 2255 2135 1260 1286 1701
4. Eva-Angelica Kaldaru Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 7932 1817 1709 979 1779 1648
5. Johannes Peeter Kuddi Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 7888 1812 1796 1450 1362 1468
6. Rainis Lükk Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 7881 1800 1572 1368 1385 1756
7. Kristo Prinken Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 7470 1837 1674 1219 1336 1404
8. Steven Sulg Tamsalu Gümnaasium 4.b klass 7098 1528 1623 958 976 2013
9. Angelina Alt Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 6987 1513 1426 1476 1137 1435
10. Reno Kungla Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 6591 1479 1332 1249 1211 1320
11. Jaas Vanaküla Kadrina Keskkool 6.a klass 6374 1452 1157 951 1136 1678
12. Kirsika Kaegas Kadrina Keskkool 5.a klass 6121 1658 1293 799 1135 1236
13. Karolina Alt Väike-Maarja Gümnaasium 5.a klass 6119 1409 1676 816 1062 1156
14. Ken Hurt Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass 5790 1343 1139 1160 945 1203
15. Kaspar Liivak Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 5450 1393 1252 812 838 1155
16. Rico-Kris Vares Väike-Maarja Gümnaasium 4.a klass 5404 1424 1405 840 722 1013
17. Marcus Jürman Jäneda Kool 5. klass 5064 1387 1215 811 629 1022
18. Inger Rummo Kadrina Keskkool 5.a klass 4877 1311 1179 742 850 795
19. Marcus-Mattias Vaher Väike-Maarja Gümnaasium 4.b klass 4692 1012 1004 712 996 968
20. Keitlin Meribel Mägi Kadrina Keskkool 6.a klass 4329 1131 1178 588 635 797


Neiud

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Mari-Liis Tšigina Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 20729 3615 4585 3601 4281 4647
2. Helena Reimann Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 16438 2929 3691 2740 3527 3551
3. Eva-Maria Raudsepp Tamsalu Gümnaasium 7. klass 15367 2857 3095 2550 2409 4456
4. Ege-Ly Petermann Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 9579 2023 2265 1478 1924 1889
5. Mairiin Vainus Tamsalu Gümnaasium 8. klass 8673 2146 1823 1556 1586 1562
6. Mari-Liis Freienthal Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 8600 1822 1862 1428 1943 1545
7. Katariina Pops Väike-Maarja Gümnaasium 11. klass 7940 1679 1741 1514 974 2032
8. Evelin Kortin Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7627 1544 1737 1172 1111 2063
9. Kerstin Nurmsalu Tamsalu Gümnaasium 8. klass 7274 1489 1503 1055 1303 1924
10. Diana Hamidzanova Väike-Maarja Gümnaasium 9.b klass 7170 1272 1222 1861 1355 1460
11. Eliise Uueni Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 6910 1561 1506 1123 1159 1561
12. Getrin Raudsepp Väike-Maarja Gümnaasium 7.a klass 6591 1515 1582 1114 1096 1284
13. Eliis Mätas Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 6237 1344 1341 1131 1258 1163
14. Maarja Kõiv Tamsalu Gümnaasium 9.b klass 6136 1313 1438 925 1100 1360
15. Liis-Marii Kaso Kadrina Keskkool 8.a klass 5598 1356 1155 841 825 1421
16. Maarja-Liis Nirgi Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 5513 1177 1075 1112 1073 1076
17. Triin Rummo Kadrina Keskkool 10.a klass 5211 1081 1324 925 1045 836
18. Eliise Nurgamaa Kadrina Keskkool 9.b klass 4365 498 833 1287 608 1139


Noormehed

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Karel Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 12015 2688 2445 2232 1541 3109
2. Reimo Arba Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 10649 2073 2185 1920 1848 2623
3. Arvan -Johhannes Lippasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 10141 2363 1820 1591 1411 2956
4. Marek Tealane Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 10059 2311 2583 1503 1652 2010
5. Mairo Kivipõld Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 9670 2121 2196 1668 1692 1993
6. Anvar Sild Kadrina Keskkool 10.a klass 8733 2158 1583 2004 1124 1864
7. Aigar Reinol Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 8333 1685 1475 1439 1242 2492
8. Erik Reinart Väike-Maarja Gümnaasium 8. klass 7713 1584 1456 1324 1912 1437
9. Cristo Virunurm Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 7581 1851 1579 971 912 2268
10. Ottar Paulus Kadrina Keskkool 12.a klass 7536 1797 1614 1291 1243 1591
11. Germo Partsioja Tamsalu Gümnaasium 9.a klass 6911 1493 1399 1068 1160 1791
12. Henri Matias Eliste Vinni-Pajusti Gümnaasium 7.a klass 6517 1387 1170 1425 863 1672
13. Mati Kesma Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass 6264 1164 1160 999 1178 1763
14. Oleg Borodjuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass 5785 1334 1588 939 961 963
15. Rayan Veia Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 5604 1142 1082 1084 807 1489
16. Rait Pärs Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass 5557 1250 854 938 919 1596
17. Marko Braust Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5498 1374 1082 1077 907 1058
18. Richard-Erich Trestip Väike-Maarja Gümnaasium 12. klass 5356 877 1307 884 1184 1104
19. Richard Veelaid Väike-Maarja Gümnaasium 10. klass 4965 1170 1177 874 762 982
20. Germo Veide Kadrina Keskkool 12.a klass 4266 1103 814 801 558 990


Naised

KohtNimiKool/tiimKlassTulem1.2.3.4.5.
1. Kirsti Kasemets Kadrina Keskkool Õpetaja 15832 3035 3210 2662 3266 3659
2. Merje Morozova Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 12036 2232 2420 2014 2336 3034
3. Ülle Oru Jäneda Kool Õpetaja 10197 1891 2015 1575 2315 2401
4. Mari Onton Kadrina Keskkool Õpetaja 8145 1747 1526 1435 1769 1668
5. Mare Viks Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 7820 1437 1347 1357 1863 1816
6. Anneli Morgenson Tapa Vene Põhikool Õpetaja 7468 1541 1215 1445 1676 1591
7. Ulvi Rembel Vinni-Pajusti Gümnaasium Õpetaja 6797 1287 1228 1099 1376 1807
8. Maris Uudeküll Tamsalu Gümnaasium Õpetaja 6104 1086 820 1368 1348 1482
9. Elle Tamme Kadrina Keskkool Õpetaja 5688 1364 1153 937 1134 1100
10. Aivi Must Jäneda Kool Õpetaja 5655 1295 1039 1123 1046 1152
11. Marje Tarto Muuga-Laekvere Kool Õpetaja 4750 963 975 722 1188 902
12. Jaana Hamer Muuga-Laekvere Kool Õpetaja 3525 655 807 873 427 763