Läänemaa MV 2014 eelvõistluse kokkuvõte

4. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Summa 1. 2. 3.
1. Denis Krjutškov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 110 52 55 55
2. Jaagup Eks Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 107 55 40 52
3. Marie Keldrima Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 101 46 51 50
4. Elise Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 100 51 49 48
5. Maria Seppi Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 98 47 46 51
6. Geily Sillaste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 97 41 52 45
7. Jonathan Erwin Cohen Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 96 50 27 46
8. Juzef-Artur Snigurski Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 92 39 50 42
9. Veiko Vilta Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 92 43 42 49
10. Kaspar Plaas Palivere Põhikool 4. klass 92 45 22 47
11. Matteus Küünarpuu Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 91 44 47 44
12. Evalota Masing Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 90 42 48 41
13. Kevin Uspenski Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 87 34 44 43
14. Claudia Birk Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 85 21 45 40
15. Carl Karlson Palivere Põhikool 4. klass 84 49 29 35
16. Kevor Raagel Palivere Põhikool 4. klass 80 48 20 32
17. Alen Shamonin Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 72 33 39 26
18. Patrick Püve Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 72 35 30 37
19. Birgitta Vare Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 71 9 38 33
20. Robin Uspenski Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 71 37 34 31
21. Lilith Marlen Kander Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 71 36 35 34
22. Mona Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 70 27 43 18
23. Reimo Grahv Palivere Põhikool 4. klass 66 30 25 36
24. Kirke Treiberk Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 65 29 36 22
25. Annmari Raud Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 59 28 31 27
26. Marie Grete Mägi Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 58 2 37 21
27. Aliis Vatku Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 58 2 33 25
28. Marija Tihonova Palivere Põhikool 4. klass 58 26 32 2
29. Andro Matto Palivere Põhikool 4. klass 58 32 26 20
30. Leelo Sula Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 57 19 0 38
31. Kristjan Lebedev Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 56 40 7 16
32. Greg-Rasmus Reinesberg Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 56 17 9 39
33. Madli Palk Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 54 2 24 30
34. Johannes Jakobson Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 53 25 19 28
35. Sixten Kaljuste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 51 5 41 10
36. Mia Mai Männiste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 47 24 0 23
37. Tõnis Lepp Metsküla Algkool 4. klass 46 23 23 9
38. Artur Reinhold Unt Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 45 16 0 29
39. Egert Toonverk Palivere Põhikool 4. klass 44 31 4 13
40. Getter Puu Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 43 2 28 15
41. Kristjan Tokko Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 41 22 0 19
42. Ivan Fomenko Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 40 38 0 2
43. Rahel Aurelia Strauss Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 37 8 13 24
44. Markkus Kõre Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 35 2 18 17
45. Hedvig Kivi Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 29 1 21 8
46. Kaili Karm Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 29 15 14 2
47. Martin Vatku Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 27 6 15 12
48. Raimond Hargats Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 24 18 6 5
49. Karina Mazanova Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 23 4 12 11
50. Kärolin Raudsepp Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 21 20 1 0
51. Andreas Tammes Palivere Põhikool 4. klass 21 7 1 14
52. Kevert Ojamu Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 20 13 1 7
53. Liisa Lehtla Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 18 1 17 1
54. Amy Palmits Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 17 1 16 1
55. Marve Sedman Palivere Põhikool 4. klass 16 2 10 6
56. Alexandre Valgemäe Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 15 14 1 1
57. Jaagup Vapper Haapsalu Linna Algkool 4. klass 12 12 0 0
58. Robin Rohilaid Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 12 11 1 0
59. Kelly Rebane Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 12 1 11 1
60. Trinity Õismets Vatla Põhikool 4. klass 12 10 2 2
61. Jeneli Harak Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 12 1 8 4
62. Reno Remec Kilp Virtsu Kool 4. klass 6 1 5 1
63. Kevin Robert Kõrvemaa Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 4 2 2 1
64. Kauris Kask Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 4 2 0 2
65. Linda Nöör Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 3 2 1 1
66. Thea Kadriann Otsus Palivere Põhikool 4. klass 2 1 1 1
67. Samuel Hõim Palivere Põhikool 4. klass 2 1 1 1
68. Romet Purgas Virtsu Kool 4. klass 2 1 1 1
69. Romek Heimann Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 2 1 1 1
70. Anastasia Nevski Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 2 1 1 1
71. Hannes Bergmann Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 2 1 1 1
72. Eerik Pank Virtsu Kool 4. klass 2 1 1 1
73. Roger Rohilaid Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 2 1 1 0
74. Heleen Sandvik Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 2 1 1 0
75. Kädi Sas Haapsalu Linna Algkool 4.a klass 2 1 0 1
76. Mirell Rea Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 2 0 1 1
77. Ly-May Raudkivi Virtsu Kool 4. klass 2 0 1 1
78. Annabel Alemaa Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 1 0 0 1
79. Richard Toming Kõmsi Lasteaed - Algkool 4. klass 1 1 0 0
80. Kermo Veide Haapsalu Linna Algkool 4. klass 1 1 0 0
81. Henri Alpius Kõmsi Lasteaed - Algkool 4. klass 1 1 0 0