Läänemaa finaal 2014

1. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ilja Romanov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 5363 1423 824 1001 1381 734
2. Svetlana Trynova Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 3594 794 442 599 1349 410
3. Ines Ira Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 3083 427 402 415 1412 427
4. Rasmus Kuusik Haapsalu Linna Algkool 1.a klass 2720 489 308 423 1254 246
5. Arti Viispert Haapsalu Linna Algkool 1.b klass 2487 515 400 505 897 170
6. Arne Mark Dobreluts Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1. klass 2486 526 413 373 1044 130

2. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Eva-Maria Kastepõld Metsküla Algkool 2. klass 9238 2083 1945 1814 1818 1578
2. Arseni Hohlatov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 8680 1695 1429 1782 2073 1701
3. Andreas Sillaste Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 5885 1281 931 1009 1572 1092
4. Egert Tõkke Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2. klass 4702 749 745 782 2037 389
5. Alvar Nikkel Metsküla Algkool 2. klass 4482 1014 842 772 1274 580
6. Sten Soomre Virtsu Kool 2. klass 2864 417 470 618 914 445

3. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Samuel Kastepõld Metsküla Algkool 3. klass 13020 2446 2340 2320 3031 2883
2. Pärtel Ruut Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 10230 2171 1856 1760 2556 1887
3. Jakob Lemvald Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 7390 1386 1317 1429 1941 1317
4. Marvel Leesment Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 7338 1592 1422 1638 1775 911
5. Rasmus Ruuge Uuemõisa Lasteaed-Algkool 3. klass 6485 1351 1139 1255 1703 1037
6. Agne Andra Ploom Haapsalu Linna Algkool 3.c klass 6483 1104 1124 1101 2308 846

4. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Jaagup Eks Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 9028 2233 2103 1296 1201 2195
2. Maria Seppi Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 7284 1633 1611 1483 1291 1266
3. Elise Pihlakas Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 6921 1561 1410 1213 1328 1409
4. Marie Keldrima Haapsalu Linna Algkool 4.b klass 6663 1694 1688 1119 1065 1097
5. Denis Krjutškov Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 6598 1682 1654 1149 947 1166
6. Geily Sillaste Haapsalu Linna Algkool 4.c klass 5937 1326 1532 1139 1409 531

5. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Alari Nuut Virtsu Kool 5. klass 13522 3136 3355 2048 2162 2821
2. Kermo Ilau Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 9526 2207 2092 1512 1422 2293
3. Andra Reidla Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 8404 2243 2195 1428 1296 1242
4. Reio Ilau Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 6604 1624 1197 1151 1123 1509
5. Sander Kollom Haapsalu Linna Algkool 5.c klass 6581 1614 1499 924 1241 1303
6. Elger Loops Virtsu Kool 5. klass 6568 1785 1521 1135 1031 1096

6. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Cevor Tikerpuu Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 12770 3053 3010 2524 2058 2125
2. Anna Maria Õun Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 10730 2596 2679 1571 1806 2078
3. Mona Liinat Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 8160 1966 1910 1133 1582 1569
4. Kelly Pahk Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 7388 1713 1644 1055 1544 1432
5. Minna-Liisa Vikman Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 5830 1549 1197 897 848 1339
6. Nele Lillemäe Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6. klass 5015 1379 1241 698 683 1014

7.-9. klass
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ingemar Idvani Virtsu Kool 8. klass 8009 2178 1798 1155 862 2016
2. Eliisbeth Lääne Palivere Põhikool 7. klass 7802 1887 1643 1060 1425 1787
3. Eliise Laev Virtsu Kool 7. klass 7390 2134 1419 1287 1279 1271
4. Madli Vatsfeldt Virtsu Kool 9. klass 7117 2013 1226 976 1307 1595
5. Älice Kollo Palivere Põhikool 7. klass 6635 1742 1269 1282 1265 1077
6. Kärolin Aviste Palivere Põhikool 7. klass 6307 1621 1474 1058 1028 1126
7. Artur Matto Palivere Põhikool 8. klass 5846 1565 1235 908 743 1395
8. Kristi Malk Virtsu Kool 9. klass 4873 1689 1136 410 708 930

Gümnaasium ja täiskasvanud
Koht Nimi Kool/tiim Klass Tulem 1. 2. 3. 4. 5.
1. Kaarel Koel Läänemaa Ühisgümnaasium 10. klass 16329 3240 3023 2883 2846 4337
2. Siivi Jõgi Virtsu Kool Õpetaja 14843 3054 3072 2424 2900 3393
3. Johanna Õun Läänemaa Ühisgümnaasium 10. klass 13112 3026 2997 1992 1569 3528
4. Sirje Sinitskaja Uuemõisa Lasteaed-Algkool Õpetaja 10420 2217 1844 1755 2268 2336
5. Hardi Roosi Läänemaa Ühisgümnaasium 10. klass 8194 2142 1892 1402 1459 1299
6. Piia Katharina Vaan Läänemaa Ühisgümnaasium 10. klass 6291 1667 1717 1018 849 1040