Läänemaa MV 2014 I etapp

4. klass
KohtKPNimiKool/tiimKlassTulem2.3.
1. 55 Jaagup Eks Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1944 1941 1821
2. 52 Denis Krjutškov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1890 1585 1510
3. 51 Elise Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1535 1464 1282
4. 50 Jonathan Erwin Cohen Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 1527 1374 1170
5. 49 Carl Karlson Palivere Põhikool 4. klass 1482 1189 1177
6. 48 Kevor Raagel Palivere Põhikool 4. klass 1452 1293 916
7. 47 Maria Seppi Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1421 1396 1320
8. 46 Marie Keldrima Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 1408 1393 1352
9. 45 Kaspar Plaas Palivere Põhikool 4. klass 1402 1355 1255
10. 44 Matteus Küünarpuu Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 1355 1329 1269
11. 43 Veiko Vilta Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 1323 1225 1200
12. 42 Evalota Masing Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 1214 1080 1002
13. 41 Geily Sillaste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 1115 1019 819
14. 40 Kristjan Lebedev Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1111 1005 927
15. 39 Juzef-Artur Snigurski Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1107 990 0
16. 38 Ivan Fomenko Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1102 952 849
17. 37 Robin Uspenski Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 1098 1089 933
18. 36 Lilith Marlen Kander Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 1082 1007 997
19. 35 Patrick Püve Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 1079 1076 1009
20. 34 Kevin Uspenski Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 1073 1022 929
21. 33 Alen Shamonin Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 1039 937 884
22. 32 Andro Matto Palivere Põhikool 4. klass 1038 957 936
23. 31 Egert Toonverk Palivere Põhikool 4. klass 1026 918 601
24. 30 Reimo Grahv Palivere Põhikool 4. klass 1008 973 940
25. 29 Kirke Treiberk Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 991 882 857
26. 28 Annmari Raud Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 990 966 753
27. 27 Mona Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 980 941 855
28. 26 Marija Tihonova Palivere Põhikool 4. klass 965 860 646
29. 25 Johannes Jakobson Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 946 744 595
30. 24 Mia Mai Männiste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 926 905 478
31. 23 Tõnis Lepp Metsküla Algkool 4. klass 913 909 757
32. 22 Kristjan Tokko Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 904 887 818
33. 21 Claudia Birk Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 891 884 748
34. 20 Kärolin Raudsepp Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 883 800 677
35. 19 Leelo Sula Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 877 741 712
36. 18 Raimond Hargats Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 873 724 665
37. 17 Greg-Rasmus Reinesberg Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 872 824 798
38. 16 Artur Reinhold Unt Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 858 756 705
39. 15 Kaili Karm Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 839 796 703
40. 14 Alexandre Valgemäe Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 830 777 644
41. 13 Kevert Ojamu Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 828 818 749
42. 12 Jaagup Vapper Haapsalu Linna Algkool 4. klass 808 769 638
43. 11 Robin Rohilaid Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 808 744 639
44. 10 Trinity Õismets Vatla Põhikool 4. klass 799 798 511
45. 9 Birgitta Vare Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 798 784 771
46. 8 Rahel Aurelia Strauss Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 785 731 670
47. 7 Andreas Tammes Palivere Põhikool 4. klass 764 754 688
48. 6 Martin Vatku Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 759 601 583
49. 5 Sixten Kaljuste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 758 692 473
50. 4 Karina Mazanova Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 756 656 484