Läänemaa MV 2014 eelvõistluse kokkuvõte

2. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Andreas Sillaste Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 110 55 55 52
2. Eva-Maria Kastepõld Metsküla Algkool 2. klass 107 52 40 55
3. Arseni Hohlatov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 103 51 52 51
4. Egert Tõkke Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 97 47 39 50
5. Alvar Nikkel Metsküla Algkool 2. klass 96 48 47 48
6. Laura Ulm Metsküla Algkool 2. klass 95 50 45 36
7. Sten Soomre Virtsu Kool 2. klass 95 49 42 46
8. Karlis Lõps Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 93 46 20 47
9. Alexis Rebane Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 90 44 46 30
10. Miia Krips Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 88 39 49 26
11. Alver Järv Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 84 35 33 49
12. Lisett Saarjõe Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 84 40 38 44
13. Daniel Kuldmeri Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 84 42 0 42
14. Trevor Uustalu Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 82 43 26 39
15. Julia Snigurskaja Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 81 1 50 31
16. Romika Heimann Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 78 45 4 33
17. Geron Noor Virtsu Kool 2. klass 78 20 41 37
18. Rico Kalda Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 77 14 48 29
19. Mette Mirja Moumets Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 72 37 35 34
20. Sten Vaski Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 70 41 29 25
21. Markus Rafael Kalda Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 70 38 30 32
22. Grete- Liis Viina Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 66 15 51 12
23. Caroline Samarajev Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 66 13 43 23
24. Alex Krutškov Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 66 31 19 35
25. Matis Russi Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 65 24 24 41
26. Brianna Lepplaid Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 63 12 23 40
27. Krisella Aurelia Söderholm Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 63 26 37 18
28. Diana Snigurskaja Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 60 1 22 38
29. Mark Marcel Schwindt Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 53 36 17 1
30. Mai-Liis Vikman Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 52 33 15 19
31. Elisa Kruusmaa Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 51 29 1 22
32. Lisandra Sommerman Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 50 6 44 0
33. Mari-Liis Kalvik Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 49 28 16 21
34. Uku Viispert Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 48 0 5 43
35. Riin Jürise Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 48 32 2 16
36. Riin-Rosanna Uusen Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 47 2 0 45
37. Helen Jesmin Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 46 7 18 28
38. Jass Õunapuu Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 46 19 14 27
39. Jorgen Kaev Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 44 10 34 4
40. Girtel-Helena Alaküla Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 44 23 21 2
41. Aliide Leer Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 43 34 9 1
42. Stella Latõseva Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 42 1 36 6
43. Elis Kauder Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 42 1 28 14
44. Johannes Lepp Metsküla Algkool 2. klass 41 30 1 11
45. Ottokar Orgla Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 41 16 25 13
46. Aaron Lillemäe Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 37 5 32 0
47. Jan-Erik Niit Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 37 17 0 20
48. Priidik Saar Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 36 27 2 9
49. Adriana Umber Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 33 25 0 8
50. Jane-Anett Riibak Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 32 22 10 1
51. Mart Villem Kelner Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 31 0 31 0
52. Lauri Laanesoo Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 31 2 7 24
53. Margret Karm Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 29 2 27 2
54. Peedu Erik Pajo Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 21 21 0 0
55. Jesse-Joel Jürimäe Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 21 8 13 1
56. Ingel-Agata Suurtamm Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 19 18 1 1
57. Maia Vatsfeldt Virtsu Kool 2. klass 19 2 1 17
58. Kristjan Järvi Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 19 4 0 15
59. Lisette Luik Virtsu Kool 2. klass 16 11 0 5
60. Laura Kann Virtsu Kool 2. klass 16 9 2 7
61. Kristina Kabal Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 12 0 12 0
62. Roger Niils Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 12 1 11 1
63. Sander Soome Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 12 2 2 10
64. Ragnar-Marten Orgjõe Virtsu Kool 2. klass 9 0 8 1
65. Martin Tursk Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 6 0 6 0
66. Elisabeth Bergmann Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 3 1 2  
67. Mari Ann Kolpinski Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 3 1 1 2
68. Reti Randoja Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 2 1 1 1
69. Mia Rahel Kander Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 2 1 1 1
70. Markus Andreas Villand Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 2 1 1 1
71. Liisa Unt Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 2 1 1 1
72. Helena Kann Virtsu Kool 2. klass 2 1 1 1
73. Anne-Marie Raudkivi Virtsu Kool 2. klass 2 1 1 1
74. Martin Sõelsepp Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 2 1 1 0
75. Laura Emilia Koort Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 2 1 1 0
76. Karel- Georg Taaramäe Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 2 1 1 0
77. Maarja-Luisa Adelman Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 2 1   1
78. Emma Lisette Julianus Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 2 0 1 1
79. Keitlyn Suur Virtsu Kool 2. klass 1 0 0 1
80. Annely Bankier Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 1 0 1 0
81. Dagmar Toffer Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 1 0 1 0