Läänemaa MV 2014 eelvõistluse kokkuvõte

3. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Samuel Kastepõld Metsküla Algkool 3. klass 110 55 52 55
2. Pärtel Ruut Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 107 52 55 52
3. Marvel Leesment Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 102 51 50 51
4. Agne Andra Ploom Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 99 46 51 48
5. Jakob Lemvald Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 98 48 48 50
6. Rasmus Ruuge Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 98 49 40 49
7. Eva-Lotta Saar Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 96 50 46 45
8. Karlote Karm Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 93 47 20 46
9. Silver Nikkel Metsküla Algkool 3. klass 92 45 34 47
10. Andres Paat Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 89 42 47 40
11. Juss Teesalu Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 86 38 43 43
12. Matteus Kalda Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 85 41 27 44
13. Argo Tänna Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 84 40 42 42
14. Saamuel Radzikovski Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 82 37 45 37
15. Reio Kaldoja Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 81 32 49 17
16. Henri Kornilov Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 80 36 44 35
17. Anastasija Chertova Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 77 44 30 33
18. Henri Kivisalu Virtsu Kool 3. klass 77 30 36 41
19. Simonee Tang Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 75 43 32 31
20. Joosep Michels Metsküla Algkool 3. klass 75 39 33 36
21. Mart- Jürgen Kukermaa Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 74 35 0 39
22. Sandra Pahk Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 73 34 35 38
23. Kulla Saatmäe Kõmsi Lasteaed - Algkool 3. klass 70 29 41 28
24. Oliver Metsar-Villakov Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 65 16 39 26
25. Robert Idvani Virtsu Kool 3. klass 65 25 38 27
26. Rebeka Elisabeth Strauss Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 65 33 28 32
27. Madis Ääremann Virtsu Kool 3. klass 62 28 13 34
28. Grethel-Rosiine Simson Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 61 24 37 23
29. Aron Pähkel Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 56 19 26 30
30. Elisabeth Astok Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 56 27 15 29
31. Karl Markus Liiv Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 52 12 31 21
32. Avely Villand Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 50 31 19 19
33. Urmeli Valgre Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 49 8 24 25
34. Anet Simulask Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 49 23 25 24
35. Eliise Siimson Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 48 26 16 22
36. Märt Õiglas Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 45 13 29 16
37. Carolin Kamberg Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 44 22 22 0
38. Henry Lepmets Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 42 21 21 20
39. Risto Kukk Kõmsi Lasteaed - Algkool 3. klass 41 17 23 18
40. Edgar Dammann Haapsalu Linna Algkool 3.a klass 36 18 18 0
41. Kristofer Robin Kaasik Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 32 20 12 0
42. Liisa Tiev Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 26 9 11 15
43. Ketelin Adli Haapsalu Linna Algkool 3.a klass 24 7 17 0
44. Renor Tibar Haapsalu Linna Algkool 3.a klass 23 15 8 0
45. Kaili Põldmaa Haapsalu Linna Algkool 3.a klass 21 11 10 0
46. Kaarel Kiivit Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 15 1 14 0
47. Tõnu Raudkivi Virtsu Kool 3. klass 15 1 0 14
48. Eliise Peegel Kõmsi Lasteaed - Algkool 3. klass 14 14 0 0
49. Karl Kübarsepp Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 13 4 9 0
50. Kiona Põldma Haapsalu Linna Algkool 3.a klass 12 5 7 0
51. Timo Tomson Haapsalu Linna Algkool 3.a klass 12 6 6 0
52. Kris Mattias Loodus Haapsalu Linna Algkool 3.a klass 10 10 0 0
53. Melani Alpius Kõmsi Lasteaed - Algkool 3. klass 1 1 0 0