Läänemaa poolfinaal 2014

1. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ilja Romanov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 5147 1316 939 916 1500 476
2. Svetlana Trynova Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 3364 520 433 348 1716 347
3. Rasmus Kuusik Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 2698 572 280 426 1180 240
4. Arti Viispert Haapsalu Linna Algkool 1.b klass 2334 416 281 433 941 263
5. Ines Ira Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 2172 454 351 403 657 307
6. Arne Mark Dobreluts Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 2156 446 303 377 920 110
7. Marie Linda Nerman Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 2110 439 329 379 771 192
8. Sonja Schönberg Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 2011 586 358 321 496 250
9. Morgan Harold Madiberg Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 1974 276 277 268 959 194
10. Joosep Vingissaar Haapsalu Linna Algkool 1.b klass 1833 366 138 184 1026 119
11. Anneli Proosväli Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 1759 324 204 326 709 196
12. Ada Lovise Silmpärg Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 1733 245 179 217 920 172
13. Toomas Silmberg Haapsalu Linna Algkool 1.b klass 1690 240 169 249 903 129
14. Karl Robert Masing Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 1683 422 281 262 566 152
15. Oliver Mark Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 1509 299 203 240 586 181
16. Krisse-Liisa Mastakov Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 1416 421 170 423 279 123
17. Jass Jasper Jõgi Virtsu Kool 1. klass 1371 298 118 218 592 145
18. Georg Leier Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 1326 360 118 115 590 143

2. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Andreas Sillaste Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 7219 1600 997 1003 2571 1048
2. Arseni Hohlatov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 6834 1537 1012 1056 2152 1077
3. Eva-Maria Kastepõld Metsküla Algkool 2. klass 6776 1700 1357 1510 1196 1013
4. Egert Tõkke Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 3880 892 566 937 1151 334
5. Sten Soomre Virtsu Kool 2. klass 3753 700 662 640 1341 410
6. Alvar Nikkel Metsküla Algkool 2. klass 3433 693 765 645 961 369
7. Miia Krips Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 3383 617 287 546 1525 408
8. Markus Rafael Kalda Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 3246 568 506 624 1237 311
9. Laura Ulm Metsküla Algkool 2. klass 3245 1190 457 457 808 333
10. Lisett Saarjõe Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 3143 644 518 437 1261 283
11. Karlis Lõps Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 3087 619 640 527 708 593
12. Alver Järv Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 3081 620 424 553 1083 401
13. Daniel Kuldmeri Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 3054 721 589 435 968 341
14. Alexis Rebane Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 3023 667 396 627 995 338
15. Trevor Uustalu Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 2889 519 572 549 929 320
16. Geron Noor Virtsu Kool 2. klass 2799 546 446 452 1057 298
17. Julia Snigurskaja Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 2655 512 370 453 956 364
18. Mette Mirja Moumets Haapsalu Linna Algkool 2.c klass 2561 560 500 513 506 482
19. Sten Veski Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 2346 479 375 476 810 206
20. Rico Kalda Haapsalu Linna Algkool 2.b klass 1875 505 300 459 341 270
21. Romika Heimann Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 1762 660 222 324 306 250

3. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Samuel Kastepõld Metsküla Algkool 3. klass 12486 2282 2129 2213 3204 2658
2. Pärtel Ruut Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 10884 2134 1831 1950 2860 2109
3. Jakob Lemvald Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 6922 1398 1329 1243 1966 986
4. Marvel Leesment Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 6750 1476 1436 1403 1558 877
5. Rasmus Ruuge Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 6102 1219 1105 1208 1655 915
6. Agne Andra Ploom Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 5828 1362 1199 1291 1172 804
7. Eva-Lotta Saar Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 5458 1292 1061 1096 1524 485
8. Matteus Kalda Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 5425 1208 1102 965 1340 810
9. Juss Teesalu Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 5302 954 867 990 1652 839
10. Silver Nikkel Metsküla Algkool 3. klass 5102 1027 843 1039 1350 843
11. Karlote Karm Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 5089 1198 882 1195 1021 793
12. Anastasija Chertova Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 4552 1206 837 722 1256 531
13. Argo Tänna Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 4113 879 592 756 1448 438
14. Henri Kivisalu Virtsu Kool 3. klass 3795 729 718 639 1082 627
15. Sandra Pahk Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 3759 806 569 583 1414 387
16. Joosep Michels Metsküla Algkool 3. klass 3684 969 651 717 1023 324
17. Henri Kornilov Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 3556 649 659 627 1161 460
18. Andres Paat Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 3523 875 596 682 951 419
19. Simonee Tang Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 3523 934 656 694 740 499
20. Saamuel Radzikovski Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 3520 825 550 547 1205 393
21. Reio Kaldoja Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 3276 585 528 476 1559 128

4. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Jaagup Eks Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 7841 2040 2164 1013 991 1633
2. Marie Keldrima Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 7253 1606 1629 1353 1412 1253
3. Denis Krjutškov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 6795 1912 1572 1055 862 1394
4. Elise Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 6438 1681 1146 1067 1213 1331
5. Geily Sillaste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 6321 1434 1712 1114 1592 469
6. Maria Seppi Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 6165 1434 1413 1143 1062 1113
7. Veiko Vilta Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 5870 1567 1476 847 901 1079
8. Jonathan Erwin Cohen Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 5619 1606 1486 1043 789 695
9. Evalota Masing Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 5237 1357 1128 1019 979 754
10. Matteus Küünarpuu Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 5081 1432 1359 743 879 668
11. Juzef-Artur Snigurski Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 4913 1099 1023 997 1158 636
12. Lilith Marlen Kander Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 4875 1266 1191 816 837 765
13. Carl Karlson Palivere Põhikool 4. klass 4639 1157 1083 505 800 1094
14. Claudia Birk Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 4632 1016 1007 891 895 823
15. Kevin Uspenski Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 4406 1077 902 756 852 819
16. Kevor Raagel Palivere Põhikool 4. klass 4351 1115 942 631 766 897
17. Patrick Püve Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 4339 1122 1247 744 662 564
18. Birgitta Vare Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 4270 1034 796 825 910 705
19. Kaspar Plaas Palivere Põhikool 4. klass 4213 1068 999 709 669 768
20. Robin Uspenski Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 4207 1164 816 820 759 648
21. Alen Shamonin Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 3734 1095 827 590 637 585
22. Mona Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 3577 736 685 528 956 672

5. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Alari Nuut Virtsu Kool 5. klass 13081 3277 3035 2002 2072 2695
2. Kermo Ilau Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 7821 2048 1627 1170 1621 1355
3. Andra Reidla Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 7223 2084 1557 1055 1348 1179
4. Elger Loops Virtsu Kool 5. klass 6688 1731 1396 1040 1256 1265
5. Sander Kollom Haapsalu Linna Algkool 5.c klass 6367 1644 1211 816 1234 1462
6. Reio Ilau Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 6310 1580 1245 1035 1082 1368
7. Jelizaveta Salihova Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 6185 1675 1240 914 1310 1046
8. Maian Tohver Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 5869 1533 1440 773 1031 1092
9. Markus Jõgi Haapsalu Linna Algkool 5.c klass 5844 1769 1531 624 930 990
10. Käde Vald Metsküla Algkool 5. klass 4889 1593 1249 645 497 905
11. Lisanna Pikla Virtsu Kool 5. klass 4839 1127 977 753 1087 895
12. Liset Laev Metsküla Algkool 5. klass 3975 1367 518 670 908 512
13. Gregor Uustalu Haapsalu Linna Algkool 5.c klass 3925 1083 905 612 741 584
14. Kerstin Alpius Virtsu Kool 5. klass 3900 977 877 721 683 642
15. Merel Keldrima Haapsalu Linna Algkool 5.c klass 3882 949 876 486 646 925
16. Hanna-Liisa Salf Haapsalu Linna Algkool 5.c klass 3710 1321 749 496 557 587

6. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Anna Maria Õun Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 8474 2338 2195 1058 1501 1382
2. Cevor Tikerpuu Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 7744 2433 0 2014 1463 1834
3. Kelly Pahk Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 7702 1965 1552 1278 1540 1367
4. Mona Liinat Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 6864 1745 1575 936 1470 1138
5. Minna-Liisa Vikman Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 5435 1685 1215 774 850 911
6. Nele Lillemäe Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 5138 1583 1227 662 798 868
7. Hanna Malk Virtsu Kool 6. klass 4686 1202 1007 862 810 805
8. Kevin Kaljusaar Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 4316 1115 920 737 719 825
9. Magnus Epkin Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 4059 992 779 798 765 725
10. Marie Põlluaed Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 3962 1245 630 683 794 610
11. Johanna Jõgi Virtsu Kool 6. klass 3784 1161 781 629 649 564
12. Valerija Maksimtšuk Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 3764 1422 820 482 542 498
13. Liisi Tormis Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 3474 1024 893 543 519 495
14. Marcus Indrek Simmer Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 3405 1059 913 345 518 570
15. Anna Maria Spiegel Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 2966 860 873 346 533 354
16. Kariina Sarapuu Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 2948 1184 513 506 405 340
17. Ilja Serenko Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 2693 865 534 448 352 494
18. Matis Paat Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 2510 676 642 434 326 432
19. Janar Viilma Haapsalu Linna Algkool 6.b klass 2245 650 535 350 317 393
20. Sannor Soon Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 1963 749 606 189 120 299

7.-9. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ingemar Idvani Virtsu Kool 8. klass 7555 2363 1678 1156 711 1647
2. Eliise Laev Virtsu Kool 7. klass 7351 2130 1612 1193 1105 1311
3. Eliisbeth Lääne Palivere Põhikool 7. klass 6993 1602 1276 1306 1444 1365
4. Madli Vatsfeldt Virtsu Kool 9. klass 6504 1971 1329 989 833 1382
5. Kärolin Aviste Palivere Põhikool 7. klass 6399 1794 1409 1139 896 1161
6. Älice Kollo Palivere Põhikool 7. klass 6381 1574 1371 1174 1203 1059
7. Artur Matto Palivere Põhikool 8. klass 6370 1362 1200 1652 1319 837
8. Kristi Malk Virtsu Kool 9. klass 6341 1600 1145 1492 1216 888
9. Kairiin Tali Virtsu Kool 8. klass 6251 1308 1216 1175 1481 1071
10. Toomas Vestli Virtsu Kool 9. klass 6225 1586 1343 1152 881 1263
11. Jasper Vimm Palivere Põhikool 9. klass 6221 1414 977 1603 1241 986
12. Ly Raadla Palivere Põhikool 7. klass 5999 1305 957 1607 1110 1020
13. Hedi Tammsalu Virtsu Kool 7. klass 5464 1621 1095 1012 814 922
14. Ragnar Raud Virtsu Kool 9. klass 5307 1419 924 1303 648 1013
15. Ave Raudkivi Virtsu Kool 8. klass 5280 1658 1245 776 594 1007
16. Simon Oja Virtsu Kool 8. klass 5252 1318 1046 1053 777 1058
17. Kelly Karlson Palivere Põhikool 7. klass 4969 1356 1153 733 862 865
18. Karolin Palu Palivere Põhikool 7. klass 4730 1199 898 857 851 925
19. Alari Palm Virtsu Kool 9. klass 4666 1211 887 773 745 1050
20. Karin Saviots Virtsu Kool 8. klass 4144 1273 694 668 687 822
21. Georg Söderholm Palivere Põhikool 7. klass 3563 1128 809 449 611 566
22. Cärolin Grahv Palivere Põhikool 7. klass 3478 945 683 595 698 557
23. Ranar Leisson Palivere Põhikool 7. klass 2738 932 534 368 506 398

Gümnaasium ja täiskasvanud
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Siivi Jõgi Virtsu Kool Õpetaja 15065 3050 2992 2536 3125 3362
2. Johanna Õun Läänemaa Ühisgümnaasium 10. klass 12567 2970 2551 1954 1595 3497
3. Sirje Sinitskaja Uuemõisa Lasteaed-Algkool Õpetaja 10008 2324 1702 1735 1938 2309
4. Pille Kaisel Metsküla Algkool Õpetaja 9784 2460 1283 2183 1127 2731
5. Piia Katharina Vaan Läänemaa Ühisgümnaasium 10. klass 7791 1735 1612 1645 1051 1748
6. Hardi Roosi Läänemaa Ühisgümnaasium 10. klass 7317 2014 1553 1513 1188 1049
7. Astrid Sumberg Metsküla Algkool Õpetaja 7129 1571 1283 1427 1167 1681
8. Lii Habak Haapsalu Linna Algkool Õpetaja 7023 1642 1354 1355 992 1680